Parim odav WordPressi hostimine: 10 võimalust alla 0,99 dollari kuus

Parim odav WordPressi hostimine: 10 võimalust alla 0,99 dollari kuus

Parim odav WordPressi hostimine: 10 võimalust alla 0,99 dollari kuus
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

Õige WordPress-hosti leidmine on juba iseenesest piisavalt keeruline – ärge unustage leida nii head kui ka odavat. Seda silmas pidades otsustasime korraldada oma testid, et selgitada välja parimad praegu turul olevad odavad WordPressi hostingu pakkujad.


Siiski on oluline meeles pidada, et hostimise osas ei saa te alati seda, mille eest maksate – mitmetel selles loendis nimetatud veebimajutajatel on suurepärased hinnangud. See ütleb meile, et kindlasti on võimalik leida tasakaal mõistlike hindade ja hea jõudluse vahel.

Selle artikli jooksul vaatleme iga veebimajutaja tugivõimalusi, toimivuse hindeid, kasutajareitinguid, individuaalseid plaane ja muidugi ka hinda – siis näeme, milline neist ilmub kõige tipuks.

Parimad odavad WordPressi hostingu pakkujad

Parimaid odavate WordPress-i hostiteenuse pakkujaid võrreldud (täielikult)

Kuna katame käputäis erinevaid odavaid WordPressi hostimise pakkumisi, kasutades mitut kriteeriumi, siis alustame ettevõtlusega. Nii saate kogu vajaliku teabe ilma kohevuseta.

Kiiruse testimisel kasutame kahte tööriista, Pingdom ja Load Impact. Esimene mõõdab lihtsalt laadimiskiirust, teine ​​aga testib teie saiti, simuleerides kuni 25 samaaegset kasutajat, kes pääsevad sellele viie minuti jooksul juurde. Testimiseks kasutatud sait oli lihtsalt lihtne WordPressi install.

Vaatame lähemalt.

1. Bluehost (www.bluehost.com)

Sinine vaim

Bluehost on üks väheseid hostiettevõtteid, mida WordPress.org ametlikult soovitab. See muudab selle turul üheks mugavamaks lahenduseks. Bluehost pakub majutuse seadistamise haldamiseks kena kohandatud paneeli ning kõiki funktsioone, mida peate oma WordPressi saidi ehitamiseks ja käivitamiseks. Bluehost on ka üks populaarsemaid võõrustajaid seal – saate meie 2017. aasta hostimisuuringus 450 häält (kus kasutajad hindasid seda 7,93 / 10).

Vaatamata madalale hinnale saate ka tasuta domeeninimi koos teie plaaniga ning juurdepääs tasuta saidiehitajatele ja ühe klõpsuga WordPressi installimistele.

Tugivõimalused:

Bluehost pakub ööpäevaringset tuge, mis on võimeline lahendama mitte ainult teie jaoks mitmesuguseid tehnilisi probleeme, vaid pakub ka juhiseid teie eesmärkide saavutamiseks veebisaidil ja kuidas need on seotud veebipõhise edu saavutamisega. Seal on ka head teadmistepagas millele saate vajadusel viidata.

Mida tegelikud kasutajad ütlevad:

 • Bluehost on esimene hostimisplatvorm, mida WordPress.org on kunagi soovitanud.
 • Bluehost hindas kasutajate poolt 7.93 / 10.
 • 23,7% Bluehosti klientidest on esmakordselt veebimajutuse pakkujad.

Hinnakujundus

 • Tavaline (2,95 dollarit kuus): Toetab ühte veebisaiti, 50 GB kettaruumi ja ühe tasuta domeeninimega. Mis pole selle hinnaklassi plaanide hulgas tavaline.
 • Pluss (5,45 dollarit kuus): Teil võib olla piiramatu arv veebisaite, mõõtmata veebisait, piiramatu e-posti konto ja e-posti salvestusruum.
 • Choice Plus (5,45 dollarit kuus): See plaan sisaldab kõike, mida saate teenuses Plus, ja lisatud on ka domeeni privaatsus ja automaatsed saidi varundamised. Praegu on Choice’iga sama hind, mis teeb sellest parema valiku.

Millal võiks kaaluda Bluehost’i kasutamist

Bluehost on hea valik kasutajatele, kes eelistavad hostimislahendusi, millega on lihtne alustada ja millel on turul üldiselt hea maine. Lisaks on uskumatu, et saate tasuta domeeninime lisaks hostile 2,95 dollarit kuus.

Veenduge, et kasutaksite ülaltoodud linki Bluehost’i jaoks. Tegemist on siiski sidusettevõtte lingiga (mis tähendab, et saame väikese vahendustasu), see avab teile ka soodsama hinnaga 2,95 dollarit vs 3,95 dollarit. Seda allahindlust ei saa, kui külastate Bluehost’i saiti muul viisil kui ülaloleva lingi kaudu.

Minge Bluehostisse

2. Hostinger (www.hostinger.com)

Hostinger

Hostinger on juba mõnda aega tegutsenud ja nad on alati olnud tuntud oma taskukohaste hindade poolest. Kuid! See, mida nad selle pakkumisega teevad, on taskukohasem. Las ma ütlen seda lihtsalt …

Nende odavaim veebimajutusplaan on 0,99 dollarit kuus!

Tõsi, see on ette nähtud ainult esialgseks palgaperioodiks ja pärast seda peate maksma 7,99 dollarit kuus, kuid see on siiski suurepärane võimalus saada endale host, mida saate kasutada lihtsal veebiprojektil.

Selle odavaima seadistuse korral on teil lubatud hostida ühte veebisaiti ja lisaks saate ka ühe e-posti konto. Seal on ka 100 GB ribalaiust, millest peaks piisama.

Alumisel küljel ei saa te tasuta SSL-sertifikaati, mis on mürsk, ja igapäevaseid varukoopiaid pole.

Laadimisajad kesk. viimase 30 päeva jooksul:

 • Saksamaa: 0,39 s
 • Seattle, USA: 1,23 s
 • Toronto, Kanada: 0,84 s
 • Sydney, Austraalia: 3.25s

Tugivõimalused:

Kui teil on seadistusega probleeme, võite pöörduda tugimeeskonna poole reaalajas vestluse kaudu, 24/7/365. Saadaval on ka kasulik teadmistebaas.

Hinnakujundus

 • Üksik (0,99 dollarit kuus): Tore, kui avate oma esimese saidi.
 • Lisatasu (2,15 dollarit kuus): Tore, kui plaanite käivitada paar saiti, kuid te ei eelda, et kumbki neist saaks tohutult liiklust. Samuti annab teile esimesel aastal tasuta domeeninime.
 • Äri (3,45 dollarit kuus): Suurepärane tavaliste veebisaidiprojektide jaoks. Annab teile tasuta SSL-i ja igapäevaseid varukoopiaid ning lisaks saate ka esimesel aastal tasuta domeeni.

Millal kaaluda Hostingeri kasutamist

See on lihtne. Kasutage Hostingerit, kui soovite töötada odavaima saadaoleva veebimajutusplatvormiga. Selle hinna eest pakutavad funktsioonid pole murrangulised, kuid see host saab töö tehtud!

Minge Hostingeri juurde

3. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

SiteGround on järjekindlalt üks parimatest WordPressi hostidest ja pole raske mõista, miks. Nende WordPressi plaanid pakuvad tasuta saidiülekandeid toeta Git kõrgematel plaanidel ja lisage oma SuperCacher tööriist paremaks kiiruseks.

Laadimisajad kesk. viimase 30 päeva jooksul:

 • Saksamaa: 0,73 s
 • Seattle, USA: 1,35 s
 • Toronto, Kanada: 1,13 s
 • Sydney, Austraalia: 2.19 s

Tugivõimalused:

Toetamise puhul ei reeda ka see host. Nende meeskond on saadaval ööpäevaringselt otsevestluse (millele reageeritakse väga kiiresti), piletite ja telefoni teel. Samuti pääseb juurde põhjalik teadmistebaas vajadusel.

Mida tegelikud kasutajad ütlevad:

 • Üldine hinnang 4,6 / 5.
 • WordPressi valdavate tugiteenuste hinnang on 4,5 / 5.
 • Usaldusväärsus – 4,6 / 5.

Hinnakujundus

 • Käivitamine (3,95 dollarit kuus): Ideaalne alustavatele ettevõtetele ja tagasihoidlikule ettevõttele, kes peavad majutama ühte veebisaiti.
 • GrowBig (5,95 dollarit kuus): Ideaalne ettevõtetele, millel on mitu veebisaiti.
 • GoGeek (11,95 dollarit kuus): Sobib suurtele ettevõtetele, mis saavad palju liiklust.

Millal kaaluda SiteGroundi kasutamist

SiteGround pakub suurepärase segu täiustatud WordPressi funktsioonidest, madalatest hindadest ja korralikest kiirustest. See teeb sellest hea valiku kõikvõimalike WordPressi kasutajate jaoks ja eriti kui hindate oma luksuslike veebisaitide tööd, töötades endiselt odava WordPress-i hostimisega.

Minge saidile SiteGround

4. Nimihell (www.namecheap.com)

Nimehekk

Kuigi Namecheapil pole enam kuutasusid vähem kui 1 dollar, on nad endiselt uskumatult taskukohane host, mis pakub odavat tasulist WordPressi igakuist hostimist.

Need võimaldavad teil valida USA-s või Ühendkuningriigis asuva andmekeskuse. Saate kuni 20 GB SSD-ga kiirendatud kettaruumi, piiramatu ribalaius ja saate käitada kuni kolme saiti (kõik odavaima plaani alusel).

Laadimisajad kesk. viimase 30 päeva jooksul:

 • Melbourne: 3.14 s.
 • New York: 1.11s.
 • San Jose, CA: 0,61 s.
 • Stockholm: 2,22 s.

Tugivõimalused:

Meie kogemuste põhjal pole Namecheapi toega tegelikult midagi ette heita. Neil on hea teadmistebaas, palju õpetlikke artikleid, lisaks elavad vestluse esindajad teevad oma tööd väga hästi (vähemalt ühe inimesega, kellega rääkisime) ning otsevestluse ooteaeg on väga lühike.

Ka oma veebisaidi seadistamine on üsna lihtne. Niipea kui olete võõrustamiskava eest tasutud, osutab Namecheap teile uue WordPressi installimise osas õiges suunas (mida saab teha Softaculous’i kaudu).

Hinnakujundus

 • Stellar (1,44 dollarit kuus): Annab teile 20 GB SSD-ga kiirendatud kettaruumi + võimaluse käivitada kuni kolm veebisaiti.
 • Stellar Plus (4,88 dollarit kuus): Mõõdetud SSD-ga kiirendatud salvestusruum, ribalaius ja veebisaidid.
 • Täheäri (8,88 dollarit kuus): 50 GB puhast SSD kettaruumi koos mõõtmata ribalaiuse ja piiramatu veebisaitidega.

Väärib märkimist, et eespool nimetatud Namecheapi hinnad on kuumaksete eest, arvestades, et paljud teised WordPressi odavad hostid nõuavad, et nii odavate hindade saamiseks maksaksite ette aasta ette.

Millal kaaluda Namecheapi kasutamist

Kuigi Namecheap pole just nii odav kui kunagi varem, on see siiski uskumatult taskukohane – ainult 1,44 dollarit kuus koos kuumaksetega ehk 24,88 dollarit terve aasta eest. Nagu öeldud, puudub Namecheapil WordPressi spetsiifiliste funktsioonide osakonnas väike osa.

Minge Namecheapile

Teid võivad huvitada ka need artiklid:

 • 6 parimat "Odav" VPS-i hostiteenuse pakkujad, mida tasub kasutada 2020. aastal
 • 10+ parimat odavat premium WordPressi-teemat 2020. aastaks
 • Kas serverita WordPress on mõistlik? Shifter vs HardyPress – ülaosa "Peata WordPressi hostimine" Valikud võrreldud

5. GoDaddy (www.godaddy.com)

GoDaddy

GoDaddy on hostimise üks suurimaid nimesid. Nende WordPressi plaanides õnnestub ühendada odav algtaseme hind tasuta domeeninime ja automaatsete varukoopiatega. Kõigil, välja arvatud kõige odavamal astmel, saate ka ühe klõpsuga lavastussaidid.

Laadimisajad kesk. viimase 30 päeva jooksul:

 • Melbourne: 1,83 s.
 • New York: 0,87 s.
 • Amsterdam: 1,49 s.

Tugivõimalused:

GoDaddy pakub ööpäevaringset ja ööpäevaringset tuge erinevate globaalsete telefoninumbrite kaudu, samuti reaalajas vestlust. Neil on ka üksikasjalik teadmistebaas kõigi nende toodete jaoks.

Mida tegelikud kasutajad ütlevad:

 • Üldine hinnang 3,5 / 5.
 • WordPressi valdavate tugiteenuste hinnang on 3,3 / 5.
 • Usaldusväärsus on hinnatud 3,7 / 5.

Hinnakujundus

 • Tavaline (5,99 dollarit kuus): Toetab ühte veebisaiti ja kuni 25 000 igakuist külastajat.
 • Deluxe (12,99 dollarit kuus): Toetab ühte veebisaiti ja kuni 100 000 igakuist külastajat.
 • Ülim (19,99 dollarit kuus): Toetab kahte veebisaiti ja kuni 400 000 igakuist külastajat.

Millal kaaluda GoDaddy kasutamist

GoDaddy on hea valik, kui teil on ainult üks või kaks veebisaiti. See on ka üks odavaimaid viise, kuidas pääseda juurde hallatavatele WordPressi hostimistüüpi funktsioonidele, näiteks ühe klõpsuga saidisaidid.

Minge GoDaddy juurde

6. DreamHost (www.dreamhost.com)

DreamHost

Algselt 1996. aastal asutatud DreamHost on veebimajutusteenuste valdkonnas kangelane. DreamHost on lihtsalt kõikehõlmav, taskukohaste hindade, heade hinnangute ja pikaajalise mainega.

Laadimisajad kesk. viimase 30 päeva jooksul:

 • Saksamaa: 2,06 s
 • Seattle, USA: 0,73 s
 • Toronto, Kanada: 0,99 s
 • Sydney, Austraalia: 1.80s

Tugivõimalused:

DreamHost pakub 24-tunnist ja 365-aastast tuge USA-s asuvalt ettevõttesiseselt tugimeeskonnalt, mis meeldib kõigile. 24/7/365 tugi kehtib siiski ainult e-posti / piletitoe jaoks. Live-vestluse tugi on saadaval iga päev kell 5.30–21.30 Vaikse ookeani aja järgi. Telefonitugi pole, kuid DreamHostil on üksikasjalik teadmistebaas mida saate kasutada eneseabiks.

Mida tegelikud kasutajad ütlevad:

 • Üldine hinnang 4,1 / 5.
 • WordPressi valdavate tugiteenuste hinnang on 3,9 / 5.
 • Usaldusväärsus – 4,1 / 5.

Hinnakujundus

 • Jagatud starter (2,59 dollarit kuus): Toetab ühte piiramatu liikluse ja igapäevase varukoopiaga veebisaiti.
 • Jagatud piiramatu (7,95 dollarit kuus): Toetab piiramatuid veebisaite koos piiramatu liikluse ja igapäevaste varukoopiatega.

Millal võiks DreamHosti kasutamist kaaluda

Kuigi WordPressi spetsiifiliste funktsioonide osas pole DreamHost midagi toretsevat, siis see "lihtsalt töötab", mida kõik kasutajad kõige enam soovivad. Lisaks on DreamHost juba pikka aega tegutsenud, mis peaks teile andma kindlustunnet nende hostimise stabiilsuse osas.

Minge saidile DreamHost

7. InMotioni hostimine (www.inmotionhosting.com)

InMotioni hostimine

InMotion pakub odavaid WordPressi hostimisplaane lisaks hulgale täiustatud funktsioonidele, näiteks WP-CLI tugi ja tasuta veebisaidi ülekanded.

Laadimisajad kesk. viimase 30 päeva jooksul:

 • Saksamaa: 3,16 s
 • Seattle, USA: 3.35s
 • Toronto, Kanada: 3.55s
 • Sydney, Austraalia: 3,87 s

Tugivõimalused:

Meie suhtlus InMotioni tugitiimiga on olnud pidevalt positiivne. Neil on reaalajas vestlustaotlustele kiireks vastamiseks – meie puhul vähem kui kolme minutiga – vastamiseks ning nad võtavad ka telefoni- ja Skype-kõnesid.

Mida tegelikud kasutajad ütlevad:

* saadaval on ainult väike andmekogu

 • Üldine hinnang 4,3 / 5.
 • Usaldusväärsus – 4,4 / 5.
 • Tugevus 4,2 / 5.

Hinnakujundus

 • Käivitamine (3,99 dollarit kuus): Toetab kuni kahte veebisaiti ja sobib suurepäraselt tagasihoidlike seadistuste jaoks.
 • Võimsus (5,99 dollarit kuus): Toetab maksimaalselt kuut veebisaiti ja on suurepärane valik väikeste veebisaitide portfellide jaoks.
 • Pro (13,99 dollarit kuus): Sisaldab täiustatud tugivalikuid ja saab hakkama piiramatu arvu veebisaitidega. See on suur valik elektritarbijatele.

Millal kaaluda InMotioni kasutamist

InMotioni laadimiskiirus pole ettevõtte parim, kuid neil on suurepärane tugitiim ja palju täiustatud WordPressi funktsioone. See teeb sellest suurepärase valiku neile, kes peavad jõudlust vähem kriitiliseks kui käetugi.

Minge InMotioni

8. iPage (www.ipage.com)

iPage

iPage ei paku nii palju WordPressi plaane kui tema konkurendid, kuid need sisaldavad ka muid kasulikke funktsioone, näiteks populaarseid eelinstalleeritud pistikprogramme ja kohandatud juhtpaneeli. Üldiselt jäävad nad odavate WordPress-hostingute valdkonnas atraktiivseks.

Laadimisajad kesk. viimase 30 päeva jooksul:

 • Melbourne: 1,68 s.
 • New York: 0,64 s.
 • Stockholm: 1,43 s.

Tugivõimalused:

Vaatamata madalatele hindadele, olime meeldivalt üllatunud, kui kvaliteetset iPage WordPressi kasutajatele pakub. Nende otsevestluse ooteajad võivad natuke venida, kuid töötajad on platvormi osas asjatundlikud. Kasutajad saavad tuge ka telefoni ja e-posti teel.

Hinnakujundus

 • WP Starter (3,75 dollarit kuus): Ideaalne tagasihoidlike veebisaitide jaoks, pakkudes piiramatut ruumi ja ribalaiust.
 • WP Essential (6,95 dollarit kuus): Sisaldab täiustatud turva- ja jõudlusfunktsioone, muutes selle paremini ettevõtetele.

Millal kaaluda iPage’i kasutamist

Paljud kasutajad ei vaja oma WordPressi plaanide osas liiga palju paindlikkust, nad vajavad lihtsalt midagi sellist, mis töötab karbist väljas ja ilma liigse vaevata. iPage’i tagasihoidlikud pakkumised muudavad selle tüüpi kasutajatele ideaalseks – ehkki muret valmistab suur kasutajakoormus.

Minge iPage’i

9. HostGator (www.hostgator.com)

HostGator

Hoolimata madalatest hindadest pole HostGatoril WordPressi hostide seas parimat mainet olnud. Kuid näib, et nad on hiljuti teinud kannapöörde oma WordPressi pilve hostimiskavadega, mis pakuvad tasuta automaatset varundamist ja Turvaliste pistikupesade kiht (SSL) sertifikaadid.

Laadimisajad kesk. viimase 30 päeva jooksul:

 • Saksamaa: 1,29 s
 • Seattle, USA: 0,72 s
 • Toronto, Kanada: 0,85 s
 • Sydney, Austraalia: 1.30s

Tugivõimalused:

HostGatori tugiteenistujad on saadaval ööpäevaringselt otsevestluse, telefoni, e-posti ja isegi tavalise vana posti kaudu. Reaalajas vestluse ajal kulub teiega ühenduse võtmiseks tavaliselt kõige rohkem mõni minut (meie kogemuste kohaselt vahemikus viis kuni kümme) – meie arvates üsna kiire.

Mida tegelikud kasutajad ütlevad:

 • Üldine hinnang 3,7 / 5.
 • Vastavus hinnale 3,9 / 5.
 • Usaldusväärsus – 4,0 / 5.

Hinnakujundus

 • Hatchling (2,75 dollarit kuus): Toetab ühte korraliku liiklusega veebisaiti, muutes selle ideaalseks väikeste ajaveebide jaoks.
 • Beebi (3,95 dollarit kuus): Võõrustab piiramatu mõõduka liiklusega veebisaite. See on hea võimalus väikeste veebipoodide ja teenindussaitide jaoks.
 • Äri (5,95 dollarit kuus – mitte kirjaviga): Toetab piiramatu arvu saite ja on hea võimalus juba asutatud ettevõtetele ja rangete nõuetega ettevõtetele.

Millal kaaluda HostGatori kasutamist

HostGator pakub WordPressi veebisaitidele köitvat madala hinna ja hea kiiruse kombinatsiooni. Veelgi enam, ka nende tugiteenus pole pool paha.

Minge HostGatorisse

10. A2 hostimine (www.a2hosting.com)

A2 majutamine

A2 Hosting on populaarne sõltumatu WordPress-host, mis pakub head jõudluse ja taskukohasuse tasakaalu. A2 Hostingiga ainulaadne ost on see, et nad pakuvad igakuist tasulist hostimist isegi kõige odavamatel hostingutasanditel. Ja võite hankida ka eelinstalleeritud WordPressi ja eelkonfigureeritud tasuta SSL-sertifikaadi.

Laadimisajad kesk. viimase 30 päeva jooksul:

 • Saksamaa: 1,37 s
 • Seattle, USA: 0,95 s
 • Toronto, Kanada: 0,61 s
 • Sydney, Austraalia: 2.10 s

Tugivõimalused:

A2 Hosting pakub oma kaudu 24/7/365 tuge "Guru meeskonna tugi." Toega saate ühendust võtta otsevestluse, e-posti või telefoni teel. Tugiagendid tunnevad lisaks üldistele hostimisteadmistele ka WordPressi.

Mida tegelikud kasutajad ütlevad:

 • Üldine hinnang 3,8 / 5.
 • Etenduse tulemus on hinnatud 3,8 / 5.
 • Usaldusväärsus on hinnatud 3,9 / 5.

Hinnakujundus

 • Lihtne (3,92 dollarit kuus): Toetab ühte veebisaiti, millel on piiramatu salvestusruum ja andmeedastus. Hea võimalus põhisaitide jaoks.
 • Swift (4,90 dollarit kuus): Võõrustab piiramatu arvu veebisaite ja omab ka kahekordseid ressursse, mis tähendab kiiremaid lehe laadimisaegu. See on hea valik keskmise liiklusega saitidele või väikestele poodidele.
 • Turbo (9,31 dollarit kuus): Toetab piiramatu arvu saite ja sellel on A2 Hosting Turbo funktsionaalsus veelgi kiiremate lehe laadimisaegade jaoks. Hea võimalus tulemuslikkuse teadlikele kasutajatele eelarves.

Millal kaaluda A2 hostimise kasutamist

A2-l on üldiselt WordPressi kogukonnas hea maine ja see pakub suurepärast jõudluse ja hinna tasakaalu. Lisaks on nad üks väheseid hostreid, mis pakub tasulist igakuist hostimist, mis teeb A2-hostimisest hea valiku, kui te ei soovi kogu aasta eest ettemaksu maksta.

Minge A2 hostimise lehele

Järeldus

Kui tegemist on odava WordPress-i hostimisega, on Hostinger odavaim sisenemispunkt, kuna saate selle taskukohase hinnaga 0,99 dollarit kuus maksta. Ka jõudluse tulemused on väga head ja sellest peaks piisama, et oma esimest veebisaiti käima saada.

Teised võõrustajad võivad pakkuda madalamat kuuhinda, kuid parima hinna saamiseks peate mitu aastat ette ostma.

Kvaliteedi ja hinna suhte osas meeldivad meile ka Bluehost, SiteGround ja A2 Hosting. Oleme neid soovitanud põhimõtteliselt iga kord, kui keegi küsib.

Nagu öeldud, on kõigil täna arutatud odavatel WordPressi hostimisvõimalustel oma ainulaadsed tugevused, mis teeb neist kõigist kindlad kandidaadid.

Vaatame neid veel viimast korda:

Parimad odavad WordPressi hostingu pakkujad

Odavaim kava
WordPressispetsiifilised plaanid?
WordPressile omased funktsioonid?
WordPressi toe hinnang
Keskmine Laadimiskiirus
Üldine kasutajahinnang

Sinine vaim

Hostinger

SiteGround

Nimehekk

GoDaddy

DreamHost

Liikumises

iPage

HostGator

A2 majutamine

2,95 dollarit3.42 / 51,96 s3,97 / 5
0,99 dollaritEi kohaldata1,43 sEi kohaldata
3,95 dollarit4.45 / 51,35 s4,6 / 5
1,44 dollaritEi kohaldata1,77 sEi kohaldata
5,99 dollarit3.25 / 51,40s3,5 / 5
2,59 dollarit3,86 / 51,39 s4,1 / 5
3,99 dollarit3,78 / 53,48 s4,3 / 5
3,75 dollaritEi kohaldata1,25 sEi kohaldata
2,75 dollarit3.32 / 51,04 s3,7 / 5
3,92 dollarit3.54 / 51,26 s3,8 / 5

KKK

Mis on WordPressi hostimine??

WordPressi hostimine on omamoodi veebimajutus, mis on spetsiaalselt optimeeritud töötama koos WordPressi tarkvaraga. Võite eeldada ka WordPressi kiirete installimiste saamist ühe klõpsuga koos muude funktsioonidega, mis on WordPressiga töötamiseks spetsiaalselt loodud.

Kuidas otsida odavat WordPressi hostimist??

Odava, kuid samas kvaliteetse WordPressi hostimise otsimisel on võtmetähtsusega hankida see vaid väga hea mainega ettevõtetelt ja enne ostmist Interneti-arvustusi lugeda. Samuti veenduge, et arvustuste avaldatavad jõudlustestid kajastaksid teie vajadusi laadimiskiiruse ja töökindluse osas.

Kui palju ma pean WordPressi odava hostimise eest maksma?

Keskmiselt oleme leidnud, et WordPressi kvaliteetse odava hostimise hinnad algavad kõigest 0,99 dollarist ja ulatuvad umbes 2,95 dollarini kuus.

Kas ma saan ka odava domeeni WordPressi majutamisega kaasa domeeninime??

Tavaliselt mitte, kuid on ettevõtteid, kes loobuvad esimesel aastal tasuta domeeninimest. Selle kohta saate uurida Bluehost’i ja GoDaddy pakkumisi.

Kas odavate WordPress-hostide korral on klienditugi hea??

Nagu enamiku asjade puhul, sõltub see. Ehkki mõnda ettevõtet tabatakse, on ka odavaid pakkujaid, kes on tuntud oma kõrge klienditeeninduse ja -toe poolest. Selle nime eesnimi on SiteGround.

Kas teil on küsimusi mõne sellise odava WordPress-i hostimislahenduse kasutamise kohta? Jagage oma mõtteid meiega allpool olevas kommentaaride jaotises!

Algteksti autorid John Hughes, Karol K ja Colin Newcomer.
Kujundus ja esitlus Karol K poolt.

* See postitus sisaldab sidusettevõtte linke, mis tähendab, et kui klõpsate mõnel tootelingil ja ostate toote, maksame selle eest väikest tasu. Ärge muretsege, maksate ikkagi standardsumma, nii et teie kulutused ei ole tasulised.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector