6 nejlepších testovacích nástrojů pro více prohlížečů – porovnání hloubky pro rok 2020

6 nejlepších testovacích nástrojů pro více prohlížečů – porovnání hloubky pro rok 2020

6 nejlepších testovacích nástrojů pro více prohlížečů – porovnání hloubky pro rok 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Proč se starat o nejlepší nástroje pro testování v různých prohlížečích? Testování v různých prohlížečích je proces posuzování funkčnosti vaší webové aplikace v různých prohlížečích před provedením změn ve výrobě.


U webových stránek, kde se očekává, že čtenáři patří do určité kohorty pomocí stejného prohlížeče, je možné změny otestovat ručně. S rostoucí popularitou mobilních zařízení a velkým počtem prohlížečů však může být vhodné před schválením změn vyzkoušet aplikaci na široké škále kombinací zařízení a prohlížeče..

V tomto příspěvku, pokrýváme nejlepší nástroje pro testování v různých prohlížečích. Bereme v úvahu různé aspekty, jako jsou úvahy o nákladech a schopnost automatizovat celý proces.

Nejlepší nástroje pro testování v různých prohlížečích

�� Obsah:

 1. Nástroje pro vývojáře Chrome #
 2. Citlivý test od DesignModo #
 3. Selenium #
 4. BrowserStack #
 5. LambdaTest #
 6. SmartBear #

�� Než začnete testovat…

Pokud má váš web historii návštěvníků, můžete pomocí těchto údajů rozhodnout, na kterých prohlížečech testovat. Dalším přístupem je výběr prohlížečů na základě podíl využití prohlížečů. Jakmile si prohlížeče vyberete do užšího výběru, abyste mohli otestovat svou aplikaci, je třeba pečlivě navrhnout testy, abyste mohli otestovat, zda váš web funguje správně ve všech prohlížečích..

Tento příspěvek se zabývá testovacími nástroji pro více prohlížečů, které vám pomohou provést testy, jakmile vyberete prohlížeče a navrhnete testy. Výsledkem testování ve více prohlížečích je stálý výkon napříč zařízeními a prohlížeči.

�� Nejlepší nástroje pro testování v různých prohlížečích v roce 2020

Nástroje pro vývojáře Chrome

Základní formu testování ve více prohlížečích lze provést pomocí nástrojů pro vývojáře Chrome. Toto je sada nástrojů relevantních pro vývojáře webu zabudované do uživatelského rozhraní Google Chrome. Pomocí těchto nástrojů můžete manipulovat s HTML DOM, vlastnostmi CSS a ladit kód JavaScript na zobrazené webové stránce, abyste viděli změny – kromě změny velikosti okna můžete také kontrolovat, jak se mění vykreslování stránky s různými rozlišeními.

Nástroje pro testování napříč prohlížeči v prohlížeči Google Chrome

Nástroje pro vývojáře Chrome mají potenciál napodobovat řadu velikostí a orientací mobilních obrazovek a otestovat, jak se rozvržení vašeho webu přizpůsobuje měnícím se výstupním parametrům. To vám pomůže rychle najít a opravit chyby a zobrazit změny v reálném čase.

Nástroje pro vývojáře Chrome umožňují testování pouze v jednom prohlížeči s podobnou podobou prohlížečům založeným na Chromiu, jako je Brave. Slouží však jako dobrá sada nástrojů k vyzkoušení aplikace v počátečních fázích. Jakékoli testování pomocí nástrojů pro vývojáře Chrome může být pouze ruční a nemá podporu pro nástroje CI / CD, protože neexistuje žádný rozsah automatizace.

Citlivý test od DesignModo

Responzivní test od DesignModo je webový nástroj pro testování křížových prohlížečů. Je to emulátor, který běží v prohlížeči. Zadejte web a počkejte, až se načte do požadovaného výřezu. Po načtení můžete změnit zařízení, které chcete pro web emulovat, a zkontrolovat, zda se web správně vykreslil..

Citlivý test od DesignModo

I když vám nástroj DesignModo zobrazuje různé velikosti obrazovky, stále se vykresluje na vašem počítači místně. Pokud test prochází tímto nástrojem, mohou se vyskytnout problémy s jeho přístupem na reálném zařízení. Stejně jako v případě vývojářských nástrojů Chrome může být jakékoli testování pomocí nástroje DesignModo pouze manuální a nemá automatizaci podpory.

Selen

Toto je bezplatný a otevřený zdrojový nástroj. Selenium je software, který lokálně spouští webovou aplikaci pomocí místních prohlížečů. Testy Selenium můžete provádět prostřednictvím celé řady programovacích jazyků. Odkazy ke stažení ovladačů pro populární prohlížeče jsou k dispozici zde: ChromeOkrajFirefox a Safari.

Selenium Automated Local Testing

Když spustíte test selenu, ovladač otevře testovací okno, kde se provádí sada předdefinovaných kroků. Můžete procházet prvky DOM, odesílat formuláře a čekat na události ve Selenu. Při lokálním spuštění se však testy spouštějí postupně, protože během testu je otevřeno okno testovacího prohlížeče.

Populární nástroje CI / CD jako Jenkins a Travis CI mají podporu pro testy selenu. Do modulu testování jednotky můžete také zahrnout testy selenu. Selen je také oblíbenou volbou v cloudu, který tvoří základ cloudových řešení pro nástroje pro testování v různých prohlížečích, jako jsou BrowserStack a LambdaTest..

BrowserStack

BrowserStack je nástroj, který vám umožňuje okamžitý přístup k více než 2000 skutečným stolním a mobilním zařízením. S BrowserStack můžete testovat své aplikace v prohlížečích hostovaných na reálných zařízeních pomocí cloudu. Její služby lze rozdělit do dvou scénářů testovacího nástroje pro více prohlížečů:

 • live, kde si můžete vyzkoušet web v reálném čase na kombinaci prohlížeče a zařízení podle vašeho výběru
 • automatizovat, což vám umožní automatizovat testy křížového prohlížeče pomocí selenu

Výsledky testu BrowserStack

Možnost živého testování vám pomůže ladit váš web v reálném čase. Umožňuje vám tedy komunikovat s prohlížečem spuštěným na reálném zařízení. Live je ideální pro ruční testování buď během rodících se fází projektu, nebo při zavádění nových funkcí.

Automatizace je užitečná, pokud jste definovali standardní testy, které chcete zahrnout jako součást sady. Automatizace pracuje přes vzdálenou verzi Selenu pro cloud. Podporuje hlavní nástroje CI / CD jako Jenkins a Travis CI.

Po registraci do prohlížeče BrowserStack získáte 100 minut bezplatného testování, po kterém se musíte rozhodnout pro placený plán. Měsíční plány začínají na 29 $ / měsíc. BrowserStack nedávno zavedl plán odměňování za provozu na základě minut, které používáte.

LambdaTest

LambdaTest je další nástroj v cloudu pro testování v různých prohlížečích, který vám umožní provádět živé testy nebo je automatizovat pomocí Selenium v ​​cloudu. Pro skutečný test můžete vybrat kombinaci zařízení + prohlížeče. Nástroj poté zahájí relaci, kde můžete v reálném čase komunikovat s prohlížečem. Máte k dispozici více než 2 000 reálných zařízení.

Živé výsledky LambdaTest

LambdaTest poskytuje podporu pro různé nástroje CI / CD, které vám umožňují integrovat testy křížového prohlížeče s vaším stávajícím testovacím rámcem. Síť Selenium umožňuje také provádět souběžné testy.

LambdaTest má celoživotní volitelnou možnost pro jeden paralelní test, což z něj dělá dobrou volbu, když právě začínáte. Měsíční plány začínají na $ 15 / mo, což je dobrá hodnota za peníze. LambdaTest má Doplněk WordPress, kde můžete automatizovat generování screenshotů v rámci WordPress, což z něj činí dobrý dev nástroj pro WordPress.

SmartBear

SmartBear poskytuje testovací nástroj pro více prohlížečů, který vám umožní testovat váš web v prohlížečích běžících jak na reálných zařízeních, tak automatizovat testy pomocí dálkového ovladače Selenium. Tento testovací nástroj pro více prohlížečů má k dispozici přes 1 500 zařízení, na kterých můžete testovat.

Funkce tohoto nástroje jsou srovnatelné s funkcemi LambdaTest a BrowserStack. Počet zařízení pro obě alternativy je však vyšší, což může být důležité při výběru možnosti.

SmartBear nemá volnou úroveň a bezplatné zkušební verze jsou k dispozici pouze na zvláštní pozvánky. Placené plány začínají na 29 $ / měsíc.

Verdikt o nejlepších nástrojích pro testování v různých prohlížečích

V tomto příspěvku jsme zahrnuli šest nejlepších nástrojů pro testování v různých prohlížečích. Tyto nástroje byly vybrány na základě různých stupňů dovedností, funkčnosti a rozpočtu. Shrnutí zjištění:

 • Pokud pracujete na novém projektu, vyzkoušejte Nástroje pro vývojáře Chrome nebo Citlivý test od DesignModo.
 • Pokud chcete své testy automatizovat, je k dispozici bezplatný, ale přesto místní nástroj pro testování v různých prohlížečích Selen.
 • Pokud máte rozpočet, ale chcete zažít křížový prohlížeč testovací nástroj na reálných zařízeních, dej LambdaTest zkuste �� náš vítěz!
 • Pokud máte k dispozici nějaké prostředky pro testování v různých prohlížečích, uveďte BrowserStack nebo SmartBear pokus.

Je na čase dokončit naše srovnání nejlepších nástrojů pro testování v různých prohlížečích na trhu pro rok 2020. Doufáme, že vám to pomohlo automatizovat vaše testování v různých prohlížečích.

Který nástroj je váš oblíbený? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector