Nové doplňky firmy Elementor zasáhly trh a co děláme s naším plug-inem $ 7k / mo – zpráva o transparentnosti # 39

Nové doplňky firmy Elementor zasáhly trh a co děláme s naším plug-inem $ 7k / mo – zpráva o transparentnosti # 39

Nové doplňky firmy Elementor zasáhly trh a co děláme s naším plug-inem $ 7k / mo – zpráva o transparentnosti # 39
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Vítejte v 39. vydání měsíční zprávy o transparentnosti (za duben 2018). V této sérii sdílím vše, co se ve společnosti děje a o čem také stojí za to diskutovat. �� Mluvíme o podnikání, plánech, produktech, učení a mnohem více. Kliknutím sem zobrazíte předchozí přehledy.


Něco, co bylo v poslední době neustálým a vědomým úsilím z mé strany, je pouze pracovat na věcech, na nichž opravdu záleží. A to vlastně platí pro mě samého i pro celý tým.

Na konci dne je dělat správné věci pravděpodobně důležitější než dělat věci správně.

Doufám, že se k tomuto cíli přibližujeme každý měsíc a tento měsíc nebyl jiný. Pracujeme na řadě zajímavých projektů za závěsy a doufám, že se s vámi o některé z nich podělím.

(V peci máme také několik nových projektů, ale ty ještě nejsou připraveny ke sdílení. Zůstaňte naladěni!)

1. Revive Old Post a Revive.Social

Revive Old Post je náš hlavní plugin pro sociální média. (Měli byste to zkontrolovat, mimochodem, pokud s tím ještě nejste obeznámeni.)

Více než šest měsíců pracuje Bogdan na úplném přepsání zdrojového kódu pluginu. Předchozí kódová základna byla trochu rigidní, pokud jde o to, jak bychom mohli rozdělit některá nastavení na účet, namísto na síť (upřímně řečeno, nebylo to vůbec možné).

Od doby, kdy projekt probíhal, jsme se také rozhodli považovat jej za příležitost využít Vue.js a REST API ještě více.

Kromě toho, že jsme schopni rozšířit naši sadu dovedností a lépe se učit tyto technologie, nám to také umožňuje použít novou kódovou základnu k zahájení hostované verze aplikace Revive Old Post. To by nám také umožnilo udělat více, pokud jde o funkčnost, zbavit se WordPress Cron a mnoho problémů souvisejících s hostingem.

Přestože bylo vše řečeno, aktualizace nebyla tak plynulá, jak jsme doufali… Ale dokázali jsme zvládnout všechny problémy rychle a vše opravit za méně než 24 hodin, což podpořilo náš prodej a recenze.

Jak byste si představovali, v této nové verzi nebylo příliš mnoho, pokud jde o nové funkce, protože na ně nebylo zaměřeno. Vzhledem k této nové kódové základně však máme v příštích měsících několik zajímavých věcí. Kódování některých věcí je nyní mnohem jednodušší.

A tento plugin byl skutečně důležitou součástí naší produktové řady. V případě, že vás zajímá, Revive Old Post přinesl za poslední tři roky průměrně 6000 až 7 000 $ / měsíc..

Protože jsem to právě vychoval, je to dobrý okamžik mluvit o celku více "velký" plán, který máme pro plugin.

Něco, co jsme si uvědomili velmi brzy po dobu životnosti pluginu, bylo to, že jeho uživatelé se velmi lišili od průměrného zákazníka ThemeIsle. To nás přesvědčilo, že bychom měli udělat několik drastických kroků, abychom plugin udrželi v růstu:

 1. Přesuňte plugin na samostatný web a nechte jej vytvořit si vlastní značku. To je něco, co jsme se také naučili od Syed of WPBeginner.
 2. Vytvořte originální obsah v této nové (pro nás) oblasti sociálních médií a vytvořte publikum, které by se mohlo o plugin zajímat.
 3. Využijte popularitu bezplatného pluginu a získejte některé organické odkazy, a tím zlepšete viditelnost nového webu.
 4. Pomocí přímých reklam na Facebooku zvyšte provoz na webu a blogu.
 5. Spusťte plugin jako SaaS.

I když se zdá, že plán je přímý, skutečný trpělivost, provádění a zaměření na větší obrázek se ukázalo jako závažné výzvy.

Na konci dne však mít "velký" plán rozhodně dává věci do perspektivy a umožňuje vám to kdykoli zkontrolovat a ujistit se, že se pohybujete správným směrem.

Jsem například s tímto pokrokem velmi spokojen. Během posledních několika měsíců jsme se přibližovali k našemu hlavnímu cíli Revive.Social blog. Tímto cílem je v zásadě využít naše zkušenosti s vytvářením dvou renomovaných blogů v prostoru WordPress a použít je na nové místo.

Doposud se plán pěkně hrál. Díky blogování je lekce stále stejná: vidět jakékoli výsledky zabere hodně času, ale pak se mohou objevit, co vypadá jako přes noc. Ukázka (a), Revive.Social traffic:

Revive.Social traffic

Jsme opravdu rádi, že tento trend vidíme, a doufáme, že to přinese i budoucnost.

2. Doplňky elementů

Spustili jsme nový doplněk doplňků pro našeho oblíbeného tvůrce stránek, Elementora!

Byl to jemný start, ale zdá se, že se komunita opravdu těší novému "věc."

Dobře, tak o co jde?

Říká se tomu Sizzify a je to naše nová sada doplňků a šablon Elementoru.

 • K dispozici je verze Lite tady. Skvělý způsob, jak zjistit, co tento plugin dokáže.
 • A je tu také verze Pro tady. Jednoduše řečeno, Pro má všechno, jak byste očekávali. ��

prskat

Tento nový produkt je obzvláště výhodný pro naše současné zákazníky, kteří již Elementor používají. Jednoduše to přidají k jejich současnému členství.

Opravdu jsem chtěl tento projekt dostat dveřmi, a to i přes můj nedostatek času osobně a spoustu dalších věcí, na kterých jsem pracoval.

Chtěl jsem získat cit pro potenciál celé této podřízené jednotky řízené elementy ve WordPressu.

Při spuštění Sizzify jsme věděli, že to nebude nejlepší takový nástroj, ale usoudili jsme, že stále dokážeme dodávat v1, a získat pocit pro trh, zatímco pracujeme na jeho dalším zdokonalování (což děláme, když píšu) tento).

Jak již bylo řečeno, mám smíšené pocity ohledně výsledků, které jsme dosáhli. První měsíc jsme viděli v prodeji pouze 400 dolarů. Předpokládám, že bez ohledu na vylepšení, která bychom mohli mít pro v2, nebude růst o 25–100x.

A já vím o vlastní hře, kterou tu bereme. V zásadě tím, že uvolníte pouze dostatečně dobrý produkt, skutečně nevidíte plný potenciál trhu. Nakonec pouze mimořádné pluginy získají mimořádné výsledky.

3. CodeinWP a Hestia

Minulý měsíc jsem byl opět docela posedlý poklesem provozu CodeinWP a malým poklesem prodeje motivů. Ne nutně proto, že by to mělo být prioritou, ale více z mých vlastních spouští a jak reaguji při ztrátě [VČETNĚ ANYTHING]. Jen jsem tak konkurenceschopný.

Každopádně jsem chtěl ten provoz a prodej získat zpět!

Udělal jsem spoustu výzkumu a vrátil se s plánem, který v podstatě vyžaduje kompletní přestavbu webu CodeinWP a přepsání zdrojového kódu naší Hestia téma.

V případě CodeinWP plánujeme hodně zaměřit na rychlost, optimalizaci mobilních zařízení a celkově zvýšit zapojení čtenářů. Pro společnost Hestia chceme vylepšit stávající kódovou základnu způsobem, který by minimalizoval budoucí údržbářské práce.

Na CodeinWP pracujeme také z hlediska organizace designu / obsahu a na nový vzhled jsme téměř připraveni. Doufám, že to brzy uvidíte!

4. Týmová práce!

Děláme několik nových zajímavých věcí, týmové. Například jsme v naší příručce zahájili týdenní zpravodajskou iniciativu, která je pak v pondělí kurátorská a doručena celému týmu. Chris se o to postará a odvede opravdu dobrou práci!

Zde je příklad, jak vypadá tento souhrnný e-mail:

Vypadá to jako docela dobrý způsob, jak asynchronně zlepšit komunikaci.

Vedlejší poznámkou je, že naší strategií je vyhýbat se velmi specifickým popisům úkolů hned od začátku, a to se ukáže, že to nakonec nakonec opravdu funguje.

I když na začátku frustrující, je to velmi prospěšné, když se nám podaří najít velmi specifické role pro členy našeho týmu, s nimiž se cítí dobře.

Například jsme původně najali Chrisa, aby nám pomohl s naším úsilím v oblasti sociálních médií. I když to pořád dělá, hodně se také dostává do nových věcí a u nich se ukazuje být velmi dobrý. Stejně jako výše uvedené "týdenní aktualizace" e-mailem.

Dobře, to je vše, co pro vás mám tento měsíc. Jako vždy, díky za čtení a za podporu! Zůstaňte v obraze a získejte nové přehledy, které vám budou zasílány, a to odběrem zde:

Všechny úpravy a vtipné přepisy od Karla K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector