מדוע אתר וורדפרס שלך אמור להיות בעל רכיבי ממשק משתמש דביקים, וכיצד ליצור אותם

תרומה זו על רכיבי ממשק משתמש דביקים בוורדפרס היא של לקסי לו.


יש כמה רגשות מעורבים כשמדובר באלמנטים של ממשק המשתמש הדביק. יש האומרים שהם – שיכולים לכלול הכל, החל מאפשרויות שיתוף במדיה חברתית וכלה במידע על החברה – יוצרים חוויית משתמש גרועה. למרות זאת, אפילו המלעיזים להודות כי אלה יכולים להיות בחירות עיצוב יעילות ביותר כאשר נעשה נכון.

אלמנטים דביקים (כפתורים, קוביות תוכן, יחד עם צורות אחרות של מה שנקרא "ניווט דביק") הם אלמנטים קבועים בדף שנשארים במקום כשהמשתמש גולל מטה. כאשר אלמנטים של ממשק משתמש דביק מתוכננים היטב ועם מטרה ברורה, המחקר מראה הם דרך נהדרת להשיג את הפעולה הרצויה מבקר באתר שלך.

בקיצור, אתר וורדפרס שלך יכול להשתמש באלמנטים של ממשק משתמש דביק על מנת למקסם את הערך של כל ביקור באתר שלך. אלמנטים אלה יכולים לעזור להוביל להרשמות לניוזלטר, לעקוב אחר המדיה החברתית וקריאות פעולה חשובות אחרות.

אולי הכי חשוב שהם יכולים לשפר את חווית המשתמש. עם כל היתרונות האלה, אין זה ניווט דביק הופך נפוץ יותר ויותר ככל שהוא גדל בפופולריות.

הערת העורך. גדלנו ליהנות גם מרכיבי אתרים דביקים שונים. הבלוג של CodeinWP משתמש באלמנט כזה בעצמו, ואנחנו עשינו גם ניווט דביק לאחד המאפיינים העיקריים של זריף – הנושא הפופולרי ביותר שלנו (ראה הדגמה). למה? זה פשוט עובד עבור המשתמש. אבל בואו ונראה שלקסי תסביר זאת בפירוט:

מדוע רכיבי ממשק משתמש דביקים בעבודה בוורדפרס

שימוש באלמנטים דביקים בוורדפרס יעיל יכול לעזור בהעברת מידע חשוב ולהקל על המסע של המבקר באתר שלך. אתר מסחר אלקטרוני אחד גילה ששילוב ניווט דביק עזר להגדיל את ההמרות מ- 30 אחוז ל -33 אחוזים.

מבחן A / B נפרד שנערך למטרות מחקר מצא כי 100 אחוז מהמבקרים העדיפו את האלמנטים העיצוביים הדביקים – למרות שרבים מהם לא היו בטוחים בדיוק למה.

כדי לרתום את העוצמה של רכיבי ממשק משתמש דביקים בוורדפרס, אינך יכול פשוט להוריד תוסף וורדפרס ולראות את המספרים שלך משתפרים לאורך כל הלוח. עליכם לתכנן בזהירות אילו אלמנטים יתאימו ביותר עבור האתר שלכם. עליכם להבטיח כי אלמנטים אלה – שלעתים יכולים להיות מדויקים אם אין לכם ניסיון בקידוד – יעבדו כמתוכנן.

למרבה המזל ישנם מספר סוגים שונים של רכיבי ממשק משתמש ותוספים שיעזרו לכם לשלב אותם באתר וורדפרס שלכם:

כפתורי שיתוף מדיה חברתית דביקים

האופן בו אנשים פוגשים אתרים השתנה. מזמן הם הימים שבהם רוב המבקרים מגיעים על ידי הקלדת כתובת אתר ואז מציץ לתוכן. אמנם זה עדיין המקרה לעיתים, אבל הרבה יותר תנועה מגיעה כעת ממדיה חברתית.

בממוצע כונני מדיה חברתית 31 אחוז מכלל התעבורה לאתרים. אמנם הנתון ללא ספק נמוך יותר עבור אתרים מסוימים (וגבוה יותר עבור אחרים), אך הוא מדגיש את החשיבות של יצירת תוכן משכנע.

(תרשים לפי תרשימי וורדפרס לייט.)

עם זאת, תוכן טוב הוא רק הצעד הראשון. אתה יכול גם להזיז משתמשים ולהגדיל את תנועת ההפניות על ידי הקלה על אנשים בצורה מגוחכת לשתף את התוכן שלך. דרך טובה לעשות זאת היא באמצעות כפתורי מדיה חברתית דביקים ללוות את התוכן שלך.

בוורדפרס אין מחסור בתוספים להוספת כפתורי מדיה חברתית דביקה / צפה. הדבר החשוב הוא לבחור אחד שמתנהג באופן אינטואיטיבי עם עיצוב הנושא שלך. יש כל כך הרבה דוגמאות לכפתורי מדיה חברתית צפה להתנהג באופן מוזר למדי בנייד, או כאשר חלונות דפדפן שולחן העבודה משתנים בגודל.

לעיצוב לקוי יכולה להיות השפעה הפוכה כמתוכנן, מכיוון שכפתורי מדיה חברתית דביקים שמטשטשים טקסט ותמונות לא יובילו לשיתופי מדיה חברתית. הסתכל באתרים שמצליחים לממש את חווית המשתמש.

נסה את התוספים הרבים של WordPress באמצעות מכשירים ומערכות הפעלה רבות ככל שתוכל, כדי לוודא שכפתורי המדיה החברתית שלך מתנהגים כמתכוונים.

יש רשימה של שני חלקים של יותר משלושים תוספים למדיה חברתית המתפרסמים כאן ב- CodeinWP. אני בטוח שתמצא שם את התוסף המושלם בשבילך.

תיבת מידע דביקה

תלוי באתר האינטרנט שלך, לפעמים כל האלמנטים הדביקים שלך צריכים לעשות זה להעביר מידע נוסף בסרגל הצד. הצבת מידע ליצירת קשר באופן בולט באתר שלך היא קריאה לפעולה פשוטה אך יעילה. 12Keys עושה זאת במידה רבה על ידי מתן מידע ליצירת קשר במבט חטוף, אשר חשוב במיוחד למבקרים שעשויים להיות במשבר.

12 מפתחות

זה יכול להיות גם מקום בו אתה עוזר לבנות אמון על ידי הדגשת האישורים שלך, פרסים וכל דבר אחר בקווים אלה. זה גם מקום טוב להוסיף נגיעה אישית על ידי הסבר קצת יותר על עצמך או על אתר האינטרנט שלך.

למרבה המזל, זהו סוג האלמנט הקל ביותר ליישום באתרכם. אינך צריך לדאוג לשום דבר מלבד הטקסט ואולי היפר קישור לדוא”ל שלך. תוסף זה אמור להיות מסוגל לעזור לך:


אלמנט דביק אלמנט דביק

מחבר / ים: סטו האקנברג

גרסה נוכחית: 1.3.5

עודכן לאחרונה: 26 בינואר, 2019

הדבקה-element.1.3.5.zip


74% דירוגים


600 + התקנות


WP 3.0 + דורש

המטרה היא לא להפוך את אלמנט סרגל הצד לרפרף מדי או להסיח דעת. הוא יהיה שם כל עוד האורח נמצא באתר, כך שלא תרצו לכבות אותם עם משהו מעוצב או מכוער יתר על המידה. טעות בצד הפשטות, שכן סרגל הצד הצף אמור להיות הדובדבן שבקצפת עבור התוכן הנלווה.

תפריטים דביקים

תפריטים דביקים הם אולי סוג האדמה ביותר של כל האלמנטים UI הדביקים בוורדפרס, אך הם גם אחד היעילים ביותר.

הרעיון פשוט. כאשר המשתמש גולל מטה, התפריט נשאר במקומו.

אבל אתה יכול ליישם זאת במספר דרכים שונות:

א) אתה יכול ללכת על המיקום הסטנדרטי בראש.

זה מה שעשה צוות ThemeIsle עם שלהם נושא זריף, לדוגמה (אתה יכול לראות את ה- הדגמה חיה כאן):

אלמנטים דביקים של זריף

בונוס נוסף כאן הוא שהתפריט אינו תפריט פשוט בשורה אחת, אלא תפריט מגה – כשאתה מרחף מעל כל אחד מהפריטים, הם חושפים מבנה מורכב יותר:

מגה תפריט

ב) הניחו את התפריט לצד.

זוהי אפשרות נחמדה לחלק מהעיצובים, ובמיוחד לאתרי תמונות כבדים המהמרים על חזותיים כדי לספר את סיפורם.

הנה דוגמה מאת RichBrown.info:

RichBrown

התפריט קבוע מימין בזמן הגלילה למטה.

ג) הניחו אותו בתחתית.

התחתון הוא מיקום מעניין נוסף לתפריט קבוע, ובעיקר אם ברצונך להפוך את התפריט לקצת יותר משורת טקסט בודדת.

הנה דוגמה מאת bulletpr:

bulletpr

כפי שאתה יכול לראות, התפריט כולל תמונות + טקסט, כך שהוא ממוקם בתחתית כך שהוא לא תופס את השטח החשוב בכותרת של האתר.

הרשמות לדוא”ל דביקים

כפי שאתה בטח יודע, אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע לקהל שלך היא באמצעות דואר אלקטרוני. דוא”ל שנשלח לרשימת המנויים שלך הוא פי חמש יותר סביר להיראות מאשר פוסט בפייסבוק.

בניית רשימה איכותית של מנויי דוא”ל היא קריטית לצורך העברת העסק שלך לשלב הבא. בזכות טפסים דביקים, קבלת מנויים היא קלה משאתה חושב.

ישנן דרכים רבות לעודד מבקר באתר להירשם לרשימת התפוצה שלך. טופס דביק, בין הצדדי או בחלק העליון של הדף שלך, יכול להיות עזר גדול. אתר אחד שעושה זאת היטב הוא TwelveSkip, חברת מדיה דיגיטלית. קריאתם לפעולה בראש העמוד ברורה ומושכת תשומת לב מבלי להיות בפנים יתר על המידה או להסיח את דעתך.

twelveskip

החלק העליון של סרגל הצד שלך הוא מקום טוב אחר להשיג מנויים לדוא”ל. לפעמים לא מזיק שיש מספר מקומות שבהם אנשים יכולים להירשם. מנויי דוא”ל הם כה יקרים, שכדאי להשקיע מאמץ נוסף בכדי לבנות את הרשימה שלך.

CodeinWP, למשל, משתמש בכמה טפסים למטרה זו, ורבים מהדביקים. כמו זה:

קוד

מודעות דביקות

בואו נודה בזה – מודעות הן רוע הכרחי עבור רובנו. הקוראים שלנו לא אוהבים אותם וגם לא יוצרי אתרים רבים. עם זאת, הם חיוניים לשלם את החשבונות, וכאן נכנס הפרסום הדיגיטלי.

מגזין Time משתמש בפרסום שלהם כבלוק דביק, כך שהוא גולל למטה מתי אתה קורא מאמר כלשהו.

זמן

היא הרבה פחות פולשנית ממודעת splash ענקית או מוקפץ, כך שזו לא דרך רעה לייצר הכנסות מבלי לכבות יותר מדי קוראים.

כמו כל הפרסום, יש לעשות זאת רק במתינות. קיר מודעות משמאל או מימין למאמר הוא כיבוי מיידי. אחת או שתיים, יחד עם קישורים למאמרים נוספים, היא דרך טובה לבצע פרסום.

אלמנטים של ממשק משתמש דביק ויצירתי בוורדפרס

מלבד הדברים המפורטים לעיל, אתה יכול להיות הרבה יותר יצירתי עם השימוש שלך באלמנטים ממשקפים דביקים בוורדפרס, אבל זה גם אומר שעשוי להיות יותר עבודה כדי ליישם אותם..

הנה דוגמה אחת מאת Gavick.com:

אי

אם אתה הולך לאתר זה, אתה תשים לב שכל האי נשאר במרכז לרוב כשאתה גולל מטה. זה נע בין חזית לרקע, אבל הוא תמיד במרכז. דברים מסוג זה ממש מושכים את תשומת ליבו של המשתמש.

נראה שבאמת אין גבול לשימושים יצירתיים באלמנטים של ממשק משתמש דביק בוורדפרס… מכיוון שמישהו הצליח להפוך אי דביק.

כיצד למצוא את התוסף הנכון?

יש אין מחסור בתוספים ב- WordPress.org שיכולים לעזור לך ליישם אלמנטים דביקים לנושא שלך. חלקם עשויים לעבוד בצורה נפלאה עם הנושא שלך, בעוד שאחרים עשויים לא להיות מותאמים לאתר שלך. יידרש ניסוי וטעייה כדי למצוא את אלה שהכי עובדים.

התוצאה הסופית תהיה שווה את זה, בין אם אתם מקווים להניע תנועה במדיה החברתית או להעביר מידע חשוב לקוראים. רק וודא שאתה בודק את התוספים שלך בהרחבה כדי לוודא שאין מוזרים עיצוביים.

לקסי לו על הסופר: לקסי לו היא מעצבת ובלוגרית פרילנסרית. היא נהנית לחקור את הטרנדים האחרונים ותמיד שותה כוס קפה בסמיכות. היא מצליחה צלי עיצוב וניתן לעקוב אחריו בטוויטר @lexieludesigner.

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map