20+ Awesome Design portfolia vidět před vytvořením vlastní

20+ Awesome Design portfolia vidět před vytvořením vlastní

20+ Awesome Design portfolia vidět před vytvořením vlastní
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Jednou z velkých věcí v portfoliu designu je rozmanitost. Vezměte 5 úspěšných umělců a pravděpodobně budete mít 5 radikálně odlišných designových portfolií.


Ale to samé "něco jde" přístup může být problém, pokud jste designér, který chce vytvořit své vlastní portfolio, aby oslovil potenciální klienty. A to by vás mohlo donutit hledat nějaké kvalitní příklady portfolií designu.

Následující portfolia jsou nejen dobře vypadající a kreativní; oni jsou ve vlastnictví lidí, kteří udělali průlom na tomto obrovském celosvětovém trhu designu / ilustrace a dostali jejich jména vázána na důležité klienty a známé značky podél cesty. To je, to jsou designová portfolia úspěšných umělců.

Provedli jsme mnoho průzkumů, protože jsme vám chtěli v tuto chvíli představit některá z nejlepších návrhářských portfolií dostupných na webu. Nezáleží na tom, zda potřebujete inspiraci pro svůj vlastní web, snažíte se vylepšit své portfolio a zlepšit jeho pořadí, nebo pokud hledáte pouze zajímavé designéry, doufáme, že tento příspěvek přinese hodnotu, kterou hledáte.

nejlepší designová portfolia

Pojďme se tedy ponořit do krásy, kterou tyto talentované designéry poskytují světu. Dnes pro vás máme 20+ příkladů.

20+ ohromujících designových portfolií inspirujících vaše vlastní!

Pawel Nolbert

nolbert

Portfolio designu společnosti Pawel se vyznačuje příjemným celoobrazovkovým designem s prvky zděného portfolia, které jsou vystaveny na čistém bílém pozadí. První věc, kterou zde uvidíte, je statická záhlaví celé obrazovky, která představuje jedno z uměleckých děl, za kterým následuje portfolio při posouvání dolů. Projekty společnosti Pawel spočívají v úniku polských barev, které rodí různé formy, loga, předměty a dokonce i lidi. Stručně řečeno, všechny jeho návrhy jsou znovu vytvořeny v akvarelu. Na webu dominují sbírky velkých vizuálních prvků a jeho práce vám působí dojmem hloubky.

Kuon Yagi

kuon yagi

Yagi je designér, který má zkušenosti s provozováním firemních webových stránek pro více než tucet společností. Jeho webová stránka portfolia je velmi čistá, interaktivní – vede vás ze sekce do sekce pomocí plynulých animací a odvádí dobrou práci při zvýrazňování projektů.

YASLY

Jasně

Tady máme "návrhář SF, specializace na 3D interakci". Zní to vzrušující! Web Dannyho je však minimalistický, s čistým pozadím a síťovým portfoliem rozděleným do tří sloupců. Jednoduchý přístup, spolu s typografií podobnou časopisům a velkými záhlavími na každé stránce, dělá projekt Danny Jones zajímavým. Jeho práce jsou samozřejmě ohromující. Měli byste se podívat.

Wim Delvoye

Wim Delvoye

Pokud vás zajímá, jaké by to bylo, kdyby webdesign splňoval současné umění, pak je tu vaše odpověď. Neokonceptuální umělec Wim Delvoye nalil své portfolio na mapu města. Můžete prozkoumat město Wim kliknutím na různé budovy, jako je slévárna, gotická díla a zkroucení, abyste viděli konkrétní kresbu. Nejznámějším dílem tohoto mezinárodního umělce je projekt cloaca. Toto celostránkové portfolio je kreativní a přímočaré. Neexistuje žádná vlastní interakce, jako je efekt vznášení nebo cokoli, přesto se stále dokáže vyniknout.

Stefano Colferai

stefanocolferai

Pokud máte rádi divné a bizarní ilustrace, díla Stefana zapadají do místa setkání mezi groteskou a "Páni, ten chlap má takovou fantazii". Design webových stránek je minimalistický, protože umělecká díla hovoří sama za sebe. Když vstoupíte na web Stefana Colferai, zobrazí se vzpřímené menu s animovaným logem vlevo a mřížkovou galerií v pravé části obrazovky. Nic fantazie a stále vás to rychle zaujme. Všechny jeho materiály jsou hravé, komické, "vyzbrojený ironií a plastelínou".

Wade Jeffree

wadejeffree

Tento má více odlišný designový přístup, s umělcovým nadaným obrázkem na domovské stránce a různými efekty na pozadí (aka kurzor zobrazuje náhodné informace o autorovi, když se náhodně vznášíte). Poté, co se chvíli podíváte na domovskou stránku ohromenou tím, co vidíte, zjistíte, že prezentace portfolia není ani obyčejná. Má pěkné překrytí, které kombinuje krásné animace. Po kliknutí se zobrazí v elegantních celoobrazovkových prezentacích. Pokud máte rádi unikátní designová portfolia, je to skvělý příklad pro vás.

Paula Rusu

paularusu

Paula Rusu má rád cik-cak, protože předvádí svá díla v klikatém uspořádání – jedno vpravo a druhé dole. V jejím pozadí se mísí bílé a světle šedé tóny a nad záhybem používá jezdec v krabičce. Její práce sestává ze šťastných, barevných kreseb a ilustrací, které oživují čisté pozadí webu.

Lotta Nieminen

lottanieminen

Toto je příklad organizované a přesto kreativní mysli. Kromě čistého a čistého pozadí následují velké položky portfolia podle vzoru: dvě položky vertikálního portfolia ve dvou sloupcích (jeden vedle druhého), následované horizontálním obrazem (styl krajiny). A tak to jde, dokud se nedostanete na konec stránky. V panelu Ilustrace se Lotta rozhodla předvést své kresby mřížkou. Jednoduchost tohoto portfolia je důvodem, proč je tak krásná.

ToyFight

souboj

ToyFight je zcela hravá webová stránka; kdekoli kliknete nebo přejdete, něco se stane. Kromě paralaxy a plně animovaného Intro, který vám nabízí rychlou prohlídku prací designérů, jsou zbývající části také velmi velkolepé, plné pohyblivých a barevných prvků. Vše o ToyFight je tak dynamické, měli byste se přesvědčit sami, pokud nechcete nechat ujít jedinečnou prezentaci portfolia.

Verena Michelitsch

verenamichelitsch

Verena Michelitsch nám ukazuje skutečnou definici velkých prvků na jejích webových stránkách. Má dvě stránky: domovskou stránku (což je skutečné portfolio) a sekci About. Domovská stránka zobrazuje neklikatelné prvky portfolia na celém místě v režimu celé obrazovky. Zprava doleva, nahoru a dolů, velké vizuální prvky zabírají celou obrazovku. Jsou v zásadě předváděny ve své původní oficiální velikosti. Na rozdíl od vizuálně ohromující prezentace na domovské stránce vypadá sekce About (v tomto případě Info) jako stránka kreditů časopisu – přímý autorský životopis, díla a další odkazy.

Steven Bonner

stevenbonner

Steven Bonner z Glasgowa předvádí své krajinářské práce v režimu celé obrazovky, jeden pod druhým. Kromě Stevenových webových návrhů také vytváří koncepty pro fyzické produkty (jako jsou štítky na nápoje, billboardy, bonbóny atd.). Druhá stránka na Stevenově webu je opět minimalistická a ekonomická informační stránka.

Tim Lahan

timlahan

Tim Lahan používá styl zdiva a nechá jeho díla mluvit sama za sebe. Je to minimalistický design a rozvržení, plné radostných a barevných kreseb, které vás při práci posouvají. Náš umělec zde není jen designér a ilustrátor, ale také malíř, který rád zdobí interiéry ručně vyrobenými materiály. Kromě toho Lahan navrhl několik obalů na knihy, které najdete na seznamu.

Rakesh

radesign

Na rozdíl od umělců, které jsme doposud vystupovali, Rakesh navrhuje mobilní a webová rozhraní, včetně konceptů značky a loga. Vizuální architektura jeho webových stránek je důkazem jeho dobrého vkusu v oblasti webdesignu. Jeho práce krásně překrývají průhledné kousky textu, které doplňují vzhled stránky (spolu s chytlavým barevným schématem). Rakeshův styl je vlastně jedinečný, což ztěžuje jeho popis. Tak proč to prostě nekontrolujete sami? Kromě finálních verzí svých projektů předvádí také přechodné fáze prostřednictvím zajímavých ručně kreslených náčrtů.

Momkai

momkai

Momkai je designová agentura z Nizozemska, která používá pěkný půlpoloviční styl domovské stránky. Jedna polovina má projekty pod sebou, zatímco druhá polovina zobrazuje názvy projektů a obsahuje nabídku webu. Když kliknete na konkrétní projekt, rozšíří se, dokud se neobjeví na celou obrazovku zvláštním, animovaným způsobem. Animace je vlastně to, co definuje Momkai; většina jejich prvků je animovaná, včetně ilustrací. Toto je jedno z těch portfolií designu, které je opravdu zábavné procházet.

Elias Klingén

eliasklingen

Zpátky do 3D země, kde Elias ze Stockholmu představí své webové stránky prostřednictvím záhlaví videa na celé obrazovce s několika ukázkami své práce. Když navštívíte jeho portfolio, budete vystaveni dvousloupcové prezentaci zboží, která zahrnuje oba dokončené projekty pro klienty A fragmenty z experimentů, které v průběhu let provedl. Když kliknete na kategorie, uvidíte seznam čistého rozvržení obsahující obrázky projektů, na kterých dosud pracoval.

Taylor Franklin

Taylor-Franklin

Podobně jako portfolio Stevena Bonnera, Taylor používá stejný styl designu a rozvržení, pouze u klikatelných položek a elegantních efektů vznášejících se, což vede k fantazijní produktové prezentaci podobné časopisům. Stránka About vypadá nějak jako zápatí, kde najdete pěkné a krátké autorské bio. Pokud chcete vidět více Taylorových návrhů, podívejte se do sekce Archiv, kde najdete další koncepty designu.

Cristian M. Garcia

cristianmg

Cristian má zajímavou prezentaci projektu, která představuje vertikální prezentaci, přičemž každá položka pokrývá celou velikost obrazovky. Každý obrázek má v zásadě roli snímku – při posouvání se nový otočí a tak dále. Web je zcela na celé obrazovce; obsahuje většinou multimédia a zobrazuje co nejméně textu. Cristian Garcia má statické i animované umění, většina z nich vypadala, jako by byla vyrobena z plastu nebo syntetických materiálů. Celkově vypadá vše barevně, 3D a s vysokým rozlišením.

Adrian & Gidi

adrian-gidi

Tentokrát máme dva autory, kteří vytvořili moderní web pro svá doplňková portfolia návrhů a vybírali elegantní galerii zdiva kombinovanou s krásnými efekty pro jejich vysoce kvalitní návrhy a ilustrace. Od reklam až po realistické a smyšlené nápady se zdá, že Adrian a Gidi odvedli skvělou práci společně s tím, že jejich projekty vypadají jako mashup mezi skutečnými předměty a karikaturami (hranice je zde tenká). Elegantní přehlídka produktů doprovází pěkné posouvání paralaxy.

Violeta Noyová

violetanoy

Violeta z Barcelony je dalším ilustrátorem, který má rád jednoduché věci a který mluví skrze její práci. Když jdete na web, vítá vás radostná a šťastná karikatura s plovoucími prvky, následuje další šťastný boxovaný jezdec a zednářská galerie barev a vtipných příběhů připomínajících kresby pastelek. Jakmile vstoupíte na tento web, získáte radostnou atmosféru a rychle se setkáte s podpisem návrháře. Jednoduchá dvoubarevná stránka About vás informuje o autorových úspěších, kontaktních údajích a bio. Pokud si chcete koupit tištěné verze svých projektů, můžete si je objednat v sekci store, což je dobrý příklad toho, jak integrovat návrhová portfolia s funkcemi eCommerce..

Stefanie Brücklerová

stefaniebrueckler

Stephanie udržuje věci také jednoduché. Stránka nahoře nahoře je bílé pozadí na celé obrazovce s autorovým jménem na střed, což vede k vizuálně kontrastní sekci About, která obsahuje její náčrtky a pracovní vzorky. V dolní části domovské stránky se nachází portfolio Stephanie v galerii mřížky. Pěkná ikona předběžného načítání usnadňuje přechod mezi stránkami.

Shelby Hipol

highpole

Shelby má opět jednoduchý web; ale jednoduše svým vlastním způsobem. Jakmile vstoupíte na domovskou stránku, uvidíte dva sloupce: jeden s textem s přečtením názvů projektů, které dosud měla, zatímco druhý zobrazuje obaly spojené s každým z názvů projektů. Položky se otevírají na nových stránkách, kde se všechna díla zobrazují vodorovným posouváním – musíte je přetáhnout myší doprava a doleva. Ve skutečnosti můžete sledovat všechny ilustrace ve stejné horizontální prezentaci, pokud na konci každé kategorie kliknete na tlačítko Další.

A to je vše! Líbilo se vám zejména některé z těchto portfolií designu? Pokud ano, rádi bychom věděli, co se vám líbilo! Jsme také otevřeni novým návrhům. Pokud tedy máte na mysli další skvělá portfolia designu, dejte nám vědět. Chceme víc!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Editoval Colin Nováček. Rozvržení a prezentace Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector