15+ vynikajících nástrojů produktivity pro návrháře a uživatele WordPress, díky nimž budete v roce 2020 velmi efektivní

Tvorba a údržba webových stránek je složitá oblast. Každý, kdo vytváří webové stránky pro bydlení, musí pokrýt mnoho základen, aby byly efektivní a krásné. Různé nástroje produktivity pro návrháře, vývojáře a uživatele WordPress mohou pomoci zefektivnit tento proces.


Chcete-li zvýšit hodinový výkon a snížit úroveň stresu, v tomto článku je uvedena řada užitečných nástrojů, které umožňují vyšší produktivitu všech webových kreativ..

Níže naleznete služby, programy a doplňky pro tento účel. Budeme také hovořit o tom, pro koho jsou vhodné a proč byste je měli používat.

Pojďme na to:

Nástroje produktivity pro návrháře, vývojáře a uživatele WordPress

Nástroje produktivity pro návrháře a uživatele WordPress ke zlepšení vašeho pracovního postupu

Zatímco níže uvedený seznam zdaleka není úplný (ve skutečnosti chci slyšet vaše tipy na konci), poskytuje dobrý základ. Vyberte si, co vás přitahuje, a neberte na vědomí, co ne. Tímto způsobem najdete ty správné nástroje pro sebe.

toggl

# time-tracking

Toggl

Zejména jako webový designér na volné noze jsou váš čas doslova peníze. Protože mnoho designérů pracuje s pevnými poplatky za projekt, čím rychleji můžete dokončit, tím lepší bude vaše hodinová sazba.

Chcete-li zjistit, kteří z vašich klientů jsou nejlukrativnější nebo jak jednoduše trávíte čas, je Toggl vaším nejlepším přítelem. Je to úžasný nástroj pro sledování času s příjemným uživatelským rozhraním, které lze zdarma použít pro základní verzi.

Sledujte svůj čas jediným kliknutím, přiřaďte časové bloky k projektům a klientům, stanovte odhady (abyste zjistili, zda jdete) a mnohem více. To také má rozšíření které vám umožní integrovat tento nástroj do mnoha dalších služeb i do vašeho prohlížeče.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak Toggl funguje, je to příjemné tutorial to vám pomůže začít.

eggtimer

# time-tracking

Technika Pomodoro

V případě, že jste tento termín ještě neslyšeli, Pomodoro je technika produktivity, pomocí které pracujete ve sprintech. Název pochází z kuchyňského časovače ve tvaru rajčete, který jeho vynálezce použil, když s ním přišel.

Funguje to tak, že děláte jeden úkol po stanovenou dobu (tradičně 25 minut). Když čas vyprší, udělejte si pauzu 3-5 minut a pak postup opakujte. Po čtyřech intervalech budete mít delší pauzu 15-30 minut, než začnete znovu.

Tato technika je účinná, protože vás nutí k jednomu úkolu. Má také zabudované přestávky, takže se nespalujete. Můžete také použít techniku ​​Pomodoro společně s Togglem. Protože služba sledování času zobrazuje uplynulý čas na kartě prohlížeče, je to dokonalý společník.

Alternativně můžete použít nástroj s názvem Například časovač.

Evernote

#documents #writing

Evernote

Na našem seznamu produkčních nástrojů pro designéry je Evernote. Rád bych tuto službu označil jako můj vnější mozek. Zde ukládám a organizuji všechny důležité informace o mém podnikání, projektech a soukromých snahách.

Evernote v podstatě umožňuje pořizovat poznámky (text, obrázky, zvukové soubory a další) a uspořádat je do sbírek. Všechny vaše informace jsou plně prohledatelné (dokonce i ručně psané obrázky) a synchronizovány napříč vašimi zařízeními (dvě v základní verzi). Společnost také nabízí prohlížeč plugin to vám umožní přidat informace odkudkoli na webu.

Základní verzi Evernote je zdarma k použití a vždy mi stačilo.

docs

#documents #writing

Google dokumenty

Google nabízí plnohodnotnou kancelářskou sadu online. Zde můžete vytvářet textové soubory, tabulky a prezentace z desítek šablon. Sdílejte je rychle s klienty, spolupracujte s jinými kreativami nebo je stahujte v různých formátech.

Služba je ideální pro řešení papírování, které je součástí tvůrčí práce. Navíc je to zdarma!

Kromě toho můžete také použít Dokumenty Google při vytváření obsahu pro svůj blog WordPress – nyní je možné importovat obsah přímo od Dokumentů po WordPress.

Trello

#projektový management

Trello

Trello je týmový nástroj pro spolupráci, který vám umožní snadno organizovat projekty. Chcete-li citovat našeho editora zde na CodeinWP: "Pokud jste Trello dosud nepoužívali, dovolte mi, abych vás ujistil, že v podstatě neexistuje žádná křivka učení a vše je opravdu intuitivní." Má pravdu.

Trello vám umožňuje uspořádat cokoli pomocí seznamů, karet a desek. Uživatelé mohou přidávat komentáře, komunikovat s ostatními členy týmu a na první pohled vidět stav projektů. Navíc je to zdarma, takže ve skutečnosti není žádný argument nezkoušet to.

Poznámka editora. Zde v CodeinWP používáme Trello ke správě veškerého našeho úsilí o vytváření obsahu. Každý příspěvek nebo zdroj dostane svou vlastní kartu Trello a poté se celá diskuse uskuteční pod touto kartou. Nejlepší na tom je, že více lidí může interagovat současně. Plus, Trello vám umožňuje nahrávat média a soubory doprovázející vaši kartu. Úžasné věci, a ne náhodou, je to tak vysoko na našem seznamu nejlepších nástrojů produktivity pro designéry!

ochabnout

# project-management #communication

Slack

Slack je další nástroj pro týmovou práci. Umožňuje organizovat týmovou komunikaci napříč kanály a uchovává prohledávatelné archivy všech vašich konverzací. Mnoho společností jej používá k eliminaci interních e-mailů.

Kromě toho se Slack integruje s Ostatní služby včetně Disk Google, Trello, Github a mnoho dalšího. Alternativy jsou Rocket Chat, Ryvere a Stride.

lastpass

#řízení

LastPass

Zejména jako webový designér WordPress, který se stará o několik klientských webů, se často musíte vypořádat s množstvím přihlašovacích údajů. To je samozřejmě kromě vašich dalších hesel.

Co takhle nechat někoho, aby to pro vás udělal? LastPass ukládá všechny vaše přihlašovací, platební a přepravní údaje, členství a další informace za vás. Rovněž je synchronizuje mezi zařízeními. Tímto způsobem si stačí zapamatovat jediné heslo pro samotnou službu. Tady je jak LastPass pracuje konkrétně.

skica

#design

Skica

Jedním z nástrojů, s nimiž weboví designéři obvykle tráví hodně času, je Adobe Photoshop. Jedná se o návrhovou soupravu pro tisk i digitální tisk.

Photoshop však není jediným dítětem v bloku. Skica je (pouze pro Mac) alternativou k programu, který často získává nadšené recenze, zejména pro návrh uživatelského rozhraní, což z něj činí jeden z nejlepších nástrojů produktivity pro designéry.

Mezi hlavní rysy aplikace Sketch patří jednoduché a intuitivní rozhraní, schopnost snadno znovu použít prvky a integrace s ostatními aplikacemi a službami. Tento software je také dostupnější než řešení Adobe.

xampp

#rozvoj

XAMPP

XAMPP je užitečným nástrojem produktivity pro designéry, protože umožňuje lokální nastavení webů WordPress ve vašem počítači. Tímto způsobem nejste závislí na živém serveru při navrhování a stavbě vašeho webu, ale můžete to dělat kdekoli a bez toho, aby si toho někdo všiml, když se připojíte.

Program je open source a tedy zdarma. Nastavení je navíc velmi snadné. Zjistěte více o alternativách v našem balíčku nástrojů pro místní rozvoj.

sublimetext

#rozvoj

Editory kódu

Přestože jsou editory kódu často považovány za doménu vývojářů webu, jsou naprosto nezbytné pro designéry, kteří také implementují svou vlastní práci na webových stránkách..

Můžete si vybrat z mnoha různých bezplatných nabídek:

wproller

#rozvoj

WProller

Jako webový designér WordPress často každý rok, měsíc nebo týden zřídíte desítky webů WordPress. Včetně času potřebného k instalaci stejných standardních pluginů a motivů, odebrání ukázkového obsahu atd. To může být docela únavné.

Chcete-li omezit práci, program WProller vám umožňuje vytvářet vlastní instalační soubory WordPress včetně všech požadovaných doplňků, motivů a standardních nastavení. Stačí nakonfigurovat, co na webu potřebujete, a stáhnout si vlastní soubor zip. Při instalaci nyní je váš web připraven k provozu. Navíc jsou vaše konfigurace znovu použitelné. Je to také zdarma!


Duplikátor - WordPress Migration Plugin Duplikátor – WordPress Migration Plugin

Autor: Snap Creek

Aktuální verze: 1.3.34

Poslední aktualizace: 16. května 2020

duplicator.1.3.34.zip


Hodnocení 98%


1 000 000 + instalace


WP 4.0 + Vyžaduje

#rozvoj

Duplikátor

Poté, co jste svůj web vytvořili offline, jak jej dostanete na live server? Můžete to udělat ručně, ale snadnějším způsobem je použití migračního pluginu.

Jedním z nejpohodlnějších řešení je Duplicator. Stačí nainstalovat a aktivovat, zazipovat web, nahrát na nový server, spustit instalační program a postupovat podle pokynů. Můžete jej také použít k zálohování svého webu.

Alternativy jsou All-in-One WP Migration, UpdraftPlus a WP Clone by WP Academy.

web-dev-tools

#rozvoj

Nástroje pro vývojáře prohlížeče

To mohou být některé z nejdůležitějších nástrojů produktivity pro designéry. Umožňují vám podívat se na kód za stránkami, ladit HTML, CSS a JavaScript a testovat živé změny designu.

Kromě toho přicházejí s nástroji, které simulují mobilní prostředí a měří výkon. Vývojářské nástroje jsou součástí všech hlavních prohlížečů: Mozilla Firefox, Chrome, Safari a Okraj.

unsplash

#snímky

Unsplash

Vizuální tvorba je součástí webdesignu. Návrháři často potřebují obrázky, aby naplnili webové stránky a učinili je přitažlivějšími. Oblíbeným řešením je jít o obrázky nebo si vytvořit vlastní.

Chcete-li se držet dál od obecných fotografií, Unsplash nabízí bezplatné, vysoce kvalitní obrázky s jinou příchutí. Všechny jejich nabídky mají také licenci CC0, takže je můžete použít k obsahu svého srdce. Jak je to úžasné?

Alternativní služby jsou Pexels, MyStock.Photos, Pixabay a Smrt na Stock Photo.


Optimalizace obrazu & Lazy Load by Optimole Optimalizace obrazu & Líné zatížení Optimole

Autor: Optimole

Aktuální verze: 2.3.1

Poslední aktualizace: 21. dubna 2020

optimole-wp.zip


Hodnocení 96%


50 000 + instalace


WP 4,7 + vyžaduje

#snímky

Optimole

Optimalizace obrázků je důležitá pro zvýšení výkonu vašich webových stránek i SEO. Součástí toho je co nejmenší vizualizace.

Pokud to nechcete provádět mimo pracoviště nebo se obáváte, že by klienti po předání zapomněli optimalizovat obrázky, je zde Optimole. Tento plugin WordPress automaticky komprimuje všechny obrázky, které nahrajete do WordPress. Důležité je, že se to všechno děje bez ztráty kvality.


Váš SEO Váš SEO

Autor: Tým Yoast

Aktuální verze: 14.2

Poslední aktualizace: 26. května 2020

wordpress-seo.14.2.zip


Hodnocení 98%


5 000 000 + instalace


WP 5.3 + Vyžaduje

#SEO

Váš SEO

Jako webový designér vytváří vaše oblast vzhled webu tak, aby si ho mohli návštěvníci užít. Nejsou však jediným publikem pro webové stránky. Vyhledávače jsou také.

Pokud často pracujete s projekty, které obsahují obsah, je váš SEO perfektním řešením, jak zajistit, aby později ve výsledcích vyhledávání dobře fungovaly. Nejen, že plugin dělá spoustu optimalizace po vybalení z krabice, ale také obsahuje podrobné pokyny krok za krokem, aby se co nejlépe z každého obsahu.

Je to jako mít svého soukromého experta na SEO. Mimochodem, pokud chcete vědět, jak zlepšit SEO vašeho portfolia návrhů, přečtěte si náš článek o tomto tématu.

Jaké jsou vaše oblíbené nástroje produktivity pro návrháře a uživatele WordPress?

Nástroje produktivity vám pomohou efektivněji vytvářet. Díky nim je proces návrhu efektivnější a méně stresující. Tímto způsobem máte více času na další projekty a lepší výsledek.

Na mém seznamu nástrojů pro produktivitu pro designéry najdete cokoli od nástrojů pro sledování času a spolupráci, přes editory kódu, služby pro fotografie a SEO doplňky. Doufám, že jste pro sebe objevili něco užitečného. Nyní bych však od vás rád slyšel.

Jaké jsou vaše oblíbené nástroje produktivity pro designéry? Řekněte nám to v sekci komentářů níže!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map