7 nejlepších mobilních nástrojů pro tvorbu webových stránek v roce 2020

7 nejlepších mobilních nástrojů pro tvorbu webových stránek v roce 2020

7 nejlepších mobilních nástrojů pro tvorbu webových stránek v roce 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Než se dostaneme k tomu, jaké jsou nejlepší nástroje pro tvorbu webových stránek pro mobilní zařízení, máme lekci historie. Vývojář vytvořil webovou stránku. Na tomto webu se zobrazilo deset stránek pro místní kadeřnictví a zákazníci tohoto salonu tyto stránky pomalu načítali do svých prohlížečů Netscape..


Myšlenka mobilního webu nebyla v myslích většiny lidí, nemluvě o myšlence počítače v kapse. Svět se však zjevně změnil a Google všem dal vědět, že viditelnost webových stránek online závisí do značné míry na mobilní verzi. Bohužel je trochu bolestné stavět dva webové stránky nebo dokonce jeden responzivní web od začátku. Zde přicházejí do hry nástroje pro tvorbu mobilních webových stránek.

Ačkoli někteří zkušení vývojáři se mohou při myšlence na použití webového tvůrce, jako je Squarespace nebo Wix, smířit, mnozí z nich si uvědomují, jak hodnotné mohou být tyto platformy – nejen pro potěšující klienty, ale také pro zlepšení vlastních marží..

Nejlepší mobilní nástroje pro tvorbu webových stránek

Obecně je cílem nejlepších nástrojů pro tvorbu webových stránek zrychlit proces vývoje a zároveň vytvořit krásný web, který vypadá jako profesionál. Kromě toho mají profesionální vývojáři a designéři stále obvykle příležitost nahlédnout do souborů webů a dokončit některé vlastní kódování.

Pokud byste tedy chtěli najít nástroj, který je optimalizován tak, aby poskytoval skvělý mobilní design, jste na správném místě! Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli o výhodách softwaru pro tvorbu mobilních webových stránek, spolu s naším seznamem nejlepších možností, které je třeba zvážit.

Co dělá nejlepší tvůrce mobilních webových stránek?

Při vyhledávání tvůrce mobilních webů jsou některé funkce povinné. Většina zkušených vývojářů používá tyto nástroje k urychlení jejich již zaneprázdněného procesu navrhování. Proto bychom rádi viděli některé z následujících prvků pro usnadnění vývoje obecně:

�� Krásné a bohaté šablony začít
Vývoj je hra, která vytváří něco nového a zároveň se vyhýbá případům objevování kola. Dokonce i ti nejlepší designéři začínají šablonami, protože můžete také provádět pokročilejší změny pomocí CSS / HTML – a vy jste povinni poskytovat klientům rychlejší doby vývoje, když používáte šablonu.
�� Citlivost, která skutečně funguje a vypadá dobře
Téměř každý vývojář motivu nebo společnost vytvářející web se může pochlubit tím, že jeho šablony reagují. Někteří však nejsou tak skvělí a jiní jsou téměř k ničemu. Obvykle na to nemůžete přijít, dokud si na svých zařízeních nevyzkoušíte mobilní šablony. Testování jsme provedli za vás a níže jsme našli nejlepší tvůrce webových stránek (se skvělými tématy).
�� Silný a spolehlivý hosting
Ať už stavíte webové stránky pro klienty nebo spravujete své vlastní webové stránky, je mnohem snazší zvládnout všechny ostatní prvky vaší firmy, když nemusíte přemýšlet o hostování. Někteří z nejlepších tvůrců webových stránek nabízejí vysoce kvalitní a bezpečný hosting za rozumnou měsíční cenu – to vše bez potíží se správou serveru sami.
Interface Drag and drop rozhraní
Budete alespoň chtít vizuální rozhraní, které vám umožní provádět jednoduché úkoly mimo složitější kódování. Pokud máte prvky přetahování nebo alespoň pole a posuvníky k úpravě věcí, jako jsou fotografie, písma a barvy, není důvod ztěžovat práci..
�� Vestavěné nástroje elektronického obchodu
Ne všechny firmy začínají prodávat online. Někdy spustíte blog nebo jednoduše zveřejníte informace o kamenném obchodě. Vyhlídka na online prodej je však vždy zajímavá jako budoucí zdroj příjmů. Proto by měl tvůrce vašich stránek disponovat pevnými nástroji elektronického obchodování – zejména pokud jste vývojář, protože někteří klienti se na to pravděpodobně v budoucnu zeptají..
�� Aplikace, které na mobilním rozhraní fungují dobře
Mnohokrát je to mimo vaši kontrolu (protože aplikace jsou obvykle vyráběny společnostmi třetích stran). Některé společnosti, které vytvářejí webové stránky, však lépe ověřují tyto vývojáře aplikací než jiné. Například aplikace Shopify je známa pro důsledný proces aplikace, takže veškerá funkčnost aplikace vypadá skvěle na mobilních zařízeních a dobře se integruje s aplikací Shopify..

A nyní… nejlepší tvůrci mobilních webových stránek

Zde je stručné shrnutí, pokud spěcháte a nedokážete přečíst celou věc:

Nejlepší mobilní nástroje pro tvorbu webových stránek

Stavitel
Cena (za měsíc)
Dobré pro malé firmy
Dobré pro eCommerce
Dobré pro agentury / vývojáře
Čtvercový prostor$ 12 – 40 $
Wix13 $ – 500 $
Nakupujte29 $ – 299 $
Elementor / WordPress4 až 17 USD
Weebly0 až 38 dolarů
Jimdo0 až 39 dolarů
Duda14 USD – 74 USDpro některé plány

1. Čtvercový prostor

čtvercový prostor

Společnost Squarespace si v průběhu let získala pověst jako tvůrce stránek s ohromujícími šablonami. Je to pravděpodobně vaše nejlepší volba, pokud máte vy nebo klienti zájem o umístění velké grafiky s vysokým rozlišením na vaše stránky.

Squarespace nabízel pouze běžné webové stránky, ale úspěšně se rozšířil do světa eCommerce, aby poskytoval vynikající zpracování plateb a moduly nákupního košíku. Zjistíte také, že systém je vysoce vizuální a skvělý pro spuštění několika webů v krátkém časovém období. Nejen to, ale ceny jsou přiměřené a hosting je prvotřídní.

Celkové náklady a cenové plány ��

Bezplatná zkušební verze je nabízena bez nutnosti kreditní karty.

 • Osobní web – 12 $ měsíčně
 • Obchodní web – 18 $ měsíčně
 • Základní internetový obchod – 26 $ měsíčně
 • Pokročilý internetový obchod – 40 $ měsíčně

Pros ��

 • Program Squarespace lze použít pro správu více webů pro vaši vlastní síť nebo pro klienty.
 • Program pro vývojáře umožňuje plně přizpůsobené weby pomocí šablon, integrací a vlastního kódování.
 • Šablony jsou vysoce vizuální a patří k nejmodernějším na trhu.
 • Většina funkcí, které potřebujete, je zahrnuta – místo instalace aplikací.
 • Šablony skutečně vypadají krásně a dobře fungují, když běží na mobilních zařízeních.
 • Nástroje internetového obchodu jsou poměrně silné, mají certifikát SSL zdarma, žádné transakční poplatky a neomezené produkty.

Nevýhody ��

 • Squarespace nemá obchod s aplikacemi, který by vás mohl omezit v závislosti na tom, co potřebujete.
 • Ačkoli je to poněkud rozumné, v tomto seznamu jsou lepší ceny z ostatních možností pro tvorbu mobilních webových stránek.
 • Budování backend webových stránek není tak intuitivní jako konkurence, zejména ve srovnání s Wix a Shopify.

Je to pro vás nejlepší tvůrce mobilních webových stránek? ��

Líbí se mi Squarespace pro ty, kteří chtějí fotografie ve vysokém rozlišení, které stále vypadají skvěle na mobilních zařízeních. Podpora mobilních a stolních médií je hlavním důvodem, proč byste měli zvážit Squarespace, protože jinde najdete lepší ceny a funkce. Při prohlížení na mobilních zařízeních, jako jsou chytré telefony a tablety, však nemůžete porazit krásu toho, jak prvky Squarespace zapadnou na své místo.!

2. Wix

wix

Díky zábavným televizním reklamám a rozhraní zaměřenému na začátečníky není divu, jak se společnost Wix stala jedním z nejpopulárnějších tvůrců webových stránek online. Poté, co jste to řekli, byste také měli zvážit Wixe, pokud nejste začátečník. Nabízí jeden z nejlepších editorů drag-and-drop na trhu a má také kvalitní šablony.

Hlavním důvodem, proč se nám Wix líbí, je, že se zdá, že společnost vždy vylepšuje stavitele stránek. Jo jo, a ceny jsou skvělé, když se podíváte na všechny nabízené návrhy, integrace a nastavení. Pro rychlost, profesionalitu a širokou škálu možností je Wix skvělým místem pro začátek jakékoli úrovně zkušeností.

Celkové náklady a cenové plány ��

Společnost Wix prodává dva typy plánů: běžné webové stránky a webové stránky elektronického obchodování. Cena je velmi cenově výhodná a získáte zdarma hosting, Google Analytics a podporu vlastní domény se všemi plány.

 • Webové stránky se seznamem – 13 $ měsíčně
 • Neomezený web – 17 $ měsíčně
 • Pro web – 22 $ měsíčně
 • VIP web – 39 $ měsíčně
 • Základní obchodní (eCommerce) – 23 $ měsíčně
 • Business Unlimited (eCommerce) – 27 $ měsíčně
 • Business VIP (eCommerce) – 49 $ měsíčně
 • Obchodní podnik (eCommerce) – 500 $ měsíčně

Pros ��

 • Wix má jednu z flexibilnějších a dostupnějších cenových struktur, pokud jde o tvůrce webových stránek.
 • Pokud nechcete mít vlastní doménu, je k dispozici bezplatný tarif. To může být užitečné pro studenty nebo fandy.
 • Funkce eCommerce jsou příjemné pro menší internetové obchody.
 • Šablony jsou poutavé a snadno použitelné.
 • Můžete využít skvělého editoru drag-and-drop.
 • Wix má App Market pro rozšíření funkčnosti vašeho webu.
 • Wix má nástroj zvaný Corvid, což je pokročilá platforma pro vývoj webových aplikací z pohodlí dashboardu Wix.

Nevýhody ��

 • U několika plánů je úložiště a minuty videa omezené.
 • Neočekávejte, že spustíte internetový obchod a zabudujete ho do něčeho obrovského. Funkce eCommerce jsou skvělé, ale omezené.

Je to pro vás nejlepší tvůrce mobilních webových stránek? ��

Wix je jedním z lepších všestranných tvůrců mobilních webových stránek, protože pokud nemáte žádné zkušenosti a nemusíte se starat o to, aby váš návrh odpovídal, můžete si vytvořit profesionální web. Všechna témata jsou připravena pro mobilní zařízení a můžete je přizpůsobit pomocí pokročilých vývojových nástrojů. Wix má také velkou knihovnu aplikací, z nichž všechny jsou prověřeny a připraveny pro mobilní prostředí.

3. Nakupujte

Shopify - nejlepší tvůrce mobilních webových stránek, pokud potřebujete e-commerce obchod

Shopify je všestranné řešení, které potřebujete pro vytvoření internetového obchodu. Není to to, za co by společnost šla, kdyby potřebovala pouze informační web pro firmy, protože viděla, jak je celý stavitel webových stránek vytvořen pro stavbu obchodů elektronického obchodu..

Shopify je bezpochyby jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak spustit svůj internetový obchod, a to z velké části souvisí s jeho rozsáhlým obchodem s aplikacemi, skvělými tématy a jednoduchostí tvůrce. Zákaznická základna má také několik vynikajících cenových možností.

Celkové náklady a cenové plány ��

Ceny Shopify jsou konkurenceschopné mezi platformami eCommerce. Nemá žádné plány pouze pro weby, ale poskytuje levnou možnost přidání jednoduchého internetového obchodu na existující web. Shopify má bezplatnou zkušební verzi a hostování všech plánů.

 • Shopify Lite – 9 $ měsíčně
 • Základní Shopify – 29 $ měsíčně
 • Nakupujte – 79 $ měsíčně
 • Rozšířené Shopify – 299 $ měsíčně
 • Shopify Plus – Od 2 000 $ měsíčně

Pros ��

 • Jedná se o kompletního tvůrce internetového obchodu s neomezenými produkty, bez transakčních poplatků a další.
 • Služba Shopify se integruje do několika sociálních sítí, včetně přímé možnosti reklam na Facebooku.
 • Cena je přiměřená ve srovnání s ostatními výrobci obchodů.
 • Témata jsou hojná, krásná a mobilní reagují.
 • Můžete vytvářet blogové příspěvky a webové stránky mimo internetový obchod.
 • Získáte přístup do velkého obchodu s aplikacemi.
 • Zákaznická podpora – jak zdroje, tak specializovaná podpora – patří k nejlepším v oboru.

Nevýhody ��

 • Služba Shopify není vyrobena pro běžné firemní webové stránky.
 • Ceny se při upgradování rychle zvyšují.
 • Platební brány třetích stran jsou podporovány, ale je vyžadován transakční poplatek.
 • V případě potřeby musíte najít vývojáře, který je obeznámen s jedinečným kódovacím jazykem Shopify.

Je to pro vás nejlepší tvůrce mobilních webových stránek? ��

Shopify slouží jako rychlý tvůrce webových stránek pro ty, kteří vyžadují internetový obchod. Spotřebitelé stále častěji nakupují prostřednictvím mobilních zařízení, takže je skvělé, že služba Shopify má velkou knihovnu témat reagujících na mobilní zařízení. Všechny položky elektronického obchodu jsou rozšířeny a zobrazeny tak, aby zákazníci mohli nakupovat snadno – například s většími tlačítky a dostupnějšími fotkami produktů. Můžete také očekávat, že všechny aplikace budou na mobilních webech fungovat dobře. Přeskočte Shopify, pokud máte větší zájem o standardní firemní web, a nikoli o mobilní internetový obchod.

4. WordPress (ve spárování s Elementor)

Elementor - nejlepší tvůrce mobilních webových stránek pro kutily

Existuje mnoho tvůrců stránek WordPress, ale náš oblíbený by musel být Elementor. Nabízí bezplatnou verzi, dobře se integruje s WordPress a poskytuje čistý editor drag-and-drop. Cílem společnosti Elementor je zrychlit a usnadnit vývoj profesionálům.

Zahrnuje některé vynikající nástroje pro generování potenciálních zákazníků a konverze, spolu s moduly a nastaveními pro vytvoření jakéhokoli typu webu, který chcete. Skvělé je také to, že Elementor pracuje se všemi tématy WordPress.

Celkové náklady a cenové plány ��

Zdarma ke stažení nabízí funkce, jako je drag and drop Builder a 30 základních widgetů. Je to mocné, ale cokoli jiného, ​​co vyžaduje placený plán:

 • Osobní – 49 dolarů ročně
 • Plus – 99 $ ročně
 • Expert – 199 $ ročně

WordPress je zdarma, ale nemůžete zapomenout na náklady za věci, jako je hostování a témata. Například, Bluehost hosting začíná na 2,95 $ za měsíc – a obdržíte bezplatné doménové jméno. Některá témata jsou zdarma, ale nakonec můžete utratit 50 až 150 USD za prémiové téma WordPress.

Pros ��

 • Od svého spuštění na WordPress máte nad svým webem větší kontrolu.
 • Bezplatný plugin Elementor má 30 modulů, což je obvykle více než dost pro průměrné podnikání.
 • Editor přetahování je jedním z nejlepších, které jsem kdy viděl.
 • Některé z plánů zahrnují vyskakovací okna a stavitele stránek WooCommerce.
 • Můžete získat přístup k ještě více widgetům a šablonám Pro.
 • Internetové obchody můžete navrhovat pomocí více než 15 widgetů pro obchody.

Nevýhody ��

 • Je nutná větší údržba webu, protože prvky jako hostování a zabezpečení nejsou spravovány za vás.
 • Vyšší plány mohou být pro společnosti / jednotlivce v rozpočtech trochu drahé.

Je to pro vás nejlepší tvůrce mobilních webových stránek? ��

Všichni zkušení návrháři WordPressu by si měli užít rozhraní Elementor pro vytváření webů vhodných pro mobilní zařízení. Obvykle bych to doporučil každému, kdo touží po větší kontrole nad svými webovými stránkami a nelíbí se mu rigidita typického tvůrce stránek. Pokud potřebujete nejrychlejší a nejjednodušší možnost vytvoření webové stránky s odezvou, hledejte jinde. Některá témata WordPress tam na mobilních zařízeních fungují skvěle. Před nákupem se ujistěte, že vše vyzkoušíte na telefonu a tabletu.

5. Weebly

Weebly

Weebly je poněkud podobná Wixovi, kromě skutečnosti, že Weebly má nižší ceny a méně funkcí. Jak již bylo řečeno, některé společnosti a vývojáři mohou mít rádi myšlenku webové stránky 5 $ měsíčně, i když má weebly reklamy.

Témata webových stránek jsou jednoduchá a jedinečná pro určitá odvětví, ale neočekávají nic příliš komplikovaného nebo výkonného. Weebly nabízí tvůrce drag-and-drop a jeho témata fungují dobře na mobilních zařízeních.

Celkové náklady a cenové plány ��

Weebly nemá bezplatnou zkušební verzi, protože program Free Plan vám poskytuje slušný pohled na tvůrce webových stránek. Plány zahrnují:

 • Zdarma plán – 0 $
 • Připojit – 5 $ měsíčně
 • Pro – 12 $ měsíčně
 • Internetový obchod Pro (podpora elektronického obchodu) – 12 $ měsíčně
 • Podnikání (podpora elektronického obchodu) – 25 $ měsíčně
 • Business Plus (podpora elektronického obchodu) – 38 $ měsíčně

Pros ��

 • Weebly je nejlevnější z těchto nejlepších nástrojů pro tvorbu webových stránek pro mobily, i když jde o plán elektronického obchodu.
 • Pokud jste ochotni mít na svém webu reklamy, můžete spustit web navždy zdarma.
 • Všechny funkce jsou zahrnuty v měsíčním poplatku. Od hostování k tématům je vytváření webových stránek rychlé.
 • Weebly poskytuje vysoce kvalitní zdroje na palubu a vzdělávání. Zákaznická podpora je také slušná.
 • Vestavěné funkce jsou pěkné, ale vždy můžete svou funkčnost rozšířit pomocí obchodu s aplikacemi.

Nevýhody ��

 • Některé programy mají transakční poplatky za použití poskytovatelů plateb třetích stran.
 • Témata Weebly jsou konstrukčně zjednodušená, takže jsou méně vhodná pro rostoucí podniky.
 • Funkce eCommerce jsou omezené, dokud se nedostanete k plánu Business Plus.
 • Organizace stránek a příspěvků není tak intuitivní, jak by měla být.
 • Může být obtížné přesunout se do jiného nástroje pro tvorbu webových stránek v případě potřeby.

Je to pro vás nejlepší tvůrce mobilních webových stránek? ��

Weebly dává smysl pro fandy, učitele a autory časopisů, kteří nechtějí platit žádné peníze za čistý, moderní a mobilní web. Weebly také nabízí několik skvělých nabídek pro malé podniky a eCommerce plány, z nichž všechny poskytují krásná mobilní témata a některé aplikace, které vám pomohou.

6. Jimdo

Jimdo

Jimdo je méně známý stavitel stránek, který využívá umělou inteligenci k urychlení celého výrobního procesu. Platforma má tři samostatné produkty, které se vzájemně integrují: tvůrce webových stránek, tvůrce online obchodu a nástroj pro přizpůsobení domény.

Na webových stránkách Jimdo se nachází docela trochu inspirace, takže máte návod, jak pomocí této umělé inteligence udělat zajímavé návrhy. Zdá se, že výchozím bodem je jednoduchá šablona barebones, takže pro některé firmy by to mohlo fungovat dobře.

Celkové náklady a cenové plány ��

Jimdo má obchodní i eCommerce plány. K dispozici je bezplatný plán, takže není třeba provádět zkušební verzi. Mají čtyři obchodní plány:

 • Hrát si – 0 $
 • Start – 9 $ měsíčně
 • Růst – 15 $ měsíčně
 • Neomezený – 39 $ měsíčně

Zde jsou plány Jimdo na internetový obchod:

 • Základní – 15 $ měsíčně
 • Podnikání – 19 $ měsíčně
 • Vip – 39 $ měsíčně

Pros ��

 • K dispozici je bezplatný plán.
 • Všechny plány jsou cenově dostupné a nemusíte se nikdy starat o reklamy na svém webu.
 • Navigační nabídky jsou automaticky generovány za vás.
 • Obdržíte mnoho základních prvků pro malé podniky, jako jsou sociální tlačítka, mapy a kontaktní informace.
 • Jimdo poskytuje přístup k velké sbírce fotografií.
 • Všechny plány zahrnovaly hostování.

Nevýhody ��

 • Šablony jsou omezené a ne tak moderní, jak by si člověk přál.
 • Je trochu obtížné přesně pochopit, jak AI pomáhá s vývojem.
 • Různé ceny jsou uvedeny v závislosti na tom, kde se nacházíte v prodejním procesu (AKA účtuje některým zákazníkům více než jiní za stejnou věc).

Je to pro vás nejlepší tvůrce mobilních webových stránek? ��

Jimdo dělá trik pro malé firmy, protože mobilní tvůrce drag-and-drop má vše, co potřebujete – například formuláře a mapy. Sada funkcí je trochu omezená, ale to může být výhoda pro ty, kteří nepotřebují nic bláznivého. Pokud chcete nejlepší mobilní responzivní témata, přeskočte Jimda. Pokud máte rádi nízké ceny – a slušné mobilní návrhy – zvažte to.

7. Duda

Duda

Duda se může pochlubit jedním z nejlepších systémů týmové spolupráce, který jde spolu s jeho ohromujícím tvůrcem mobilních webových stránek. Je určen pro agentury, vydavatele a hostingové společnosti. Zjistí, jak získáte přístup k škálovatelné a dostupné platformě.

Zajímavé na Dudě je to, že můžete platit za každý web nebo jít za více týmového plánu a prostřednictvím svého balíčku dostávat více webů. Neuvěřitelné rychlosti získáte také pomocí hostování webových služeb Amazon.

Celkové náklady a cenové plány ��

K dispozici je 30denní bezplatná zkušební verze a můžete také ušetřit s ročními platbami. Základní plán je možnost zakoupit každý web samostatně.

 • Základní – 14 $ měsíčně
 • tým – 22 $ měsíčně
 • Agentura – 74 $ měsíčně

Vlastní plány jsou k dispozici také, pokud budete hovořit s prodejním týmem společnosti Duda.

Pros ��

 • Plány týmů a agentur zahrnují nástroje pro spolupráci a funkce pro správu klientů.
 • Komunikační nástroje webových stránek jsou jedinečné v tom, že můžete odesílat zvláštní zprávy v závislosti na tom, kde se návštěvníci vašeho webu nacházejí.
 • Svůj web můžete zálohovat a obnovit, pokud se něco pokazí.
 • Vytvoření vícejazyčné webové stránky je s Dudou mnohem snazší než s ostatními staviteli.
 • Nižší úrovně jsou cenově dostupné, zejména proto, že si můžete koupit jednotlivé webové stránky za 14 USD měsíčně.

Nevýhody ��

 • Plán agentury má velký skok v ceně a je to jediný balíček, který umožňuje více webů.
 • Duda postrádá obchod s aplikacemi, takže za rozšíření svého webu nemáte žádnou integraci.
 • Podpora elektronického obchodu existuje, ale u některých plánů je maximum produktu.

Je to pro vás nejlepší tvůrce mobilních webových stránek? ��

Agentury by měly absolutně přemýšlet o Dudovi jako o dostupném a rychlém tvůrci mobilních webových stránek. Některé z těchto plánů mají úžasné nástroje pro spolupráci a správu klientů – k mnoha z nich lze také přistupovat na mobilních zařízeních a navrhovat vaše webové stránky na cestách.

Jak zúžit top tvůrce mobilních webových stránek

Tvůrci mobilních webových stránek jsou dnes všude na místě. Jednoduché vyhledávání prostřednictvím Google přináší tisíce slušných výsledků a reklamy na nejžhavější nové tvůrce webových stránek na trhu. Začátečník by neměl problém s výběrem některé z možností v tomto seznamu a s dobrými zkušenostmi při vytváření webových stránek. Zkušenější vývojář by však měl být opatrnější, protože můžete skončit tím, že se vám šablony opravdu nelíbí, nebo si nemyslíte, že mobilní reakce je tak skvělá.

Zde je několik návrhů, které vás povedou po vaší cestě:

 • Zvážit Čtvercový prostor pokud chcete neuvěřitelný mobilní a standardní design.
 • Zvažte Wixe pokud chcete nejlepší mobilní drag and drop tvůrce a levné plány.
 • Zvažte Shopify pokud děláte internetový obchod a chcete prodat těm, kteří nakupují prostřednictvím mobilních zařízení.
 • Zvažte WordPress s Elementorem chcete-li elegantního tvůrce, užíváte si WordPress a jeho mnoho mobilních témat.
 • Zvažte Weebly pokud máte rozpočet.
 • Zvážit Jimdo pokud chcete vytvořit rychle reagující obchodní weby.
 • Zvážit Duda Pokud potřebujete cenově dostupné plány agentur s mobilními návrhy a nástroji pro spolupráci.

Doufejme, že tento seznam a shrnutí vám umožní zúžit vyhledávání nejlepšího mobilního tvůrce webových stránek. Vypadá to, že jsou všechny stejné, ale vyplatí se vám provést výzkum, takže v budoucnu nebudete litovat svého výběru! Pokud máte jakékoli dotazy ohledně nejlepších tvůrců mobilních webových stránek, dejte nám vědět v komentářích.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector