Zpráva o průhlednosti # 36 – Proč ThemeIsle prochází zásadním přepracováním

Zpráva o průhlednosti # 36 – Proč ThemeIsle prochází zásadním přepracováním

Zpráva o průhlednosti # 36 – Proč ThemeIsle prochází zásadním přepracováním
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Vítejte v 36. vydání měsíční zprávy o transparentnosti (za leden 2018). Jedná se o sérii, ve které se snažím mluvit o důležitých událostech ve společnosti, o našich plánech, výzvách, strategiích ao tom, jak je provádíme. Kliknutím sem zobrazíte předchozí přehledy.


Za prvé, nejsem moc "naplánovat rok předem" druh chlapa, takže se obávám, že nemám plán na rok 2018, o který bych se s vámi podělil. V podnikání se však stále hodně děje s mnoha novými událostmi, takže bych s vámi o něčem dnes rád mluvil:

Ninja režim řízení zapojen! ⚔

Něco, co si nyní uvědomuji více než kdy předtím, je to, že pokud chceme, aby tato společnost neustále rostla, měli bychom začít budovat lepší znalostní základnu, a to úmyslně.

Jsem docela v rozpacích přiznat, ale zjistil jsem, že dělám stejnou (obchodní) chybu více než jednou – jednoduše proto, že jsem buď zapomněl zapsat získané ponaučení, nebo se dělo příliš mnoho věcí najednou nebo příliš mnoho času uplynulo.

Chvíli jsem se zmínil, že bych začal pracovat na firemní příručce, ale stále se mi nepodařilo vytáhnout spoušť na projektu. Nakonec jsem si uvědomil, že to budu jen odkládat dále a dále, takže asi nejlepším postupem by bylo přenést projekt na někoho jiného. Nakonec jsem to udělal!

Kromě skutečnosti, že nyní Rodica je zodpovědný za všechno, také jsme se rozhodli uspořádat jeden celý den věnovaný budování znalostní báze pro náš interní web. Budou zde umístěny jednotlivé průvodce, pokyny a možná i později nástroje. Dobrým příkladem toho je v praxi příručka Human Made.

Není to můj první pokus o větší přehlednost a lepší dokumentaci našich procesů. I když je to určitě největší taková iniciativa a nejvíce promyšlená, takže doufám, že to bude v budoucnu opravdu užitečné.

Hlavní redizajn ThemeIsle ��

Před časem jsem mluvil o svých bojích při práci s designéry a o tom, jak na palubu přivést více nezávislých, aby nám pomohli s designem všeho…

No, konečně jsme se začali pohybovat správným směrem!

Asi před dvěma týdny jsme začali pracovat John od AnalogWP. Cíl: kompletní redizajn ThemeIsle.

Proč tento extrém? Několik důvodů:

1. Potřebujeme přestavět věci od nuly

To, co víme dnes, se velmi liší od toho, co jsme věděli před čtyřmi lety, když jsme založili společnost. Vraťte se k nim, ThemeIsle "chtěl" být jen tématickým klubem / obchodem a bez vážného dlouhodobého plánu. Byli jsme nové dítě v bloku.

Nepřemýšleli jsme ani o rozšiřování firmy, ani o plánech zavést pluginy, předplatné nebo něco podobného. Ale to, co jsme udělali, je provést na webu spoustu experimentů. Měli jsme například fórum bbPress a spoustu dalších skriptů nainstalovaných na serveru.

Struktura stránek kvůli tomu trpěla a je nejvyšší čas, abychom to napravili. Je to prostě třeba přestavět od nuly.

2. Musíme sjednotit a aktualizovat design

ThemeIsle je v současné době naším domovem, pokud jde o produkty, které nabízíme na trhu WordPress. Blog se pomalu stává populárnějším než produktová stránka, spustili jsme a zdarma ikony pack, a začali jsme prodávat spoustu úžasné pluginy.

Chceme, aby to nový design vyjádřil a aby se významně zaměřil na všechny současné prvky podnikání. Chceme sdělit, že jsme nyní vyspělejší firmou než před čtyřmi lety a že máme mnohem více co nabídnout než témata WordPress.

3. Chceme být schopni snadněji zahájit nové iniciativy

Dobrým příkladem toho, co mám na mysli, je Delicious Brains redesign. Zatímco jejich hlavní "Lahodné mozky" Značka je stále domovskou základnou jejich produktů, poskytuje prostor pro každou jednotlivou značku produktu, aby si získala větší prostor a účinněji se vyjadřovala.

V našem případě výrobky jako Zerif nebo Hestia mají vlastní značky a zaslouží si vyhrazený prostor, který je více než jen podstránkou pod ThemeIsle.com. Například v případě Zerifu byla jeho značka po dlouhou dobu sama o sobě silnější než ona "ThemeIsle".

Tady je několik prvních maket nového designu, pokud jste zvědaví na nahlédnutí. Mějte na paměti, že to ještě zdaleka není konečný efekt (a důvod, proč prozatím publikuji pouze tyto malé verze).

makety

Elementor, Orbit Fox a Gutenberg ��

Uspořádali jsme si loooong brainstormingovou relaci, abychom našli nějaké společné východisko, pokud jde o postup vpřed s projekty souvisejícími s Elementor, Orbit Fox a Gutenberg.

Rozhodli jsme se použít Skladatel abychom mohli sdílet moduly napříč různými zásuvnými moduly a abychom zajistili krátkodobou i dlouhodobou strategii.

Například před nějakou dobou jsme získali plugin Page Templater For Elementor (zmínil jsem se o tom v jedné z předchozích zpráv). Později jsme se rozhodli postavit do knihovny Orbit Fox funkci knihovny šablon – jejím cílem bylo umožnit uživatelům najít šablony, které jsou připraveny k importu na jejich weby a které jsou kompatibilní s více zásuvnými moduly pro tvorbu stránek..


Stránka Templater For Elementor Stránka Templater For Elementor

Autor: ThemeIsle

Aktuální verze: 1.2.9

Poslední aktualizace: 10. prosince 2018

elementor-templater.zip


100% hodnocení


20 000 instalací


WP 4.4 + Vyžaduje

Abychom však tuto funkci mohli rozvíjet způsobem, který bude fungovat s více tématy, musíme nejprve vytvořit vlastní šablony stránek, počínaje Elementorem. Proto nový modul šablon stránek v Orbit Fox.

Podobným způsobem jsme získali také doplňky Elementor & Widget plugin. Chtěli jsme do něj přidat nějaké další widgety, spolu s adresářem šablony – což z něj dělá efekt "všechny věci, Elementore" doplněk doplňků.


Doplňky a šablony pro Elementor od Sizzify Lite Addony & Šablony pro Elementor od Sizzify Lite

Autor: ThemeIsle

Aktuální verze: 1.3.2

Poslední aktualizace: 26. března 2020

elementor-addon-widgets.zip


Hodnocení 96%


70 000 + instalace


WP 4.4 + Vyžaduje

K tomu jsme vytvořili samostatný modul Composer pro "šablony stránek s plnou šířkou" a další pro "knihovna šablon." Tyto moduly mohou být nyní sdíleny prostřednictvím více pluginů.

Pokud tedy chceme něco změnit nebo přidat kompatibilitu s konkrétním tématem, mohou se tyto změny šířit napříč více produkty. Přestože produkty mohou mít jiný účel, mohou i nadále sdílet dílčí funkce.

Stejný přístup jsme použili s novým modulem formulářů pro obsah, který jsme vyvinuli pro práci s Beaver Builderem, Elementorem a Gutenbergem (můžeme to zabalit do samostatného pluginu doplňků Gutenberg)..

Uvolnění těchto menších, specializovaných pluginů při práci na větším obecnějším účelu je užitečné z mnoha důvodů. Hlavním z nich je, že nám umožňuje vydělat na práci, kterou jsme udělali dříve, využít ji vícekrát a vybudovat udržitelnější cashflow, aniž by to ohrozilo naši dlouhodobou strategii.

Témata pro vítězství! ��

Vylepšujeme věci na ThemeIsle, s téměř 1-2 vydáním za měsíc téměř měsíc už teď … ujistěte se, že každý účastník dostane hodnotu ze svého členského poplatku.

Například v poslední době se nám podařilo vyvinout a uvést na trh nové dětské téma pro Hestii, zvané Orfeo.

orfeo

Spouštěcí strategie fungovala celkem hladce a téma získalo 3000 aktivních instalací během pouhých tří týdnů.

Partnerství, se kterým máme Kreativní Tim hodně pomohl tady. Dělají úžasné designérské práce, a protože Hestia byla postavena na vrcholu jejich Material Pro Kit, bylo pro nás docela snadné přizpůsobit další jejich kit – papír 2 – pro Orfeo.

V nadcházejících měsících pravděpodobně začleníme i některé z jejich dalších návrhů. Toto, například se jeví jako skvělá základna pro nové dětské téma.

Kromě toho je Hestia stále tématem, které zabírá velký kus naší doby, a to i navzdory skutečnosti, že jsme do něj nepřinesli žádné zásadní změny. Správná údržba a testování všeho samo o sobě vyžaduje spoustu času.

Jen rychle o mých osobních cílech a výzvách; Mám v plánu udělat další prostor a věnovat čas přehodnocení naší strategie, plánování a pomoci s nástupem nových členů týmu.

A ještě jedna důležitá věc, ThemeIsle byl přijat jako mediální partner pro WordCamp Europe 2018. To je příjemné potvrzení o práci, kterou děláme v komunitě WordPress, a nemohl bych být nadšený nadcházející událostí!

Dobře, to je vše, co pro vás mám tento měsíc. Jako vždy, díky za čtení a za podporu! Zůstaňte v obraze a získejte nové přehledy, které vám budou zasílány, a to odběrem zde:

Všechny úpravy a vtipné přepisy od Karla K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector