Jak vydělat peníze na Fiverru: Přesné kroky jsem se snažil vydělat 2–3 000 $ každý měsíc

"Jak zjistíte úspěch na Fiverru? Jak vydělat peníze na Fiverru?"


Tyto otázky dostávám několikrát týdně od kolegů prodejců Fiverru, kteří právě začínají na platformě. Odpověď je samozřejmě příliš komplikovaná na to, aby mohla vyústit v rychlou reakci, spěšně vyslaná.

Naštěstí pro další osobu, která se zeptá, mohu poslat odkaz na tohoto průvodce: komplexní pohled na mé nejlepší tipy, jak vydělat peníze na Fiverru.

Ale proč mě lidé žádají o radu?

Jak vydělat peníze na Fiverru

�� BONUS: Jak vydělat peníze na Fiverru v kostce

 1. Zaregistrujte se jako prodejce Fiverr
 2. Vymyslete koncerty, které chcete nastavit
 3. Vytvořte přesvědčivý profil Fiverr
 4. Zkoumejte, jak konkurence vytváří jejich koncerty
 5. Udělejte první pokus o zřízení koncertu a poté požádejte někoho ve vašem oboru, aby to zkontroloval a poukázal na vše, co není jasné nebo přesvědčivé
 6. Upřesněte svůj počáteční pokus o nastavení koncertu pomocí reprezentativních snímků, jasného názvu, popisu bohatého na klíčová slova, relevantních vyhledávacích značek a užitečných častých dotazů
 7. Nastavte požadavky na koncerty, jejichž cílem je získat od kupujícího všechny relevantní informace, aby se omezila potřeba revizí
 8. Potvrďte každou příchozí objednávku, i když jen proto, aby vaše metriky zůstaly vysoké
 9. Každý den vyčleňujte konkrétní čas k řešení komunikace s klienty ak práci na objednávkách Fiverr
 10. Pomocí zpětné vazby od klientů můžete zpřesnit posílání zpráv Gig (včetně FAQ), doplňky navíc a spustit nové koncerty
 11. Nedostupný a nadměrný výkon, kdykoli je to možné

Contents

Jak vydělat peníze na Fiverru – jak vydělávám 2 000 až 3 000 $ každý měsíc

Byl jsem na Fiverru od června 2015.

Upřímně řečeno bych to ani neuvažoval, ne-li za vedení mého mentora a prvního velkého klienta, když jsem začal na volné noze na plný úvazek. Používal jej k prodeji balíčků správy sociálních médií, které nakonec převedl na dlouhodobé vztahy s klienty.

S 4,5 rokem na platformě jsem viděl, jak Fiverr roste ze špatné pověsti, která pramení takže každá objednávka začíná na 5 $, na rozmanitý trh talentovaných jednotlivců, kteří se naučili, jak vydělat peníze na Fiverru zpoplatněním podle jejich dovedností a zkušeností.

Mezi červnem 2015 a datem zveřejnění tohoto článku došlo k určitým rozdílům, pokud jde o to, kolik práce jsem prostřednictvím této platformy skutečně provedl. Ale nikdy jsem neodešel úplně nebo šel na delší přestávku, vždy jsem si udržoval stálou přítomnost.

Právě tato konzistence mi pomohla přejít z úrovně jednoho prodejce na druhého.

Já jsem oba "Nejlépe hodnocený prodejce" a člen trhu Pro, který mě efektivně staví na vrchol totemového pole, díky kterému se moje koncerty vynořily v příslušných vyhledáváních na Fiverru – a zároveň poskytovaly zdůvodnění mého stanovení cen.

Stojí za zmínku, že se nestáváte nejlépe hodnoceným prodejcem nebo členem trhu Pro, aniž byste byli nejprve prověřeni týmem Fiverr. Na rozdíl od jiných úrovní prodejců společnosti Fiverr se ani nedochází automaticky dosažením určitých milníků.

Až do roku 2019 jsem se stal prodejcem s nejlepším hodnocením. Nyní více než kdy jindy dostávám stále velké množství nových objednávek ve všech svých koncertech s minimálním úsilím.

Možná kvůli tomu, jak dlouho jsem na platformě, a povaze toho, co dělám (hlavně psaní obsahu), personál Fiverr pravidelně oslovuje, aby si koupil své koncerty.

Napsal jsem pro And.co, Veed.me, někteří ghostwriting pro Fiverr web, a také byli vystupoval na blogu Fiverra když jsem se stal prodávajícím Pro.

Spolu se spuštěním tržiště Pro jsem se objevil v reklamách vedle oblíbených Jerry Media (z @f *** jerry Sláva Instagramu):

Jak vydělat peníze na Fiverru

To vše znamená, že jsem rozhodně chytil nějaké šťastné přestávky na platformě, ale že bych se k nim pravděpodobně nedostal bez dobré konzistence a držby jako prodejce Fiverr.

Počínaje rokem 2019 jsem vydělával 2 000 až 3 000 $ měsíčně pouze na Fiverru (což nepředstavuje většinu mého nezávislého příjmu) – a budu vás procházet vším, co musíte udělat, abyste se naučili, jak vydělat peníze na Fiverru.

Jak Fiverr pracuje pro nezávislé pracovníky

Hlavní rozdíl mezi populárními nezávislými tržišti jako Upwork a Fiverr je proces práce s klienty.

Práce s klienty na Upwork znamená neustálé hledání nových pracovních míst. Takže nová práce se nestane na pozadí bez vašeho zadání – musíte být aktivní při hledání nové práce, když ji chcete.

Fiverr je úplně jiný příběh.

S Fiverrem v podstatě produkujete své služby prostřednictvím koncertů.

Každý koncert popisuje konkrétní dodávku, kterou poskytnete výměnou za stanovenou cenu, počínaje slovy, "Já budu…"

Jak vydělat peníze na Fiverru: Koncerty

Můžete nabízet různé balíčky, které zahrnují nabídky holých kostí, až "práce". Můžete také nabídnout doplňky, které lidem umožní přizpůsobit vaši nabídku souvisejícími službami, z nichž budou těžit.

Ale nejlepší část o Fiverru je to kvůli způsobu nastavení koncertů jsou klienti oprávněni nakupovat, aniž by s vámi mluvili.

To znamená, že pokud je váš koncert vhodný pro jejich potřeby, můžete v pravý čas uskutečnit prodej, když spíte.

Bezpochyby se občas lidé budou stále dotýkat otázek nebo žádat o vlastní výstupy. Používání Fiverru neznamená, že se můžete zcela zbavit rozvoje podnikání, ale určitě vám to pomůže zefektivnit proces.

Na konci dne, pokud chcete vydělat více peněz na volné noze, zkrácení doby, kterou aktivně trávíte pitching for job, znamená, že máte více času na práci.

Řekněme tedy, že teď zodpovíme první otázku, kterou lidé mají při zahájení kariéry na Fiverru:

Co prodat na Fiverru

Už jsem psal o tom, jak rozšířit své podnikání s Fiverrem WPMU DEV, včetně několika nápadů na to, co Gigs zřídit.

Osobně mám koncerty, které pomáhají lidem s testováním uživatelů, SEO audity a vytvářením obsahu blogu. Ale to jsem jen já a většina čtenářů bude pravděpodobně chtít prozkoumat další možnosti.

Při rozhodování o tom, co na Fiverru prodat, je nejlepším místem pro inspiraci Stránky vlastní kategorie Fiverra. Najdete zde desítky různých kategorií a podkategorií a všechny mají více koncertů.

Projděte si tyto kategorie a navštivte ty, které hrají podle vašich silných stránek. Pak procházejte jednotlivé koncerty a všímejte si všeho, co vypadá jako něco, co byste mohli nabídnout také.

Poznamenejte si, co se vám líbí o každém existujícím koncertu a jeho popisu, co se vám nelíbí a co byste udělali, aby vaše nabídka vynikla. Napodobení vaší konkurence je do jisté míry nejsnadnějším způsobem, jak začít a najít přesné typy koncertů, které lidé skutečně chtějí koupit.

"Co když chci nabídnout něco, co ještě není na platformě?" Zpočátku se může zdát, že nabídnutí zcela originálního koncertu vypadá jako klepání do skrytého výklenku, ale obvykle to tak vůbec není. Pokud nemůžete najít svůj koncert na platformě, pak to pravděpodobně znamená, že zákazníci o něj opravdu nemají zájem.

V podnikání – a dokonce i v oblasti webdesignu – je konkurence dobrá. Výhradní přítomnost hospodářské soutěže potvrzuje trh. Žádná konkurence, žádný trh.

Například Programování & Tech kategorie pokrývá širokou škálu výstupů, které mohou hovořit o vašich schopnostech. Pro vývojáře webu může nabídka Fiverr Gig zahrnovat nastavení základního webu, nabídku služeb údržby WordPress, opravu chyb, implementaci bezpečnostních nástrojů, přizpůsobení pluginů nebo vytváření vstupních stránek. Pokud se chcete k platformě připojit jako nový vývojář, je pravděpodobně nejlepší dělat něco z této řady.

Teprve později můžete experimentovat s jinými koncerty nebo více na míru šitými nabídkami. Například něco, co jsem začal dělat nedávno, je propojit tečky mezi mým auditem UX a SEO auditem pro kupující.

Lidé si možná neuvědomují, že mohu nabídnout obě služby, když zpočátku narazím na jeden koncert nebo jiný. Nyní někomu nabízím možnost koupit si další koncert (základní balíček) za ten, na který se právě dívají. Byl jsem příjemně překvapen tím, jak dobře tyto výkony fungují – doufám, že vám stejná strategie pomůže!

V souvislosti s doplňkovou službou, kterou zákazníci požadují, ale kterou ani nechcete, můžete zvážit zřízení koncertu Fiverr Studios, kde můžete spolupracovat s jiným prodejcem a podílet se na zisku.

Něco takového by bylo skvělé pro můj koncertní audit SEO nebo UX, který zahrnuje diagnostiku problémů s webem, poté partnerství s jiným prodejcem při provádění úprav na webu, které kupujícím pomohou projít budoucím auditem.

Nyní, když jste měli šanci vidět, co je možné s Fiverrem, pojďme se pustit do jediné nejdůležitější stránky úspěchu – jak nastavit hvězdný Fiverr koncert.

Jak založit úspěšný koncert Fiverr

Jednou z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat při učení, jak vydělat peníze na Fiverru, je být velmi účelný při sestavování svých koncertů.

Zde jsou koncerty, které v současné době nabízím, a některé související statistiky týkající se výkonu vyhledávání a konverzí za posledních šest měsíců:

moje koncerty

Zpočátku budete omezeni tím, kolik koncertů můžete nastavit, stejně jako kolik doplňků koncertu (upsells) a násobky koncertů (více množství vašich výstupů koncertu), které můžete nabídnout. Když se pohybujete po jednotlivých úrovních prodejců, budete mít v každé z těchto oblastí stále méně omezení.

Tato počáteční omezení mohou být frustrující, pokud máte spoustu nápadů, co prodávat na platformě – ale zkuste je považovat za dobrou věc, když právě začínáte. Čím méně služeb prodáváte, tím snazší bude vytvoření skvělého postupu při výrobě dodávek a poskytování skvělých zážitků pro kupující.

Zde je to, co na Fiverru nejvíc miluji:

Nastavení Fiverrho koncertu vás přinutí "vyrobit" vaše služby.

Konkrétně to znamená, že bude jasně nastíněn produkt, který kupující obdrží za určitou cenu. Tyto výstupy lze dále přizpůsobit potřebám kupujícího, pokud jde o různé balíčky, další vylepšení koncertu a násobky koncertu.

Krása produktivity vašich služeb pro Fiverr spočívá v tom, že budou snazší citovat za chodu, jako když se klient dostane do kontaktu pro vlastní objednávku. Díky nějaké standardizaci kolem vašich nabídek bude také snazší vytvářet procesy kolem provádění podobných objednávek – což vám ušetří čas a zvýší vaše potenciální výstupy.

Pokud budete mít na začátku svého působení na Fiverru nucená omezení, budete nuceni se soustředit na produkci služeb, které vám nejvíce věří. S tímto úzkým zaměřením zjistíte, jak dosáhnout účinnosti.

Prodejce Fiverr za $ 2000 + / měsíc, Shahzad Saaed, hovoří o designu vstupní stránky Gig, který pěkně upravil pomocí opětovného vložení šablon tak, aby výstup byl neomylný.

Podobně se cítím na svém koncertu pro audit UX. Jsou pro mě rychlé a já můžu rychle vyřadit spoustu objednávek.

Co byste tedy mohli nabídnout?

Dělejte si to na chvíli a projdeme několik důležitých úvah týkajících se nastavení vašich koncertů:

Fiverr Gig visuals: images and video

"Neposuzujte knihu podle obalu" neměla by být vaše vodící mantra při sestavování koncertu Fiverr.

Po pravdě řečeno, způsob, jakým zbožujete své Fiverr koncerty, bude mít velký vliv na to, zda lidé skutečně prokliknou z souvisejícího vyhledávání a provedou nákup..

Fiverr PR Manager Holly Steffy sdílí tyto osvědčené postupy:

 • Doporučujeme zahrnout poutavý hlavní obrázek koncertu (608 x 410 pixelů nebo vyšší a podobný poměr velikosti). Hlavní image by měla posílit služby a měla by být profesionální a nadstandardní. Mělo by vypadat profesionálně bez ohledu na kategorii a obrázky by neměly být chráněny autorskými právy.
 • Doporučujeme také mít minimální text v rámci obrázku (20% nebo méně obrázku).
 • Pro vizuální kategorie, nejlepší praxe je zobrazit jeden pracovní vzorek na obrázek.
 • Pro nevizuální kategorie, image by měla představovat poskytovanou službu a měla by vzbuzovat důvěru v to, že prodejce je profesionální a schopný poskytovat vysoce kvalitní zážitek. Každý obrázek Gig pro vizuální a nevizuální kategorie by však měl mít svůj vlastní unikátní obraz.

Nejsem si jistý, zda moje obrázky dokonale dodržují všechny tyto pokyny, ale nedostaly se mi do cesty, jak se učit, jak vydělat peníze na Fiverru.

Nedávno jsem upravil své obrázky Fiverr Gig tak, aby odrážely vlastní estetiku značky:

moje koncerty 2

Stojí za zmínku, že pokud jste na trhu Pro, může být užitečné zahrnout do hlavního obrázku koncertu obrázek sebe sama – zejména pokud jste ve svém oboru dobře známí.

Kromě hlavních vizuálů, které používáte k rozlišování svých koncertů, byste také měli zvážit přidání videí, která vám představí sebe (a vaši odbornost), a také vysvětlíte, co lidé získají, když provedou objednávku, a také doplňky, které si mohou koupit a proč stojí za příplatek.

Koncertní videa nemusí být vysoce produkčním utrpením – stačí se natáčet na neobtěžovaném pozadí, profesionálně oblečený a jasně vyjádřit hodnotu konkrétní práce s vámi.

Popis koncertu: prodejte svou nabídku se skvělou kopií

Stejně jako prodejní stránka jinde online je popis koncertu pravděpodobně tím, co bude znamenat rozdíl mezi někým, kdo si koupí váš koncert – nebo jiným prodejcem.

Nezapomeňte tedy podrobně rozebírat podrobnosti o produktech nabízených na každé úrovni (a dalších bonusech) podle svých nejlepších schopností a očekávání. Tím se také zvýší vaše efektivita při vytváření výstupů – snižuje se pravděpodobnost, že někdo bude chtít úpravy, protože opravdu nerozuměli tomu, co kupovali.

Zkuste hledat typ služby, kterou plánujete nabízet na trhu Fiverr, a zjistěte, jak o tom mluví ostatní lidé, včetně toho, jaká konkrétní slova používají k popisu.

Vezměte prosím na vědomí: Sekce "Jak funguje vyhledávací algoritmus Fiverr?" nabízí více podrobností o Fiverr SEO a začlenění příslušných klíčových slov do vašich koncertů. ��

Při psaní popisu koncertu předjímejte otázky, které lidé budou mít. Přesvědčte kupující, že jste pro danou práci nejlepším člověkem, a ujistěte se také, že podrobně uvedete své relevantní zkušenosti.

Pokud nabízíte další související koncerty, uveďte je v popisu s výzvou k akci, aby si je kupující mohl prohlédnout.

Nezapomeňte formátujte svou kopii pro snadnou čitelnost takže důležité věci vyniknou.

Zde je několik rychlých tipů pro skvělé formátování kopií:

 • K zvýraznění použijte textové dekorace (tučné, kurzíva, podtržení)
 • Pomocí odrážek můžete seznamy snadno číst
 • Udržujte krátké věty a odstavce tak, aby potenciální zákazníci nebyli ohromeni zdí textu

S ohledem na všechny tyto úvahy, zde je popis vystoupení pro můj audit UX audit:

Jak vydělat peníze na Fiverru: o vašem koncertu

Upsell s balíčky a doplňky navíc

Při přemýšlení o tom, jak prodávat své služby na Fiverru, budete chtít přemýšlet o základních, standardních a prémiových balíčky.

Jinými slovy:

 • Jaká je nejvíce holá verze vaší služby?
 • Co můžete udělat, abyste ve standardním balíčku poskytli větší hodnotu ve srovnání s vaší základní nabídkou?
 • Jaké výstupy by byly spojeny s balíčkem, který obsahuje všechny zvonky a píšťalky?

Takto nastavím své balíčky koncertů pro svůj auditní koncert UX:

ceny

Existují kupující, kteří představují různé rozpočty na Fiverru, takže byste také mohli nabídnout možnosti, jak se na ně odvolat, vytvořením balíčků, které mají smysl pro různé případy použití.

Kromě balíčků budete chtít vytvořit další příležitosti nastavením některých doplňků Gig.

Doplňky k koncertům poskytují kupujícím příležitost objednat si více stejných dodávek (jako více stránek auditovaných na mém koncertu UX audit), získat vaši objednávku doručenou rychleji (jako poplatek za jednodenní obrat), nebo doplňkové služby (prodávám koncert navíc za audit UX na mém auditu SEO a naopak).

Vřele doporučuji nabídnout možnosti na jeden den obrat, pokud můžete zůstat na vrcholu těchto objednávek – to je snadné penízemaker.

Jen se ujistěte, že je realistický s dodacími termíny obecně.

Dopřejte si dost času na to, abyste se do jednoho dne překvapili, že budete mít nad rámec svého běžného pracovního zatížení. Nebo předpovídejte své pravděpodobné pracovní vytížení Fiverr a vyčleňte si na něj čas v kalendáři.

Chcete-li získat představu o tom, jak to ve skutečnosti funguje, zde jsou doplňky pro můj UX audit Gig:

cenová forma

Zjistíte, že některé možnosti jsou předvyplněné návrhy založené na kategorii koncertů, jako je testování dalších stránek nebo nabídka dalších minut záznamu obrazovky. Kromě toho jsou některé z doplňkových možností Gig, které jsem přidal, založeny na tom, co zákazníci v minulosti požadovali.

Použití Fiverru znamená standardizaci vašich nabídek pro každý koncert. Využitím strategického využití balíčků Gig a doplňků Gig však lidi přimějete, aby se cítili, jako byste se jim chtěli konkrétně věnovat – a ocení to, že.

Nastavte očekávání s požadavky na koncert a sekci FAQ

Nejlepší součástí používání Fiverru je to, že usnadňuje prodej, aniž byste museli dělat žádnou práci na rozvoji podnikání osobně.

Svou práci na komunikaci tam a zpět můžete dále omezit důkladnou sekcí FAQ a dotazy ohledně požadavků na koncert.

Je důležité vyvinout úsilí potřebné k řádnému nastavení těchto sekcí, protože podle mě je celé použití Fiverru tím, že pomáhá omezit čas strávený na rozvoji podnikání – což umožňuje více času zaměřit se na práci, sama o sobě.

V sekci FAQ můžete aktivně odpovídat na dotazy lidí. Konkrétně by FAQ mělo předvídat běžné otázky týkající se vašeho procesu a výstupů.

Zde je FAQ pro můj koncertní audit UX:

Jak vydělat peníze na Fiverru: mít faq

Pokud máte nyní pahýl, zjistíte, že vaše doručená pošta Fiverr nabídne spoustu nápadů na nejčastější dotazy po spuštění nového koncertu.

Jakmile získáte stejný druh otázek více než jednou, je to dobré znamení, že před koupí svého koncertu nesdílíte vše, co lidé opravdu potřebují vědět. Neuvědomíte si, jaké nepříjemné může být odpovědi na tyto zprávy znovu a znovu, dokud se nestanou častým každodenním jevem.

Někteří kupující si však nebudou muset přečíst svůj popis koncertu (a podpůrné podrobnosti), než se spojí s jejich otázkami. Snažte se být naštvaný – všichni jsme vinni z přeskakování vpřed, abychom se dostali do kontaktu se zákaznickou podporou přímo před pokusem o procházení FAQs.

Další doporučený postup pro vaše nejčastější dotazy: sdílejte konkrétní otázky, které klade na vaše požadavky na koncert poté, co osoba zadá objednávku. To pomůže kupujícím vizualizovat spolupráci s vámi.

Jedním z hlavních omezení, pokud jde o to, co můžete sdílet ve svých FAQ (nebo jinde, veřejně na Fiverr), jsou odkazy, na které lze kliknout, jako jsou ty, které by vedly k podobným projektům sdíleným ve vašem portfoliu..

To znamená, že příklady své práce můžete nahrát přímo do společnosti Fiverr a sloužit jako vaše portfolio.

Požadavky na programování a tech Fiverr koncerty

Nastavení požadavků na koncerty je užitečné z hlediska minimalizace tam a zpět s projektem a zároveň zajišťuje, že vytváříte finální produkt, se kterým bude kupující spokojen..

Zajímá vás, co se můžete zeptat zákazníků v sekci Požadavky na koncert?

Fiverr PR Manager Holly Steffy sdílí, že společné základní požadavky v kategorii Programování a technika zahrnují:

 • URL a přihlášení webových stránek
 • Hosting přihlášení
 • Fotografie nebo text, které by měly být zahrnuty
 • Příklady inspirace z jiných webů (pokud prodejce vytváří nový web pro kupujícího)
 • Zeptejte se kupujícího na své podnikání a jeho cíle pro web

Tady je další perspektiva – to, co žádám kupující o můj UX audit koncert:

na palubě

Jak ocenit vaše Fiverr koncerty

Podle Holly Steffy, PR Manager pro Fiverr, když prodejci uvažují o tom, jak by měli ocenit svůj koncert, jsou požádáni, aby zvážili následující:

 1. Pokud pracují offline, kolik se nabíjejí offline?
 2. Kolik chtějí za hodinu udělat (a kolik hodin by tato práce vyžadovala)?
 3. Kolik stojí jejich soutěž na Fiverru, zejména na těch, kteří jsou na stejné úrovni a mají stejné množství zkušeností a dovedností?
 4. Kolik stojí jejich konkurence offline za tuto službu?

Pokud se chcete dozvědět, jak vydělat peníze na Fiverru, musíte být konkurenceschopní s podobnými koncerty ve své kategorii – alespoň do určité míry. Účast na trhu Pro mění pravidla tak, aby umožňovala další variace v cenách, a přitom dodávala kvalitu.

Hee je nejdůležitější otázka, na kterou pravděpodobně budete chtít odpovědět, než začnete s Fiverrem:

"Opravdu musím začít tím, že moje koncerty stanovím na 5 $?"

Zde jsem zjistil, že je to pravda:

Pokud začínáte přímým skokem na trh Pro, odpověď zní: určitě ne. Ve skutečnosti může být cena vašich koncertů na Fiverr Pro příliš nízká, což může naznačovat, že jste mimo svou ligu ve srovnání s ostatními prodejci na této úrovni..

Na druhou stranu, pokud na platformě nemáte žádnou funkci a začínáte úplně svěží, může mít alespoň jeden levný koncert ve svůj prospěch, pokud jde o budování metrik, objednávek a hodnocení – vše potřebné pro vyrovnání.

Klíčem k zajištění kvality bez vyhoření je nabídka služby, kterou můžete rychle dokončit.

Pro mě v minulosti – před vylepšením – to zahrnovalo pětiminutové nahrávání obrazovky pro mé auditní zprávy UX a auditní audity, které jsou generovány automaticky jedním z mých oblíbených nástrojů SEO, s některými komentáři o tom, jaké problémy je třeba okamžitě opravit a proč.

Ať už jste získali nějaký společenský důkaz o tom, že jste renomovaným prodejcem (vyšší úrovně a / nebo skvělé recenze), není absolutně důvod nabízet žádný koncert od 5 USD.

Jak funguje vyhledávací algoritmus Fiverr?

Je mnoho faktorů, které určují, jak se Gig řadí do relevantního vyhledávání.

Stejně jako Google jsou specifické podrobnosti týkající se vyhledávacího algoritmu Fiverra obchodním tajemstvím. Zdá se však spravedlivé předpokládat, že komponenty mohou zahrnovat:

 • Kolik pětihvězdičkových recenzí máte celkem a průměrné hodnocení hvězdičkami
 • Celkový počet dokončených objednávek
 • Úroveň prodejce
 • Vážený průměr vašich metrik, posuzovaný na stupnici od "dobrý" na "špatný" (Zdá se, že vše pod 90% spadá do říše "špatný", alespoň podle požadavků na udržení úrovně prodejce)
 • Strategické použití klíčových slov v názvu, popisu a nahraných názvech souborů obrázků / videí

Ačkoli starý, 2015 Inet Solutions článek navrhuje Zobrazit koncerty a objednávky ve frontě jako další potenciální faktory hodnocení, což pro mě má velký smysl. Jen podnikání sdílí některé další myšlenky o žebříčcích signálech a relevantní tipy pro úpravu vašich koncertů.

Pokud znáte základy SEO na stránce obecně budete dobře připraveni na nastavení koncertu optimalizovaného pro vyhledávání Fiverr.

Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma typy vyhledávání?

Na Fiverru, vaše interakce se zákazníky budou mít stejně velký dopad na vaše umístění v relevantním vyhledávání, jako způsob, jakým optimalizujete různá nastavení na koncertu.

Zde je další možný faktor hodnocení Fiverr:

Pokud jsi pozdě doručit koncert, Fiverr zavádí banner, který vás trestá za zpoždění, s upozorněním, že tím může dojít ke snížení objednávek o 10%.

Není jasné, zda je to kvůli faktoru vyhledávacího algoritmu nebo kvůli reakcím kupujících na metriku průměrné doby doručení na stránce Gig (nebo obojí).

Fiverrcast epizoda 13 sdílí několik dalších tipů pro Fiverr SEO, schválených Fiverrem svou povahou zveřejnění na jejich blogu:

 • Vytvořte koncert pro každou konkrétní službu, abyste nedocházeli k podhodnocování souvisejících klíčových slov.
 • Ujistěte se, že kategorizujete koncerty správně.
 • Nezaměňujte klíčová slova (nadužíváním je až k nepřirozenému setkání).
 • Doplňte svůj popis koncertu kopií, která používá relevantní klíčová slova.
 • Pochopte, že názvy souborů obrázků ovlivňují indexaci Google. Fiverr je vůbec první super prodejce a oficiální velvyslanec, twistedweb123 (Adam) uvádí, že je důležité pojmenovat obrazové soubory svého koncertu podle toho, co doručujete.

Během této epizody podcastu Fiverrcast Adam také říká: "Fiverr řekne [Google], aby se pokusil použít první větu nebo dvě z vašeho popisu, které se zobrazí ve výsledcích vyhledávače.".

Hledá Google moje uživatelské jméno a slovo "Fiverr" vrátil templované odpovědi, které se nevytahovaly přímo z mých popisů koncertů:

Google

S tím bylo řečeno, nesouhlasil jsem s každou charakterizací SEO, kterou zobecňovali ve výše uvedené epizodě Fiverrcast o Fiverr SEO, ale stejné tipy byly sdíleny stejně.

Tato epizoda podcastu dále sdílí tipy, které pomáhají se směsí interního vyhledávání a indexace na Googlu – ale ne téma nezávislé na ostatních.

Ale tady je něco, co můžeme s konečnou platností říci:

Podle Holly Steffy, PR Manager ve společnosti Fiverr, nejlepší vyhledávání v Programování & Kategorie Tech zahrnuje výrazy: WordPress, E-Commerce, Vývoj webových stránek, Shopify a Design webových stránek.

Zde je jedna poslední věc, kterou máme několik pokynů Fiverra ohledně toho, jak funguje vyhledávání: jak používat vyhledávací značky abyste získali větší dojem na koncerty.

Mezi doporučené postupy pro vyhledávací značku Fiverr patří:

 • Použití značek k popisu konkrétních služeb a odvětví, kterým obsluhujete.
 • Maximalizujte svou schopnost přidat pět relevantních značek.
 • Nezkoušejte používat speciální znaky a duplicitní výrazy – budou ignorovány.

Fiverr vs další populární nezávislá tržiště

CodeinWP sdílí seznam sedmi populárních nezávislých trhů WordPress a tabulí pracovních míst, ale toto číslo je opravdu jen špičkou ledovce. Pro každý specializovaný výklenek existuje tržiště, kde můžete najít lidi, kteří vám pomohou s souvisejícími úkoly.

Když přijde na volné noze, dvě velká jména mají tendenci dominovat konverzaci, pokud jde o to, kde udržovat aktivní přítomnost: Upwork a Fiverr.

Upwork a Fiverr: fúze, akvizice a IPO

Jak Upwork, tak Fiverr dělali odvážné kroky, aby rozšířili své sféry vlivu.

Konkrétně, Upwork se spojil se dvěma společnostmi podobné povahy: oDesk a Elance.

Fiverr také provedl kroky k sloučení s podobnými nezávislými tržišti, jako je například Veed.me (tržiště výroby videa) a Jasný hlas (platforma pro psaní obsahu). Ještě zajímavější je zájem společnosti Fiverr o pořízení nástrojů, které pomáhají nezávislým podnikům řídit jejich podnikání And.co.

and.co

�� Přečtěte si také: řízení času pro nezávislé pracovníky bez časového omezení

V publikaci je značný rozdíl ve velikosti každé společnosti, i když si nejsem jistý, jak důležitá je pro prodejce:

Fiver uzavírá miliony prodejců na svém trhu – 830 000+ při publikaci. Přestože Fiverr nerozděluje počet podle vertikálů, v kategoriích web design a vývoj jsou zastoupeny tisíce prodejců.

Jak se to tedy porovná s Upwork?

2018 Inc článek citoval 30. května projev Mary Meekerové. Podle Meekera měla společnost Upwork na své platformě 16 milionů nezávislých pracovníků, což představovalo nárůst o 23% mezi lety 2017 a 2018. To byla nejkonkrétnější a nejaktuálnější data, která jsem mohla najít, pokud jde o počet nezávislých pracovníků společnosti Upwork.

Je zajímavé, že rozdíl mezi počtem kupujících na Upwork versus Fiverr není zdaleka tak velký. Fiverr má 2,3 milionu prodejců pro 5M Upwork+.

loga

Na související poznámku, obě Fiverr a Upwork prošli počáteční veřejnou nabídkou (IPO) v nedávné historii.

Tyto fúze a akvizice spolu s úspěšným úsilím o zveřejnění ukazují na vznešené cíle růstu. Aby jich bylo možné dosáhnout, musí se dobře udržovat s pracovníky, kteří tyto platformy ovládají.

Tak proč vybrat Fiverra na Upwork nebo naopak?

V konečném důsledku to záleží na tom, kolik času chcete strávit získáním objednávky.

Jak služba Upwork pracuje na volné noze

V oblasti Upwork na volné noze reagují na pracovní místa zveřejněná klienty.

Každá zakázka je definována z hlediska:

 • Popisný název a delší popis práce
 • Nabízena hodinová sazba nebo pevná cena
 • Doba trvání
 • Stupeň zkušeností
 • Případné požadavky na umístění

Upwork nabízí několik nástrojů, které vám pomohou zúžit relevantní úlohy, včetně pokročilých funkcí vyhledávání a filtrů.

Ale v zásadě pokaždé, když chcete na Upwork pracovat s novým klientem, musíte věnovat nějaký čas a úsilí, abyste prokázali, proč jste v pořádku. Efektivitu můžete vytvořit pomocí základní šablony rozteče úloh, ale musíte se ještě trochu snažit přizpůsobit ji potenciálním zákazníkům. Realisticky, protože existuje tolik dalších lidí, kteří hledají práci, musíte opravdu přivést svoji A-hru, aby vynikla.

Většinou času, který strávíte na prezentaci projektů Upwork, se nevyhnutelně nikdy nedostanou peníze, protože tam bude někdo, kdo se lépe hodí – nebo jen ochoten to udělat levněji.

Takže nadhazování na Upwork se stává hodně zbytečným úsilím, které nemůžete zpeněžit.

Takže pokud to ještě nebylo dost otravné, není to jediná překážka, se kterou se na Upworku setkáte.

Tady je "Připojuje se".

Jak služba Upwork vydělává peníze? Poplatky za opravu klientů a nezávislých pracovníků

Upwork se připojuje jsou nezávislí měny, které používají k předkládání návrhů klientům na Upwork. Každá z nich stojí 0,15 $ a potřebujete jednu až šest připojení, abyste mohli sestavit pracovní pozici (která se počítá na základě rozpočtu projektu).

Ano, musíte zaplatit Upwork, aby se rozhoupala za místa na jejich trhu, která se vám možná nikdy nedostanou.

Ačkoli nabízejí "plán zdarma", jste vyzváni k použití jejich Freelancer Plus plánujte 14,99 $ / měsíc a získejte 10,50 $ / měsíc v hodnotě připojených kreditů plus další vágní "výhody". Agentury musí také platit za připojení a poplatky za zpracování plateb spojené s placením nezávislých pracovníků.

Kromě nákladů spojených s programem Connects jsou na volné noze také účtované poplatky na základě toho, kolik peněz klientovi účtují:

poplatky za služby

Úpravy také poplatky 0,99 $ za výběr banky na volné noze, což nezahrnuje možné příchozí poplatky v bankách, kde se odesílají peníze.

Abych to shrnul, Upwork vydělává peníze na obou koncích – od nezávislého pracovníka i od klienta – a také při každém pohybu peněz kolem.

V tomto ohledu však nejsou sami.

Jak Fiverr vydělává peníze? Fiverr poplatky pro klienty a nezávislé pracovníky

Naučit se, jak vydělat peníze na Fiverru, znamená pochopit, že Fiverr také vydělá nějaké dobré peníze z vašich služeb.

Stejně jako Upwork, Fiverr také účtuje na volné noze a agenturám, aby používaly jejich tržiště, plus kdykoli budete pohybovat penězi kolem.

U nezávislých pracovníků jde o paušální sazbu 20% na jakýkoli projekt. To je srovnatelné s upworkem, i když u společnosti Fiverr neexistuje motivace pokračovat v práci s jedním klientem na snižování tohoto poplatku po dobu trvání vašeho vztahu..

To, čemu opravdu nerozumím, je to, že Fiverr také sbírá 20% slevu na jakékoli další peníze, které vyděláte na objednávce, pokud vám zákazník poradí.

Poplatek za zpracování plateb podle standardního standardu 3% by mohl mít smysl, ale současný stav je rozhodně směšný. Fiverr také účtuje $ 1 pokaždé, když chcete převést peníze na svůj bankovní účet přímým vkladem. Můžete přesunout peníze na Paypal zdarma, ale stále budete muset vypořádat s platbami za zpracování Paypal, takže to není ve skutečnosti lepší situace.

Na straně klienta Fiverr účtuje a poplatek za službu zadat objednávku: 2 $ na objednávky až do 40 $ a 5% na nákupy nad 40 $.

I když to jistě může bolet vědět, že se automaticky vzdáváte 20% prodeje s novým klientem na Fiverr nebo Upwork, může to trochu zmírnit bolest, když pochopíte, že tyto poplatky jsou daňově uznatelné.

To jsou malé věci.

I když obě platformy vydělávají peníze na každém myslitelném aspektu transakce, stále si myslím, že má větší smysl trávit čas a energii na Fiverru kvůli způsobu, jakým jsou koncerty nastaveny..

�� Nemáte ještě přijít na své účetnictví? Přečtěte si toto srovnání nejlepšího účetního softwaru pro malé firmy a živnostníky.

Proč by měl být Fiverr vaším volným trhem na volné noze

Poslouchejte, žádný nezávislý trh není dokonalý.

Nenavrhoval bych, abyste své podnikání na volné noze stavěli úplně na pronajaté půdě, která je tržištěm jako Fiverr.

Vaším konečným cílem by mělo být vybudování značky (přečtěte si, jak zde), která přitahuje klienty k vašim službám z různých zdrojů. Tímto způsobem, pokud se některý z těchto vstupů někdy rozpadne – například když se tržiště na volné noze rozhodne zrušit váš účet – nejste úplně hotoví, pokud jde o placení účtů.

Ale vše, co řeklo, Fiverr může být skvělým vedlejším ruchem nebo doplňkem vašich příjmů z podnikání na volné noze. Fiverr na trhu má vestavěnou uživatelskou základnu, která nasměruje provoz na vaše koncerty: stačí převést tento provoz pomocí skvělé nabídky podporované solidní reputací na platformě.

I když nemáte technicky vztah s klienty, Fiverr vám může pomoci vybudovat pravidelnou klientelu skvělých firem, se kterými můžete spolupracovat, a dobrých partnerských agentur.

A máte možnost použít Fiverr více než jen jako prodejce – existuje spousta talentů, které byste mohli chtít klepnout na platformu pro pomoc s vlastním podnikáním.

Na související poznámku, Fiverr Studios nabízí další způsob práce s kolegy na volné noze na projektech zaměřených na více oblastí.

Co se mi opravdu líbí na používání Fiverru za posledních několik let, je to, že mi to umožnilo vyzkoušet různé nabídky služeb a různé komponenty, které je tvoří.

Na základě otázek, které dostávám, a balíčků, které si lidé objednávají, se dozvím více o tom, co lidé opravdu chtějí. To pomáhá podporovat to, jak strukturuji své nabídky – dokonce i mimo platformu.

Fiverr od svého prvotního uvedení na trh odvedl dlouhou cestu jako platforma, která nutila OSVČ nabízet služby již od 5 USD.

I když byste při strukturování svých koncertů měli určitě vzít v úvahu související nabídky na trhu, máte úplnou svobodu při nastavování vlastních cen (s některými drobnými omezeními pro zasílání vlastních nabídek v závislosti na úrovni vašeho prodejce).

Vše, co bylo řečeno, naučit se, jak vydělat peníze na Fiverru, je dlouhá hra.

Mezi úrovní, na které začínáte jako nový prodejce, je velká vzdálenost a úrovní, kterou musíte udělat, abyste vydělali 2–3 000 $ / měsíc, který jsem stahoval.

Pochopení úrovní prodejce Fiverr & jak o úroveň výš

Už jsem to řekl a řeknu to znovu:

Vydělávání slušných peněz na Fiverru se neděje přes noc. Možná se to ani nestane ve vašem prvním roce na platformě.

Pokud je vaším cílem stát se nejlépe hodnoceným prodejcem, musíte být vybráni týmem Fiverr, který bude vyžadovat hodně soudržnosti po dlouhou dobu, než k tomu dojde..

Zjistit, jak vydělat peníze na Fiverru, je dlouhodobá strategie, která se stane viditelnější po procházení podrobností kolem vyrovnání jako prodejce a dalších úvah o udržení spokojenosti klientů na platformě.

Pojďme si rozebrat, co to znamená prodávat na Fiverru na každé úrovni:

Fiverr Prodejce

Když se poprvé zaregistrujete k účtu Fiverr, bude to vaše úroveň.

Obecná rada společnosti Fiverr je "tvrdě pracujte a hrajte férově", což není špatná zobecnění – i když to dává větší smysl, jakmile uvidíte požadavky na posun nahoru, aby se stal prodejcem úrovně jedna.

Jak vydělat peníze na Fiverru: začněte jako prodejce

Prodejce Fiverr Level One

Zvýšení úrovně je výhodné, protože získáte větší viditelnost ve vyhledávání a způsobilost být zařazeni do propagačních seznamů – jako to, co se mi přihodilo při spuštění Fiverr Pro.

Vyrovnávání také odemkne další možnosti přizpůsobení kolem vašich koncertů.

Dokud nebude váš účet Fiverr aktivní alespoň minimálně, nebudete se moci stát prodejcem úrovně jedna 60 dní. Musíte také vyplnit alespoň 10 samostatných objednávek a vydělávejte kolektivně 400 dolarů.

V tomto okamžiku začínají být relevantní různé metriky: hodnocení hvězdičkami, míra odezvy, míra dokončení objednávky a včasné doručení.

Poté, co projdeme zbytek těchto úrovní, se podrobněji podíváme na to, co o těchto metrikách potřebujete pochopit.

úroveň 1

Prodejce Fiverr úrovně dva

Kromě toho, že se stane prodejcem s nejlepším hodnocením, je prodejce druhé úrovně nejvyšší úrovní Fiverru, kterou můžete dosáhnout samostatně, zaškrtnutím políček souvisejících s každým požadavkem.

Zejména musíte být na Fiverru aktivní 120 dní, zcela 50 objednávek, a vydělávat alespoň 2 000 $ pořád.

Jeden z "výhody" stát se prodejcem úrovně dva je vylepšený přístup k zákaznické podpoře Fiverr – i když to nemusí být úleva. Brzy zjistíte, že Fiverr se ve většině situací obvykle setká s nepoctivým kupujícím u pravého prodejce..

úroveň 2

Nejlépe hodnocený prodejce Fiverr

Jedná se o nejvyšší úroveň prodejce Fiverr a mohu vás ujistit, že není snadné dosáhnout.

Kromě toho, že se stal Fiverr Pro, proces zvyšování úrovně jako Nejlépe hodnoceného prodejce není automatický. Budete muset být schváleni ručně a kromě vašich aktuálních metrik bude Fiverr brát v úvahu i minulý výkon.

Pokud se chcete kvalifikovat jako Nejlépe hodnocený prodejce, musíte být aktivní na Fiverru 180 dní, kompletní 100 objednávek, a vydělávat alespoň 20 000 dolarů (kromě obecného udržování dobrých metrik).

Abych to uvedl do perspektivy pro někoho, kdo právě začíná, nemyslím si, že jsem do Fiverru vydělal celkem 20 000 dolarů do roku 2018 nebo 3 a více let po počátečním přihlášení. To znamená, že jsem nikdy nepoužil Fiverra jako svůj primární zdroj pro nalezení nového podnikání.

Zde jsou mé výdělky od společnosti Fiverr z 1. 5. 2012, po čtyřech letech od původního přihlášení k této platformě:

Jak vydělat peníze na Fiverru: moje výdělky

Také pozoruhodné – na všech ostatních úrovních trvá 14 dní, než se peníze vydělané z přijatých dodávek vymaže. Jako nejlépe hodnocený prodejce musíte počkat pouze 7 dní po dokončení objednávky.

nejlépe hodnocený prodejce

Prodejce Fiverr Pro

Kupodivu chybí stránka Fiverra s podrobnostmi o úrovních prodejců Fiverr Pro, specializovaný trh nezávislých osob, kteří byli osobně prověřeni týmem Fiverra.

V mnoha ohledech je Fiverr Pro vodorovným krokem od toho, aby se stal nejlépe hodnoceným prodejcem. Obě rozdíly pomáhají ospravedlnit vyšší ceny a pomohou nasměrovat větší množství kupujících k vašim koncertům.

Fiverr Pros mohou účtovat prémiové ceny, protože garantují vysokou úroveň kvality s výstupy – což je těžší policizovat na širším trhu Fiverr. Fiverr tvrdí, že pouze 1% žadatelů zvládnout to procesem prověrky.

Fiverr PR Manager Holly Steffy přidává tyto další podrobnosti, "Pro prodejci jsou ručně prověřováni na základě svých zkušeností, a to nejen na Fiverru, ale také offline a dokonce i na jiných platformách".

Podívejte se na Fiverr Pro o stránce pro více informací o tom, co odlišuje prodejce Pro.

Když žádající o Fiverr Pro, budete požádáni o sdílení sociálních profilů, odborných zkušeností (včetně portfolia, pokud je máte) a vzdělávacích zkušeností. Nezapomeňte podrobně popsat hlavní klientská výhra, ocenění a velká jména, se kterými jste pracovali, abyste pracovníkům Fiverru pomohli pochopit, proč jste ořezávání nad ostatní, a prosadit svou aplikaci.

Pokud chcete být považováni za Fiverr Pro, je důležité si uvědomit, že budete schváleni pro jednu úzkou kategorii koncertů najednou.

Například právě teď jsem schválen pro koncerty Pro, které se týkají psaní článků a správy sociálních médií. Na širším trhu Fiverr neexistují žádná omezení ohledně toho, které koncerty můžete nabídnout napříč různými kategoriemi.

Kromě bariéry vytvořené testy dovedností, potenciálně.

Poté, co se stal profesionálním prodejcem Pro, dodává Fiverr PR Manager Holly Steffy,

"Testy dovedností nejsou překážkou vstupu, aby se vytvořil programovací a technický koncert na Fiverru. To znamená, že k tomu, abychom se stali prodejcem profesionálů, existuje celá řada věcí, které musíte sdílet, abyste mohli být vybráni.

Interní účastníci Fiverr hledají minimálně 3-5 vzorků práce.

Konkrétně pro webové stránky chtějí vidět přizpůsobení, mobilní reakci a integraci. Kromě prověřování svého portfolia práce se zúčastněné strany také dívají na životopisy lidí, profily LinkedIn, osobní weby a další, aby ověřily úroveň zkušeností".

Fiverr Studios

Fiverr Studios vám umožní spolupracovat s dalšími prodejci Fiverr na projektu s více aspekty. Například, pokud jste měli Fiverr Studios Gig pro návrh webových stránek, můžete mít jednoho prodejce, který působí jako návrhář, jiného prodejce, který vykonává vývojové práce, a také další prodejce, kteří pomáhají s copywriting a SEO.

Toto není technicky úroveň prodejce Fiverru, ale je to rozdíl druhů, se sadou pravidel, která se mírně liší od průměrného koncertu.

fiverrová studia

Osoba označená jako "Vedoucí studia" funguje jako vedoucí projektu a jediný kontaktní bod pro klienta:

studios2

Musím říct, že Fiverr Studios mě zaujaly, ale pravděpodobně bych byl nepohodlný riskovat své vlastní metriky kvůli pozdějšímu doručení někoho jiného.

Zeptal jsem se Fiverra PR, "Jaké jsou vaše tipy pro efektivní používání studia? Jako prodejce bych se bál, že někdo jiný by snížil mé metriky".

To byla jejich odpověď:

"Fiverr Studios je skvělý způsob, jak na volné noze spolupracovat a rozšiřovat své dovednosti. Je to také příležitost, jak rozšířit svou klientelu prací na složitějších projektech.

Předtím, než prodejce určí, zda by se chtěl připojit ke studiu, je důležité, aby si našli čas na přezkoumání ostatních členů studia a aby se ujistili, že se všichni shodují na nabízených službách, očekáváních načasování pro každou část projektu, atd.

Mnoho prodejců společnosti Fiverr již má vztahy s ostatními prodejci z předchozích projektů nebo doporučení, což je skvělé místo pro zahájení těchto rozhovorů".

Bohužel to úplně neodpovědělo na mou otázku o tom, jak může spolupráce s ostatními prodejci ovlivnit vaše metriky.

Ale toto Stránka FAQ FAQ dělá:

Stejně tak:

Od této chvíle je tato funkce stále v beta verzi a není k dispozici všem prodejcům.

Jak se tedy přihlašujete? Právě teď to vypadá, že Fiverr nepřijímá žádosti, ale spíše identifikuje a oslovuje prodejce, o kterých si myslí, že by jim pomohli:

V každém případě je zlepšování a udržování dobrých metrik důležitým aspektem růstu na tomto trhu.

Což mě přivádí k mému dalšímu bodu …

Význam metrik pro vyrovnání na Fiverru

Prohlédnutí různých požadavků na postup nahoru jako prodejce Fiverr poskytuje základní kontext pro úroveň služeb, které podle očekávání poskytujete zákazníkům na této platformě.

Konkrétně, pro udržení vaší úrovně (bez downgrade) nebo přechod na další, Fiverr očekává, že budete udržovat:

 • Minimální průměrné hodnocení 4,7
 • 90% míra odezvy během 60 dnů
 • Míra dokončení objednávky 90% během 60 dnů
 • 90% včasné doručení po dobu 60 dnů
 • Žádná varování po dobu 30 dnů

To se snadněji říká, než udělá. Zejména proto, že některé aspekty těchto metrik jsou zcela mimo vaši kontrolu.

Dovolte mi uvést příklad:

Druhý den někdo koupil jeden z mých koncertů a okamžitě ho zrušil. Před zadáním této objednávky nebo po jejím provedení jsem s tímto klientem nekomunikoval.

Zeptal jsem se, jestli to nebude mít vliv na míru dokončení objednávky, a to je to, co musí Fiverr Support říci:

Zábava, dobře?

Skutečnost, že Fiverr nemůže manuálně změnit aspekty algoritmu na úrovni prodejce v takových situacích, stačí, aby se vaše krev vařila.

Ale tohle všechno znamená, že nemůžete ovládat všechno, zejména když stavíte své podnikání na volné noze na pronajatém pozemku. Raději byste se s tím teď smířili, pokud nechcete, aby vás Fiverr zbláznil.

Zde je několik tipů, jak se obecně vyhnout špatným metrikám:

 • Pokud přijdete pozdě a někdo objednávku zruší, automaticky obdržíte 1 hvězdičku. V zásadě se tedy vyhněte doručování pozdě za každou cenu, protože to může také ovlivnit metriku včasného doručení. V případě potřeby se můžete rozhodnout prodloužit objednávku se souhlasem vašeho kupujícího.
 • Překonávání očekávání je skvělý způsob, jak zaručit 5hvězdičkové recenze, což je důležitá metrika pro vyrovnání nebo udržení úrovně prodejce. Pro můj obsah, psaní Gig, by to mohlo znamenat mírně překonat počet slov. Pro můj audit UX Gig by to mohlo znamenat natáčení několika minut navíc na nahrávání obrazovky. A nadměrné poskytování nemusí znamenat obětování zisků – spokojení zákazníci Fiverru jsou dobří sklápěči.
 • Mějte míra odezvy v zelené odpovědi na všechny nové zprávy do 24 hodin. I když potřebujete čas na přemýšlení o dobré reakci, odpovězte ASAP a stanovte očekávání, až se k někomu vrátíte. Doporučuji nastavit připomenutí kalendáře tak, aby to bylo prováděno každý den ve stejnou dobu, abyste náhodou nezůstali pozadu.
 • Ačkoli doba odezvy není metrika, která ovlivňuje vaše úrovně, může to být faktor, když lidé uvažují mezi prací s vámi a jiným prodejcem. Může to být také faktor ve vyhledávacím algoritmu Fiverra pro doporučení koncertů kupujícím. Více spekulací na Fiverrovy hodnotící faktory najdete v části tohoto článku s názvem, "Jak funguje vyhledávací algoritmus Fiverr?".
 • Použití Mimo kancelář režimu pozastavit nové objednávky a dokonce i příchozí zprávy, pokud potřebujete přestávku. Pokud se vážně učíte, jak vydělat peníze na Fiverru, uvědomíte si, že je lepší ztratit na objednávkách než kompromitovat své metriky, pokud jste jinak příliš zaneprázdněni, abyste udrželi krok.

Jak by mohla vypadat budoucnost metrik?

Říká PR manažerka Fiverra Holly Steffy, "Dokončení objednávky, hodnocení hvězdičkami a včasné doručení patřily vždy mezi nejlepší metriky". Dodává, "S tím, jak se platforma rozrůstala, neustále hledáme, jaké metriky jsou pro naši kupující komunitu nejdůležitější, a odrážíme to v tom, jak měříme prodejce podle jejich úspěchu".

Což poskytuje perfektní segue do další sekce:

Na Fiverru má zákazník vždy pravdu

Nyní, když rozumíte rozdílům mezi každou úrovní Fiverru a jak postupovat od jedné úrovně k druhé, je na čase řešit tvrdou pravdu, která přichází ruku v ruce s učením, jak vydělat peníze na Fiverru:

Zákazník má vždy pravdu. I když se úplně mýlí.

To je opravdu moje hlavní hrozba s Fiverrem. Podle povahy dokončení tolika objednávek a být na platformě tolik let, jsem byl povinen vypořádat se s několika špatnými vejci, statisticky vzato.

Bez ohledu na situaci, ve většině případů, kdy se kupující rozhodne, že se vám vaše práce nelíbí, dostane vrácení peněz a bude vycházet z vašich výdělků.

Na tom nezáleží "důkaz" sdílíte se zákaznickou podporou – došlo jen k několika situacím, kdy jsem se dostal na vrchol se spory týkajícími se kupujících, kteří mají dlouhou historii zneužívání nezávislých pracovníků na Fiverru.

Teď vás to varuji pokud investujete svůj čas do Fiverru, budou před vámi nějaké frustrující situace. To znamená, že tyto situace se od té doby, co jsem profesionálem i nejlépe hodnoceným prodejcem, zmenšily a dále se prohloubily.

Zde je dobrý příklad frustrujícího rozdílu mezi tím, jak Fiverr zachází s kupci ve srovnání s prodejci:

V této situaci vybere Fiverr kupujícího před prodávajícím dvěma způsoby:

 • Protože kupující mají prodloužené období kontroly, budou objednávky dokončené včas vyplaceny prodejci o tři až sedm dní později, než se očekávalo, pokud se prodávající rozhodne využít tento čas navíc (po dobu obvykle spojenou s vysokými výdaji).
 • Prodejci nedostávají žádné dodatečné pracovní dny na dokončení objednávky během svátků, takže se cítí, že jejich čas má menší cenu než kupující (také si ceníme mít čas a prostor pro strávení prázdnin s našimi přáteli a rodinami).

Obecně platí, že čím levnější jsou vaše ceny na Fiverru, tím horší je třída kupujících, se kterými budete jednat. A to je stejně pravda mimo Fiverr: nejlevnější klienti jsou obvykle ti, kteří od vás očekávají nejvíce, zatímco je s nimi nejobtížnější pracovat.

Stojí za zmínku, že pokud začnete s levnými cenami, bude obtížné později zvýšit ceny u klientů, se kterými jste již pracovali. Takže v ideálním případě začněte s udržitelnými cenami a upravte podle potřeby, až získáte nové zkušenosti a znalosti.

Skutečným klíčem k omezení hrozných interakcí klientů na serveru Fiverr je jasné, o povaze výstupů, které poskytujete s každým balíčkem Gig. Při shromažďování informací od klienta s řadou otázek (známých jako požadavky na koncert), které se spouštějí s každou novou objednávkou, musíte také věnovat náležitou péči..

Nakonec nastavte limit pro revize (i nulová je v pořádku), abyste se vy i klient na stejné stránce o tom, co je v ceně.

Moje standardní nabídka služeb psaní obsahu – včetně toho, co dělám mimo Fiverr – zahrnuje dvě revize. To mi pomohlo získat dobré recenze, vydělat skvělé tipy a udržet věrné zákazníky.

Ale pokud se chcete úspěšně naučit, jak vydělat peníze na Fiverru, udělejte cokoli, abyste lidem dali to, co chtějí poprvé, v opačném případě může revize trvat tak dlouho, že vaše koncerty již nebudou ziskové.

Prodáváte se svým profilem Fiverr

Existuje mnoho způsobů, jak sdělit své zkušenosti a zkušenosti s profilem Fiverr.

Za prvé, Fiverr má sekci, kde můžete seznam "pozoruhodný" klienti. Pokud jste pracovali s některými velkými jmény nebo se staráte o konkrétní odvětví a máte rozsáhlé zkušenosti s ostatními v oboru, ujistěte se, že používáte tuto sekci k předvedení své odborné znalosti.

Fiverr také nabízí Testy dovedností můžete prokázat základní znalosti všech hlavních kategorií služeb. Mohu vám říci, že jsem ho nikdy nebral a stále jsem se zvedl do řady, i když tato funkce je nová. Hádám, že testy dovedností jsou pravděpodobně nejdůležitější pro určité technické koncerty (nebo pro prokázání jazykových znalostí).

dovednostní testy

Možná nejpodivnější sekce, které můžete vyplnit ve svém profilu, jsou "Profesionální přítomnost" a "Sociální přítomnost".

Obě vás zvou ke sdílení odkazů na webové stránky a sociální média, ale ani na jednu ze vstupů se ve vašem profilu nestane klikatelné, což mě zajímá, proč tam vůbec jsou..

Fiverr PR manažer Holly Steffy pomohl objasnit věci, "Zahrnutí sociálních odkazů do profilu prodejce je velkým indikátorem důvěry kupující komunity, že jsou skutečnou osobou za svým účtem Fiverr.".

Kromě snahy o sdílení úplných podrobností v sekcích o souvisejících dovednostech, vzdělávacích zkušenostech a certifikacích je nejlepší, co můžete udělat, poskytnout výtah ve svém profilu..

Nezapomeňte na tyto otázky odpovědět:

 • Co děláš?
 • Komu sloužíš??
 • Co vás odlišuje od konkurence?

Získejte konkrétní podrobnosti. Sdílejte, jak dlouho jste pracovali ve svém oboru a co z toho vás dělá nadšením pro práci. Neváhejte se také podělit o trochu své osobnosti.

Zjednodušeně řečeno – dejte lidem něco, o čem by s vámi měli mluvit, když vás budou informovat.

Holly Steffy také sdílela tyto další tipy:

"Pro prodejce Fiverr je jejich profil tím, jak se prezentují globální komunitě Fiverru. Je to příležitost představit se potenciálním zákazníkům, jejich zázemí, talent a zkušenosti. Bio popis by měl přímo hovořit o tom, kdo je prodávající a jaký je jeho jedinečný zážitek. Prodejci by si také měli vzít na sebe, aby vyplnili co nejvíce pole, která jsou k dispozici."

Vzhledem k tomu, že je snadné uvíznout ve své hlavě, doporučujeme vám požádat někoho (nebo několik lidí), aby provedl audit vašeho profilu Fiverr, aby zjistil, zda vám chybělo něco důležitého nebo zda existují nějaké zjevné otázky, na které jste neodpověděli..

Ale obecně, pokud jde o učení, jak vydělat peníze na Fiverru, je lepší začít, i když váš profil a koncerty nejsou 100% dokonalé. V průběhu času můžete pokračovat v optimalizaci těchto aktiv.

Pětihvězdičkové recenze mohou na Fiverru uspět nebo poškodit váš úspěch

Všimněte si, že pro postup vpřed a udržení vyšších úrovní prodejce musíte udržovat průměrné 4,7 hvězdičkového hodnocení po dobu 60 dnů.

To se snadněji říká, než udělá. Ačkoli většina moderních zákazníků Fiverru není levná, jsou rozhodně kritičtí.

Možná je to proto, že Fiverr vyzve kupující, aby sdíleli zpětnou vazbu týkající se stejných metrik, které měří ve spojení s vaším účtem:

Výsledkem bude, že kupující při opuštění hodnocení hvězdičkou zváží mnohem více než jen konečný produkt. Zohlední celou zkušenost s objednávkou, takže je ve vašem nejlepším zájmu nadměrně komunikovat a nadměrně zobrazovat.

A nadměrné plnění nemusí znamenat práci navíc: může to znamenat doručení objednávky dříve, než se očekávalo.

Lidé to konkrétně uvedli ve svých recenzích:

"Včas" je další běžná fráze, která vychází z mých pětihvězdičkových recenzí:

… což mě nutí myslet si, že existuje spousta prodejců Fiverr, se kterými kupující spolupracují a kteří nedodávají včas.

A když s požadavkem na revizi překročím rámec, obvykle dostanu skvělou recenzi (plus tip):

Při doručování objednávky vyzvěte kupující, aby požádali o změny nebo položili otázky – ne proto, že chcete práci navíc, ale protože nechcete překonat negativní dopady špatných recenzí.

Na konci dne, skvělé recenze od klientů, kteří jsou opravdu spokojeni s vámi jít extra míle vyhraje prodej, když kupující porovnávají dva podobné prodejci.

Zeptal jsem se Fiverr PR Manager Holly Steffy, jestli existuje důvod cítit se nucen odpovědět na recenzi prodejce a ona řekla:

"To prokazuje ocenění kupujícímu, ale také to ukazuje potenciálním kupcům, že prodávající jedná se svými zákazníky. Pokud prodejce obdrží recenzi, která není příznivá, umožňuje mu to také s úctou reagovat na svou stranu příběhu".

Což zcela dává smysl – pro dobré i špatné situace.

Byl jsem zvědavý, abych se dozvěděl více o slovech, která se objevují nejčastěji ve spojení s mými vlastními recenzemi (včetně kupujících, kteří je pravděpodobně opustí)..

Zde je slovo cloud založené na mých posledních 12 měsících recenzí Fiverr:

Jsem si jistý, že vás zajímá – co se stane, pokud chcete přesunout vztahy s klienty mimo společnost Fiverr?

Odpověď na tuto otázku vyžaduje první krok zpět. Konkrétně proto, že Fiverr provádí každý prodej, mají vlastní zájem na udržení vztahů se svými klienty na jejich platformě.

Ve skutečnosti vás tak zajímají, aby vás školili, aby byli loajální, že nabízejí transakce bez provizí pro všechny své vlastní klienty, které přinesete na jejich platformu.

Protože Fiverr chce vlastnit tyto vztahy s klienty, zobrazí se upozornění – až do pozastavení účtu – pokud se pokusíte přesunout komunikaci, která začala na Fiverru, mimo platformu Fiverr.

Jistě, existují některé výjimky. Například když se klienti spojí s žádostí o vzorky portfolia, Fiverr mě nebude potrestat, pokud odešlu odkazy na webovou stránku portfolia (i když nemůžu sdílet odkazy, na které lze kliknout na mé vlastní vlastnosti, v jakémkoli veřejně orientovaném aspektu mého profilu Fiverr. ).

�� Mimochodem, pokud ještě nemáte web o portfoliu, zvažte vytvoření vlastního webu pomocí jedné z těchto platforem.

Někdy se klienti zeptají, zda můžeme naskočit na telefonní hovor před zadáním objednávky a musím říct ne. Technicky Fiverr některé nabízí funkce videohovoru ale nemám o to opravdu zájem. Pokud musím trávit spoustu času na vztahu před objednávkou, tak to pro mě poráží účel Fiverra (a přestane ospravedlňovat jejich 20% snížení).

�� Přečtěte si také: nejlepší software pro plánování schůzek pro vaši firmu ve srovnání

To vše v podstatě znamená, že byste neměli dělat žádné zjevné pokusy o přesunutí vztahu s klientem mimo společnost Fiverr, protože to pravděpodobně nechte svůj účet zakázat.

Jak udržet klienty Fiverru spokojenými: tipy pro práci se zákazníky Fiverru

I když nechcete spolupracovat s konkrétním klientem na jiné objednávce, budete chtít dodržovat několik doporučených postupů k udržení (nebo zlepšení) vaší současné úrovně prodejce Fiverr..

To by mohlo začít posunem myšlení.

Pokud opravdu chcete přijít na to, jak vydělat peníze na Fiverru, musíte projít myšlenkovým procesem, že je to místo pro levné zákazníky. Ne všichni, dokonce ani většina uživatelů, se kterými pracuji, nejsou levní zákazníci – zejména ti, kteří nakupují objednávky Pro.

V průměru dostávám tip na objednávky nejméně jednou týdně, až 40 $ navíc k již zaplacené částce.

Stojí za povšimnutí, že i když služba PayPal nabízí funkci tipování, nikdy bych nepřidala možnost tipu k mým běžným fakturám mimo společnost Fiverr. To prostě není vhodné. Je ale příjemné vědět, že na této platformě je možnost, kterou lidé mohou použít, pokud chtějí, ale neměli by se cítit pod tlakem.

Opravdu, tipy jsou odměnou za to, že jdete nad a za.

Začínáš si to všimnout? "neúměrný a nadměrný výkon" téma?

Všechno, co řeklo, někteří lidé se pokusí přimět vás k práci před objednávkou. V ideálním případě máte nějaký základní balíček koncertů, který jim můžete navrhnout, aby si je koupili, i když se nejedná o přesnou shodu s pomocí, kterou někdo chce.

Pokud se snaží najít odpověď na komplikovanou otázku, můžete je tam nasměrovat a říci, že jste rádi, když trávíte čas odpovědí na jejich otázky, pokud si chtějí tento koncert koupit..

Můj SEO koncert, konkrétně základní balíček, je dobrým příkladem toho, co doporučuji klientům, kteří mě žádají, abych prošetřili otázky SEO, které mají.

Dalším způsobem, jak omezit čas, který strávíte s vyhlídkou, než se stanou klientem, je použití šablony rychlé reakce.

Několik mých následných šablon zahrnuje:

 • Obecné pozvání klást otázky
 • Jazyk pro komunikaci specifik kolem určitých koncertů
 • Odkazy na ukázky dokončených prací na Disku Google

Na související poznámku, znát vaše cenová specifika z hlavy (nebo s snadno referenčním dokumentem), protože lidé nevyhnutelně ignorují to, co říká na vašem koncertu, a požádají vás o podrobnosti prostřednictvím přímé zprávy.

Vzhledem k tomu, že míra vaší odpovědi je důležitou metrikou, budete chtít znát své ceny dostatečně dobře, abyste mohli nabídky objednávat, i když nejste u počítače a odpovídáte telefonem.

Znalost vaší ceny je také důležitá, protože lidé budou požadovat vlastní scénáře a vy jim chcete být schopni vyhovět – zejména proto, že vlastní balíčky obvykle znamenají vyšší cenové body.

Pokud však někdo požaduje vlastní objednávku, která více či méně odpovídá rozsahu některého z vašich stávajících balíčků, neváhejte je nasměrovat k objednání tímto způsobem.

Zde je další důležitý tip na úklid domácnosti:

Používejte prázdninový režim, kdykoli máte důvod se domnívat, že nebudete moci přijímat nové objednávky, zvláště pokud máte koncerty s možností jednodenního obratu.

Nechcete se dostat do situace, kdy zklamete někoho, kdo zítra něco potřebuje, a poté utrpí vaše metriky v důsledku toho, že nebude schopen vyhovět objednávce.

Chcete-li získat další informace o důležitosti uživatelských metrik a o tom, jak je udržovat na vysoké úrovni, přejděte k části tohoto článku s názvem "Význam metrik pro vyrovnání na Fiverru".

Zeptal jsem se PR manažerky Holly Steffy na rady Fiverra ohledně osvědčených postupů při komunikaci s klienty a tady je to, co řekla:

 • Pro nezávislé pracovníky Fiverr je zásadní, aby uplatňovali transparentnost a poskytovali co nejvíce informací kupujícímu o tom, co mohou dodat, o předpokládané lhůtě a stanovit data, kdy budou osloveni, a rozpis celkové ceny..
 • Pravidelná komunikace mezi prodávajícím a kupujícím v průběhu celého procesu je klíčová. Prodejci by měli pravidelně informovat o stavu projektu.
 • Kupující nejsou odborníky na předmět, prodejci jsou! Prodejci by se tedy měli ujistit, že jazyk rozdělují na laické podmínky, aby kupující snadno porozuměli.
 • Prodejci by měli být vždy proaktivní a nikdy by neměli nechat klienta přemýšlet, kde stojí s jeho objednávkou. Každá zpráva by měla být výzvou k akci. "Mám ti poslat vlastní nabídku? Jak to zní? Co si myslíte o XYZ?"

To jsou moje solidní tipy. Obzvláště ten poslední – bude těžké převést lidi, kteří vám posílají zprávy, na kupce bez konkrétního akčního plánu.

Jeden poslední tip pro jednání se zákazníky:

Někteří kupci jsou trhnutí a po doručení objednávky budou i nadále požadovat úpravy a tvrdí, že to není to, co chtějí, dokud to nevzdáte a necháte je zrušit – vrácení peněz z vašeho účtu.

Je mi líto, že jsem tím, kdo vám to zlomil, ale ve většině případů, ušetříte spoustu času pouhým odevzdáním. I když plně stojíte za práci, kterou jste vytvořili.

Věřte mi, když říkám, že to prostě nestojí za boj, zejména za malou hodnotu objednávky. V tuto chvíli se Fiverr stará o zákazníka více, než o vás – a pravděpodobně to vždy bude.

Jak může Fiverr vytvořit lepší zážitek pro prodejce

Pokud jste to zvládli tak daleko, víte, že celkově, jsem velmi spokojen se svou zkušeností s prodejcem na Fiverru. Ale také víte, že musím vybrat několik kostí.

Přestože Fiverr od svých počátečních dnů koncertů, které musely začínat na 5 $, udělal mnoho vylepšení, stále ještě musí udělat nějakou práci, aby vytvořili ideální zážitek pro prodejce..

Zde jsou mé návrhy:

 • Neužívejte procento tipů. Pokud poskytuji klientovi nadměrné plnění, měl bych si ponechat další peníze, které vydělávám. Toto nadměrné poskytování také pomáhá vytvořit věrného zákazníka Fiverr, který kupuje více koncertů od jiných prodejců – to je dost výhoda pro Fiverra navíc k poplatkům za služby, které již vybrali ode mě a od klienta.
 • Změřte dodací lhůtu v pracovních dnech. O víkendech nebo svátcích často dostávám objednávky s termínem splatnosti. Kromě nastavení připomenutí a následného ručního nastavení vašeho Mimo kancelář v těchto časových rámcích (i když objednávky se mohou ještě splnit pro splatné data před nastavením Mimo kancelář), neexistují žádné záruky. Nemyslím si, že chci udržovat slušnou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem sama – ne svévolně nucen pracovat o víkendech nebo svátcích.
 • Vezměte na stranu kupujícího veřejně, ale pokud má technicky pravdu, odškodněte prodávajícího. Podívej, je mi jedno, co musíš říct kupujícímu, který osloví zákaznickou podporu a přiměje je, aby přestali stěžovat. Ale nepřitahujte mě, abych udělal někoho šťastnému, kdo je technicky špatný ohledně své stížnosti. Pokud vezmete 20% z každé zakázky, kterou prodávám, musí existovat dostatek vyrovnávací paměti, aby bylo možné zohlednit příležitostný špatný scénář klienta – zejména pro prodejce, kteří zaplatili své poplatky a mají senioritu na platformě.
 • Ruční kontrola pro každou úroveň prodejce. V tomto článku jsem poukázal na některé problémy s algoritmem úrovně prodejce Fiverra, které automatizovaný proces nemůže vždy zohlednit. Domnívám se, že prodejci by měli mít alespoň možnost požádat o ruční kontrolu, pokud je to možné, a nabídnout své vlastní důkazy o tom, proč by jejich úroveň neměla být snížena.
 • Nevytvářejte automaticky recenze s jednou hvězdičkou pro pozdní objednávky, které jsou zrušeny. V každém případě dejte kupujícímu možnost, aby tak učinili (až po navržení recenze s jednou hvězdou za to, že se vypořádali se špatnými zkušenostmi), ale zdá se nespravedlivé zavádět toto hodnocení automaticky na základě jeho dopadu na vaši úroveň údržby..
 • Opravte problémy s mobilními aplikacemi. Moje zprávy a oznámení doručené pošty se úplně neshodují s tím, co vidím na webu pro počítače, což znamená, že mi někdy chybí důležitá komunikace, pokud v ten den pracuji mimo kapsu. Výsledkem je, že metriky jsou negativně ovlivněny bez důvodu jiného než technologických problémů.

Používání Fiverru jako kupujícího pro zadávání obchodních úkolů

Kromě použití Fiverru jako prodejce vřele doporučuji vyzkoušet ho jako kupujícího.

To pomůže informovat o zkušenostech, které poskytujete svým vlastním zákazníkům. Může být dokonce dobrý nápad koupit koncerty, které jsou podobné těm, které nabízíte, získat lepší porozumění konkurenci, pokud jde o to, jak prodávají své koncerty, jak vypadají jejich výstupy a jak komunikují v průběhu procesu.

Ale měli byste také zvážit použití Fiverru k zadávání obchodních úkolů, které nechcete řešit, ani nemáte zkušenosti s dobrým výkonem..

Osobně, Použil jsem Fiverra pro základní potřeby grafického designu, pomoc s konkrétními opravami WordPress, které nechci řešit, a pomoc s nastavením Mailchimp.

To stojí za zmínku můžete použít zůstatek, který jste získali z vyplnění koncertů, k zaplacení dalších koncertů bez servisního poplatku.

Závěrečné myšlenky o tom, jak vydělat 2–3 000 $ každý měsíc s náporem na straně Fiverru

Pokud se vážně učíte, jak vydělat peníze na Fiverru, pomůže vám tento kontrolní seznam, který odráží můj vlastní přístup, pokrýt vaše základny a připravit vás na úspěch:

 • Zaregistrujte se jako prodejce Fiverr
 • Vymyslete koncerty, které chcete nastavit
 • Vytvořte přesvědčivý profil Fiverr
 • Zkoumejte, jak konkurence vytváří jejich koncerty
 • Udělejte první pokus o zřízení koncertu a poté požádejte někoho ve vašem oboru, aby to zkontroloval a poukázal na vše, co není jasné nebo přesvědčivé
 • Upřesněte svůj počáteční pokus o nastavení koncertu pomocí reprezentativních snímků, jasného názvu, popisu bohatého na klíčová slova, relevantních vyhledávacích značek a užitečných častých dotazů
 • Nastavte požadavky na koncerty, jejichž cílem je získat od kupujícího všechny relevantní informace, aby se omezila potřeba revizí
 • Potvrďte každou příchozí objednávku, i když jen proto, aby vaše metriky zůstaly vysoké
 • Každý den vyčleňujte konkrétní čas k řešení komunikace s klienty ak práci na objednávkách Fiverr
 • Pomocí zpětné vazby od klientů můžete zpřesnit posílání zpráv Gig (včetně FAQ), doplňky navíc a spustit nové koncerty
 • Nedostupný a nadměrný výkon, kdykoli je to možné

Bez ohledu na to, jak najdete klienty, vydělávání dostatku peněz na prosperující podnikání na volné noze se nestane přes noc. Pravděpodobně se tak nestane ani za rok. Je to dlouhá hra a jediný způsob, jak najít úspěch, je být důsledný.

Neublíží to také, pokud pro vás neustále překračujete očekávání klientů.

Fiverr se neliší od jiných nezávislých platforem, pokud jde o to, jak musíte reprezentovat své dovednosti, abyste získali klienty. Metriky, které určují úroveň vašeho prodejce, poskytují užitečné vodítko, jak být dobrým komunikátorem s klienty – dokonce i mimo platformu. Udržet si spokojenost každého klienta znamená včasnou odpověď, provedení všech objednávek, které přijmete, a včasné doručení.

Fiverr není dokonalý – stále se nalézá a určuje typ společnosti, kterou chce být. Domnívám se však, že Fiverr od svých počátečních dnů udělal obrovský pokrok, protože platforma litovala, že naléhá na koncerty od 5 $..

Dnes mám pocit, že jsou se mnou týmovými partnery k oboustrannému úspěchu.

Zaměstnanci společnosti Fiverr, včetně těch, kteří pracují pro sesterské značky společnosti Fiverr (And.co a Veed.me), pravidelně kupují mé plné ceny koncertů (často můj balíček na psaní blogů ve výši 400 $) a jsou snem pracovat. Když tým Fiverr potřebuje pomoc s projektem, začíná u vlastního trhu a odměňuje prodejce, kteří prokazují profesionalitu a produkují vysoce kvalitní produkty.

Čím déle zůstanete na Fiverru konzistentní, tím více příležitostí se vám otevře. Jakmile pochopíte systém, bude snazší navigace a budete lépe rozumět tomu, jak vydělat peníze na Fiverru.

Ale nejsem jediný, kdo vytvořil úspěšný vedlejší koncert s tímto nezávislým trhem. Řekni mi: jak jsi vydělal na Fiverru dobré peníze? Nebo pokud právě začínáte, jaké další otázky máte ohledně navigace na této platformě?

V komentářích zní zvuk!

Mohlo by vás také zajímat:

�� Nejlepší WordPress témata pro nezávislé pracovníky a malé firmy
�� Dokonalý průvodce po zahájení podnikání v oblasti webdesignu – od nalezení prvních klientů po vytvoření jména pro sebe

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

Rozvržení, prezentace a úpravy Karol K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map