5 nejlepších nástrojů pro prohlížení webových stránek (testováno a schváleno)

5 nejlepších nástrojů pro prohlížení webových stránek (testováno a schváleno)

5 nejlepších nástrojů pro prohlížení webových stránek (testováno a schváleno)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Nejlepší webové stránky Screenshot Tools


"Nejlepší nástroje pro screenshoty webových stránek? Kdo je potřebuje?!" – ptáš se. Možná jste technický editor blogů, zběsilě upravujete články o tom nebo o tom a přidáváte perfektní screenshoty každou chvíli. Možná jste vývojář, který chce rychle vygenerovat snímky obrazovky s vysokým rozlišením pro vizuální testování nebo náhledy šablon. Možná provozujete agenturu a potřebujete kompletní snímky obrazovky webových stránek pro dema a portfolia.

V jakémkoli případě jsou screenshoty vyžadovány v mnoha profesích, takže je nezbytné vědět o nejlepších nástrojích pro screenshoty webových stránek + jak je používat.

Po mnoha testech jsme se rozhodli pro pět z nejlepších nástrojů pro screenshoty webových stránek na trhu.

Některé mají jednoduchá uživatelská rozhraní s rozšířeními Google Chrome, zatímco jiná jsou určena vývojářům.

Kromě toho jsme se rozhodli pro několik bezplatných možností a několik prémiových možností.

Pokračujte ve čtení a zjistěte, které jsou pro vás nejlepší!

1. URL2PNG

URL2PNG se může pochlubit kombinací jednoduchosti a výkonných nástrojů pro screenshotování do jednoho elegantního balíčku. Je schopen zachytit snímky libovolného webu přímo z vaší aplikace.

URL2PNG - nejlepší nástroje pro screenshoty webových stránek

Jedná se o úplné screenshoty webových stránek s několika klíči API v závislosti na požadovaném jazyce. Zkušební jízda na webu URL2PNG je pěkná, když vidíte, jak vaše webové stránky vyjdou, ale skutečná síla se projeví, jakmile vstoupíte na dashboard plný nástrojů pro graf, webové písmo a video screenshot.

ukázky kódu

Co to stojí?

URL2PNG nemá bezplatný účet, ale plány jsou (druh) přiměřeně ceny a jsou založeny na počtu snímků obrazovky, které chcete vygenerovat. Podnikový plán je poskytován společnostem se spoustou pracovníků, kteří potřebují prémiovou podporu a nevadilo by jim nějaké množstevní slevy. Z tohoto důvodu byste museli kontaktovat URL2PNG a zjistit cenu.

Co se týká pravidelných plánů, máte následující:

 • Bootstrapped – 29 $ měsíčně za 5 000 snímků obrazovky, 10 oddaných pracovníků, SSL Endpoint, rychle CDN a e-mailovou podporu. Další snímky obrazovky jsou 0,006 $.
 • Trakce – 99 $ měsíčně za 20 000 snímků obrazovky, 15 oddaných pracovníků, SSL Endpoint, rychle CDN a e-mailovou podporu. Další snímky obrazovky jsou 0,005 $.
 • Killinite – 199 $ měsíčně za 50 000 snímků obrazovky, 35 oddaných pracovníků, SSL Endpoint, Fast CDN, podpora priorit a přizpůsobení. Další snímky obrazovky jsou 0,004 $.

Proč je tento jeden z nejlepších nástrojů pro snímání obrazovky webových stránek?

 • Můžete vložit svůj vlastní CSS na jakoukoli stránku.
 • Zachyťte celou výšku jakékoli stránky a zvažte pořízení miniatury nebo obrázku s rozlišením 1: 1.
 • Poskytuje se vysoce věrné vykreslování pro věci, jako je video, webová písma a další.
 • Tento nástroj používají velká jména jako Google, Jawbone, BuzzFeed a GitHub.

Nevýhody

Přestože můžete ze své vlastní aplikace nebo webu rychle vytvářet nádherné snímky obrazovky, neočekávejte v nich zabudované žádné nástroje pro vytváření poznámek. Rovněž nejsou poskytovány základní možnosti snímání obrazovky, jako jsou rozšíření Google Chrome.

A samozřejmě slonem v místnosti je nedostatek bezplatného plánu. Pokud snímáte snímky obrazovky pouze příležitostně, zdá se, že 29 $ je příliš mnoho.

2. Browshot

Browshot je působivou alternativou k URL2PNG s volnou vrstvou a potenciálně lepší cenou v závislosti na tom, kolik screenshotů plánujete pořídit.

Browshot

Řídicí panel je jedním z nejčistších, který můžete najít pro pořizování snímků obrazovky, zejména pokud používáte API nebo získáváte hromadné screenshoty ze seznamu adres URL.

Snímek obrazovky URL

Co to stojí?

Velkou výhodou Browshot je Cenový plán zdarma. Dostanete pouze 100 snímků obrazovky za měsíc, ale je to skvělý začátek pro testování funkcí. Také některé menší společnosti nebo vývojáři mohou potřebovat jen tolik.

Prémiový plán nabízí lepší rozlišení obrazovky, podporu mobilních zařízení, simultánní snímky obrazovky, serverová API pro více zemí a cenový plán na jeden snímek za snímek. Hromadné slevy jsou poskytovány, ale ceny začínají na 1 $ za 10 kreditů. Jako příklad fungování hromadných cen prodává Browshot 60 kreditů za 2 $.

Proč je tento jeden z nejlepších nástrojů pro snímání obrazovky webových stránek?

 • Browshot má slušnou cenovou strukturu s bezplatným tarifem a kreditním systémem, kde platíte pouze za to, co používáte.
 • Podporováno je více než 30 prohlížečů, včetně prohlížečů pro mobilní zařízení.
 • Browshot hostí obrázky a také nahrává přímo do S3.
 • Pro snímání snímků obrazovky jsou k dispozici tři možnosti: Použití vyhledávání adres URL na hlavním panelu, používání rozhraní API a vyžádání prohlížeče Browshot, aby vás kódoval.
 • Pro velké zákazníky jsou vytvořeny soukromé prohlížeče.
 • Vytvářejte hromadné screenshoty v reálném čase s vytvořenými miniaturami.

Nevýhody

Podobně jako u URL2PNG nejsou k dispozici snímky poznámek a rychlé rozšíření prohlížeče. Také snímky obrazovky by mohly být velmi drahé, protože neexistují žádné přednastavené měsíční plány.

3. Jedle

Řešení snímání obrazovky Fireshot nabízí několik rozšíření prohlížeče, včetně rozšíření pro prohlížeč Chrome a Firefox.  Díky tomu je průměrný uživatel mnohem snazší nainstalovat během několika vteřin a začít s screenshoty celé webové stránky. Nejen to, ale za verzi rozšíření Lite nemusíte platit nic.

V tomto příkladu používám rozšíření Chrome, které se zobrazuje v pravém horním rohu prohlížeče. Po kliknutí na tlačítko rozšíření se zobrazí několik možností pro zachycení celé stránky, viditelné části webu a konkrétního výběru. K dispozici je také několik klávesových zkratek pro zachycení snímku obrazovky pomocí klávesnice.

oheň

Po snímku obrazovky má aplikace Fireshot Lite několik možností sdílení a ukládání, například uložení do počítače nebo odeslání e-mailem.

uložit screenshot

Fireshot Pro otevírá další funkce, jako jsou anotace, nahrávání a integrace OneNote.

fireshot pro

Co to stojí?

Rozšíření prohlížeče Fireshot jsou zdarma, ale můžete upgradovat na Fireshot Pro za jednorázový poplatek 39,95 $.

Proč je tento jeden z nejlepších nástrojů pro snímání obrazovky webových stránek?

 • Fireshot nabízí výkonná bezplatná rozšíření prohlížeče, která během několika sekund zachytí celé webové stránky.
 • Nástroje pro sdílení ve bezplatné verzi jsou skvělé pro věci, jako je tisk, odesílání e-mailů a ukládání ve formátu PDF.
 • Prémiová verze je velmi cenově dostupná.
 • Fireshot Pro umožňuje nahrávat na místa, jako jsou sociální média, OneNote, Flickr a Picasa.
 • Fireshot Pro má také vynikající editor v prohlížeči pro přidávání anotací.

Nevýhody

Fireshot neposkytuje přístup k API, takže vývojáři nechávají způsob, jak se integrovat s aplikacemi.

4. Screenshots.cloud

Screenshots.cloud prodává snímky obrazovky jako službu a pomocí rozhraní API podporovaného CDN zachycuje snímky obrazovky v reálném čase během několika sekund.

Screenshots.cloud

Test služby je k dispozici na webových stránkách Screenshots.cloud spolu s informacemi o tom, jak mohou vývojáři automaticky pořizovat snímky obrazovky produktů, aniž by na jejich konci museli hodně práce..

API

Co to stojí?

K vyzkoušení Screenshots.cloud je k dispozici 7denní bezplatná zkušební verze. Po zkušební době si můžete vybrat ze tří primárních cenových plánů, nebo máte možnost jít s plánem Custom Enterprise.

Zde jsou standardní plány:

 • Indie – 29 $ měsíčně za 8 500 snímků obrazovky za měsíc, plná zákaznická podpora, dodávka CDN Google Cloud a snímky sítnice. Za každý další snímek obrazovky vám bude účtováno 0,005 $.
 • Pro – 99 $ měsíčně za 50 000 snímků obrazovky za měsíc a vše z předchozího plánu. Za každý další snímek obrazovky vám bude účtováno 0,004 $.
 • Podnikání – 199 $ měsíčně za 150 000 snímků obrazovky za měsíc a vše z předchozího plánu. Za každý další snímek obrazovky vám bude účtováno 0,003 $.

Proč je tento jeden z nejlepších nástrojů pro snímání obrazovky webových stránek?

 • Screenshots.cloud poskytuje API pro všechny moderní prohlížeče.
 • Rozhraní API podporuje operace na podnikové úrovni, pokud potřebujete zachytit miliony snímků obrazovky v krátkém časovém období.
 • Služba má integraci Slack pro zasílání snímků obrazovky přímo do vašeho pracovního prostoru Slack.
 • Screenshots.cloud běží na globálním CDN společnosti Google pro nejrychlejší výkon.

Nevýhody

Screenshots.cloud nabízí menší dostupnost, podobně jako většina služeb screenshotů s API. Je vytvořen pro rychlé spouštění hromadných snímků ve vývojovém prostředí na rozdíl od jednotlivých snímků s anotacemi.

Neexistuje žádný bezplatný plán.

5. 1Klikněte na Screenshot

1Click Screenshot je nejdostupnější možnost na trhu, protože poskytuje nástroj s otevřeným zdrojovým kódem pro zachycení screenshotů jednotlivých webových stránek bez jakékoli cenovky.

1klikněte

1Kliknutí snímku obrazovky přichází jako rozšíření Chrome, s anotacemi a dokonce i několika užitečnými funkcemi pro zachycení webkamery a regionu.

anotace

Co to stojí?

Za 1Click Screenshot nemusíte platit nic.

Proč je tento jeden z nejlepších nástrojů pro snímání obrazovky webových stránek?

 • Instalace do prohlížeče Chrome je zcela bezplatná a snadná.
 • 1Kliknutím Snímek zachytíte během několika sekund úplné screenshoty webových stránek.
 • Mnoho anotačních funkcí je zahrnuto pro kreslení, zvýraznění, šipky, text a další.
 • Snímky obrazovky můžete uložit jako soubory PDF, místní soubory nebo do schránky.

Nevýhody

Nemůžete se napojit na žádné API a automaticky pořizovat snímky svých projektů. Také nejsou k dispozici žádné klávesové zkratky pro vytvoření snímku obrazovky. Nakonec neexistují žádné nástroje pro sdílení kromě adresy URL, které by bylo možné kopírovat a vložit.

Bonus: Co hledat v nástroji pro snímání obrazovky webových stránek

Vaše požadavky na nástroj pro snímání obrazovky webových stránek se liší v závislosti na tom, k čemu snímky obrazovky používáte a jak byste je chtěli vzít. Například spisovatel jako já chce rychlé rozšíření snímku obrazovky prohlížeče s klávesovými zkratkami a nástroji pro anotaci pro rychlou výrobu.

Na druhou stranu můžete chtít pořídit screenshoty na autopilota / s API. Díky tomu budete moci v reálném čase pořizovat úplné snímky obrazovky z jakéhokoli živého webu. To dává vývojáři největší smysl.

Každý z nejlepších nástrojů pro snímání obrazovky webu má různé funkce, ale zde jsou některé z možností, které hledáme obecně:

 • ✅ Rychlé klávesy, takže při pořizování snímků obrazovky můžete místo myši používat klávesové zkratky.
 • Feature Plná funkce snímání webových stránek, aby se vaše webové stránky po ukončení obrazovky neprodávaly.
 • ✅ Funkce pro přidávání poznámek ke snímkům obrazovky pomocí textu, šipek, rámečků, zvýraznění a dalších.
 • ✅ Možnost vkládat do adres URL a hromadně vytvářet snímky obrazovky.
 • ✅ Možnost připojit se k API pro rychlé snímky obrazovky na základě kódu vyžadovaného na vašem webu.
 • ✅ Podpora všech hlavních prohlížečů a zařízení.
 • ✅ Možné možnosti pro nahrávání nebo sdílení. Například můžete někdy sdílet sociální média nebo Amazon S3.
 • ✅ Možnosti pro více stylů snímků, jako je zobrazení na obrazovce, celá stránka a zobrazení miniatur.
 • Screenshot Snímky obrazovky s vysokým rozlišením.

Seznam by mohl pokračovat a dále, ale je to dobrý výchozí bod při pohledu na nejlepší nástroje pro snímání obrazovky webových stránek. Hlavním cílem je získat co největší flexibilitu a rychlost. Díky celoobrazovkovým snímkům obrazovky, anotacím a nástrojům pro přímé sdílení se servery a skutečnými lidmi jste na správné cestě k nalezení řešení, které nejlépe vyhovuje vaší práci..

Který z nejlepších nástrojů pro screenshoty webových stránek je pro vás ten pravý??

Většina z těchto nástrojů pro snímání obrazovky lze rozdělit na nástroje pro vývojáře s projekty hromadných snímků nebo jednotlivé nástroje pro snímkování poznámek.

Zde je několik konečných myšlenek, které vám pomohou při rozhodování:

 • Vybrat URL2PNG pokud chcete pořizovat snímky obrazovky rychle s podporou URL a API.
 • Vybrat Browshot pokud si přejete pořídit hromadné snímky obrazovky s adresami URL nebo prostřednictvím rozhraní API. Je to také hezké kvůli plánu bezplatné ceny.
 • Vybrat Jedle chcete-li vytvořit anotované screenshoty ve všech hlavních prohlížečích a pomocí nástrojů pro lepší sdílení.
 • Vybrat Screenshots.cloud pokud byste chtěli hromadnou energii obrazovky s rychlým CDN a dostupnou cenou.
 • Vybrat 1Klikněte na Screenshot pokud si přejete vytvořit celou webovou stránku, screenshoty s poznámkami bez placení jakýchkoli peněz.

Pokud máte nějaké dotazy týkající se těchto nejlepších nástrojů pro screenshoty webových stránek, podělte se o své myšlenky v komentářích níže.

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector