Integrace Map Google s WordPress (How-To) – Recenze Intergeo Maps Plugin Review

Integrace Map Google s WordPress (How-To) – Recenze Intergeo Maps Plugin Review

Integrace Map Google s WordPress (How-To) – Recenze Intergeo Maps Plugin Review
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Podrobné kontaktní informace jsou vždy důležité pro majitele webových stránek, zejména pokud byl web vytvořen pro obchodní účely. Nešťastnou skutečností je, že bychom se nikdy neměli spoléhat na návštěvníka "řídit" šňupat a najít kontaktní údaje samostatně. To je druh informací, které by měly být vždy přímo před nimi. Návštěvníkům to prostě pomůže najít a efektivně s vámi komunikovat.


To je místo, kde Intergeo Maps plugin přijde na obrázek.

Stručně jsme analyzovali, jak tento plugin funguje, a nyní chceme s vámi sdílet naše zjištění.

Věci, které se zde naučíte:

 • Co jsou mapy Intergeo
 • Jaké jsou jeho hlavní rysy
 • Kdo potřebuje plugin Intergeo Maps a proč
 • Jak to dokážete
 • Jak to funguje
 • Pro a proti
 • Kolik to stojí … v pořádku, můžu vám to hned říct … nic to nestojí (0 $)

Recenze pluginů Intergeo Maps

Zřeknutí se odpovědnosti. Intergeo Maps je naše nejnovější akvizice a nejnovější člen rodiny CodeinWP.

Jaké jsou hlavní vlastnosti tohoto pluginu?

Intergeo Maps je bezplatný plugin WordPress, který na váš web přidává součást Map Google a umožňuje jej volně přizpůsobovat. I když je to zdarma, přináší řadu výhod. A co je nejdůležitější, umožňuje vám používat na vašem webu plně funkční mapu Google, což znamená, že můžete přesměrovat každého návštěvníka přímo na prahu vaší firmy..
intergeo
Přejít na mapy Intergeo

Nejprve se podívejme na hlavní rysy tohoto pluginu:

 • A výkonný tvůrce uživatelského rozhraní, který je také uživatelsky přívětivý. S ním můžete rychle změnit vše, co potřebujete k mapě. Zde je přehled toho, co lze s Builderem uživatelského rozhraní udělat přesně:
  • nastavit počáteční polohu a úroveň přiblížení,
  • upravte ovládací prvky a umístění,
  • nastavit styly barev mapy pomocí předdefinovaných barevných schémat nebo vlastních nastavení barev,
  • přidat překryvy – značky, obdélníky, kruhy, křivky a polygony,
  • vytvářet trasy z adresy na jinou,
  • integrujte AdSense, takže můžete zobrazovat reklamy na mapách.
 • Mapy Google můžete vytvářet pomocí krátké kódy. Standardní formulář s krátkým kódem je [intergeo] Vaše adresa [/ intergeo]. Můžete však přidat další atributy, jako je výška, šířka, styl, zvětšení atd.
 • Můžeš vytvořte mapu pomocí nástroje pro tvorbu uživatelského rozhraní. A to je část, kde budete muset prozkoumat možnosti přizpůsobení pluginu.
 • Plugin má Knihovna map, kde uchovává každou mapu, kterou jste kdy vytvořili.

Kdo potřebuje plugin Intergeo Maps a proč?

Tento plugin může být dobrou volbou, pokud zobrazující podrobné informace o konkrétním místě je nutností pro vás a pro vaše podnikání.

Například cestovní kanceláře by mohly používat Intergeo Maps k zobrazení trasy jízdy, cyklistické stezky nebo cokoli jiného, ​​co je specifické pro danou lokalitu. Mapy vám dokonce umožňují zobrazit informace o počasí, pokud jsou pro vás užitečné.

Také, pokud je vaše firma sídlí na více místech po celé zemi nebo dokonce po celém světě, plugin vám pomůže předvést všechny vaše kanceláře a navázat spojení mezi nimi.

Pokud se mě zeptáš, hlavní věc, která odlišuje tento plugin od sebe, je to, že nabízí širokou škálu funkcí – funkce, za které by se mohl snadno účtovat – přesto to dělá zdarma. Jednoduše řečeno, pokud potřebujete pokročilou řadu možností, jak předvést polohu, adresu a různá data vaší firmy, jsou Intergeo Mapy tím pravým řešením.

Jak můžete získat tento plugin?

Stejně jako u většiny bezplatných pluginů WordPress lze instalaci provést přímo z ovládacího panelu (přejděte na Pluginy, klikněte na Přidat nový, a zadejte tam název pluginu) nebo přejděte na oficiální stránku pluginu na adrese https://wordpress.org/plugins/intergeo-maps/.

Jak to funguje?

Poté, co máte nainstalovaný plugin, stačí otevřít panel nástrojů a poté přejít na stránku nebo příspěvek, kam chcete vložit mapu. Klikněte na Přidat média, a na levém panelu uvidíte Intergeo mapy. Zde začíná zábava!

Rozhraní:

generál intergeo

Jak vidíte, na pravém postranním panelu je spousta možností přizpůsobení. Můžete změnit vzhled celé mapy, polohu legendy, značky, směry a rozměry, podrobné informace o počasí a provozu a několik dalších zajímavých možností..

V první sekci, Polohování & Přiblížení, jste schopni nastavit konkrétní polohu a zobrazení mapy spolu s určitou úrovní přiblížení. Také se můžete rozhodnout, zda chcete mapu přetahovat, a střed označit červenou tečkou.

Zobrazení mapy lze změnit na silnici, terén, satelit nebo hybrid. v Zoomimg, můžete změnit hodnotu rozsahu zoomu. Chcete-li se blížit nebo zobrazit více k určitému bodu na mapě, můžete tato čísla upravit.
polohování a přiblížení

v Řízení, vyberete pozici pro každou jednotlivou položku na mapě. Můžete například přesunout ovládací prvky Zoom, Pan, MapType a SteetView:

ovládací prvky1

v Styly, můžete si vybrat rozměry mapy. Můžete si vybrat šířku a výšku a barvu mapy. Můžete také nastavit jednoduché ohraničení.

Dále můžete vybrat možnost Vlastní styl a použít vlastní styl pro celou mapu.

styly

Kromě toho, pokud chcete na mapě ukázat některé konkrétní body nebo místa (aby byly viditelnější), můžete kreslit různé geometrické útvary (obdélníky, kruhy, polygony a značky) pomocí Překryvné vrstvy sekce. Stačí kliknout na nabídku obrázku, která se objeví v horní části mapy a začít kreslit, co potřebujete.

překryvy

v Pokyny, můžete nastavit cestu mezi libovolnými dvěma body na mapě. Také si můžete vybrat, jaký druh trasy se má zobrazit: pro cyklisty, chodce, veřejnou dopravu nebo auta.
Pokyny

Příklad výsledku:

směr

V neposlední řadě přichází s pluginem Intergeo Maps Integrace AdSense. To může být užitečné, pokud chcete svůj web ještě více zpeněžit zobrazováním kontextově souvisejících reklam. Užitečnost této části samozřejmě závisí na vašem obchodním modelu a účelu vašeho webu.

Příklad použití:

[intergeo] Bukurešť, Rumunsko [/ intergeo]
Až dokončíte všechny možnosti přizpůsobení, můžete mapu umístit někam na svůj web. Jakmile kliknete na "Vložit do příspěvku" tlačítko, a zobrazí se zkratka ve vašem textovém editoru. Tento malý krátký kód je ve skutečnosti vaše mapa.

Napište svou adresu do krátkého kódu a mapa ji ihned vyzvedne.

Sečteno a podtrženo

Dobře, je čas uvést výhody a nevýhody tohoto pluginu a sdílet konečný verdikt.

 • Je to zdarma.
 • Uživatelsky přívětivé a snadno použitelné rozhraní.
 • Pokud nepotřebujete komplexní mapu, můžete jednoduše použít výchozí zkratku.
 • Můžete si vytvořit přizpůsobené a dobře vypadající mapy, které si vezete "podpis."
 • Vizuální prvky vypadají úžasně a blízko realitě.
 • Pokud potřebujete předpovědět počasí na mapě, nabízí vám takovou možnost.
 • Můžete zobrazit svou polohu na mapě velmi podrobným způsobem a zvýraznit různé jednotlivé informace, které s ní souvisejí.
 • Je zřejmé, že … pokud potřebujete jen nejjednodušší mapu na svém webu, stále ji můžete získat rychleji pouhým přímým přechodem do Map Google a získáním kódu pro vložení.

Nakonec je Intergeo Maps skvělým doplňkem. Nabízí užitečné funkce a možnosti, bez ohledu na to, co chcete na mapě zobrazit. To může být zvláště užitečné pro majitele podniků s fyzickými místy, kde se zákazníci mohou skutečně ukázat a klepat na dveře.

Co myslíš? Už jste to vyzkoušeli?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector