[Případová studie ČÁST 1] Od 0 do 4 000… Jak jsme vytvořili náš seznam e-mailů – naše statistiky, nástroje, formuláře pro přihlášení

[Případová studie ČÁST 1] Od 0 do 4 000… Jak jsme vytvořili náš seznam e-mailů – naše statistiky, nástroje, formuláře pro přihlášení

[Případová studie ČÁST 1] Od 0 do 4 000… Jak jsme vytvořili náš seznam e-mailů – naše statistiky, nástroje, formuláře pro přihlášení
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Žijete-li na tomto světě po mnoho let, musíte být obeznámeni s tímto:


Je to scéna z filmu Sergio Leone The Good, Bad a Ugly, jednoho z nejznámějších filmů v historii kinematografie.

Název filmu je podobný naší zkušenosti s e-mailovým marketingem zde na stránkách CodeinWP.

(Omlouvám se za hladký segue.)

V posledních měsících / letech jsme testovali mnoho technik, metod, triků, dlouhých vs. krátkých e-mailů, některých upgradů obsahu atd..

Viděli jsme dobré výsledky z ošklivých kampaní, viděli jsme špatné výsledky z dobrých (tak jsme si mysleli) kampaní a vše mezi tím.

A také jsme viděli nejrůznější výsledky. Viděli jsme dobré výsledky z ošklivých kampaní, viděli jsme špatné výsledky z dobrých (tak jsme si mysleli) kampaní a vše mezi tím.

Dnes se tedy díváme na věci, které fungovaly a nefungovaly, pitváme je a otevřeně o nich mluvíme. V této případové studii zjistíte, jaké nástroje používáme, metody, statistiky, aktualizace obsahu a jak jsme se dostali tam, kde jsme nyní.

Naše obecná seznamová strategie a e-mailová marketingová strategie

Stejně jako většina dnešních obchodních blogů, i my bereme e-mailový marketing poměrně vážně a děláme z něj jeden z našich hlavních marketingových nástrojů.

Marketingový nástroj je vlastně dobrý termín k jeho popisu. Nemusíme nutně prodávat prostřednictvím e-mailu přímo, ale používáme jej více k udržení kontaktu s našimi běžnými čtenáři, nasměrování zpět na naše webové stránky (vždy, když publikujeme nový blogový příspěvek), a také k dodání některého exkluzivního obsahu a zdrojů, které nejsou k dispozici. někde jinde.

Proč e-mail?

Pro jednou, je to jediný marketingový kanál, na který se můžete opravdu spolehnout.

Bez ohledu na to, s jakou aktualizací algoritmu Google jste byli zasaženi, a bez ohledu na to, s jakými problémy s hostingem se můžete potýkat, můžete vždy poslat e-mail na svůj seznam a sdělit jim, co se děje.

Podle eMarketeru byl e-mailový marketing citován jako nejúčinnější digitální marketingový kanál roku 2014 pro udržení zákazníků ve Spojených státech.

To je určitě něco, s čím se můžeme vztahovat. I když vše ostatní selže, stále máte svůj seznam e-mailů.

Naše tempo růstu

Za posledních několik měsíců náš seznam neustále roste. Abychom byli přesnější, obvykle přitahujeme 450 až 500 nových odběratelů měsíčně. Výkon každého měsíce závisí na marketingovém úsilí, které vyvíjíme na propagaci určitých příspěvků z blogu, které zviditelňují nabídky našich zpravodajů (například poskytováním konkrétních upgradů obsahu).

Náš růst:

graf

V době psaní tohoto článku čítá náš e-mailový zpravodaj přes 4 000 předplatitelů!

Je to také skvělý okamžik poděkovat, pokud jste jedním z těchto odběratelů. Vážíme si toho, že nás podporujete! Válíš!

Formáty předplatného, ​​které používáme

Když jsem před časem spustil svůj první web WordPress, e-mailový marketing byl poněkud novým konceptem. Ve světě blogů to bylo přinejmenším nové… tradiční společnosti s tím již byly víc než obeznámeny.

Tehdy to bylo jediné, co jste potřebovali, byl formulář na postranním panelu. Sazby přihlášení byly docela pěkné, a pokud byste měli jakoukoli bezplatnou nabídku dát lidem na oplátku, můžete si svůj e-mailový seznam vytvořit rychle.

V dnešní době je to ale úplně jiná míčová hra.

Ve skutečnosti jsou formuláře pro přihlášení v postranním panelu jednou z nejhorších.

Hádám, že lidé jednoduše vyvinuli nějakou formu opt-in slepoty v průběhu času, stejně jako oni vyvinuli slepotu bannerů před 10-15 lety.

Tady jsou všechny typy formulářů, které v současné době používáme:

web

Abychom to shrnuli, máme formuláře v:

 • horní lišta,
 • záhlaví pod hlavní nabídkou,
 • uvnitř blogových příspěvků,
 • v postranním panelu,
 • přímo pod příspěvky na blogu,
 • jako zasunutí v pravém dolním rohu,
 • v zápatí.

Nástroje, které používáme ke spuštění těchto formulářů

Pouze pár našich forem jsou ručně vytvořené HTML výtvory. Z velké části používáme doplňky WordPress a externí nástroje (alespoň nyní to děláme).

Konkrétně:

1. ManyContacts (odkaz)

Používáme ji pro horní lištu na blogu.

horní lišta

Nejlepší věcí pro ManyContacts je to, že je to bezplatné řešení. Přestože mají plán PRO (99 $ za rok; verze s bílým štítkem – žádná loga nebo cokoli), zjistíme, že ten zcela zdarma vyhovuje našim potřebám.

Instalace je snadná a panel funguje dobře na všech zařízeních a prohlížečích.

Používáme jej pro řadu věcí (ve skutečnosti hlavní nástroj, který používáme pro formuláře pro přihlášení na blogu):

 • Obecné formuláře zobrazené pod příspěvky v blogu a v obsahu blogu. Jako tento:
 • MonsterLinks – formuláře pro přihlášení aktivované kliknutím, které používáme v obsahu blogu. Namísto opt-in formuláře se zobrazí normální odkaz. Skutečný formulář uvidí pouze tehdy, když na něj někdo klikne. Toto je postaveno na principu Zeigarnik Effect. V zásadě se uvádí, že kdykoli někdo zahájí daný proces, je pravděpodobnější, že ho dokončí (v tomto případě kliknutí na odkaz zvyšuje pravděpodobnost, že návštěvník dokončí registraci). Zde je příklad MonsterLink:

MonsterLink: Zde je příklad MonsterLink, který vede k našemu seznamu 10 nástrojů pro urychlení práce s WordPress. Klikněte zde.

 • Standardní rozbalovací formuláře na některých stránkách a příspěvcích. Snímek obrazovky:

vyskakovat

 • Ukončete formulář pro přihlášení k záměru na některých stránkách a příspěvcích.

3. Formuláře uvnitř rolovacího pole

To se provádí pomocí pluginu nazvaného Posuňte spouštěcí box.

svitek

Samotný plugin neposkytuje žádné funkce e-mailového marketingu. Místo toho se jedná o širší řešení, které vám umožní zobrazit jakýkoli obsah, který si přejete, v poli spouštěném rolováním. Vzali jsme tedy standardní kód pro vložení kódu a vložili jej do rámečku.

4. Standardní vložené formuláře

(Tito jsou buď ručně, nebo převzati od našeho poskytovatele e-mailových služeb – více o tom za minutu).

Máme je v postranním panelu, záhlaví a zápatí webu. Kromě toho existuje hrst těchto formulářů uvnitř konkrétních příspěvků, které ještě nebyly integrovány s OptinMonster.

Standard

Co je náš poskytovatel služeb e-mailového marketingu a proč

Zpočátku jsme byli s MailChimp.

S růstem vašeho seznamu e-mailů však MailChimp drahá. Ve skutečnosti velmi drahé.

O tomto problému jsme vlastně psali, když jsme diskutovali o levnějších alternativách MailChimp.

Zde je důležitá část tohoto příspěvku:

Například bezplatný tarif [na MailChimp] umožňuje mít až 2 000 odběratelů a posílat je až 12 000 e-mailů měsíčně. To je skvělé pro některé podniky, zejména pro ty, které právě začínají.

Pokud však získáte svého předplatitele v roce 2001, ztratíte možnost zasílat jim všechny najednou, pokud upgradujete na plán, který činí 30 $ měsíčně.

Pokud se mě zeptáte, $ 0 až 30 $ za měsíc je obrovský skok (= 360 $ za rok).

To je také problém, který nás v určitém okamžiku zasáhl. Přes noc byla naše schopnost odesílat e-maily blokována a museli jsme buď upgradovat na plán 30 $, nebo odejít. Takže jsme odešli.

Právě teď jsme s SendinBlue – společností, kterou jsme označili za jedinou alternativu k MailChimp.

(Dobře, ve skutečnosti jsme MailChimp neopustili úplně. Na blogu stále máme nějaké formuláře MailChimp, ale seznam kontaktů je nastaven na automatický export do SendinBlue.)

SendinBlue je mnohem dostupnější pro firmy, které měsíčně odesílají 12 000 až 100 000 e-mailů a mají větší seznam (nebo více než jeden seznam).

To vždy záleží na vlastních preferencích, ale SendinBlue nám také poskytuje poněkud jasnější zprávy a statistiky výkonu našich kampaní. Více k tomu v druhé části této případové studie.

Věci, které máme pro lidi, kteří se přihlásili (aka "úplatky")

Zprávy jako, "Chcete-li získat aktualizace, přihlaste se k odběru našeho zpravodaje" jsou dávno pryč.

A správně! Chci říct, proč by někdo nechal svou e-mailovou adresu – své skutečné kontaktní údaje – kdekoli bez přesvědčivého důvodu, správně?

Právě teď nabízíme několik "úplatky" dostat lidi na palubu:

 • Náš hlavní zdroj. Je to seznam 10 nástrojů, které používáme při navrhování pro WordPress, které zkracují náš pracovní čas na polovinu. Ve skutečnosti to není jen seznam. Je to celá stránka zdrojů. Každý nástroj dostane krátký popis toho, co to je, a podrobnější popis toho, proč jej používáme.
 • Aktualizace obsahu # 1. Výpis 9 specifických metod pro změnu způsobu, jakým WordPress pracuje se souborem funkcí, aby se zlepšil výkon vašeho webu. Vydáno jako upgrade tohoto příspěvku.
 • Aktualizace obsahu # 2. Příklad návrhu, který můžete použít při prezentaci kontrolního balíčku WordPress klientům. Vydáno jako upgrade tohoto příspěvku.
 • Aktualizace obsahu # 3. Krátký zdroj popisující pravdu o hostování recenzí (mluvení o tom, jak vyprávět čestnou recenzi od falešného a jak vybrat správný hostingový plán pro vaše vlastní jedinečné potřeby). Vydáno jako upgrade tohoto příspěvku.

Jak vidíte, existuje jedna hlavní nabídka, o které si myslíme, že má největší šanci oslovit lidi pracující s WordPress, plus tři konkrétní nabídky, které jsou optimalizovány pro jednotlivé příspěvky na blogu.

To znamená, že původní dárek skutečně vznikl jako druh samotné aktualizace obsahu. Když jsme tento příspěvek zveřejnili, poprvé jsme jej vydali.

Ať tak či onak, tři nebo čtyři není mnoho, a my si uvědomujeme, že nové upgrady obsahu jsou pravděpodobně tam, kde bychom měli věnovat většinu našeho úsilí do budoucna. Celý koncept upgradů obsahu je opravdu zajímavý a lidé na celém webu neustále hlásí neuvěřitelné výsledky, když je používají.

Takže … co naše výsledky?

Náš nejvýkonnější obsah pro získávání odběratelů

Můžeme potvrdit, že pokud máte dárek, který je optimalizován pro konkrétní příspěvek nebo stránku, kterou daná osoba čte, přináší mnohem lepší výsledky než obecná nabídka.

Nejvýkonnější obsah na blogu (po konverzi) je:

Proces navrhování 6 kroků

Šestikrokový proces návrhu webu WordPress rychle shora dolů (& Způsob, jakým se váš klient bude líbit)

převod na 6,68%
Jak se dostat k vašim klientům - platit-si-měsíční-retainer1

Pokud to nenabízíte jako OSVČ / agentura WordPress, necháváte peníze na stole

konverze na 3,63%

The-CodeinWP-Family-in-2015-Transparency-Report-1a

Rodina CodeinWP v roce 2015 – Zpráva o transparentnosti č. 1

převod na 1,49%

Dva z těchto příspěvků mají přiřazeny specifické aktualizace obsahu. Třetí je naše první zpráva o transparentnosti. Hádám, že vyšší míra předplatného souvisí s lidmi, kteří prostě chtějí být informováni o všech dalších přehledech.

Nyní o upgradech obsahu. Celkový konverzní poměr na blogu bez příspěvků s upgradem obsahu je 0,39%. To znamená, že příspěvky s upgradem obsahu pro nás provádějí cokoli od 831% do 1613%.

Nemít více upgradů obsahu je pravděpodobně hlavní chyba, kterou právě děláme. I když stávající aktualizace fungují dobře, nemáme je na našich nejoblíbenějších příspěvcích. To ponechává na stole spoustu příležitostí.

Závěr a skutečný plán do budoucna? Vytvářejte další aktualizace obsahu, počínaje nejpopulárnějšími příspěvky na blogu!

Ne všechny aktualizace obsahu jsou vytvářeny stejně. I z malého vzorku, který máme, je zřejmé, že úspěšný upgrade obsahu musí především udělat jednu věc, a to:

Musí pomoci čtenáři dosáhnout jejich cíle snadnějším, rychlejším nebo efektivnějším způsobem .

Jinými slovy, nemusí nutně rozšiřovat rozsah obsahu, který sdílíte (například náš "9 dalších funkcí" dárek), ale místo toho dělají věci lépe stravitelnými – doručte rychlou opravu (jako je náš seznam 10 nástrojů pro urychlení práce s WordPress).

Takže další poznámka pro sebe: Více není vždy lepší. Při vytváření upgradu obsahu se místo toho zaměřte na usnadnění a přehlednost věcí.

Statistiky a sledování opt-ins

Jedním z důvodů, proč nyní OptinMonster používáme intenzivněji a pokračujeme v jeho integraci do různých stránek na blogu, je jeho schopnost testovat rozdělení a jasné statistiky, které poskytuje.

Tento nástroj umožňuje neuvěřitelně snadné analyzovat výsledky, které generujete, a nastavit konkrétní testy, které vám pomohou je vylepšit.

To je něco, co jsme moc neudělali. Přestože jsme nastavili GA tak, aby sledovalo registrace, dostáváme se pouze na stránky, které přinášejí nejlepší konverze, nikoli na jednotlivé formuláře, které tyto konverze generují. To je ošklivé.

Dobré je, že s OptinMonsterem a dalšími sledovacími nástroji se nám podaří lépe pochopit, jak se věci vyvíjejí a jak vytvářet naše formuláře a naše "úplatky" více optimalizované pro konkrétní příspěvky.

Co bude dál?

V druhé části této případové studie se podíváme na druhou stranu scény – co děláme se skutečnými e-maily a jaká je naše strategie při kontaktu s našimi odběrateli.

 • Kolik obsahu sdílíme.
 • Jak často propagujeme věci.
 • Jak strukturujeme naše e-maily.
 • Jaké jsou naše otevřené sazby.
 • Co získává výsledky / kliknutí a co ne. Plus mnohem více.

Ujistěte se, že naladíte příště.

Jo, a pokud hledáte přímý start z této části, je to:

Pokud jde o e-mailový marketing, dělejte čtyři věci:

 1. Nastavte na svém webu měření konverzí – abyste věděli, jaký obsah přináší odběratelům. Pak vytvořte ještě více podobného obsahu.
 2. Získejte nástroj jako OptinMonster nebo bezplatnou alternativu a experimentujte s různými formami, "MonsterLinks," vyskakovací okna. To funguje.
 3. Vytvořte několik upgradů obsahu.
 4. Vytvořte několik upgradů obsahu! Opravdu! Přináší nám 831% -1613% lepších výsledků než standardní formuláře.

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector