Rodina CodeinWP v roce 2015 – Zpráva o transparentnosti č. 1

Tento nadpis nemusí zpočátku znít úplně jasně, takže mi dovolte vysvětlit …


Věřím v transparentnost v podnikání.

Stručně řečeno, já a tým jsme tu, abychom pomohli komunitě WordPress a pokusili se pro nás všechny práci s WordPress snadnější, časově efektivnější a efektivnější. Rádi s vámi komunikujeme prostřednictvím komentářů, různých fór, oficiálních desek s tématem / pluginem WordPress.org, sociálních médií atd..

Naším cílem je také růst našeho podnikání na cestě, a co následuje, vydělat peníze tím. A to je to, o čem dnes chci být průhledný.

Jsem naprosto fascinován tím, co Tým vyrovnávacích pamětí se daří pokud jde o průhlednost a kolik sdílejí se světem. Data z jejich panelu průhlednosti jsou skutečnou zlatou minou nápadů a inspirace z hlediska toho, co bychom mohli dále podnikat a jako komunita..

Tak dlouhý příběh krátký, toto je první vydání toho, co doufám, že se promění v probíhající věc – naši zprávu o transparentnosti č. 1.

Co se v poslední době děje?

Pokud to ještě nevíte, před časem jsme postavili a spustili tematický obchod WordPress s názvem ThemeIsle.

téma

Původní myšlenka se zrodila v listopadu 2012 a trvalo nám téměř dva celé roky, než jsme vytvořili počáteční nabídku, vyzkoušeli ji, provedli některé úvodní kampaně v období beta a nakonec se v září 2014 veřejně spustili.

Jak již bylo řečeno, v té době jsme hodně pracovali s klienty, což mělo dopad na počet hodin, které jsme mohli strávit budováním ThemeIsle.

Každopádně přemýšlel, kolik práce bylo zapojeno vs. kolik výnosů projekt přinesl během celého roku 2013? Zde je graf:

rev1

To, co výše uvedené znamená v obyčejné angličtině, je řečeno potíže.

Rychlý posun vpřed o dalších šest měsíců:

rev2

Věci se začínají zvedat…

A dalších šest měsíců:

rev3

A konečně pár snímků, na které jsme opravdu pyšní:

rev4

rev5

Ve skutečnosti předpokládáme, že v březnu uzavřeme někde kolem příjmu za 45 000 dolarů jen za tento měsíc. To je neuvěřitelné s ohledem na to, kolik času bylo potřeba na to, aby se nám podařilo získat prvních 45 000 $ dříve.

Ve skutečnosti, trvalo nám rok, než jsme vydělali první dolar, a pak dalších šest měsíců, aby se zřetelný dolar.

Ale poté, podařilo se nám zaznamenat nějaký velký růst v poměru kolem 1000 procent v posledních čtyřech měsících. To je něco, za co jsme opravdu vděční, a to, co nás pobízí k tomu, abychom v nadcházejících měsících přinášeli ještě další skvělé věci. Chtěl bych využít této příležitosti a poděkovat vám, kluci, bez vás by to nebylo možné!

Pokud chcete být informováni o tom, co se děje v ThemeIsle, klidně nás sledujte na Twitteru (můžete také sledovat tyto lidi). Pokud neplánujete utrácet peníze na žádné z našich témat, je to v pořádku, máme také zdarma oficiální témata v oficiálním adresáři. Což mě přivádí k…

Naše témata zasáhla WordPress.org "nejoblíbenější" seznam

V ThemeIsle máme prémiové téma s názvem Zerif. Stručně řečeno, jedná se o citlivé, paralaxové rolování, jednostránkové téma pro kreativní agentury a firmy. Dosud to bylo naše nejprodávanější téma roku 2015.

Ale je tu také bezplatná verze, k dispozici v oficiálním adresáři motivů WordPress. Posledních pár měsíců to bylo sedí na nejoblíbenějším seznamu, vznášející se kolem místa 8-14.

Jde v podstatě o zjednodušenou verzi tématu PRO, s některými funkcemi odstraněnými, ale stále dokonale funkčními a skvěle vypadajícími jako vždy. Stahuje se více než 1 000krát denně a jsme rádi, že čísla neustále stoupají.

stahování WP

Nedávno jsme získali opravdu skvělé téma – jednoduše nazvané Flat. Má několik skvělých recenzí a více než 130 000 stažení v době psaní tohoto. Jaký je jeho hlavní rys? Žádné překvapení, jak název napovídá, kolísá principy plochého designu a poskytuje skvělou prezentaci obsahu a čtení. Koukni na to “
Položka nenalezena:
"byt"
neexistuje.

Zdarma pluginy CodeinWP

Tvrdě jsme také pracovali na našich bezplatných doplňcích. Jednoduše řečeno, jsou to tři pluginy, které tvoří jádro naší kolekce:

Oživit starý příspěvek (bývalý Tweet starý příspěvek)
Recenze produktu WP
Vlastní přizpůsobitel přihlašovací stránky

Vlastní přihlašovací stránka Customizer je nejnovější přírůstek do rodiny, plugin, který jsme získali zpět v lednu tohoto roku.

Zde je přehled toho, jak dobře funguje každý plugin:

 • Revive Old Post – v současné době náš nejoblíbenější plugin, který má 455 000 stažení a 40 000+ aktivních instalací.
 • Recenze produktu WP – 90 000 stažení a 20 000+ aktivních instalací.
 • Custom Custom Page Page Customizer – 10 000 stažení a 5 000+ aktivních instalací.

Plánujeme tyto pluginy dále vylepšovat a také představit několik nových.

Nejlepší obsah blogu CodeinWP

Pokud máte na ruce nějaký čas a chtěli byste něco dohánět, tady je přehled nejdůležitějšího obsahu blogu:

 • Jak zjednodušit WP-Admin, aby byl klientsky vstřícný – celkem 3 596 sdílených sociálních médií.
 • Šestikrokový proces návrhu webu WordPress rychle shora dolů (& Způsob, jakým se váš klient bude líbit) – 1 065 sdílení.
 • 30 odborníků sdílí: Nejlepší * neviditelné * pluginy WordPress, díky nimž budete lepší Blogger – 969 sdílení.
 • 101 nejlepších blogů o WordPress a jejich nejoblíbenějších příspěvcích – 900 sdílení.
 • [Infographic] WordPress 4.1 dostane zhruba 1 milion stažení každé dva dny + další okouzlující statistiky WordPress – 390 sdílení

Nový design na CodeinWP.com

Nakonec jsme si navrhli novou verzi hlavního webu CodeinWP.

codeinwp

Restrukturalizovali jsme naši hlavní nabídku a zahrnuli do naší obchodní mise dvě další komponenty. V tuto chvíli zní tagline: PSD do WordPress, Témata a zásuvné moduly na míru, Vlastní WordPress Dev.

Jinými slovy, Pokud potřebujete třídit své webové stránky WordPress, kontaktujte nás, jsme tu, abychom vám pomohli.

A nezapomeňte, že prostřednictvím našeho zpravodaje můžete zůstat informováni o tom, co se děje v CodeinWP. V době psaní tohoto článku je na seznamu již 1 980 nadšenců WordPress. Co takhle se připojit k rozjetému vozu??

Co jste v poslední době dělali? Máte firmu WordPress jakéhokoli druhu, o které byste se chtěli podělit o komunitu? Nebojte se komentovat.

Děkujeme za váš čas a podívejte se na naši příští zprávu o transparentnosti. Doufám, že to vyjde za pár měsíců.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map