Vypadá to na konference? #WCEU – Zpráva o průhlednosti # 41

Zpráva o průhlednosti # 41


Vítejte ve 41. vydání měsíční zprávy o transparentnosti (za červen 2018). V této sérii se snažím sdílet to, co se ve společnosti děje, co jsme se naučili a jak ji můžete použít i ve své firmě. Kliknutím sem zobrazíte předchozí přehledy.

Červen je tradičně "WordCamp Evropa měsíc" pro nás. Konference 2018 byla naší třetí v řadě, kterou jsme se zúčastnili jako tým. Budu o tom mluvit a pak se přesunu k dalším tématům týkajícím se našich nejnovějších vydání produktů, rozhodování a dalších zábavných věcí.

Po WCEU 2018

Dobře, takže ta událost byla zábavná, a to i přesto, že moje řečová přihláška byla zamítnuta (bummer).

Pravděpodobně to byl rok, kdy jsme se jako tým nejvíce angažovali. Více o tom za minutu.

Ale… stálo to za to?

Vlastně je těžké to říct.

K letošní akci jsem osobně přistoupil velmi uvolněně. Byl jsem tam hlavně proto, abych se setkal s týmem, dobrovolníkem a prostě jsem si tu akci užil, aniž by na programu byl cokoli konkrétního. Na rozdíl od předchozích let, kde jsem obvykle všude mluvil s lidmi a vytvářel kontakty. Také jsem nebyl tak nadšený událostí, jako jsem byl posledních pár let.

Na druhou stranu byl tým více zapojen. Téměř všichni dobrovolníci, Sabina a Rodica byli součástí organizačního týmu a Adelina a Chris pracovali jako součást závazek našeho mediálního partnera, některé vyrábět fascinující rozhovory představovat reproduktory a účastníky akce.

Celkově bylo pro každého mnoho příležitostí učit se novým věcem, setkat se s lidmi, s nimiž obvykle pracují jen vzdáleně, navázat nové přátele atd..

V tomto smyslu je tato událost pro každého člověka cenným zážitkem, ale stále to nemusí být nejoptimalizovanější využití času každého, společnostně.

Nenechte se mýlit, tyto druhy zkušeností mohou udělat hodně pro budování týmu, kamarádství a další věci, ale stále mohou existovat jiné, účinnější způsoby, jak tyto aspekty odlišit od společného putování na WCEU..

Přidanou hodnotou WCEU je samozřejmě to, že díky dobrovolnictví se každý stane součástí velkého nepracovního projektu se spoustou pohyblivých částí a v tom hraje roli. Navíc se vracíme zpět samotné komunitě WordPress, což je celý důvod, proč se krajina WordPress stala tím, čím je nyní.

Celkově se tedy domnívám, že navštěvování WCEUs zřejmě pro naši společnost z dlouhodobého hlediska pravděpodobně stojí za to a přináší všem skvělé zážitky. Je však nemožné přijít s přesnými údaji o tom, jak je to skutečně cenné. Je to spíš střevní pocit.

Ještě příští rok se podíváme na různé způsoby, jak experimentovat, jak chceme být zapojeni do akce a co jiného můžeme udělat pro maximalizaci výhod pro všechny strany.

Zajímalo by mě, jaké jsou vaše konference? Jak k nim přistupujete a proč?

Konkrétněji, jste rádi, že se celý váš tým zúčastní konference, nebo není ve vaší situaci něco možné? Pokud ano, proč?

A když už mluvíme o komunitě a zapojení, Rodica je letošním hlavním organizátorem WordCamp Bukurešť!

Jdi sem přihlásit se, získat lístky, zjistit, co se s konferencí děje.

A pokud navštívíte, budete vítáni v naší kanceláři, abyste uspokojili všechny vaše potřeby spolupráce. ��

Změny sestavy produktu

Minulý měsíc jsem psal o redesignu a opětovném spuštění CodeinWP, takže tento měsíc je téma ThemeIsle!

Představíme nový design a brzy web znovu spustíme.

Vlastně jsme na tom začali pracovat zhruba před půl rokem. Návrhář bohužel musel čelit rodinným problémům a projekt se zpozdil.

Nyní se k tomu však vracíme, dokončujeme některá rozhodnutí o návrhu a vypracováváme plán implementace.

Stejně jako u CodeinWP chceme, aby nový web byl rychlý, přístupný pro mobily (a používal AMP) a pravděpodobně budeme experimentovat také s Gutenbergovými bloky..

Zde je rychlý pohled na jeden z našich nových experimentů s logem:

Experimenty s logem ThemeIsle

ThemeIsle však není jediný významný projekt, na kterém jsme pracovali …

Co bude dál pro OrbitFox

Jak si možná pamatujete, OrbitFox začal jako malý doprovodný plugin, který poskytuje vlastní funkce, které byly původně zakázány repozicí WordPress z našeho tématu Zerif..

Ale pak jsme se rozhodli proměnit to v něco mnohem více než to a usilovat o to, aby se stal užitečným nástrojem pro všechny naše uživatele, nejen pro ty na Zerifu..

Záměrem bylo nabídnout řešení typu vše v jednom, které řeší malé úkoly, které většina webových stránek potřebuje, a nabídnout je zdarma – dokonce i při řešení některých jinak prémiových funkcí. Například:

Spustili jsme nový modul Cookie Notice, přidali jsme další šablony stránek a vydali jsme dvě nové služby ve verzi beta:

  • Image CDN a optimalizace
  • Bezpečné aktualizace


Orbit Fox od ThemeIsle

Autor: Téma


Hodnocení 96%


400 000 + instalace


WP 4,7 + vyžaduje

Více informací

themeisle-companion.zip

Aktuální verze: 2.9.8

Poslední aktualizace: 28. dubna 2020


Hodnocení 96%


400 000 + instalace


WP 4,7 + vyžaduje

Stránka pluginu WordPress.org


Orbit Fox od ThemeIsle

Zde je příklad pohledu na statistiky CDN z modulu:

Statistiky CDN

Po získání větší zpětné vazby na obchodní model jsme se však rozhodli, že v tomto okamžiku je pravděpodobně lepší zachovat pokročilé funkce, jako je optimalizace obrazu CDN +, jako samostatný nástroj..

Toto řešení již existuje – pojmenovali jsme ho Optimole – a napájí většinu našich stránek s vysokým provozem. I když je stále v beta verzi, můžete požádat o bezplatnou zkušební verzi a začít optimalizovat.

Pokud jde o OrbitFox, zůstane to bezplatný produkt.

Přehodnocení témat

Trávíme většinu času přepisováním dev Hestia a vývoj funkce importu / exportu.

Implementujeme nový kód tak, abychom usnadnili udržování tématu v budoucnu a nastavili základy pro jeho rozvětvení na něco mnohem jednoduššího, postaveného s tvůrci stránek a s ohledem na budoucí zkušenosti s editací WordPress..
hestia

Takže místo toho, abychom se snažili okamžitě skočit do budování nového tématu od nuly, ale ještě bolestivější jsme chtěli vylepšit stávající kódovou základnu. Hestia bude mít, doufejme, dlouhou životnost, takže pro nás i pro uživatele je zásadní, abychom ji udržovali aktualizovanou a bezpečnou.

A konečně, pokud vás zajímá, jak si naše tematické oddělení finančně vede, minulý měsíc jsme viděli hrubý výnos ve výši 78 000 USD (témata a balíčky prodávané na ThemeIsle.com).

Komentáře k samotné práci

Pěstování společnosti je na mnoha úrovních náročným úkolem. I když odložíme klíčové aspekty – například kde získáváte příjmy – věci, jako je řízení práce všech, najímání nových lidí atd., Určitě mě dostanou z mé zóny pohodlí..

Naštěstí nejsem první člověk na Zemi, který byl v této pozici, takže se mohu obrátit na různé zdroje o pomoc a mluvit s dalšími podnikateli, kteří se také vypořádali s podobnými výzvami.

I když jsem se v minulosti několikrát pokusil zlepšit způsob práce, tentokrát je to trochu jiné. Již jsem podnikl kroky k tomu, abych získal jak interní pomoc v týmu sdílením odpovědností, tak externí pomoc kladením otázek a posloucháním toho, co mi ostatní podnikatelé radí. Snažím se také odpovídat za rady, které dostanu.

Celkově lze říci, že hlavním problémem s tím je, že byste neměli očekávat, že najdete řešení modré střely. Je lepší brainstorming a uvést malé nápady a vylepšení do praxe. Většina z nich nemusí obstát v testu času, ale pár bude mít významný dopad na vaši (týmovou) produktivitu a celkový výkon.

To je to, o čem by se mělo dostat z komfortní zóny. Uděláte jednu novou věc, podívejte se, jak to funguje. Pak to buď dál dělejte, nebo se přizpůsobte.

Byl jsem zvědavý, co si o tom ostatní podnikatelé myslí, a tak jsem se pár zeptal jednoduše, co je to, co jim udržuje chod, proč pokračují v práci atd..

Jedna věc, kterou mnozí opakovali, byla podél linie, "Je mou povinností dělat to, v čem jsem nejlepší" nebo "S těmito dovednostmi jsem byl nadaný a měl bych je použít, místo aby ležel na pláži."

Pravděpodobně existuje několik různých způsobů, jak se na tyto výroky podívat, takže je nechám tady, aby si každý mohl tlumočit sám za sebe.

V neposlední řadě to byla otázka Akshat Choudhary z BlogVault zeptal, "Pokud můžete spolupracovat s kýmkoli ve vesmíru, které partnerství může zdvojnásobit vaše podnikání?"

To je dobrá otázka a ukazuje situaci mnoha společností WordPress na tomto trhu. Na tuto otázku bych se zeptal buď StudioPress nebo iThemes, kdybych měl šanci.

A jak byste na tuto otázku odpověděli?

Dobře, to je vše, co pro vás mám tento měsíc. Jako vždy, díky za čtení a za podporu! Zůstaňte v obraze a získejte nové přehledy, které vám budou zasílány, a to odběrem zde:

Všechny úpravy a vtipné přepisy od Karla K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map