4 nové případy kreativního použití, jak automatizovat vaši přítomnost na sociálních médiích prostřednictvím WordPress (nikdy dříve nezveřejněno)

4 nové případy kreativního použití, jak automatizovat vaši přítomnost na sociálních médiích prostřednictvím WordPress (nikdy dříve nezveřejněno)

4 nové případy kreativního použití, jak automatizovat vaši přítomnost na sociálních médiích prostřednictvím WordPress (nikdy dříve nezveřejněno)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Začněme něčím docela zřejmým – sdílení vašeho obsahu na sociálních médiích je samozřejmě důležité. Kdo však má skutečně čas, aby se z něj opravdu udělalo opravdu promyšlené a promyšlené cvičení?


V zásadě, i když víme, že je to z dlouhodobého hlediska něco velmi cenného, ​​je pro nás těžké věnovat svůj čas a pozornost tomu denně..

Takže přichází automatické sdílení obsahu na sociálních médiích. Sama o sobě, dělat to z vašeho WordPress webu ve skutečnosti není tak obtížné. Existují různé nástroje. Nejjednodušší: můžete získat Raketový batoh a nastavit, aby popadl, co je na vašem blogu nejnovější, a poté jej sdílet, nebo Oživte starý příspěvek udělat to samé s vašimi archivovanými příspěvky. Hotovo a hotovo.

Jedná se však pouze o špičku ledovce a v oblasti automatického sdílení lze toho udělat mnohem více.

První otázka však, proč byste dokonce chtěli automaticky sdílet obsah na sociálních médiích? Jaký to má smysl?
Automatizujte svou přítomnost na sociálních médiích pomocí WordPress

Inteligentním automatickým sdílením můžeme dosáhnout několika věcí. Zde jsou výhody, které můžete získat po implementaci případů použití, o kterých se dnes budeme bavit:

 • ve vašem výklenku budujte skutečné vztahy s vlivnými vlivy,
 • nechte své úsilí o vytváření obsahu – na různých platformách – postarat se o své profily sociálních médií a automaticky je sdílet,
 • Ušetřete čas shromažďováním všech zpráv společnosti a jejich sdílením do jednoho nebo více proudů sociálních médií (profily společnosti),
 • získejte klid v duši nastavením automatického sdílení pro věci, o kterých víte, že byste je měli sdílet, ale obvykle na ně zapomínáte.

Výše uvedené nemusí znít teď úplně jasně, ale slibuji, že najdete alespoň jeden z následujících případů použití, které jsou skutečně užitečné pro vaše potřeby. Dále:

1. Jak budovat vztahy s ovlivňujícími prostřednictvím obsahu, který je sdílen automaticky

Zaprvé budeme automatickým sdílením jejich obsah – obsah vašich vlivných osob – a ne váš vlastní obsah.

Funguje to takto:

Chcete-li začít, potřebujete standardní web WordPress a náš Oživte síť zapojit. Asi jsem to měl zmínit dříve. Jsme na tento plugin velmi hrdí a to je to, co mi dnes umožňuje přinést všechny tyto případy automatizace sociálních médií. Můžete to získat zde (prémiové; k dispozici různé licence) a zde je hloubka návod na instalaci pluginu a jeho konfiguraci.

Základní myšlenkou tohoto konkrétního přístupu je (1) vyberte si ovlivňovače, (2) vezměte na vědomí všechny jejich zdroje obsahu (z jejich blogů, kanálů YouTube atd.) a poté (3) automaticky je sdílejte, kdykoli je něco nového, a zároveň jim jemně dejte vědět, kolik provozu se jim dostává prostřednictvím vašich sdílených položek.

Zní to snad trochu spletitě, takže pojďme věci rozebrat:

a) Vyberte vlivné látky a krmiva

To, co potřebujeme k provedení této práce, jsou přímé odkazy na kanály RSS vašich vlivných osob. To by mělo být snadné přijít.

 • U většiny blogů WordPress najdete adresu URL zdroje RSS jednoduše přidáním zdroje na konec hlavní adresy URL webu (např. Https://www.codeinwp.com/blog/feed/).
 • U kanálů YouTube to lze provést tak, že ID kanálu získáte z jeho adresy URL a poté jej přidáte na konec tohoto: https://www.youtube.com/feeds/videos.xml?channel_id=. V případě ThemeIsle je tedy adresa URL zdroje https://www.youtube.com/feeds/videos.xml?channel_id=UCAQcBsP3h6p5yXgFap4LEGA
 • Podobnou metodikou můžete zjistit odkazy na zdroje RSS i pro jiné platformy.

Poznámka: I když se můžete technicky pokusit jít po více než jednom nebo dvou ovlivňovatelích najednou, pravděpodobně byste to neměli. Řekněme, že tři lidé dávají jasně najevo, že automatizujete věci a nemusíte to nutně.

Jak již bylo řečeno, můžete jít po několika zdrojích jednoho ovlivňovače. Pravděpodobně nejlepším přístupem je vypsat všechny hlavní zdroje dané osoby. Například u některých lidí je jejich střední zdroj často pokládkou jejich hlavního blogu. V tomto případě nechcete obojí.

b) Připravte si aplikaci Revive Network, abyste si toho všimli

Jak jsem již zmínil, cílem je nejen sdílet obsah ostatních lidí, ale také jemně informovat tyto lidi o tom, kolik návštěvnosti kvůli vám získají. Klíčové slovo je jemně.

Začnete normálním nastavením služby Revive Network. Nejprve jej integrujte do svých vlastních profilů sociálních médií – abyste věděli, kde sdílet obsah.

Poté pokračujte v přidávání zdrojů ovlivňujících obsah. Znovu, Zde je kompletní návod na plugin.

přidat účet
přidat kanály RSS

Dalším krokem je nastavení harmonogramu a sdělte Revive Network, jak často by mělo být hledání nových věcí, které se mají sdílet.

Doporučuji následující nastavení:

 • kontrolovat nový obsah přibližně každé tři hodiny (není třeba to dělat častěji),
 • sdílejte pouze jeden příspěvek (pokud váš vlivný pracovník publikuje více kusů obsahu v krátkém časovém úseku, pravděpodobně jde jen o různé verze původního příspěvku a nemusíme je všechny sdílet),
 • intervaly sdílení – jak často sdílíte obsah ve svých zdrojích – nastavte to, co funguje pro váš profil,
 • po 12 až 24 hodinách je veškerý obsah očištěn.

nastavení 1

V tomto okamžiku bude aplikace Revive Network sledovat zdroje, které jste přidali, a analyzovat je na nový obsah. Kdykoli se ve zdrojích ovlivňovatelů objeví něco, Revive Network vyšle na základě vaší šablony sociální média. Když už mluvíme o tom:

šablona 1

Cílem by bylo, aby vaše šablony zněly přirozeně a využily krátké úvodní představení, které proběhne před každou sdílenou položkou. Zároveň můžete použít "Kouzelné značky," který bude poté vyměněn před spuštěním sdílení. Například šablona jako je tato:

{zmínka} píše "{titul}". Více zde {link_w_utm}

Promění se v něco podobného:

@codeinwp píše o "Srpen 2017 WordPress News". Více zde https://www.codeinwp.com/blog/august-2017-wordpress-news/

Nyní o "všiml si" část:

Takže akcie samy o sobě nemusí stačit na to, aby vás dostaly na něčí radar. Chcete-li zlepšit své šance, měli byste ve svých sdílených položkách používat vlastní značky UTM.

Možná jste si všimli výše, že jsme při sdílení obsahu použili kouzelnou značku {link_w_utm}. Tím se přímá adresa URL ukazuje na obsah dané osoby a přidá se k ní vlastní značka UTM.

Například URL jako https://www.codeinwp.com/blog/august-2017-wordpress-news/ bude převedeno na https://www.codeinwp.com/blog/august-2017-wordpress-news/?utm_source = karol_twitter.

To vám dává jednu obrovskou výhodu:

Kdykoli někdo uvidí váš tweet a následuje obsah ovlivňujícího, uvidí tento ovlivňovač vaše doporučení v analýze webu. Jako tak:

provoz

Pravdou je, že mnoho lidí je posedlých analytikou. A i když ne, kontrolují své statistiky přinejmenším každý týden. Konec konců, úmyslné v jejich online úsilí je to, co z nich udělalo hlavně vlivné vlivy.

Jakmile se tedy tato čísla doporučení časem sčítají, existuje velká šance, že si je vlivný všimne. To vám zase usnadní přístup k nim s tím, co máte, a po pravdě řečeno, že jste chvíli věnovali pozornost a sdíleli jejich obsah..
Trello

Můžete snadno nastavit vlastní UTM v aplikaci Revive Network. A i když nezměníte žádné z výchozích nastavení, plugin doplní značky UTM na základě adresy URL vašeho webu..

UTM

Celkově je to obrovská výhoda pro lidi, aby mohli vidět, kdo o nich mluví v jejich UTM, a vy můžete velmi dobře vydělat na tom.

Síťování je všechno – nejedná se o nadhodnocení. Například když Bill Widmer sdílel jeden z našich posledních příspěvků zde na blogu, citujte:

Čím více se vaše síť rozrůstá, tím snazší je propagace vaší práce a čím více příležitostí se vám přirozeně dostane.

První příklad: Moje kariéra na volné noze psala letos v lednu masivní vzestup. Podařilo se mi dostat se do skupiny Slack složené z několika nejznámějších obchodníků a spisovatelů na webu.

Můj příjem se ztrojnásobil téměř přes noc. Dali mi příležitosti, o kterých bych nikdy nesnil.

2. Postarejte se o veškeré své úsilí o vytváření obsahu na jednom místě

Jak jsem již zmínil dříve, nastavení některých základních automatických sdílení pro hlavní obsah vašeho webu je velmi jednoduché – stačí nainstalovat Jetpack (nebo cokoli jiného, ​​co dáváte přednost) a udělat s ním během několika minut.

Jakmile však začnete přispívat na mnoho dalších míst, zde se věci komplikují.

Například není neobvyklé, že lidé budou blogy, média, YouTubing, podcasting a všichni se budou účastnit různých fór najednou. A samozřejmě, veškerý tento obsah by měl získat nějakou lásku k sociálním médiím. Koneckonců chcete, aby vás lidé buď upozornili, aby se stále více vraceli k vašemu obsahu, nebo prostě nezapomněli, proč vás sledovali na prvním místě.

Jak tedy nastavit spolehlivé automatické sdílení??

Jedno zřejmé řešení, Pufr, což pravděpodobně znáte. Způsob, jakým to funguje, je jednoduchý – stačí odeslat odkaz a bude přidán do vaší fronty. Nebo funkce, která je relativně nový přírůstek do vyrovnávací paměti, nyní k němu můžete přidat celé kanály RSS, zkontrolovat, co přichází, a pak se rozhodnout, co bude sdíleno a co bude zamítnuto.

Buffer však má i své nevýhody. Konkrétně existuje 12 takových nevýhod každý rok. Tady jsou moje:

Připouští se, že 10 dolarů měsíčně není úplně moc – zhruba dvě a půl ploché bílé kávy na Starbucks – ale je mi pořád trochu žaludek.
Vyrovnávací účty

A nechápejte mě špatně; Pokud je váš buffer někdy oblíbeným nástrojem, měli byste ho pravděpodobně nadále používat. Rozumím … a jak vidíte, jsem stále platícím zákazníkem. To je v pořádku.

To, co vám chci dnes představit, je však pouze jedna alternativa – něco, co byste měli zvážit, pokud možná hledáte levnější řešení nebo něco, co můžete zcela ovládat shora dolů.

Uvidíme, jak to funguje:

a) Shromažďujte všechny své obsahové kanály

Způsob, jak začít, je podobný tomu, jak jsme provedli nastavení ovlivňovače, ale tentokrát pracujete s vlastními kanály.

Začněte tím, že uvedete vše, co je vaším původním zdrojem obsahu. Pokud například používáte blog Tumblr ke zmínce o hlavním obsahu blogu, nemusíte zde uvádět, že zdroj Tumblr je zde, v zásadě by to byl duplikát.

Některá místa, kde můžete publikovat obsah:

 • svůj vlastní blog,
 • váš autor se živí blogy, do kterých pravidelně přispíváte,
 • váš kanál YouTube,
 • vaše Střední a další externí blogy,
 • profily vašeho fóra, pokud jsou relevantní pro vaši celkovou přítomnost na sociálních sítích.

b) Sdělte to vše inteligentně

S tímto nastavením chceme dosáhnout několika hlavních cílů:

 • Žádný obsah by neměl být přehlížen.
 • Akcie by se měly časem rovnoměrně zveřejňovat. Nechceme, aby to všechno sdíleli uvnitř, řekněme, pár hodin, a pak nebudeme mít po zbytek týdne nic.

Takže můžete udělat následující:

Nejprve přidejte své zdroje do služby Revive Network normálně.

Dále vytvořte šablony. Tentokrát však mějte na paměti, že sdílíte své vlastní věci, takže znění by to mělo odrážet. V šablonách můžete použít značky UTM, ale v tuto chvíli to není tak zásadní.

Při vytváření šablon je propojte se svými konkrétními profily sociálních médií – těmi, které mají smysl pro daný zdroj obsahu.

Dále nastavte svůj plán:

 • V tomto případě nastavte interval kontroly na to, co se zdá být rozumné.
 • Počet příspěvků, které chcete sdílet, by měl být pravděpodobně pouze jeden.
 • Nastavte intervaly sdílení na Twitteru a Facebooku na hodnotu, která zajistí, že vám nedojde obsah příliš rychle, a také to, co sdílíte, bude dostačující "vysílací čas."
 • Nastavte interval čištění na 0 – udržujte navždy.

nastavení 2

V tuto chvíli bude veškerý váš nový obsah zařazen do fronty a poté sdílen podle naplánovaného plánu. Vše na autopilotu. Nemusíte se starat o sdílení příliš mnoho nebo příliš málo v daném časovém období.

3. Shromažďujte a automaticky sdílejte všechny firemní zprávy

Nápad je zde poněkud podobný předchozímu případu použití, ale účel je poněkud odlišný. Číslo 2 bylo především o propagaci sebe / vaší značky na sociálních médiích – ujistěte se, že vaše aktivita v sociálních médiích je na místě a že váš obsah je vystaven novým (a vracejícím se) očím.

Tento slouží širšímu účelu – oslovujete nejen nové čtenáře, ale také udržujete tým a partnery v aktuálním stavu, co se ve vaší společnosti děje..

Budeme shromažďovat veškerý obsah, který pochází z různých oddělení společnosti, a sdílet je mezi relevantními profily sociálních médií..

a) Shromážděte zdroje

Každá společnost je jiná, takže je pro mě těžké poskytnout vám seznam neprůstřelných důkazů, ale obecně byste chtěli shromáždit všechny zdroje, které mohou být relevantní pro jakoukoli vnější osobu – např. zákazník – stejně jako člen týmu.

Mezi ně obvykle patří firemní blogy, interní vývěsky, místo, kde lze obvykle najít oznámení společnosti, všechny blogy a webové stránky, které společnost vlastní, osobní blog generálního ředitele nebo médium (pokud je to relevantní) atd..

b) Nastavení sdílení

Od tohoto okamžiku je nastavení v zásadě stejné jako v případě předchozího použití. Chceme dosáhnout toho, aby nebylo nic přehlédnuto a zároveň aby ​​byly akcie rovnoměrně zveřejněny v čase, v případě, že v krátkém období projde mnoho obsahu.

Odložením šablon a přidáním zdrojů se zaměříme na plán:

 • Obecně byste pravděpodobně měli kontrolovat nový obsah častěji. Půl hodiny se zdá rozumná.
 • Nastavit plugin tak, aby sdílel jeden nebo více příspěvků najednou (v závislosti na množství vytvářeného obsahu); Nedoporučoval bych to však nastavit na více než tři.
 • Nastavte intervaly na hodnotu, která odráží množství obsahu, které společnost obvykle vytváří.
 • Nastavit čištění na 0 – udržovat obsah navždy, dokud nebude sdílen.

nastavení 3

4. Usnadněte si život nastavením jednoúčelového automatického sdílení

Zní to krypticky. Mám na mysli toto:

V zásadě má každý něco, o čem vědí, že by se měl (nebo chce) sdílet, ale buď na to zapomenout, nebo na programu je vždy něco důležitějšího.

Nějaké příklady:

 • Možná jste součástí rostoucí komunity, která si chce být vědoma a mohla by pomoci při šíření svého slova (ať už je to fórum, blog, cokoli).
 • Možná máte přítele, jehož obsahu se nevěnujete denně, ale přesto jim chcete pomoci a sdílet své věci bez ohledu na to,.
 • Možná pracujete ve společnosti, jejíž obsah byste chtěli sdílet jednou za čas… ne příliš často, ale jen aby věci zůstaly aktivní.

Všechny výše uvedené věci jsou pro vás důležité, věci, které nechcete přehlédnout, ale také věci, které nemusíte mít čas na ruční řešení.

Tady přichází do hry Revive Network. Nastavení se neliší od předchozích případů použití:

Vyberete zdroje, vytvoříte šablony, které vysvětlují, co se děje, a podle toho nastavíte plán.

Jediné, co zde můžete udělat jinak, je nastavit interval sdílení na větší hodnotu, možná každé dva dny. Tímto způsobem nikdy neuvidíte svůj profil na sociálních médiích s obsahem, ať už se váš kamarád pokazí s jejich RSS kanálem náhodou, nebo prostě dojde k přílivu obsahu v komunitě, kterou propagujete..

Pokud chcete, můžete také použít značky UTM, abyste se ujistili, že kdokoli, koho propagujete, ví, že přenos přichází kvůli vám.

Automatizujete zveřejňování sociálních médií?

Toto shrnuje náš seznam čtyř případů použití, jak automatizovat vaši přítomnost na sociálních médiích pomocí WordPress a Revive Network..

Jsem zvědavý, máte v tuto chvíli nastaveno nějaké automatické zveřejňování pro vaše profily sociálních médií? Co si o tom myslíte – myslím, je to v zásadě cool, nebo jste na plotě s celou myšlenkou??

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector