מגמות לעיצוב נושא של WordPress (2003 עד 2020)

מגמות לעיצוב נושא של WordPress (2003 עד 2020)

מגמות לעיצוב נושא של WordPress (2003 עד 2020)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

כאשר הגרסה הראשונה של וורדפרס נשלחה במאי 2003, היו לו תכונות עיצוב פורצות דרך באותה תקופה והגדירו את הקטע הראשון של מגמות העיצוב העיצובי של וורדפרס שהגיעו. היו שבירות קו אינטליגנטיות ביותר, מרקמים יפים והיכולת של בלוגרים להוסיף קישורים לספרי הבלוגים שלהם.


זוכר את הרשימות בבלוגים? הם היו עניין גדול לפני 16 שנה. כל מי שהיה מישהו קישר לבלוגרים אחרים וקיווה לקבל קישורים בתמורה.

כיום, ספרי בלוגים הם נחלת העבר. בשנת 2020 יש לנו בוני דפים ועריכה מבוססת חסימות המאפשרים לכל אחד ליצור ולהתאים אישית אתר וורדפרס – אין צורך בקוד.

אז איך הגענו לכאן? כדי להבין מהו וורדפרס היום, בואו נסתכל כיצד התפתח נושאי וורדפרס במהלך 16 השנים האחרונות.

מגמות לעיצוב נושא של וורדפרס

מגמות עיצוב ערכות נושא של וורדפרס בשנים 2003-2020

נושא ברירת המחדל הראשון בוורדפרס (רמז: זה לא היה קובריק)

כאשר וורדפרס זהב 0.71 שוחרר בשנת 2003, זה הגיע עם ברירת המחדל של b2layout.

התבנית הייתה בסיסית ואידיאלית לבלוגים באותה תקופה. היה לו כותרת פשוטה וסרגל צד שחור. עליכם לזכור, מהירויות האינטרנט היו יחסית איטיות באותה עת ועיצוב הנושאים הפשוט של וורדפרס לא רק טעון די מהר, אלא היה קל לשנות זאת בהשוואה לפלטפורמת הבלוגים המתחרה מסוג Moveable.

עיצוב וורדפרס מ- b2layout

סרגל צידי: עמוד התווך של בלוגים מוקדמים

סרגלי הצד היו מרכיב חשוב בעיצוב אתרים מוקדם כאשר מעצבים ניסו להבין כיצד לעצב עבור האינטרנט – ועיצוב הנושא של וורדפרס לא היה יוצא מן הכלל. סרגל הצד יופיע בצורה בולטת במשך שנים רבות, ונעלם בקצרה בעשרים ושלוש עשרה וחוזר בעשרים וארבע עשרה.

בימיו הראשונים של מגמות עיצוב הנושאים של וורדפרס, סרגל הצד איפשר לבלוגרים להציג בגאווה את רשימות הבלוגים שלהם. עם שחרורו של וורדפרס 0.7 ושלו מנהל קישורים, בלוגרים יכולים לנהל טוב יותר את רשימות הבלוגים שלהם ולהוסיף אותם אוטומטית לסרגל הצד.

התבנית הבסיסית שהגיעה עם WordPress קיבלה מתיחת פנים עבור WordPress 1.2. ערכת הצבעים החדשה הייתה נשימה של אוויר צח – שינוי נעים מהנושא החשוך שקודם לכן.

נושא וורדפרס קלאסי

WordPress 1.2 הציגה לראשונה ארכיטקטורת תוספים, מה שאיפשר למפתחים להרחיב את הפונקציונליות של עיצוב העיצוב שלהם ולשתף את התוספים שלהם עם קהילת הוורדפרס הנהדרת.

בשנת 2004 וורדפרס הייתה הילד החדש בבלוק הבלוגים – ומשהו כיף לאנשים שאוהבים לשחק עם קוד להתאים אישית. בלוגרים מנוסים טכניים אלה קיבלו תוספים בהתלהבות, ותרמו להתפתחות וורדפרס באופן כללי על ידי דיווח על באגים, מתן משוב ובקשת תכונות חדשות..

מפתחי הליבה של וורדפרס היו כולם מתנדבים והשתמשו בוורדפרס בעצמם לבלוגים שלהם. כפרויקט קוד פתוח, המשוב התקבל בברכה ועידוד – והוא איפשר גישה ממוקדת-משתמש לפיתוח וורדפרס שלא היה דומה לפלטפורמות הבלוגים האחרות באותה תקופה..

Lude הפוגה מהירה: למידע נוסף על שינוי ממשק המשתמש בוורדפרס, בדוק את ההתפתחות של ממשק המשתמש של וורדפרס.

עידן הקובריק: 2005-2010

ב 2005, WordPress 1.5 הציגה מערכת נושא גמישה חדשה. העיצובים חולקו לקטעים וקבצים שונים, מה שהעניק למשתמשים שליטה רבה יותר על ההתאמה האישית של האתרים שלהם.

לדוגמה, אלמנטים נפוצים של אתרים כמו כותרות עליונות כותרת תחתונה וסרגלי צד פוצלו לקבצים שלהם. משתמשים יכולים לבצע שינוי בקובץ אחד בלבד (כלומר home.php או comments.php) ולראות אותו בכל מקום מייד.

וורדפרס 1.5 בישרה גם על תחילתו של עידן הקובריק לאורך זמן. מוכר ככלל נושא ברירת המחדל האמיתי הראשון עבור וורדפרס, קובריק הציג את כוחה של מערכת הנושאים החדשה.

WordPress Theme Kubrick

מייקל היילמן יצר את תבנית הבלוג הפשוטה בכחול לבן, ובזמן העיצוב שלה היה מדהים. עם פינותיו המעוגלות, כותרת מותאמת אישית ושתי עמודות לבנות – כולל אחת רחבה לפוסטים וחלקה דק יותר לסרגל צד – קובריק חודד את הקצה!

קובריק היה הנושא הגמיש הראשון שעבד מחוץ לתיבה עם תוספים רבים. זה היה גם הפנים הקדמיות של וורדפרס משנת 2005 עד 2010, מה שהפך אותה לעמוד התווך של מגמות עיצוב וורדפרס של נושאים לשנים הבאות..

נושאי פרימיום: תאונה משמחת

ה מאגר הנושאים של וורדפרס הושק בשנת 2008, המאפשר לבלוגרים להוריד ערכות נושא בחינם של וורדפרס ולהעלות ולשתף עיצובים משלו המותאמים אישית לעיצוב. המאגר היה משהו מתוך חלון הראווה לעיצוב ערכות נושא של וורדפרס, ונתן למשתמשים לראות כיצד אחרים התאימו אישית את וורדפרס והמתחו את מגבלות הפלטפורמה..

מאגר העיצוב של WordPress

בריאן גרדנר היה בלוגר כזה שניסה לדחוף את גבולות מה שוורדפרס יכולה לעשות. הוא הוריד ערכות נושא, עשה התאמות אישיות שלו ואז העלה את העיצובים המעודכנים שלו למאגר כדי שאחרים יוכלו להשתמש בהם בחינם.

זה הוביל לבקשות להתאמות אישיות. בתחילה, בלוגרים שילמו לו 25- $ 50 $ כדי לשנות דברים כמו צבעים. אך עד מהרה הוא קיבל בקשות להתאמות אישיות מורכבות יותר. כפי שאמר אחר כך לפודקאסט StudioPress.fm, הוא עשה "כסף לחופשה" וזה היה כיף בהשוואה לתפקיד השולחן המשעמם שלו.

הדברים השתנו כאשר סוכן נדל”ן ביקש ממנו להתאים אישית את הבלוג שלו. בריאן הלך מעל ומעבר, ויצר עיצוב ערכות נושא של וורדפרס שיכול לעבוד כעמוד ראשון כך שהוא ייראה יותר כמו אתר מאשר בלוג.

עם זאת, הסוכן דחה זאת ואמר שהוא רק רוצה בלוג בסיסי. בריאן נמחץ.

במקום לנתק את העיצוב, הוא כתב עליו פוסט בבלוג ושאל את העוקבים שלו אם הנושא המותאם אישית היה משהו שהם מעוניינים לקנות. התגובה הייתה חיובית להפליא. בריאן כינה את עיצוב העיצוב שלו כנושא המהפכה.

ב 2009, המהפכה הייתה מיתוג מחדש למה שאנחנו מכירים את זה כמו היום – סטודיופרס.

העלייה והעלייה של ההתאמה האישית של וורדפרס

במהלך 2008 ו -2009 הושקו חנויות נושא פרמיום ופרויקטים מרכזיים בוורדפרס והיה גל של אתרי הדרכה חדשים המציעים פריצות קוד ורעיונות להתאמה אישית של עיצוב ערכות נושא שלא תמצאו בקודקס. זה היה עידן חדש לגמרי בטרנדים של עיצוב ערכות נושא של WordPress – העצמת המשתמש.

בין אתרי הדרכה אלה היה ThemeShaper.com. Theme Shaper, במקור שהקים איאן סטיוארט, היה מקום לאיאן לחלוק את הנושא התימטי שלו. אבל נושאיות היה יותר מסתם נושא – זו הייתה הזדמנות עבור איאן ללמוד כיצד מערכת הנושאים של וורדפרס עבדה ולשתף את הלמידה שלו עם הקהילה.

נושאיות

כפי שנזכר ג’ף צ’נדלר ב- WP Tavern של איאן ותמטי, 2008 היה זה "מערב פרוע של פיתוח נושא וכל אדם ששיתף באופן קבוע טכניקות פיתוח נושא הפך לחבר משפיע בקהילה."

הופעתן של מסגרות נושא

זה היה בערך הפעם בריאן גרדנר התחבר איתו נתן רייס ל השקת בראשית, אחד מהראשונים מסגרות נושא וורדפרס. מסגרות אלה אפשרו למפתחים ליצור נושאים ששיתפו בסיס קוד משותף, וסיפקו ספריית קוד ואדריכלות בסיסית לנושאים שאפשרו למשתמשים להציב עיצובים שונים בראש. כפי ש בריאן אמר לפודקאסט StudioPress.fm:

"ברגע שבנינו את ג’נסיס והצגנו את הרעיון והמושג הזה בפני קהילת וורדפרס, אנשים קנו לתוכו. ברור שהיה לנו מעקב די טוב דרך סטודיופרס ואותי באופן אישי. מעין זה עבר מנושאים עצמאיים למה שעכשיו הוא בראשית המסגרת ומערכת הנושאים שילדים שמלווים אותה."

מסגרת בראשית

בקרוב הופיעו מסגרות נושא אחרות, כמו תזה. מסגרות אלה סימנו צעד קדימה בהתפתחות הנושא של וורדפרס, אשר ג’וסט דה וולק של יוסט סיכם בצורה מושלמת בפוסט ThemeShaper בשנת 2009:

"התזה של כריס פירסון והתימטית של איאן סטיוארט עשויים להצביע (מגמות עיצוב וורדפרס של עיצוב נושא) בכיוון אליו היא אמורה לכוון: נושא שבעצם הוא כבר לא נושא, זה מנוע פריסה."

וורדפרס 3.0: נקודת מפנה

בשנת 2010 שחרורו של וורדפרס 3.0 סימן קפיצת מדרגה משמעותית בפיתוח הפלטפורמה. עם תכונות הכוללות סוגי פוסטים מותאמים אישית, טקסונומיות טובות יותר, ורקע מותאם אישית, כותרות ותפריטים, וורדפרס הפכה למערכת ניהול תוכן מלאה, ולא רק לפלטפורמת בלוגים פשוטה..

WordPress 3.0 הגיע עם עשרים ועשר, והסתיים רשמית את שלטונו של קובריק כנושא ברירת המחדל והתחיל את המסורת של נושא ברירת מחדל חדש לכל שנה, שהיה אבן דרך גדולה לטרנדים של עיצוב נושא WordPress..

עיצוב וורדפרס עשרים ועשר

התאמה אישית של הנושא

עד 2012 התפתחות עיצוב הנושא של וורדפרס התקדמה בקצב קבוע. כעת, כאשר עסקים מסחריים הושקעו בכדי לראות את וורדפרס צומחת, הם פיתחו נושאי פרימיום עם יותר תכונות ופונקציונליות שאפשרו למשתמשים להתאים אותם בקלות רבה יותר באמצעות פאנלים במנהל הוורדפרס..

זה היה בתקופה זו של Customizer Theme הוצג בפני WordPress 3.4. Customizer Theme מאפשר למשתמשים לבצע שינויים בסיסיים בעיצובים, כגון צבעים ורקעים ולהציג אותם בתצוגה מקדימה לפני שהם הופכים אותם לחיות.

התאמה אישית של נושא

עיצוב מגיב ונייד

בערך בתקופה זו, התגובה העיצובית גדלה בפופולריות ככל שיותר ויותר אנשים השתמשו בסמארטפונים שלהם כדי לגשת לרשת. עשרים ושתים עשרה היה נושא ברירת המחדל הראשון בתגובה המלאה מעוצב עם פריסה ראשונה לנייד כך שניתן יהיה לראות אותה בכל מכשיר בגודל, מסמארטפונים ועד למסכי HiDPI / רשתית גדולה..

Twenty Twelve היה גם מיוחד מסיבה אחרת – זה היה נושא ברירת המחדל הראשון שהגיע עם תבנית דף בית מיוחדת, ולא לאלץ את המשתמשים להציג פוסטים בבלוג בדף הבית..

נושא עשרים עשר

הופעתם של נושאי בונה

התאמה אישית של וורדפרס סביב הזמן הזה החלה להקל. בזכות Customizer Theme ואתרי האינטרנט הרבים שפרסמו הדרכות כיצד להתאים אישית את וורדפרס, משתמשים יכולים לבצע כל שינוי באתר שלהם.

הבעיה היחידה הייתה שמשתמשים עדיין היו זקוקים לידע כלשהו ב CSS ו- PHP אם הם רוצים לבצע התאמות אישיות מעבר להגדרות המתקדמות הזמינות עם ערכות נושא רבות באותה עת..

זה השתנה בשנת 2013 כשצו בוני הדפים – והידוע ביותר באותה תקופה היה Divi.

נושא דיווי

בונה העמודים האלקטרוני של נושאים אלגנטיים פורץ דרך. זה מאפשר למשתמשים לגרור ולשחרר חלקים שונים בתוך עמוד ולשלוט בכל היבט של אתר, מצבעים וגופנים ועד כותרות עליונות ותחתונות. זה הגיע עם פריסות שונות שנבנו מראש וניתן היה לשלב אותן בקלות עם WooCommerce. זה היה מגיב וניתן להשתמש בו להצגת תמונות ווידאו עם רוחב מלא.

דיווי הייתה הצלחה מיידית – 965 תגובות לפוסט ההכרזה להוכיח את זה! לראשונה כל אחד יכול לבנות אתר מבלי שייאלץ לגעת בשורת קוד אחת.

עולם מגמות עיצוב הנושאים של וורדפרס עד לנקודה זו התפתח מהיכולת לגרור ושחרר ווידג’טים, לגרור ושחרר דפים, וכעת גרור ושחרר ערכות נושא.

נושאי מגזינים

בואו נעצור לרגע ונרצה אחורה את השעון חזרה לשנת 2009.

מאגר הנושאים היה עדיין די חדש, אך הוא הלך וגדל. משתמשים הורידו ערכת נושא ותרמו עיצובים משלהם לעיצוב.

במקביל, נושאי וורדפרס מובחרים גדלו גם הם בפופולריות. בהשוואה לנושאים החינמיים במאגר, עיצובים מובחרים הציעו תכונות מתקדמות. אך חשוב מכך, הם לא היו נושאי בלוגים. מאגר העיצוב היה מקום נהדר להוריד נושא – אם אתה רוצה בלוג.

אז התחיל פרק חדש במגמות עיצוב ערכות נושא של וורדפרס – ערכות נושא של מגזינים, שאיפשרו לאנשים לנהל בלוגים ואתרי חדשות מתוחכמים יותר עם תוכן רב יותר ממתווה בלוג מסורתי. נושאים מסוגים אלה כללו לרוב שטח מודעות, שפנו למשתמשים שרצו להרוויח כסף דרך האתר שלהם.

דוגמה לנושא המגזין:נושא הראייה

ערכות נושא של מגזינים היו התפתחות טבעית של ערכות נושא בבלוגים שאיפשרו למשתמשים לרוב הקטגוריות, התגיות והפורמטים של הפוסטים.

קדימה מהירה לשנת 2014 וברירת המחדל של וורדפרס סוף סוף תפסה. עשרים וארבע עשרה הציגו עיצוב מגיב ומודרני ומעוצב להפליא, שאיפשר לכל אחד להפוך את אתר האינטרנט שלו למגזין.

ראה עשרים וארבע עשרה בפעולה:נושא עשרים וארבע עשרה

נושאים עסקיים ותיקים

בשנת 2015, כאשר WordPress המשיכה לצמוח ל- CMS מן המניין, ההתפתחות הטבעית הבאה הייתה נושאים עסקיים ותיקים. אנשים התחילו להשתמש בוורדפרס בכדי להפעיל את אתרי העסקים והסוכנויות שלהם – ואפילו אתרים ארגוניים – בעוד פרילנסרים השתמשו בוורדפרס בכדי להציג את התיקים שלהם.

ה הנושא הפופולרי ביותר הקיים בזמן הזה היה אבדה, שהוא כיום הנושא הפופולרי ביותר ב- ThemeForest.com.

�� מה עדיף: נושא Avada, Divi או X?

ThemeForest, שהושק בשנת 2006, עזר להניע נושאי וורדפרס מובחרים. ThemeForest סיפק שוק בו המשתמשים יוכלו לקנות ערכות נושא, ובאותה העת לספק מקום בו מפתחים וסוכנויות יוכלו למכור את היצירות שלהם.

נושא אוואדה

בינתיים, סרגלים צדדיים היו פחות נפוצים בנושאים עסקיים, אשר נטו להציג תכונה אופקית ושכבתית הדומה לזה זל הנושא בתמונה למטה. הפופולריות של סרגל הצדדי דעכה עם התפתחות התגובה (סרגל הצד היה מסובך להציג במכשירים קטנים יותר). עיצובים פחות סרגליים הדומים לנושא ברירת המחדל של עשרים ושלוש עשרה הפכו פופולריים יותר.

נושא זל

זה היה גם בערך באותה העת שעיצובים מינימליים ושטוחים, כמו דירה של Thify, הפכו פופולריים בקרב מגמות עיצוב הנושאים של וורדפרס.

נושא לשטוח

נושאים רב תכליתיים

עד 2015 נושאים רב-תכליתיים היו דבר – ו- ThemeForest היה המקום למצוא אותם. ריבוי הנושאים הרב תכליתיים נבע ללא ספק בגלל הפופולריות של השוק העצום של ThemeForest, אך גם חנויות נושא פרמיום עצמאיות.. ThemeIsle הנושא הפופולרי של נווה, למשל, ניתן להתאמה אישית ואידיאלי לשימוש בכל סוג של אתר בזכות התבניות המובנות שלו:

ThemeIsle

ערכות הנושא של כיור המטבח הכוללות תכלית הכול-חוץ מהמטבח ארזו טונות של אפשרויות שונות לנושא אחד בצד האחורי, תוך הצגת המון עיצובים שונים בקצה הקדמי.

בדומה למסגרות נושא, ניתן להגדיר סוג זה של עיצוב ערכות נושא של וורדפרס למטרות רבות ומגוונות. אתה יכול להשתמש באותו נושא כדי ליצור אתר מסחר אלקטרוני, אתר עסקי או תיק פשוט על ידי עדכון חלונית אפשרויות העיצוב.

לדוגמה, הנה רק חלק מהם BeTheme’s הדגמות של 400+:

BeTheme

בתחילה, נושאים אלה הציגו את כל הפונקציונליות הדרושה כדי שהנושא יעבוד בתוך הנושא עצמו. אבל אז הם התחילו לצרף תוספים של צד שלישי כדי לטפל בכל פונקציונליות נוספת. חבילות פופולריות יכללו נושא פרימיום כמו Avada + Slider Revolution + Composer Visual.

תוספים לבניית דפים כמו Visual Composer (כיום בונה WPBakery Page Builder) צורפו לעיתים קרובות עם נושאים מובחרים, מה שמאפשר למשתמשים להתאים אישית את העיצובים שלהם בשינויים מקדימים ותצוגה מקדימה בשידור חי..

כותרות על מסך מלא וגיבור

עד 2016 הכותרות הלכו והתגברו. בהתחלה הם היו רוחב מלא ואז הם הפכו למסך מלא והציגו תמונות או סרטוני הזזה.

מגמה זו בקהילת עיצוב הרשת הרחבה יותר באה לידי ביטוי בתמות הנושא הפופולריות של וורדפרס באותה תקופה, כולל Avada, X Theme, Bridge ו- BeTheme, אשר כולם הציעו עיצובים עם כותרות מסך מלא וגיבור כמו הנושא הבולט למטה..

נושא מובהק

נושאי נישה

עד שנת 2017 מפתחים ThemeForest ומעצבי פרימיום פרטיים עצמאיים קטנים יותר פיתחו נושאי נישה. בעוד שנושאים רב-תכליתיים אפשרו למשתמשים – לרוב מיישמים – ליצור כל סוג של אתר וורדפרס, עיצובים נישה עיבדו תעשיות ספציפיות.

כנסיות, ארגוני צדקה, מוזיקאים, מאמנים אישיים, מאמנים לחיים, משרדי עורכי דין, סוכני נדל”ן – תיתנו זאת, היה לזה נושא נישה.

נושא אדומה

ערכות נושא אלה היו עם תכונות שימושיות למטרות ספציפיות. לדוגמה, נגני מוזיקה ללהקות, כלים לגיוס כספים לעמותות ואפילו נקודות ניהול טבלאות עבור מועדוני ספורט.

התז נושא

היום: בוני דפים ועורך החסימה

ועכשיו אנו עומדים על נושאים עבור בוני, והמיזוג של גוטנברג לליבה של וורדפרס.

במשך זמן מה, Visual Composer היה התוסף לבניית גרירה ושחרור לדפים ושחרור לעיצוב ערכות נושא של WordPress – ThemeForest וקבוצת העיצוב שלו דאגו לכך. Divi היה פיתרון פופולרי נוסף למשתמשים שרוצים לבנות אתרים במהירות.

וכן, היו הרבה כלים אחרים לבניית דפים אחרים לאורך השנים. Beaver Builder, ולאחרונה, Elementor אפשרו למשתמשים ומפתחים כאחד ליצור אתרים מורכבים באמצעות גרירה ושחרור. ועכשיו, אתה יכול אפילו להוריד ערכות נושא ותבניות של Elementor.

�� אלמנטור, ביבר בונה או דיווי? וזה הכי טוב?

פלטפורמות אתר חדשות כמו Squarespace ו- Wix קראו תיגר על הדומיננטיות של וורדפרס כ- CMS הפופולרי ביותר בעולם. העובדה היא שהמתחרים הללו מציעים בניית דפי גרירה ושחרור ידידותיים למשתמש, שאין ליבת וורדפרס פשוט. ובכן, זה לא היה עד WordPress 5.0.

וורדפרס 5.0 ומיזוג ה- גוטנברג פרויקט בקוד וורדפרס הוא הניסיון של וורדפרס לשחק את ההדבקה, וכך הוא יכול לפנות למשתמשים שמצפים כעת לפונקציונליות של בניית דפים בפלטפורמות אתרים..

עורך חסימת גוטנברג

כפי שמסביר WordPress.org:

"גוטנברג הוא יותר מעורך. זהו גם הבסיס שיביא למהפכה בהתאמה אישית ובניית אתרים בוורדפרס."

גוטנברג (ונושאים תואמים גוטנברג) מציע חווית עריכה ובנייה מבוססת בלוקים המאפשרת למשתמשים ליצור פוסטים בבלוג (לפחות לעת עתה). חסימה היא כל אלמנט יחיד בתוכן – תמונה, פיסקה של טקסט או סרטון YouTube – וניתן להכניס, להגדיר ולהעביר את הבלוקים האלה לבניית פריסות פוסטים..

ברירת המחדל הנוכחית Twenty Twenty נועדה להפגין את כוחו של עורך הבלוקים. הוא כולל סגנונות מותאמים אישית לכל חסימות ברירת המחדל ובניגוד להרבה נושאי וורדפרס המוגדרים כברירת מחדל שהתאימו למטרה אחת (למשל בלוגים, מגזינים), ניתן להתאים עשרים עשרים לשימוש במגוון רחב של אתרי אינטרנט, החל מתיקי אתרים ואתרים עסקיים וכלה בבלוגים ואינם רווחים.

עשרים ועשרים

מה הבא לעורך הבלוקים? הפרויקט עדיין בפיתוח פעיל כתוסף נפרד, עם תוכניות להמשיך בפיתוח הפרויקט בכדי לספק חוויית בניית עמודים גדולה יותר בכל וורדפרס, ולא רק פוסטים..

סיכום

היו הרבה מגמות שונות של עיצוב נושא WordPress לאורך השנים, וורדפרס כפלטפורמה עשתה דרך ארוכה מאז 2003. כעת, משתמשים יכולים לשלוט בכל היבט בעיצוב האתר שלהם בזכות פיתוח פתרונות בניית דפים..

לאן יילך עיצוב הנושא של וורדפרס בשנים הבאות? מי יודע. עורך החסימה עדיין חדש ויש לו דרך ארוכה. בוני דפים הפכו לנורמה, ומציעים התאמה אישית שהמשתמשים לפני 16 שנה יכולים רק לחלום עליהם.

בינתיים, בנדנדה, ממשק ה- API של WordPress REST פירושו שהכל הולך – וורדפרס לא ניתנת לזיהוי לחלוטין באתרים המנותקים, כאשר אפילו פתרונות וורדפרס סטטיים צצים פה ושם.

מהן התחזיות שלך לעתיד מגמות עיצוב הנושא של וורדפרס? ספרו לנו בתגובות למטה.

נקודות זכות:

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector