Zpráva o transparentnosti č. 35 – Rok 2017 v revizi (a co pro nás bude další)

Zpráva o transparentnosti č. 35 – Rok 2017 v revizi (a co pro nás bude další)

Zpráva o transparentnosti č. 35 – Rok 2017 v revizi (a co pro nás bude další)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Vítejte v 35. vydání měsíční zprávy o transparentnosti (prosinec 2017). Tato série je místem, kde se snažím podělit se o vše, co se děje v našem podnikání v zákulisí (přinejmenším nejzajímavějších věcí) plus některé z mých osobních myšlenek a učení. Kliknutím sem zobrazíte předchozí přehledy.


Přestože jsme byli kratším měsícem, v prosinci se nám stále ještě pár věcí stalo. Zde je přehled všech věcí, plus moje recenze z roku 2017 a plány postupující vpřed:

Získání nových vedlejších projektů ze země

Minulý měsíc jsme spustili dva malé vedlejší projekty, z nichž jeden se připravuje. Hlavní cíl je stejný jako vždy – experimentovat a učit se. V podstatě chceme vyzkoušet jiné typy obsahu a zjistit, jak mohou fungovat v rámci našich stávajících nabídek.

Začínání s:

(1) Náš bezplatný balíček ikon – nyní k dispozici ke stažení

Ikony ThemeIsle

Nyní máme vlastní zdarma ikona pack – k dispozici na ThemeIsle!

Bereme věci pomalu a nyní vydáváme jen 100 ikon. Protože balíček není tak obrovský, mohli jsme strávit více času ujistením se, že ikony jsou opravdu vysoké kvality.

Balíček je zcela zdarma. Ikony se dodávají v různých formátech: AI, Sketch, PNG a CSS.

ikony

Byl to měkký start, jen přes některé základní propagace Hunt produktu a různá místa pro sociální záložky pro designéry. Sada ikon získala nějakou počáteční lásku a více než 5 000 návštěvníků.

Věřím, že publikování věcí, jako jsou ikony a další designové prvky, které jsou v přírodě podobné, je dobrý způsob, jak vrátit komunitě. Při práci na vlastních projektech může vždycky mít z těchto věcí prospěch.

Toto balení je pro nás v podstatě neztraceným produktem. Chci tím říct, že i když to nikdo nestáhne, stále budeme moci využívat ikony sami jejich integrací do našich produktů. Jak si všimnete, ikony jsou o něco složitější, než co získáváte od věcí, jako je Font Awesome, takže je můžete použít pro ty o něco více specializované aplikace.

Nebojte se stáhnout (a upravit) sadu ikon a použít je ve svých projektech!

(2) Nový informační bulletin o tech

bizzarodevové

BizzaroDevs je nový projekt Chrisa. Je to kurátorský informační bulletin o všem, co je v pohodě, nejasném nebo dokonce divném venku v technologickém prostoru (včetně témat souvisejících s WordPress).

Byl spuštěn před pár týdny. Chris je docela oddaný tomu, aby tato práce fungovala!

Podívejte se na to a dejte nám vědět, co si myslíte!

Akvizice!

Dobře … jen jedna akvizice a nic obrovského. Ale tohle, jak se domnívám, se nám bude v budoucnu docela užitečné!

Získali jsme nejoblíbenější plugin ikon menu, výstižně pojmenovaný, ikony ikon.


Ikony nabídky podle ThemeIsle Ikony nabídky podle ThemeIsle

Autor: ThemeIsle

Aktuální verze: 0.12.2

Poslední aktualizace: 27. dubna 2020

menu-icons.zip


Hodnocení 98%


200 000 + instalace


WP 4.3 + Vyžaduje

Má téměř 100 pětihvězdičkových recenzí, více než 100 000 aktivních instalací a je to plugin, který doporučujeme našim uživatelům již dlouhou dobu.

To, co plugin dělá, je jednoduché vysvětlit – to vám dává možnost zahrnout ikony vedle položek nabídky. Opravdu přímočará, ale neuvěřitelně užitečná funkce.

Ukázka:

ikony menu

Další růst týmu

Věřím, že se nám v průběhu let podařilo vybudovat skvělý tým! Stále však existují další oblasti, kde se můžeme zlepšit. Proto:

(1) Získání dalších nezávislých osob na palubě

Nalezení lidí, s nimiž můžeme spolupracovat, kdykoli je projekt na dosah, je zvláště užitečné pro týmy, které se netýkají rozvoje.

Například právě teď, když někdo z marketingového týmu potřebuje udělat obrázek nebo grafiku, je docela obtížné jej včas získat. Protože na práci na plný úvazek nemáme dost práce, bylo by perfektním řešením pracovat s několika spolehlivými nezávislými pracovníky. To by nám poskytlo větší flexibilitu a také by umožnilo, aby jednotlivé týmy byly více nezávislé.

Nevýhodou je, že vzhledem k povaze nezávislých prací (plus mého přístupu, kdy někoho nesoudím podle velikosti hodinové sazby mimo bránu, ale spíše při pohledu na konečný výsledek), by to mohlo být pro někoho, kdo vidí nezávislého pracovníka, frustrující. vydělávat týdenní plat za zlomek času.

Komunikace + transparentnost, doufejme, pomůže lépe porozumět těmto věcem a pomůže každému uvědomit si, že všechno má své klady a zápory. Například jen malý zlomek pracovního dne nezávislého pracovníka jsou skutečné fakturovatelné hodiny.

(2) Přivedení dalších stážistů

Po vyřešení některých organizačních a technických výzev jsme nyní v pozici, kdy můžeme na palubu začít přivádět nezkušené lidi, školit je a pomáhat jim etablovat se na trhu..

To bylo v podstatě to, jak jsme původně založili společnost a je to něco, co pro nás bylo úžasné. Kvůli zaměření, které klademe na lidi, a ochotě pomáhat každému růst, je to, jak se nám podařilo dostat tam, kde právě teď jsme.

Mít (možná) složitější osobní strukturu ve společnosti (se stážisty pracujícími se zkušenějšími lidmi) nám také pomůže vytvořit nezávislejší dílčí týmy s jejich vlastními vedoucími. S tím jsme již nějakou dobu pracovali a viděl jsem, jak někteří lidé výrazně zlepšují své vůdčí schopnosti. Díky tomu doufám, že v roce 2018 budou dále růst a pohodlněji se rozhodují sami.

2017 v recenzi, a do budoucna

Začněme tím, co řídí celou tuto firmu:

(1) Výrobky ��

Rok 2017 byl kritický z hlediska našeho hlavního podnikání na téma WordPress. Naštěstí se nám podařilo dostat se do dostatečně dobré podoby, díky níž je podnikání udržitelné bez ohledu na jakékoli malé výkyvy, které by mohly nastat.

Na straně pluginů je naším hlavním zaměřením na zachování, přepsání a vylepšení našich stávajících pluginů. Než se vyřešila většina známých problémů, nemělo smysl pokládat nové věci.

Protože se to nyní většinou provádí, můžeme konečně prozkoumat některé nové příležitosti a také jim věnovat dostatečnou pozornost OrbitFox a jeho směr.

(2) Obsah ✍️

Rok 2017 byl rokem, kdy jsme představili určitou rozmanitost a začali experimentovat s novými typy obsahu – hlavně vizuálním obsahem a video.

To se do jisté míry vyplatilo, ale ještě je třeba udělat mnoho pro zlepšení věcí, dostat se do správného rytmu a usadit se podle stylu / vzhledu, který je identifikovatelný a vyniká.

Kromě výše uvedeného, ​​i když bych to rád dělal dříve, v roce 2018 budeme pracovat na rozšíření v prostoru sociálních médií (máme Revive.Social blog), a také přizpůsobit procesy vytváření obsahu a získat nové editory, aby nám pomohli.

Přestože jsme spokojeni s kvalitou našeho psaného obsahu, 2018 se bude týkat hlavně videa a práce na vylepšení způsobu doručení a spotřeby našeho obsahu.

Samotný blog CodeinWP v roce 2017 příliš nerostl, ale díky systému ThemeIsle se náš celkový provoz ještě trochu zvýšil. ThemeIsle blog rostl 7x ve srovnání s minulým rokem!

ThemeIsle traffic

Bylo by skvělé vidět blog ve velikosti dvojnásobku v roce 2018 (doufejme), což bych považoval za obrovský úspěch.

Naše úsilí o diverzifikaci obsahu – se vším všudy přicházejícími videy – však občas ukradne pozornost blogu ThemeIsle. Jsme v neustálé fázi brainstormingu, abychom zjistili, jak to můžeme překonat.

Rychlé statistiky – počet příspěvků, které jsme zveřejnili v roce 2017:

  • CodeinWP: 86
  • ThemeIsle: 199
  • Revive.Social: 25

(3) Služby ��‍

Pořád jsem o tom trochu neochotný, ale plánuji vynaložit trochu větší úsilí na nalezení způsobů, jak restartovat služby v oblasti podnikání. Jak jsem již dříve psal, je to něco, co není zdaleka hlavním zaměřením, ale pravděpodobně ještě něco, co stojí za experimentování.

Rok 2017 byl celkově dobrý rok, pokud jde o rozšiřování našeho týmu, naše znalosti a diverzifikaci našich příjmů.

Na druhou stranu, náš celkový zisk byl stále menší než v roce 2016. Přesto mě to příliš netrápí. Doufejme, že do konce roku porosteme nejméně o 50% na zisku. Zní to skvěle, ale ve skutečnosti je rozumné očekávat, že se podíváme na naše současné opakující se příjmy a jak se chová.

Když už mluvíme čistě z osobního hlediska, zdálo se, že rok 2017 "těžší" pro mě v některých aspektech. I když to bylo záměrné. Myslím, že jsem se rozhodl přestat utéct od špatných pocitů, úzkosti a jiných problémů k této melodii. Místo toho se snažím nechat vše, co se potopilo, a pokusit se dostat ke kořenu věcí. Nejprve nepříjemné, ale z dlouhodobého hlediska vám tato věc pomůže lépe vyřešit vaše problémy.

Letos jsem se také rozhodl pracovat méně, číst více a mít víc "myšlení v posteli" čas, který se v minulých letech blížil 0. Většinou jsem hledal způsoby, jak se stát "úspěšnější" nepřetržitě. Snažím se teď nechat některé části jít a jen si nechám volno. To mě (trochu) obává profesionálně, ale myslím, že uvidím, jak se věci odehrávají.

I když nejsem bohatší ani úspěšnější, teď se cítím trochu moudřejší. Doufejme, že v roce 2018 se naučím být více v klidu se starými pocity a vzpomínkami a zůstat optimistický ohledně budoucnosti ve stejnou dobu.

Ach, a než jsem zapomněl, slíbil jsem ti pár fotek z naší každoroční iniciativy Secret Santa. Zde jsou některé vyměněné dárky:

Překvapivé překvapenísanta1
Překvapivé překvapenísanta4
Překvapivé překvapenísanta3
Překvapivé překvapenísanta2
Překvapivé překvapení (rozbalení videa)

Láska k tajemství Santa

Heya, takže Vánoce už dávno pryč. Brilantní editor blogů však má něco, co musí říct

Zveřejnil (a) ThemeIsle v pondělí 8. ledna 2018

Dobře, to je vše, co pro vás mám tento měsíc. Jako vždy, díky za čtení a za podporu! Zůstaňte v obraze a získejte nové přehledy, které vám budou zasílány, a to odběrem zde:

Všechny úpravy a vtipné přepisy od Karla K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector