Jak zvýšit váš elektronický obchod SEO s několika vylepšeními WordPress

Toto je příspěvek hosta Catalina Zorziniho.


Ach SEO, obávaný tři dopisy, které způsobí téměř každý e-commerce webmaster kroužit. Díváte se na Google a vyhledáváte svá klíčová slova a uvědomujete si, že veškerý váš prodej závisí na tom, jak dobře se váš web řadí na první stránku, zejména proto, že 70 procent uživatelů nikdy neposouvá první stránku.

Můžete chytit jeden z špičkové platformy elektronického obchodování pro některé pěkné funkce SEO, ale obvykle to nevyřeší všechny vaše problémy. Klíčem je dělat ty malé vylepšení, věci, které ne všichni dělají, aby vás posunuli mírně nad konkurenty a dramaticky zlepšili váš prodej..

Každý se snaží optimalizovat své stránky, ale zdá se, že jsou to jednoduché věci, které vám pomohou celkově zlepšit a překonat ty jedno nebo dvě překážky na vyhledávačích, po kterých toužíte..

Podívejme se na několik vylepšení WordPressu, abychom během několika minut mohli vylepšit SEO pro elektronický obchod.

Ukládání do mezipaměti a rychlost

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zabít SEO, je pomalý web. Pokud se načítání stránek vašich produktů trvá věčně nebo pokud u stránek v mezipaměti nedokážete doručit správný obsah, ztratíte zákazníky a tyto statistiky okamžitých odchodů se nahlásí Googlu, aby mohli snížit hodnocení.

9

Začněte pomocí W3 Total Cache Plugin doručovat verze vašeho webu v mezipaměti, což znamená, že zásuvný modul v podstatě vyfotí předchozí instance vašich stránek a doručí je uživatelům rychleji.

10

Spárováno se sítí pro doručování obsahu, jako je StackPath CDN Edge Service , můžete svá data obsluhovat z více serverů po celém světě místo toho, abyste na jediný server vyvíjeli příliš velký tlak.

Vytvořte si nejdůležitější příspěvky na stránkách

Jedná se o zajímavý tip, který funguje dobře, pokud na svém webu elektronického obchodu používáte blog. Pokud máte příspěvek na blogu, který chcete s klíčovým slovem opravdu dobře zařadit, měli byste jej na stránku umístit na rozdíl od příspěvku.

Proč? Protože hustota vašich klíčových slov nezabije komentáře, které přicházejí. To platí také pro příspěvek, který se překvapivě stal populárním. Proměňte tento příspěvek na stránku, abyste zlepšili jeho viditelnost a přilákali více lidí na váš web.

Změňte strukturu Permalink

Přejděte na kartu Nastavení na levé straně řídicího panelu WordPress. Klikněte na Permalinks.

1

Uvidíte různé možnosti, jak změnit vzhled svých adres URL ve vyhledávačích a kdy je lidé chtějí zadat do prohlížečů. Většina z nich je neuvěřitelně ošklivá a mají tendenci poškodit vaše vyhlídky na SEO, protože je lidé nemají rádi a obsahují zbytečné informace.

Chcete-li, aby vaše odkazy vypadaly čistě a čitelně, zvolte možnost Název příspěvku.

2

Přemýšlejte o odstranění stop slov

Stop slova jsou věci jako "," "A" a "a." Přidávají malou hodnotu do vašich adres URL a způsobují, že vypadají dlouho a neohrabaně.

3

Ty si můžete vždy vzít sami, ale jednodušší je nainstalovat SEO by Yoast plugin. Automaticky odstraní slova zastavení v adresách URL, kdykoli vytvoříte příspěvek nebo stránku, což zase vylepší vaše adresy URL a zpříjemní vaše stránky SEO.

Soustřeďte se na své tituly

Tituly znamenají téměř všechno, co se týká SEO. Google říká, že meta popisy nejsou zahrnuty do vašich SEO žebříčků, ale názvy vám určitě trochu pomohou. Proto je třeba věnovat trochu času navíc formulaci svých titulů, aby byly uživatelsky přívětivé a přesně informovaly vyhledávače, co potřebují..

Jednoduchý název produktu, jako je tento, je v pořádku, ale není to skvělé.

4

Nezapomeňte vždy uvést klíčová slova, na která chcete cílit vložte nejdůležitější slova na začátek názvu. Proč? Vyhledávací stroj se na to nejprve podívá a lidé mají tendenci číst zleva doprava, takže je pravděpodobnější, že kliknou na vaše odkazy.

Automatizujte své tituly WordPress

Doplněk SEO by Yoast obsahuje také pěknou malou oblast pro automatizaci toho, co se zobrazuje na vaší stránce a zveřejnění titulů. Vřele doporučuji přizpůsobit každý název pro SEO, ale s webem elektronického obchodu je těžké pokrýt všechny stránky produktu a je lepší mít tam něco, na rozdíl od nic.

Pomocí pluginu přejděte na SEO > Tituly a metas, takže si můžete přizpůsobit, jaký automatický text bude tahat za vaše SEO tituly. Toto je obvykle název produktu nebo webu v závislosti na stránce, na které pracujete.

5

Optimalizujte své obrázky produktů

Shopify nabízí nádherný průvodce pro optimalizaci obrázků na webu elektronického obchodu. Mějte na paměti, že toto je jedna z oblastí, která vás může opravdu postavit před vaše konkurenty, protože mnoho společností zapomíná zveřejňovat své obrázky ve vyhledávačích..

6

Zde je několik základních tipů, které byste měli dodržovat:

 • Pojmenujte každý soubor pomocí klíčového slova, ale vytvořte jej tak, aby název správně popisoval obraz.
 • Ujistěte se, že vaše alt tagy obsahují klíčová slova a řekněte uživateli, co je obrázek ve skutečnosti.
 • Snižte velikost obrázků pro svůj web, aby nezpomalovaly váš web.
 • Vytvořte alternativní text pro miniatury, než je větší obrázek, který s ním souvisí.
 • Mějte velikost miniatur obrazového souboru malá, protože tyto věci snižují rychlost vašeho webu.

Vytvoření a odeslání souboru XML Sitemap

7

Soubor Sitemap XML je v podstatě obrys celé struktury webu elektronického obchodu, který vyhledávacím strojům pomáhá procházet web a porozumět jeho obsahu..

Použijte Soubory Sitemap Google XML plugin, který automaticky vytvoří soubory Sitemap pro váš web a odešle je největším vyhledávačům.

Usnadněte si navigaci pomocí drobečků

Drobečková navigace jsou malé karty, které vidíte na webech, které vypadají takto: Domovská stránka > produkty > Televizory.

Pomáhají vyhledávacím strojům pohybovat se po vašem webu a pro lidi je vždy snadné najít položky, když mají drobenku.

Je to zvláště důležité pro weby elektronického obchodu, protože lidé mohou na váš web narazit, aniž by nejprve přistáli na domovské stránce. Pokud ano, pravděpodobně budou chtít přijít na to, kam přesně přistáli a možná se přesunout jinam na místě.

Například Amazon odvede dobrou práci se strouhankou:

8

Pokud máte nějaké dotazy týkající se vylepšení SEO na svém webu elektronického obchodování WordPress, dejte nám prosím vědět v sekci komentářů níže. Neváhejte se také podělit o další tipy, které byste mohli mít pro ostatní uživatele elektronického obchodování WordPress.

O autorovi: Catalin Zorzini je zakladatelem Inspirovaný časopis, blog o webdesignu a vývoji. Má rád horkou polévku a horký jazz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map