Vyhraje hosting WordPress Market? – Zpráva o průhlednosti # 42

Vyhraje hosting WordPress Market? - Zpráva o průhlednosti # 42


Vítejte v 42. vydání měsíční zprávy o transparentnosti (za červenec 2018). V této sérii rozebírám, co se v oboru děje, a představuji vám to nejlepší, jak mohu, spolu s poznatky a lekcemi, které můžete použít ve svém vlastním podnikání. Kliknutím sem zobrazíte předchozí přehledy.

Zpráva za tento měsíc bude převážně pozitivní … jako 95% pozitivní! Což je pěkná změna oproti mému obvyklému pohledu na věci, které se dějí kolem mě. ��

V této zprávě hovořím o taktice affiliate marketingu, o zvláštním zahájení, na které jsem velmi nadšený, červencových příjmech a dalších.

Kdo vyhraje WordPress?

Z předchozích zpráv možná víte, že můj obecný názor je, že hostingové společnosti jsou skutečnými vítěze WordPress. To znamená, že jsou to ty, které generují nejvýznamnější příjmy a mají největší dopad (viděli jste například sponzoringovou sestavu jakéhokoli WordCampu).

Protože však hosting je vysoce konkurenčním prostorem, mnoho firem také sdílí značnou část svých příjmů s přidruženými společnostmi – včetně nás.

Takže vím, že existují v zásadě dva populární způsoby, jak vydělat affiliate provize:

 • Zkoumejte, testujte, porovnávejte a kontrolujte nejlepší hostitele na trhu a informujte o nich své čtenáře.
 • Naučte výukový program a přidružujte se k nim všude – kde to dává smysl. Například naučte lidi, jak založit obchodní web, a doporučte hostitele na cestě.

Nejoblíbenější weby v těchto výklencích mají hodnotu více než milion dolarů, což vydavatelům vytváří obrovskou motivaci, aby na tom vydělali. Někdy to však vede k celkově mizerným publikačním praktikám, které nejsou příliš hodnotné, a soustředí se na aspekt vydělávání peněz / SEO a ne na samotnou kvalitu obsahu.

Každopádně, než se sem dostanu mimo trať …

Asi před třemi lety jsme začali experimentovat s první taktikou – srovnání a recenze hostitelů. A od té doby jsme vytvořili mnoho zdrojů. Máme srovnání levného hostingu, hostování zdarma, spravovaného hostingu, obchodního hostingu, plus pohled na nejlepší hostingové společnosti WordPress celkově.

Probíhali jsme průzkumy a vlastní testy a experimenty, abychom určili spolehlivost nejpopulárnějších hostitelů. Sledujeme také zapojení našich článků a provádíme testy A / B, abychom našli nejúčinnější způsoby, jak mluvit o hostingu.

hostitelský monitor

Peníze vydělané z toho používáme na financování dalšího výzkumu a dev těch, kteří hostují příspěvky, a také na investice do jiných obsahových iniciativ.

Poněkud v důsledku toho, když jsme se na Google dostali na první místo v souvisejících podmínkách, jsme druhům donutili ostatní vydavatele zvednout svou hru a jít nad pouhé seznamy hostitelů. A udělali to. Bohužel … Bohužel pro nás to znamená, protože nyní existuje více kvalitní konkurence. ��

S úhlem kontroly / srovnání v neustálém vývoji a zdokonalování jsme se také rozhodli vyzkoušet jinou cestu k monetizaci přidružené společnosti – "originální výukový program" trasu, jak to ráda říkám.

Důvodem je to, že jsem každým dnem trochu frustroval tím, že jsem viděl, co je mezi čísly 1-3 z hlediska termínů souvisejících s vytvářením a spouštěním blogu nebo webu. Namísto toho, aby uživatelé skutečně pomáhali při spuštění úspěšného webu, se většina kusů obsahu bezohledně zaměřila na to, aby se uživatelé připojili k hostování. Jak jinak byste vysvětlili věnování poloviny průvodce nastavením hostingu?

Rozhodli jsme se na to bodnout a vydali něco vlastního, 11 000+ slovního průvodce o tom, jak začít blog od nuly spolu s bezplatnou ebook (přímé stažení zde).

průvodce toc

Opravdu se mi líbí, jak to vyšlo, a ačkoli to zatím neznamená, že to působivě povede, věřím, že se věci postupem času zlepší, a že se stane výchozím bodem pro lidi, kteří hledají způsoby, jak vytvořit úspěšný blog, nebo alespoň jeden. který se dostane na návštěvu.

Zatím neexistují žádné přidružené odkazy, ale asi za rok snad dáme trochu trakce a v tuto chvíli přidáme zpeněžení.

Zajímavou věcí, kterou jsem však viděl, když jsme vydali tohoto průvodce, bylo to, že další článek v blogu na podobné téma skočil o 20+ pozic v žebříčku. Tento druh mi říká, že pokud chcete něco zařadit, měli byste mít na toto téma více obsahu než jen jeden kus (možná se mýlím).

Doufejme, že to trochu vysvětluje, jak přistupujeme k věcem tady v CodeinWP a jak budujeme autoritu webu.

Uvedení nového produktu! ��

Teď něco, na co jsem velmi nadšený! Právě jsme uvedli produkt, který nám zabral téměř rok, než jsme jej vyrobili.

Tady je EyePatch.ai.

Toto je stále beta verze, ale hlavní funkce je zde. Je to vizuální regresní testovací nástroj, model SaaS.

Stručně řečeno, pomáhá vývojářům – pluginy WordPress & témata, ale i další technologie – vyzkoušejte jejich vydání produktů dříve, než budou zveřejněny.
páska přes oko

Hlavní výhodou je, že AI vám ušetří spoustu času. Odhadujeme, že práce, kterou EyePatch provádí automaticky, by vás zabrala přibližně jednu hodinu za vydání. Pokud tedy máte, řekněme, tři produkty, z nichž každý je aktualizován dvakrát měsíčně, je to šest hodin ušetřeného času.

Celý projekt je pro mě trochu děsivý. Je to náš první projekt SaaS a také náš první bod o nový typ produktu.

I když již existují (druh) podobná řešení, jsou v některých ohledech trochu jiná a chybí jim funkce. Proto jsme se rozhodli pracovat na vlastním řešení.

Přestože v produkt hodně věřím, cílem, který jsem si pro něj stanovil, je dosáhnout v příštích třech měsících měsíčního opakovaného příjmu alespoň 1 000 $. Pokud tak neučiní, buď jej budeme používat pouze pro vlastní potřeby, nebo úplně zpomalíme vývoj.

Každý to může vyzkoušet nyní bez omezení. Ještě jsme nevytvořili žádné klíče účtu / API, takže mějte na paměti, že v budoucnu některé funkce přestanou fungovat na levnějších plánech.

Pokud chcete pomoci v jakékoli kapacitě a vidět hodnotu demokratizace vizuálního regresního testování na webu, neváhejte a kontaktujte.

Zajímavé je, že samotný web jsem postavil sám za pár hodin. V případě, že jste si toho nevšimli, to je naše vlajková loď Hestia téma tam.

Jak lépe řídit svůj tým

Něco, co jsem zmínil v předchozích zprávách, bylo moje úsilí o zlepšení naší celkové organizace práce v týmu.

Hlavní změny, které jsem chtěl dostat ze země, byly dvě věci:

 • Posun větší odpovědnosti k týmu spolu s větší svobodou
 • Přispějte k většímu jasnosti pro každého člena týmu

Tentokrát jsem se poučil ze svých minulých zkušeností a pokusil jsem se vyhnout několika velkým změnám najednou.

Jsem vděčný, že i když pravděpodobně ne všichni v týmu souhlasí nebo jsou nadšeni experimenty, které děláme, zapojili se.

Doufám, že v tomto procesu jsem si více uvědomoval a uvědomoval si několik mých obav a vnitřních bojů. Hlavně: strach ze ztráty kontroly, neúspěchu, nezískání kreditu nebo nepříjemnosti za kroky, které dělám. To jistě ovlivnilo společnost a tým v určitém okamžiku, ale věci jsou na správné cestě.

Zde je skutečně užitečné video, které se zabývá těmito tématy:

Dovolte mi uvést příklad toho, jak se jedna z těchto obav projevuje pro mě. Jak víte, provozujeme / spravujeme více různých produktů a věc, kterou jsem neustále zdržoval, byla analýza toho, jak úspěšná je každá z nich.

Minulý měsíc jsem konečně vytvořil seznam a zaznamenal všechny klíčové metriky. Rychle se ukázalo, že některé (hodně) našich produktů jsou spíše neúspěšné než cokoli jiného a měly by být zabity.

Jen jsem ale nechtěl uznat, že to, co by ve skutečnosti při těchto myšlenkách podniklo kroky, by udělalo. Takže jsem odkládal další analýzu nebo do budoucna a vypínal tyto produkty jednoduše proto, že by to znamenalo, že jsem selhal.

Každopádně dělám několik kroků k překonání tohoto problému a již jsem učinil několik tvrdých rozhodnutí týkajících se dvou našich produktů:

 • Prodal jsem TeamClerk.com na Flippa za 3 101 $. Koupili jsme ji za zhruba 6 000 $ a do ní jsme vložili nějakou dobrou práci, ale kvůli nedostatku zaměření je to zjevně selhání, ale je to v pořádku.
 • Předal jsem Přizpůsobitel přihlášení plugin do Hardeep Asrani – člen našeho týmu (podívejte se na jeho příspěvek o úpravě vašich pluginů pro Gutenberg). Koupili jsme si plugin před několika lety, vyrostl, pokusil se ho zpeněžit a nakonec se mu to nepodařilo. Protože to nemůžeme opravdu podpořit, usoudil jsem, že to bude v lepších rukou, pokud se o to Hardeep postará.

Ačkoli to není nezbytně snadné, kroky, jako jsou ty, nám pomohou soustředit se více na naše klíčové produkty a současné placené uživatele. Jak jsem již napsal, i když tematický trh v posledních několika letech upadá, stále je to naše hlavní činnost a máme velký počet uživatelů, kterým musíme sloužit a nabízet naši špičkovou práci.

Hestia 2.0 je hned za rohem a my také začínáme s naším novým "pro Gutenberga" téma.

Příjmy

V červenci jsme zaznamenali malý pokles příjmů, okolo 10%. Naštěstí jsme zastavili a podle toho upravili náš přístup, který se zdá být vyplácen i nyní. Srpen začal s pěkným nárůstem provozu a doufejme, že tento rok skončíme přinejmenším stejně výnosně jako před rokem.

Ve srovnání s tím, co jsem doufal, jsme trochu mimo značku, ale pořád je to v pořádku. Myslím, že pokud se nám podaří zaplatit spravedlivý plat a můžeme pokračovat v investování do nových iniciativ, jako je Páska přes oko nebo OptiMole, byli dobří.

Možná jste si všimli – a jistě jsem si všiml – nejsem super dobrý ani organizovaný, pokud jde o finance. I když mám hrubou představu o tom, jak to děláme a kam směřujeme, není to všechno úplně přesné. To je důvod, proč by nás náš další nájem v této oblasti pravděpodobně pomohl.

Dobře, to je vše, co pro vás mám tento měsíc. Jako vždy, díky za čtení a za podporu! Zůstaňte v obraze a získejte nové přehledy, které vám budou zasílány, a to odběrem zde:

Všechny úpravy a vtipné přepisy od Karla K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map