Ceny mandrillu příliš mnoho? 5 alternativ mandrilu, které jsou pro rok 2020 levnější

Ceny mandrillu příliš mnoho? 5 alternativ mandrilu, které jsou pro rok 2020 levnější

Ceny mandrillu příliš mnoho? 5 alternativ mandrilu, které jsou pro rok 2020 levnější
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

TL; DR: Mandrill chtěla zvýšit své ceny 4x. Našli způsob, jak toho dosáhnout sloučením s Mailchimpem. Zde je několik alternativ Mandrill.


Vím, že vím … Zní to jako titulek BuzzFeed s klikáním, promiň.

Ale to je víceméně případ.

Příběh:

Mandrill je pravděpodobně perfektním řešením pro odesílání transakčních e-mailů. Například, pokud máte web, který potřebuje tento druh funkčnosti (např. ECommerce obchod) nebo aplikaci, můžete použít Mandrill pro individuální komunikaci se svými zákazníky.

Přemýšlejte, připomínejte lidem jejich hesla, zasílejte informace o svých nákupech atd.

Ale.

Najednou, Mandrill se rozhodl sloučit zpět s Mailchimpem (původně Mandrill byl start v Mailchimpu, ale fungoval nezávisle, s vlastním modelem, databázemi, cenami atd.), a přitom to v podstatě donutili své uživatele začít utrácet až 4x tolik za službu.

Zde je návod, jak se hraje:

 • Standardní plán s Mandrillem byl 9,95 $ / měsíc, což vám umožnilo poslat až 25 000 transakčních e-mailů.
 • Po sloučení bude Mandrill k dispozici pouze jako placený doplněk pro placené účty Mailchimp. Nejlevnější účet Mailchimp je 20 $ (což je opravdu waaaaay příliš drahé na možnosti, které vám dává – už jsme o tom hovořili). Jakmile máte Mailchimp, nejlevnější blok Mandrill kreditů se bude prodávat za 20 $ / měsíc.
 • Dohromady, Chcete-li Mandrill používat i nadále, budete muset místo 10 $ utratit 40 $ / měsíc.

Důležitou součástí je, že v tom není žádný způsob. Pokud chcete pokračovat v používání mandrillu, musíte se přesunout na placený účet Mailchimp a poté si zakoupit doplňkový přístup.

mandrillapp-info

Mandrill alternativy

Pokud nová požadovaná cena zní trochu podle vašeho vkusu, jsou zde tyto alternativy:

1. Sendinblue (sendinblue.com)

sendinblue

Úplné zveřejnění; používali jsme Sendinblue pro všechno v táboře CodeinWP. Marketing e-mail, odkapávací kampaně a transakční e-mail také.

Sendinblue dokáže v zásadě vše, co se děje, a dokonce vám umožňuje posílat SMS zprávy, pokud máte zájem o tento druh marketingu. Rozhraní API jsou k dispozici, integrace je snadno pochopitelná a získáte podrobné zprávy. A co je nejdůležitější, v tomto okamžiku je také mnohem dostupnější než Mandrill, což z něj dělá skvělou alternativu.

 • Posílejte až 300 e-mailů denně (9000 / mo).

Nebo si vyberte jeden z placených plánů:

 • 40 000 e-mailů / měsíc za 25,00 $.
 • 60 000 za 39 $ / měsíc.
 • 120 000 za 66 $ / měsíc.

Více informací o Sendinblue �� se dozvíte zde.

2. Mailjet (www.mailjet.com)

mailjet

Mailjet je opravdu uživatelsky přívětivé řešení, které se zaměřuje na usnadnění práce obchodníka i práce vývojáře. Transakční komponenta Mailjet je navržena tak, aby umožnila obchodníkovi pracovat se šablonami e-mailů (měnit návrhy, obsah, cokoli), aniž by narušovala softwarovou integraci vytvořenou vývojářem..

Zde je rychlé video:

Cena-moudrý, Mailjet vypadá docela dobře:

 • Posílejte až 200 e-mailů denně (6000 / mo).
 • 30 000 měsíčně za 9,65 $.
 • 60 000 za 21,95 USD

3. SendGrid (sendgrid.com)

sendgrid

SendGrid se pyšní tím, že byly od základu postaveny jako společnost API. Celý systém je v zásadě postaven na myšlence, že bude integrován do jiných webů, aplikací a softwarových řešení.

Používají ho společnosti jako Airbnb, Spotify, dokonce i Uber, takže vám to možná také poslouží. SendGrid vám také poskytuje přístup k řadě průvodců, webcastů a videonávodů.

Cena:

 • Zdarma 12 000 e-mailů měsíčně.
 • 40 000 za 15 USD ("Základy" plán).
 • 100 000 za 19,95 $ ("Základy" plán).
 • 100 000 za 79,95 $ ("Pro" plán – zahrnuje vyhrazenou IP a některé další funkce).
 • 300 000 za 199,95 USD.
 • 700 000 za 399,95 $.

4. Mailgun (www.mailgun.com)

mailgun

Řešení, které je velmi podobné SendGrid, ale je mnohem dostupnější, a to zejména v případě, že potřebujete poslat jen malý počet e-mailů měsíčně. Pod kapotou má Mailgun integraci API a docela snadno použitelnou odesílací infrastrukturu. (Přestože například Mailjet je mnohem lepší v manipulaci s vlastními šablonami e-mailů).

Cena:

 • 10 000 e-mailů zdarma.
 • Až 500 000 e-mailů za každý 0,00050 $. Tak:
  • 20 000 za 5 $.
  • 50 000 za 20 $.
  • 100 000 za 45 USD.
  • 200 000 za 95 USD.

5. Amazon SES (aws.amazon.com/ses)

ses

Amazonu nic nepřekoná, pokud jde o jejich cenu za e-mail a jejich doručitelnost. Zároveň může integrace platformy s vaším nástrojem nebo webem trvat déle. Alternativně můžete použít vnější řešení, které funguje jako prostředník mezi vámi a Amazonkou. Například, Sendy dělá to pro marketingový e-mail.

Cena:

 • 62 000 e-mailů měsíčně.
 • Poté je to v podstatě 0,0001 $ za e-mail.

WordPress?

Pokud jste již dříve používali wpMandrill Chcete-li se integrovat do svého účtu Mandrill, můžete také zvážit jeho změnu.

Můžete se například podívat na plugin nazvaný WP Mail SMTP. Překonfiguruje funkci wp_mail (), aby místo pošty () použila SMTP. Můžete ji integrovat do některého z výše uvedených řešení a možná se vám podaří udržet změny na minimu po vykopání wpMandrill.

Nebojte se nahlédnout do WPForms – Drag & Přetáhněte WordPress Form Builder. Nabízí také některé možnosti SMTP, ale v kontaktní podobě sféry (doručování e-mailů od návštěvníků vám).

Zůstat s Mandrillem?

Co si myslíš o této celé hotovosti? Nebo možná zůstanete s Mandrillem stejně?

Nezapomeňte se připojit k našemu havarijnímu kurzu při urychlení vašeho webu WordPress. Pomocí několika jednoduchých oprav můžete zkrátit dobu načítání až o 50–80%:

* Tento příspěvek obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud kliknete na jeden z odkazů na produkt a poté produkt zakoupíte, dostaneme malý poplatek. Bez obav však budete stále platit standardní částku, takže z vaší strany nevzniknou žádné náklady.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector