Věci nejsou vždy tím, co si myslíte, že jsou – zpráva o transparentnosti č. 44

Zpráva o průhlednosti # 44


Vítejte v 44. vydání měsíční zprávy o transparentnosti (za září 2018). V této sérii diskutuji o zajímavých věcech, které se v oboru odehrávají, a navíc přidám hrst osobních lekcí a myšlenek. Kliknutím sem zobrazíte předchozí přehledy.

Září bylo pro mě rušným měsícem – což je také důvod, proč zpráva přišla tak pozdě – trochu jsem cestoval, měli jsme naši roční společnost ustoupit, kterou jsem zmínil v předchozí zprávě, a zúčastnil jsem se druhého EO událost zde v Portugalsku. Celkově považuji celý měsíc za dobře strávený čas a celkově mi dal hodně energie, abych zakončil rok na vysoké notě.

Chystám se zahájit tento přehled projednáním některých mých osobních poznatků – takže pokud se chcete raději soustředit pouze na obchodní záležitosti (tento měsíc vracím zprávu o příjmech!), Klikněte zde..

(Pokud jde o téma sdílení tohoto mixu osobních a obchodních učení, ráda bych získala více zpětné vazby ohledně toho, co považujete za užitečné v porovnání s tím, co není užitečné v těchto zprávách. Jsem také otevřena návrhům témat. Znám druh podnikání, který běžet tady, o čem byste se chtěli dozvědět?)

Příroda je nejlepší učitel ��

Osobně jsem se potýkal s několika věcmi, které mě nějak drží zpátky. Již několikrát jsem se zmínil o svých zdravotních problémech, ale navíc k tomu mám také tento ohromující pocit, že pokud nebudu denně tvrdě pracovat, nebudu tak profesionálně oceněn kruhy.

Když to nyní píšu a znovu čtu, vím, že to nedává moc smysl, ale není to tak zřejmé, když jste v tuto chvíli a bojujete s těmito myšlenkami.

Tento pocit byl se mnou už dlouhou dobu, ale konečně jsem se toho vzdal a připustil, že bez ohledu na to, jak těžké to zkusíš, nikdy nebudeš schopen dělat věci perfektní pro všechny..

S ohledem na to jsem v září pracoval méně hodin a hádejte, co (?!), svět nepálil plameny..

Přinejmenším řečeno, přístup funguje dobře pro mé zdraví i výkon. Chtěl bych samozřejmě udělat více, ale klíčem k úspěchu v čemkoli je přijmout přírůstková vylepšení a nesnažit se dělat všechno za každou cenu.

Je to dost vtipné, neustále jsem si házel, že jsem dostatečně nepracoval, když jsem si vymýšlel své zdravotní věci, a zároveň povzbuzuji náš tým / zaměstnance, aby měli vždy volno, když to cítí, že to potřebují. Myslím, že se jedná o celkově dobrý přístup bez ohledu na to, jakou firmu provozujete. Vaši zaměstnanci by neměli mít pocit, že jejich práce je ohrožena, pokud se rozhodnou vzít si volno, aby se postarali o zdraví.

S osobními lekcemi jsem ještě neskončil! Další pochází z naší společnosti ustoupit:

Mezi medvědy a včely

V rámci ústupu jsme se tedy vydali na výlet do docela vzdálené oblasti v rumunských horách. Žádný signál z mobilu, žádná živá duše v okolí – pokud nepočítáte medvědy. Jo, kolem nás byli medvědi – jak nám řekl průvodce – a dokonce jsme viděli nějaké stopy. Pokud to však nestačilo, průvodce nám také řekl, že bychom se měli více starat o divoké včely, které vás mohou skutečně zabít. Taková sranda.

Protože se jmenuji Bear Grylls, začal jsem se trochu bát. Uvědomil jsem si, že jsem docela technologicky závislý člověk a nemající buněčný signál je tak daleko od zóny pohodlí, jako jsem kdy byl v mém dospělém životě..

Mnozí z nás nyní žijí své životy a domnívají se, že vše je pod naší kontrolou, že máme skript pro všechno a že vše lze a mělo by být dosaženo, když budete hledat Google dál. To však v brutálních scénářích skutečného života moc neznamená – jako když se pokusíte googlovat něco jako…

dotaz

Když jsem o tom přemýšlel v divočině, uvědomil jsem si, že neovládání je ve skutečnosti lidským stavem.

Některé věci vůle prostě se vám stane a nebudete mít skript, jak s nimi zacházet. Dobré i špatné věci jsou ve skutečnosti k vám blíže, než si myslíte. Jsou jen mimo to, co jste plánovali.

Podobné zkušenosti jsem měl během akce EO, když jsme jeli plachtění, a také, když jsem se chvíli vrátil k windsurfingu. Jednoduše plně závisíte na přírodě, která vás vezme zhruba ve směru, kterým se chcete vydat (vítr + vlny + cokoli, co můžete udělat s plachtou, abyste je zkrotili).

Ve skutečnosti začnete postupovat, jakmile pochopíte, že nemůžete dělat nic navíc s tím, co vám příroda již umožňuje. Musíte být trpěliví a rychle se přizpůsobit tomu, co se děje – směr měnící se vítr atd.

V našem každodenním životě není dnes tak velká náhodnost. Koneckonců, jaká náhodná věc se může skutečně stát, když sedíte před počítačem v práci?

Chcete-li k těmto pozorováním přidat, zde je nabídka, o které jsem přemýšlel:

Všichni jdeme směrem k turistizaci?
citát

O koučování a sportu ��

Nejste si jisti, proč přesně, ale byl jsem trochu neochotný ohledně myšlenky jakéhokoli typu koučování … život, podnikání, pojmenujete to.

A možná zejména v podnikání, můj celkový dojem byl ten, že většina koučů ve skutečnosti neučinila žádnou jinou činnost kromě jejich koučování – v podstatě je nutila, aby vypadala jako šarlatáni (ale možná je to všechno jen zlá jablka?). Přinejmenším jsem se necítil, jako bych ve svém životě potřeboval trenéra.

V posledních několika měsících a po rozhovoru se Syedem Balkhim jsem se však k této myšlence konečně dostal. Začal jsem vidět hodnotu (pro podnikatele) tím, že jsem měl někoho, kdo by se na něj mohl dívat a učit se od něj – mentora. Pak to bylo Miguel Santo Amaro kdo konečně změnil názor úplně na jednoduchém příkladu, něco podle melodie:

Podívejte se na největší superhvězdy ve sportu, všichni mají trenéry, i když jsou na vrcholu své hry.

Prostě na mě kliklo. Jako podnikatel máte hodně společného s profesionálním sportovcem, bez abs. Všichni máme sinusoidní trajektorii s vysokými výškami a nízkými minimy. Můžete to vyhrát celý rok / měsíc, až poté, co přijde poslední v partě rok / měsíc poté.

Tento trend vyvíjí na vaše duševní zdraví velký tlak, mnohem více než na předvídatelnější kariéru. Plánuji se více zabývat tím, jak slavní sportovci udělali kariéru a pokusit se z toho poučit.

Nicméně, zpět k koučování, myslím, že na konci dne a v každém oboru / podnikání / sportu, pokud chcete být mezi špičkovými hráči, potřebujete trenéra. I když jste vývojář, produktový manažer nebo jakékoli jiné role, které jste na sebe vzali, potřebujete někoho, kdo vás posune vpřed.

Jde o to, že o podnikání a jeho výzvách není online ani v knihovně mnoho skvělého nebo skutečného obsahu. Proto jsou spojení v reálném životě tak cenná.

O dobrovolnictví ��

Minulý měsíc byla také moje první dobrovolnická zkušenost mimo WordCamps. Dokonce i mimo tech, abych byl upřímný. Dobrovolně jsem se přihlásil ŽELEZNÝ MUŽ událost blízko místa, kde bydlím. Celkově jsem zjistil, že celá zkušenost je velmi obohacující … ale proč jsem se dokonce zúčastnil? Dva důvody:

  1. Jednoduše jsem se chtěl stýkat a udělat pro komunitu něco dobrého.
  2. Chtěl jsem se trochu podílet na poli, kde si nemohu nárokovat žádnou vedoucí pozici a ve skutečnosti jsem nováček.

Protože jsem se o sobě dozvěděl, že se v takových situacích cítím nepříjemně, vím, že stojí za to něco na práci. Mělo by to pomoci mému egu a také mé schopnosti přizpůsobit se situacím, kdy nemám svobodu přijímat všechna rozhodnutí – jako by zaměstnanec neměl ve standardním pracovním scénáři.

Nakonec to pro mě všechno dopadlo velmi dobře, s několika zajímavými lekcemi a celkově skvělým časem.

�� �� ��

Zúčastnilo se více než 2 000 lidí, z nichž každá zaplatila 500 EUR (!). Byl jsem na cyklotrase, která byla 60 km dlouhá a byla hned po 2 km plavání.

Mým úkolem bylo stát na křižovatce a ukazovat lidem cestu kolem. V podstatě jde o dopravní značení.

Celkově jsem tam měl celkem dobrý čas a byl jsem také příjemně překvapen, že znatelný kus lidí vzal tu sekundu navíc, aby řekl "dík" když mě jezdili na kole.

Poučení je, že bez ohledu na to, jak malá by vaše práce mohla být součástí většího "věc," vždy je příjemné být uznán za to, co děláte.

Později se objevila ještě jedna zajímavá věc, která mě přiměla hodně přemýšlet … pravděpodobně dokonce přemýšlet.

Během závodu tedy bylo běžné, že cyklisté přijdou ve smečkách. Když se to stalo, všichni ve smečce prostě následovali vůdce, aniž by přemýšleli o tom, jakým směrem se vydat.

Z tohoto důvodu, někde uprostřed závodu, jen málokdo šel špatně a udělal malou objížďku. Spousta dalších je následovala omylem. Jedna dívka však konečně zjistila, že něco není v pořádku, a vydala se správnou, kratší cestou. Když to udělala, někdo křičel "podvodník!" myslela si, že se pokouší systém podvádět. Vypadalo to trochu takto:

dlouhá cesta

Problém byl v tom, že tato skupina lidí viděla jen část závodu, takže v tu chvíli a v jejich očích byla dívka podvodníkem. Když se však podíváme na celý závod, křičí to špatně.

Jak se ukazuje, pravda je často mimo rámec…

mimo rám

Proč ti to všechno říkám? Takhle to funguje i v jiných oblastech života.

Jinými slovy, jak víte, že máte pravdu, i když to všechny náznaky naznačují? Budou vaše akce stále považovány za správné za 10, 100 nebo více let?

Například někdo, kdo je v našem životě považován za podvodníka, se může ukázat jako stoprocentně správný, když se na něj bude dívat z budoucnosti před 1000 lety. Nebo možná praxe, o které si myslíme, že je nyní dobrá, se v příštích 10 letech ukáže jako špatná.

Není to jako by se to nestalo dříve …

Například v lepší části století nám bylo řečeno, že tuk je pro nás špatný. Bylo to jako evangelium. A – hádejte co – se ukázalo, že tomu tak nebylo. Totéž platí pro nesčetné množství lékařských procedur z minulosti. Teď se jim jen smát. Jak ale víte, že budoucí lidé se nebudou smát lékům, které užíváme tento den.

Mým učením je mít na to vždy na paměti "Můžu se mýlit." I když cítím jistotu, že držím pravdu, svět mi může nakonec nakonec dokázat jinak. Ve většině případů držíme jen malou část pravdy.

Pojďme si promluvit ��

Jak jsem psal v poslední zprávě, naše celková míra zisku není momentálně skvělá. Stále se však nemusíte příliš obávat uvažování o nových produktech a vývoji, na kterých jsme pracovali.

Nemám přesná čísla ve srovnání za posledních pár měsíců, ale zdá se, že jsme udělali trochu lepší v září oproti letním měsícům. Nicméně, jak se dostaneme do jednotlivých čísel, mějte na paměti, že tato čísla nejsou ve srovnání s našimi standardy a na co jsme zvyklí:

Motivy a doplňky

výnosy z témat a pluginů

Jak vidíte, nedosáhli jsme výše než před dvěma lety, ale děláme výrazně lépe než minulý rok.

Obnova nyní hraje mnohem větší roli a poskytuje motivaci k lepší péči o naše stávající produkty a členy:

obnovení předplatného

Obnova se v minulém měsíci zvýšila na zhruba 25 000 USD hrubě. Když se podíváte na první graf a odečtete to, zjistíte, že nezískáme tolik nových uživatelů, kolik jsme byli dříve.

Tato čísla nezahrnují aplikaci Revive Old Post, protože má svůj vlastní web. Plugin pomalu zlepšuje své tempo a pěkně roste. Letos se nám podařilo vydat několik upgradů, ale přesto to není stále soběstačný podnik.

Oživte staré příjmy

Affiliate marketing

Přidružené oddělení našeho podnikání má své vzestupy i pády. Za poslední měsíce se tržby pohybovaly kolem 35 $ / měsíc.

Opět mějte na paměti, že jelikož zde neuchovávám velmi strukturované záznamy, většina z těchto čísel je hrubá a měla by být považována spíše za odhad než za tvrdá data.

Aktualizace produktu ��

Pokud jde o aktualizace produktů, Hardeep Asrani odvedl skvělou práci a ujistil se, že naše pluginy mají dobrou kompatibilitu s Gutenbergem (o tom dokonce napsal na blogu… dvakrát).

Veškeré toto úsilí vyvrcholilo vydáním Otter Blocks, do kterého jsme se také dobře zapojili Orbit Fox.


Gutenbergovy bloky a knihovna šablon Otterem Gutenbergovy bloky a knihovna šablon Otterem

Autor: ThemeIsle

Aktuální verze: 1.5.4

Poslední aktualizace: 26. května 2020

otter-blocks.zip


Hodnocení 98%


60 000 instalací


WP 5.2 + Vyžaduje

Poznámka. Pokud jste autorem tématu, zvažte, jak to ve vašem tématu funguje. Vždy vítáme zpětnou vazbu na všech frontách. Orbit Fox je nyní používán na 300 000+ webech, takže pro vývojáře témat má smysl se ujistit, že s jejich produkty funguje dobře.

Když už mluvíme o Orbit Fox, stále nemáme kolem sebe fungující obchodní model. Myslím, že jakmile se úplně spustíme Optimole, uděláme čas, abychom pečlivěji prozkoumali možnosti a vybrali směr, kterým se vydat, a to zpeněžit.

Prozatím jsme nadšeni, že Orbit Fox dosáhl 300 000+ aktivních uživatelů, a co je důležitější, zdá se, že mnoho z nich to opravdu ocení.

Andrei, spolu s týmem témat, také v září učinil tunu pokroku s naším nadcházejícím tématem WordPress, Neve.
Neve

Měl to být rychlý, lehký a snadno přizpůsobitelný motiv, postavený na kompatibilitě s Gutenbergem a na mysli Elementor a AMP. (IMO, toto je spolu s Orbit Fox v podstatě vše, co většina podniků potřebuje k vytvoření rychlého webu WordPress.)

A konečně jsem vděčný za podporu, kterou jsem obdržel od týmu a lidí kolem mě v posledních měsících. Jsem rád, že mám tu čest pracovat s úžasnými lidmi a být zde v tomto oboru. A jako vždy, pokud chcete něco, o čem byste chtěli napsat více, podělte se o komentáře.

Dobře, to je vše, co pro vás mám tento měsíc. Děkujeme za čtení a za podporu! Zůstaňte v obraze a získejte nové přehledy, které vám budou zasílány, a to odběrem zde:

Všechny úpravy a vtipné přepisy od Karla K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map