Blog ThemeIsle byl přepracován a přináší výsledky první den – zpráva o průhlednosti # 43

Blog ThemeIsle byl přepracován a přináší výsledky první den – zpráva o průhlednosti # 43

Blog ThemeIsle byl přepracován a přináší výsledky první den – zpráva o průhlednosti # 43
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Zpráva o transparentnosti č. 43


Vítejte ve 43. vydání měsíční zprávy o transparentnosti (za srpen 2018). Tato série pojednává o tom, jak vás informovat o tom, co se ve společnosti děje, o vzrušujících nových projektech, kterých se účastníme, plus o myšlenkách a poznatcích ze světa podnikání WordPress. Kliknutím sem zobrazíte předchozí přehledy.

Příjmy jsou marnost. Zisk je rozum. Hotovost je realita.

Předtím, než skočím do nejnovějších zpráv, chci vám ukázat výše uvedenou nabídku (věřím Greg Savage). Cítím, že je to opravdu třeba říkat častěji.

S tímto tvrzením rezonuji zejména proto, že se týká současného kontextu, ve kterém se podnik nachází. I když jsou naše příjmy značné, naše míra zisku není tak velká a naše hotovostní rezervy jsou ještě horší. Ale dost s negativitou! August byl pro nás ve skutečnosti celkem vynikající! Zde je vše:

Z obchodního hlediska je hlavním cílem letošního roku zlepšení kritických metrik. Abychom toho dosáhli, udělali jsme následující kroky:

  1. Optimalizace toho, co utrácíme za marketing, a více se spoléháme na kanály, které fungují nejlépe a zároveň snižují ty, které nedosahují dobré výkonnosti. Například snížením příjmů z přidružených společností jsme snížili rozpočet na reklamy na Facebooku.
  2. Zajistěte, aby správní lidé pracovali na správných projektech.
  3. Udržet další investice pod kontrolou trochu víc. Například když milujeme sponzorování akcí WordPress, cestování do WordCamps nebo přispívání do komunity, měli bychom se ujistit, že to zůstane v rámci zdravého rozpočtu a nepoškodí cash flow společnosti.
  4. Práce na způsobech, jak lépe zpeněžit naše projekty.

S ohledem na to vše jsou hlavní body srpna:

Redesign blogu ThemeIsle

Po dokončení redizajnu CodeinWP před několika měsíci bylo na čase udělat totéž pro blog ThemeIsle. Cíle byly také docela podobné. Zaměřili jsme se především na zlepšení informační architektury, rychlosti a mobilního zážitku.

Návrh blogu ThemeIsle

John z AnalogWP odvedl skvělou práci při navrhování webu, zatímco náš tým pracoval na implementaci s WordPress.

Hned po spuštění tohoto přepracování jsme celkově zaznamenali skok v relevantních metrikách. Míra okamžitého opuštění, doba na webu, míra konverze, vše se zlepšilo.

Zkoumání toho, jak blog ThemeIsle roste, je pro mě velmi zajímavé (několikrát jsem psal o různých experimentech, které jsme provedli, ao jejich dopadu na provoz). Celkově se nám podařilo v roce 2018 3x zvýšit provoz blogů ThemeIsle 3x, což je již lepší než původní cíl, který jsem stanovil na začátku roku. To mi ukazuje, jak těžké je myslet nelineárně.

Přesněji řečeno, v dubnu 2017 jsme na blogu měli 200 článků – zhruba rok po spuštění. Počet článků, které máme nyní, je nad 480. Skvělá věc však je, že se provoz nezdvojnásobil ani ztrojnásobil. Ve skutečnosti je 14x větší!

Růst blogu ThemeIsle

Teď, jestli si myslíte, že 14x je dobrý nebo špatný, je jen na vás. Chci se seznámit s tím, že byste pravděpodobně neměli očekávat žádné významné výsledky z marketingu obsahu dříve, než po 2-3 letech úsilí. Nebo alespoň to je to, co vidíme na základě naší práce – a to nejen pro tento jeden projekt.

K další poznámce došlo v srpnu také k aktualizaci algoritmu Google, který oběma blogům dal docela ránu. Viděli jsme 35% + nárůst provozu na ThemeIsle a 25% + zvýšení na CodeinWP. Jak již bylo řečeno, protože jsem rád, že tato čísla vidím, provoz našich nejcennějších článků se příliš nezvýšil. To znamená, že zvýšení se nepřímo nepřímo promítlo do vyšších příjmů. Stále je to potvrzení, že veškerá těžká práce, kterou jsme dělali, abychom vylepšili stránky, se vyplácí.

Když jsme spustili blog ThemeIsle, cílem bylo ukázat, jak marketingový obsah funguje v dlouhodobém horizontu a čeho lze realisticky dosáhnout, když se soustředíte na budování důvěry a publikování skvělého obsahu, přičemž ponecháte jakýkoli "chytrý" propagace z rovnice.

Na seznamu redesignů je další hlavní stránka ThemeIsle.com. Je to stále v počátečních fázích, takže tady s vámi nemusím moc sdílet. Stále se však věci vyvíjejí kupředu, takže během několika měsíců můžete očekávat novinky.

Náš první velký projektový prodej

Pro ty z vás, kteří tyto zprávy pravidelně čtete, víte, že jsme během cesty získali řadu menších projektů / produktů a pokusili jsme se je integrovat do našeho portfolia. Věřím, že získání zajímavých nových produktů může být skvělým způsobem, jak otevřít své podnikání novým příležitostem.

Přestože jsem byl mnohokrát kupujícím, nikdy jsem žádný takový majetek neprodal. Tento měsíc se změnil.

Jedna věc, kterou jsem si v poslední době uvědomil, je, že i když samotný prodej není z hlediska hotovosti obrovskou výhrou, může to být pro uživatele stále výhrou. Například mohou vidět, jak se vývoj dané věci restartoval, nebo získat přístup k lepšímu celkovému řešení v důsledku akvizice.

To mě přivádí k Pirate Forms – našemu jednoduchému pluginu kontaktního formuláře pro WordPress. Minulý měsíc jsme se rozhodli plugin prodat WPForms. Toto rozhodnutí nebylo snadné, ale věřím, že je to správné, co dělat ve velkém schématu věcí.

wpforms

Pirate Forms je plugin s více než 300 000 aktivními instalacemi a více než 3 000 000 stažení celkem. Jedná se o skvělé jednoduché řešení, které nevyžaduje mnoho nastavení, než začnete používat kontaktní formulář, což je skvělé, a myslím, že to je jeden z aspektů, který uživatelé ocení nejvíce.

pirátské statistiky

Museli jsme však čelit dvěma věcem o budoucnosti pluginu. No.1 je, že nemáme dostatek zdrojů, abychom se mohli v příštím roce soustředit na vývoj pluginu. No.2 je, že současné řešení již není pro tržní prostředí dost dobré. Když to dáme dohromady, nezní to jako zvlášť dobrý scénář pro současné uživatele pluginu, zejména pro ty, kteří platí za profesionální verzi.

V každé transakci, kterou děláme – bez ohledu na to, zda nakupujete nebo prodáváte – je nejdůležitější věcí, která ovlivňuje mé rozhodnutí, důvěra a uživatelský dojem. Stejně jako v, ptám se sám sebe, jestli to, co se chystám udělat, je ten správný krok pro uživatele – jestli to zlepší jejich celkovou zkušenost.

Může to znít trochu jako příliš "cítit se dobře" co říci, ale je to opravdu správný krok z obchodního hlediska. Dobrá obsluha uživatelů není jen správná věc na osobní úrovni, ale také správná věc z obchodního hlediska. Pokud neuděláte to, co je pro uživatele nejlepší, nemůžete nikdy očekávat, že se daná osoba vrátí pro další podnikání!

Dlouhý obchod krátký, poté, co jsem měl v minulosti příležitost setkat se a hovořit s Syedem Balkhi (generálním ředitelem WPForms), a také po prozkoumání současného pluginu WPForms, jsem si uvědomil, že mít perfektní scénář by bylo získat společnost Pirate Forms.

WPForms představuje podobnou vizi toho, co by měl být plugin pro kontaktní formulář, který by měl být – zaměřený na to, aby byl takový plugin pro začátečníky nejpřátelštější na trhu, a je také již výkonnějším a všestrannějším řešením než Pirate Forms.

Takže, jak to čtete, Pirate Forms je nyní součástí rodiny WPForms. Můžete si přečíst více o akvizici a co to znamená pro současné uživatele pluginu tady.
pirátské formy-jsou-nyní-wpformy

Celkově nám tento krok umožňuje uvolnit určitý prostor a zaměřit se více na další projekty, jako je naše hlavní podnikání na ThemeIsle.com, stejně jako na naše nadcházející řešení, jako je OptiMole a Páska přes oko.

Účinnější zpeněžení

Jak možná víte, na našich blogech máme několik hlavních metod vydělávání peněz. Nejprve se vždy snažíme lidi nasměrovat k našim vlastním produktům – tématům a zásuvným modulům. To je samozřejmě vždy nejlepší cesta. Druhou nejúčinnější metodou je affiliate marketing. Jednoduše řečeno, pokud existuje produkt, kterému věříme, doporučujeme jej čtenářům (prostřednictvím recenzí, srovnání atd.) A získat snížení prodeje.

V poslední době jsme také začali experimentovat s některými klasickými reklamami – jako v AdSense.

AdSense se zdá být nejstarší věcí na světě, pokud jde o zpeněžení stránek, ale je to stále velmi životaschopná metoda.

V první řadě jde o hlavní zpeněžovací metodu pro většinu kanálů YouTube. Jakmile lidé začnou sledovat videa, je těžké lidi přejít z YouTube (kliknout na odchozí odkaz), takže zpeněžení v YouTube se v podstatě stává vaší jedinou možností. Protože teď máme Náš vlastní kanál YouTube, Práce na zlepšení svých příjmů je na našem radaru stejně jako cokoli jiného. Také experimentujeme s AdSense JustFreeThemes.

reklamy jft

I když se to ještě neprojevilo velkým vítězstvím, dozvěděl jsem se o některých zajímavých nových funkcích, které jsou dnes v AdSense dostupné.

Například, existuje tato věc se nazývala zůstatek reklamy. Umožní vám zobrazovat reklamy pouze pro 10% uživatelů, kteří zpeněžují vaše peníze – ti, kteří s největší pravděpodobností kliknou. Všichni ostatní mohou vidět nějakou jinou zprávu, například přihlášení k odběru zpravodaje nebo něco zcela nepropagačního.

To v kombinaci s nevtíživými umístěními může přinést trochu výnosů, což může být pro mnoho menších online podniků příjemnou záchrannou sítí. Pro nás je však stále v testovací fázi a není k dispozici mnoho výsledků.

Další poznámku píšu z našeho každoročního ústupu společnosti. To se ukazuje jako skvělý způsob, jak spolu strávit nějaký čas. Přesto jsme ještě nenašli způsob, jak pozvat všechny lidi, kteří pro společnost pracují vzdáleně.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Hackathoning v krásné scenérii # Romania #teiubesc

Příspěvek sdílený uživatelem ThemeIsle (@themeislewp) 17. září 2018 v 6:42 hodin PDT

Dobře, to je vše, co pro vás mám tento měsíc. Jako vždy, díky za čtení a za podporu! Zůstaňte v obraze a získejte nové přehledy, které vám budou zasílány, a to odběrem zde:

Všechny úpravy a vtipné přepisy od Karla K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector