14 nejlepších WordPress Dev Tools z roku 2020… Non-Cliche a Non-Evvious… Vsadíme se, že jste je ještě neviděli!

14 nejlepších WordPress Dev Tools z roku 2020… Non-Cliche a Non-Evvious… Vsadíme se, že jste je ještě neviděli!

14 nejlepších WordPress Dev Tools z roku 2020… Non-Cliche a Non-Evvious… Vsadíme se, že jste je ještě neviděli!
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Začátek roku je vždy vhodný čas, abychom se ohlédli zpět na všechny věci – dobré i špatné -, k nimž došlo za posledních 12 měsíců. Ale dnes se zaměřme jen na dobré. Proto, tento seznam nejlepších nástrojů WordPress dev roku 2020!


V tomto ohledu byl rok opravdu velkorysý a my jsme viděli více skvělých doplňků do sady nástrojů pro vývojáře WordPress, než si můžete zatřepat hůlkou … pokud jste ten typ člověka, který třese hůlkami u dev nástrojů.

Díky tomu není jen náhodný seznam. Abychom tuto krásu zkompilovali, obešel jsem se po kanceláři a požádal každého spoluhráče, aby se podělil o své nejlepší 3-5 neznámé nástroje pro seznam. To je skutečné, lidi (!), Pocházející od lidí, kteří vytvářejí témata WordPress pro život!

Podívejte se na seznam:

nejlepší wordpress dev nástroje

14 nejlepších WordPress dev nástrojů roku 2020

1. Listonoš

getpostman

# API # Testování # Spolupráce

Toto není jen jeden z nejlepších nástrojů WordPress pro rok 2020; to je skvělé pro všechny vývojáře API, kteří hledají výkonné a plnohodnotné řešení pro svůj pracovní tok API. Pokud jste někdy pracovali na vývoji API, pak víte, že nastavení testovacích prostředí je nudný a nudný proces. Ne s Postmanem.

Pošťák je velmi snadno použitelný s vynikajícím zaměřením na testování. Nastavení více prostředí pro testování je nejen snadné, ale také mezi nimi můžete sdílet své testovací případy. Tím se zrychlí základní, ale časově náročná praxe testování API.

Náš hlavní vývojář, Marius Cristea, je velkým fanouškem:

Pošťák dělá všechno jednoduchým; můžete snadno nastavit vlastní pracovní postupy pro volání tras pomocí jednoduchého rozhraní, ukládat požadavky a parametry a sdílet je se svými spoluhráči.

Kolekce jsou skvělým způsobem, jak spravovat vaše požadavky na rozhraní API a udržovat je uspořádané pro budoucí použití. Poté můžete pomocí plánu monitorování pravidelně spouštět kolekci pro výkon a odezvu. Monitorovací nástroj vám také umožní vybrat prostředí a spustit testy. Jakékoli testy, které selžou, povedou k upozornění na libovolný počet integrací; Slack, Microsoft Teams, GitHub, Dropbox atd.

2. Buddy Works

buddy.works

# DevOps # YAML # Nepřetržitá integrace

Pokud hledáte jednoduché řešení pro nepřetržitou integraci a dodávku, pak je Buddy Works tím nejlepším místem, kde začít. Ze všech dostupných nástrojů CI / CD má Buddy nejlepší uživatelské rozhraní pro snadné vytváření, testování a nasazení.

Buddy Works bude integrován s GutHub, Bitbucket, GitLab a soukromými úložišti, aby poskytoval automatické nasazení na FTP / SFTP a cloudové služby jako AWS, Google Cloud, Microsoft Azure a Digital Ocean. Je založen na Docker, ale podporuje Kubernetes hned po vybalení z krabice. Podporuje také více jazyků z PHP, C ++, .NET, Node.js, Golang a dalších.

Zní to divně, ale snadnost nastavení a mnohem lepší UX činí z Buddy Works standout nástroj roku. Rovněž sníží vaše požadované nástroje díky silným akcím DevOps a monitorování webových stránek. Budete dokonce moci používat skripty SSH, které vám pomohou snížit zatížení nástroje. Také se vám bude líbit zkrácený čas aktualizace se změnami souborů rozmístěnými namísto celého úložiště.

3. Hezčí

hezčí

# JavaScript # PHP # Kódování

Integrace a nasazení nejsou nic bez dobře naformátovaného kódu. Proto je Prettier jedním z našich nejlepších nástrojů pro WordPress dev do roku 2020. Účtuje se jako formátovaný programátor kódu, který vašim projektům poskytne čistší styl. S tím jde jen o styl, který zajišťuje, že abstraktní syntaktický strom zůstane funkční.

Jak jste očekávali, Prettier poskytuje podporu pro celou řadu jazyků, od JavaScriptu, přes CSS, až po JSON. Můžete také integrovat ESLint a řadu editorů, jako jsou Visual Studio a Vim. Nejlepší vlastností je zdaleka to, že poskytuje odlehčení tlaku; odstraní otázky stylu z recenzí kódu. Pokud je nainstalována aplikace Prettier, můžete také rychlejším způsobem přiblížit nováčky.

Průvodce stylem najdete kdekoli, ale automatizace, kterou nabízí Prettier, je zde velkým prodejním místem. Po kliknutí na tlačítko Prettier proběhne váš špinavý kód a provede veškeré formátování, které se bojíte. Nakonec je nejdůležitější věcí konzistence a čitelnost kódu, nechte komedianty na kartách vs. mezerách..

4. Visual Studio Live Share

vizuální studio

# Spolupráce # VSLiveShare # VSAppCenter

Po téměř dvanácti letech, Visual Studio zůstává mezi vývojáři stále populární ze všech disciplín. Tento rok se společnost Microsoft stala jedním z nejlepších nástrojů WordPress dev roku 2020 s rozšířením Live Share pro VS Code a VS 2017.

Živé rozšíření vám umožní okamžitě sdílet svůj projekt se svými kolegy bez ohledu na to, v jakém jazyce programujete nebo v jakém OS máte. Díky tomu je proces editace a ladění spolupráce v reálném čase bez zpoždění spojeného s repologem a nastavením prostředí. Můžete sdílet téměř vše, ne vaši kávu, ze zvuku, serverů, terminálů a rozdílů. Celý svůj kontext můžete sdílet se svými spoluhráči, pokud je ve vašem prostředí chyba, váš tým to uvidí. Budete se moci kopat do problémů rychleji a hlouběji než kdykoli předtím.

Skutečně přináší vše společně se zvukovými nástroji, které pomáhají usnadňovat komunikaci v aplikaci, spíše než pomocí různých nástrojů k synchronizaci. Vaši spoluhráči uvidí také vše od příkazů po databáze, aniž byste museli vystavovat své porty. Toto je budoucnost spolupráce se sdílenou kontrolou, která týmům usnadní hledání problémů a okamžité uplatnění změn.

5. Draftium

Draftium

# Prototyping # Design # Vývoj # Marketing

Dobře, trochu s tímhle podvádím, ale bude to zachránce života. Pokud pravidelně pracujete s klienty, pak víte, jak těžké může být dohodnout se na vizi webové stránky. Pravděpodobně také spolupracujete s návrháři a obchodníky při hledání / vývoji obsahu, který zvýrazní službu. Jak dlouho trvá sestavení prototypu poté, co mají všechny zúčastněné strany slovo? Jak dlouho trvá, než si upravíte prototyp, dokud se všichni nedohodnou? Dlouhá doba?

Draftium je a "Turbo prototyping tool" který snadno splňuje kritéria pro nejlepší nástroje WordPress dev roku 2020. Pomůže vám sestavit strukturu webových stránek během několika minut pomocí bloků. Placený plán obsahuje více než 300 šablon přizpůsobených průmyslovým odvětvím a výklenkům, které lze poté vylepšit o více než 200 bloků. Spolupracujte v reálném čase, abyste urychlili proces schvalování a přestali čekat na e-maily, které váš projekt posunou vpřed. Obsahuje také bezplatné vizuální prvky, jako jsou ikony a obrázky, které vám pomohou učinit web co nejrealističtějším.

To je mnohem lepší než kousek papíru nebo bílá tabule, nebo dokonce KeyNote. Když zahájíte projekt a všichni potřebují vidět "vidění" pak je to nejlepší nástroj, jak začít.

6. Telepresence

telepresence

# k8s # Kubernetes # CNCF

Telepresence je jedním z nejlepších nástrojů WordPress pro vývoj v roce 2020, protože urychluje vývoj brutálního Kubernetesova cyklu / debug odstraněním procesu vytváření a nasazování kontejnerů z rovnice. Okamžitě uvidíte všechny změny kódu, protože díky Telepresence je váš notebook nebo desktop součástí klastru Kubernetes prostřednictvím serverů proxy.

Klastry Kubernetes integrují místní kód na vaší pracovní stanici jako normální pod a umožní vám plný přístup k živému prostředí. To znamená, že váš místní proces bude mít podobné prostředí jako vzdálený klastr, zatímco zůstane ve vaší kontrole. Nejen to, ale i napětí na místních zdrojích je mnohem, mnohem nižší. Nakonec je to nástroj agnostický. K testování, ladění a úpravě vzdálené služby můžete použít jakýkoli lokálně nainstalovaný nástroj.

Možná vás zajímá Minikube. Telepresence funguje dobře s Minikube a poskytuje vám vyšší funkčnost pro rychlejší vývoj. Pokud chcete provádět živé kódování a úpravy ve svých klastrech Kubernetes, pak je Telepresence nástrojem Musthave.

7. Balíček

parceljs

# JavaScript # Kódování # VueJS

Když jsme hledali nejlepší WordPress dev nástroje roku 2020, hledali jsme nástroje, které slibovaly zlepšení vaší celkové zkušenosti. Balíček je balíček webových aplikací, který splňuje tento slib. Když nástroj řekne "požadované nulové pluginy", pak si okamžitě pomyslíme na lepší zážitek.

Ve své nejzákladnější podobě poskytuje plnou podporu pro JavaScript, CSS, HTML a souborové prostředky, jakmile otevřete pole. Je to rychlejší a přátelštější než jakýkoli jiný webový balíček. Pokud se chcete vyhnout nepříjemným konfiguračním nastavením, pak je pro vás Parcel nástrojem.

Okamžitě uvidíte zlepšení rychlosti, protože plně využívá vícejádrové zpracování pro paralelní kompilaci kódu. Počáteční sestavení bude o 50% rychlejší. Když používáte Parcel s mezipamětí, uvidíte neuvěřitelně rychlé spuštění. Slib nulové konfigurace je velkým prodejním bodem s možnostmi, jako je rozdělení kódu a transformace dostupné od začátku. Není třeba žádné těžké zvedání.

8. Vim Pluginy

Vim je stále jedním z nejpopulárnějších nástrojů pro úpravu textu, které se dnes používají

# VIM # DEVCommunity

Přestože je Vim 27 let, je stále jedním z 5 nejlepších textových editorů, které vývojáři dnes používají. To znamená, že ji musíme mít jako jeden z nejlepších nástrojů WordPress dev do roku 2020. Naštěstí pro nás jsou vždy vytvořeny nové pluginy, které uživatelům pomohou tento nástroj co nejlépe využít. To jsou tři nejlepší z roku 2020:

�� Vim Headfirst vám dává příkazy, které ve Vimu rychle otevřou soubory sourozenců.

�� Vim Branch Stack vám pomůže najít cestu větvení pro aktuální řádek kódu. Pokud pracujete s dlouhými funkcemi a vnořenými větvemi, bude se vám to líbit.

�� Vim Ruby Block Helpers usnadňuje obcházení bloků Ruby pomocí nových mapování a klávesových zkratek pro Vima.

9. Speedline

speedline

# Test # Výkon

Speedline je modul uzlu používaný Lighthouse a byl to první nástroj, který jsem vložil do tohoto seznamu nejlepších nástrojů WordPress dev roku 2020. Měří vizuální průběh viditelné stránky a poskytuje hodnocení na základě rychlosti načítání obsahu . Zapomeňte na milníky, kterým se uživatelé nezajímají, a přemýšlejte o tom, co vidí.

Speedline vám poskytne hlubší pochopení zkušeností koncových uživatelů, protože je zaměřeno na rychlost, jakou je viditelný obsah dodáván do výřezu. Můžete měřit další milníky, ale toto je jedno z nejlepších měření pro spokojenost koncového uživatele.

10. Reagovat výkon Devtool

Reagovat-perf-devtool

# JavaScript # FrontEnd

Všechno je v dnešní době JavaScript, takže je třeba sledovat součásti, aby váš web fungoval dobře.

React Performance Devtool je nejlepší způsob, jak toho dosáhnout. V současné době je k dispozici jako rozšíření pro Chrome a Firefox se samostatnou aplikací na mapě. Sestavuje své statistiky pomocí rozhraní window.performance API a poskytuje vám celkový pohled i podrobné zobrazení pro každou součást.

11. Příběh

příběh

# JavaScript # Reagovat # Úhlový # VueJS

Storybook je výukový výukový program pro vytváření komponent uživatelského rozhraní od nuly pomocí Angular, Vue nebo React. K vytváření komponent uživatelského rozhraní vyžaduje široký, ale bitevní přístup s informacemi od profesionálů z oboru, které vám pomohou rychleji stavět.

Je to jeden z nejlepších nástrojů WordPress pro rok 2020, protože je jednoduchý. Za pouhé dvě hodiny, méně pro zkušené vývojáře, sestavíte na konci každé kapitoly pracovní rámeček se závazky. Po dokončení úkolu budete připraveni začít okamžitě stavět nové komponenty pomocí Storybooku.

Každá z kapitol je jasná a vedou vás všemi důležitými fázemi od složených komponent, testování, až po addony. Mezi základními a pokročilými je dobrá rovnováha s případy, které jsou konkrétně zmíněny. Uvidíte také, že pokročilejší možnosti jsou potvrzeny také na každém kroku. Pokud hledáte rychlý způsob, jak pokrýt základy tvorby komponent uživatelského rozhraní, je to nejlepší místo, kde začít.

12. Deployer

rozmístitel

# PHP # WordPress # Magento

Deployer byl už nějakou dobu, ale stále je to jeden z nejlepších nástrojů WordPress dev do roku 2020. Pokud stále nasazujete ručně, pravděpodobně jste během cesty pravděpodobně měli alespoň několik chyb. I když chyby mohou být přirozené, můžete automatizovanou možností ušetřit čas, peníze a příležitosti. Deployer pro PHP zůstává jedním z nejlepších automatizovaných nástrojů pro nasazení PHP.

Existuje mnoho automatizovaných nástrojů nasazení, ale jen málo z nich se snadněji používá než Deployer. Pokud narazíte na nějaké potíže, pak dokumentace je jasná a snadno sledovatelná. Deployer převezme vaše repozitáře z GitHubu na řadu populárních rámců PHP, jako je WordPress, což vám umožní bezproblémový přechod mezi projekty.

Pokud je zjištěna chyba nebo se objeví chyba, Deployer podporuje snadné vrácení zpět s vrácením zpět, abyste se dostali k předchozímu vydání. Chyby by měly být menší při použití atomových rozmístění zapečených do aplikace.

Pro uživatele WordPress můžete použít Deployer with WP-CLI pro vzdálenou správu webů. K dispozici je také tun receptů na pomoc pohybujete se svými nasazeními rychleji.

Pokud potřebujete projít řadou úkolů, Deployer vám pomůže s podporou paralelních úloh, které pak můžete použít později na jiných serverech a v jiných projektech..

13. Dimere

dimerapp

# Návody # Kodér

Někdy se ptám, kolik nástrojů je opuštěno, protože dokumentace je příliš obtížná na analýzu. Zkušení vývojáři by mohli být schopni zmatit svou cestu jakoukoli dokumentací. Pro méně zkušené uživatele je však dokumentace klíčem k jejich převedení na celoživotní uživatele. Dimer je jedním z nejlepších nástrojů WordPress pro vývoj v roce 2020, protože vám pomáhá vytvářet lepší dokumentaci.

Dimer nabízí snadnější způsob, jak strukturovat vaši dokumentaci s oddíly vytvořenými po každé značce h2. Chyby kompilátoru také dostanete, když chybí důležité součásti. Editor je omezen (dobrým způsobem) na poskytování rodin písem, které zajistí čitelnost vašeho konečného dokumentu. Pokud se cítíte dobrodružně, můžete se integrovat do GitHubu a stanovit pravidla pro publikování dokumentů po každém odevzdání, sloučení nebo vydání.

Dimer je v současné době ve verzi Beta, což znamená, že si můžete užívat funkcí Pro zdarma, zatímco vývoj pokračuje. Pro vývojáře, kteří nenávidí psaní, jsou připomenutí a omezení nejlepším způsobem, jak využít vašich znalostí a zároveň poskytnout uživatelům čitelnou dokumentaci..

14. Můj prohlížeč FYI

mybrowser

# Debug # Podpora

Můj prohlížeč FYI je jednoduchý nástroj pro komplikované časy. To je snadno jeden z nejlepších nástrojů WordPress dev roku 2020, protože život usnadňuje. Pokud jste někdy museli ladit problém, který souvisí s prohlížečem, tento nástroj se vám bude líbit. Můj prohlížeč FYI shromažďuje všechny důležité informace, jako je zařízení, výřez, typ a verze prohlížeče, soubory cookie a dostupnost JavaScriptu. Poté to jasně prezentuje a poskytuje snadná tlačítka pro sdílení, která se odešlou vývojáři.

Uživatelé mohou kopírovat odkaz, nebo dokonce poskytnout verzi JSON dat, jediným kliknutím. Pokud jste někdy museli vyslýchat uživatele ohledně informací z prohlížeče, pak tento nástroj přijde jako docela úleva. Plán zahrnuje kontrolu blokování reklam a detekci rychlosti připojení.

To je od nás! Možná víte o nějakých dalších hodných nástrojích pro WordPress, které by se na tomto seznamu měly najít? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector