Zde je návod, jak být nejhorším návrhářem WordPress na planetě (v 8 krocích nebo méně)

Zde je návod, jak být nejhorším návrhářem WordPress na planetě (v 8 krocích nebo méně)

Zde je návod, jak být nejhorším návrhářem WordPress na planetě (v 8 krocích nebo méně)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Pokud chcete být nejhorším návrhářem WordPress na této planetě, už nic nehledejte! Toto je jediný průvodce, jaký kdy potřebujete!


Zde je návod, jak dosáhnout svého majestátního cíle v osmi krocích nebo méně!

nejhorší návrhář WordPress

Ale než se k tomu dostaneme, tady je video verze, pokud se spěcháte, nebo se neobtěžujete, nebo nechcete číst – což bych očekával od začínajícího nejhoršího návrháře WordPress. Podívejte se na toto video na Facebooku.

Howr být nejhorší webdesignér na planetě

Heya, jak dobře znáš webdesign? Toto je nejdůležitější video, které budete sledovat tento rok, možná někdy.

Zveřejnil (a) ThemeIsle ve středu 27. září 2017

Stát se nejhorším návrhářem WordPress v 8 nebo méně krocích:

1. Zvažte "dosti" je nejdůležitějším parametrem designu stránek

Hezké vzory jsou dobré vzory, každý to ví! ��

A pokud budete spolupracovat s klienty, pak doručíte něco, co není neuvěřitelně hezké, dostanete vás rychleji než Neymar padne.

Proč by vás zajímalo něco jako … Nevím, konverze, SEO, přehledná prezentace obsahu, webová písma, dobrý kontrast pro zrakově postižené? Ne … vytvoření něčeho, co prostě vypadá atraktivní, je mnohem důležitější!

2. Mysli si, že plochý design je vše a konec všeho

Apple byl první společností, která se věnovala plochý design do hlavního proudu. Takže se samozřejmě všichni a jejich pes rozhodli následovat.

Výsledek? V dnešní době musí být každý nový design plochý (nemýlte se "spadnout," což je něco jiného; i když na mnoha úrovních stejných).

Stručně řečeno, proč byste měli hledat ploché designy WordPress:

 • Staví se rychleji (takže za svůj čas získáte více peněz).
 • Budou snazší stavět (jen plácáte některé nejasně rezonující bloky vedle sebe a voláte to denně).
 • Jsou módní jako peklo! Usnadňuje přesvědčit vašeho klienta, že to, co získávají, je v těchto dnech absolutním vrcholem módy WordPress.

3. Mít "Mohu to udělat sám od nuly!" myšlení

od nuly
Opravdu, proč byste někdy chtěli použít kvalitní téma nebo pěkný plugin pro tvůrce, když v podstatě můžete vytvořit celý web WordPress + originální téma pro něj od nuly?

Více než to, můžete dokonce přesvědčit svého klienta, že to dělá váš produkt lepším (!) A že by za něj měli platit více! Koneckonců, děláte tolik práce!

Nevadí, že byste mohli snadno získat mnohem lepší výsledek na základě toho, co již vytvořili jiní lidé, nebo jednoduše delegovat tento úkol na externí společnost. Ne, to by bylo příliš jednoduché (a příliš časově efektivní)!

4. Smějte se na předchozí webové stránce vašeho klienta

Tento je nutností! Smích na předchozí stránce vašeho klienta je povinným krokem v každém projekčním projektu! Vlastně byste se pravděpodobně měli smát ještě před zajištěním práce.

To vám pomůže rozšířit (tzv.) Odbornost a přesvědčit klienta, že znáte lépe než všichni ostatní. Je velká šance, že si budou myslet, "Zdá se, že tato osoba je sebevědomá, protože touží kritizovat web, který v současné době máme!"

5. Cílové publikum? "Lidé, kteří dýchají" zdá se, že je to

Webové stránky jsou webové stránky! Na tom není nic víc.

Pokud vás klient požádá o vytvoření webové stránky (bez ohledu na to) jeho typ nebo témata, která má pokrýt), jsou to webové stránky, které dostanou! Co jiného by mohl udělat návrhář WordPress?!

Opravdu nemusíte chodit do podrobností o tom, čeho má web dosáhnout, čeho je cílové publikum nebo jaký finanční cíl má zajistit.

To je problém vašeho klienta!

Váš problém dělá stránku pěknou! (Vraťte se do # 1 pro další kontext "dosti"). Takže děláte svou práci a necháte je dělat jejich.

6. Nepoužívejte nápady jiných lidí

Někteří lidé říkají, že všechno je remix – že cokoli děláme, je verze něčeho, co už někdo jiný udělal, nebo kombinace několika něčeho.

Tito lidé se mýlí! To není způsob, jak skutečný designér WordPress dělá věci!

další nápady
Měli byste se spoléhat pouze na to, co vy – sami – můžete tvořivě vymyslet, zatímco jste zavřeni v chatě někde na poušti. Žádný vnější vstup, žádné vnější lidské interakce. Pouze vy a vaše nápady, které nezasahují žádné vnější znalosti ani postřehy.

7. Mysli, že to víš nejlépe

Podobné jako číslo 6, ale tentokrát to bereme mnohem dále.

Kromě toho, že nedostanete nápady od jiných lidí, byste také neměli brát v úvahu všechny informace, které najdete. Čistě proto, že je "neplatí pro váš aktuální projekt."

Mějte na paměti, že kdykoli někdo píše o daném problému a jakémkoli řešení, které má, téměř vždy platí pouze pro jeho konkrétní situaci a nic víc. Jak to může být aplikováno na cokoli jiného?

Měli byste to ignorovat, zejména pokud navrhované řešení vyžaduje z vaší strany další úsilí nad tím, co již děláte. Klienti vám za toto úsilí nezaplatí, tak o co jde?

Například bezpočet případových studií říká, že seznamy e-mailů mají pozitivní dopad na zisky prakticky pro všechny druhy podniků. To se ale jistě nevztahuje na podnikání vašeho klienta. Koneckonců, jsou ve výklenku [_____] a nikdo tam nepoužívá e-mailové zpravodaje, takže byste pravděpodobně měli navrhnout, aby se nápad vzdal.

8. Vyřešte všechny problémy s více zásuvnými moduly

WordPress je sám o sobě v pohodě, ale problém je v tom, že prázdný web WordPress vypadá jako prázdný.

Existují dvě skvělá řešení:

 • použít nějaké dobré rozvržení nebo dobrou prezentaci obsahu, nebo
 • házet nové pluginy na místě, dokud se design nebude cítit dostatečně plný.

Pokud se mě zeptáte, implementace řešení č. 2 je mnohem snazší. Zde je seznam pluginů, které jsou naprosto užitečné a pomohou vám vyplnit každý postranní panel a všechny oblasti widgetů, které máte k dispozici: pluginy kalendáře, posuvníky, nejnovější příspěvky, populární příspěvky, náhodné příspěvky, widgety komentářů, widgety nastavující počet lidí online, hodiny widgety (informování lidí, kolik je hodin), knihy návštěv, blogrolls (co?), vlastní tag cloud.

Toto pravidlo je jednoduše toto: čím více věcí existuje, tím více práce jste údajně provedli. Váš klient proto musí být šťastný.

"Počkej chvíli! Nechci být vůbec nejhorším návrhářem WordPress!"

Jsem rád, že jste přišli ke svým smyslům.

Dobře, teď se zbavme sarkastického tónu …

Nějakým způsobem bylo psaní pro mě zábavné. Ale na druhé straně se také cítím trochu nepříjemně, protože tyto praktiky jsou skutečně tam a mnoho lidí je předplatilo. Rád věřím, že se to většinou děje nevědomě, ale kdo ví.

Myslím, že se snažím říci, že bychom měli být všichni opatrní, jak nakládáme s designem / prací WordPress. Je opravdu snadné padnout na temnou stránku. Stačí jen trochu lenivosti nebo nedbalosti.

Mimochodem, můžete si vzpomenout na další věci, které by nejhorší návrhář WordPress udělal? Dejte nám vědět v komentářích.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector