התהליך בן 6 השלבים של תכנון אתר WordPress מלמעלה למטה במהירות (ובדרך שהלקוח שלך יאהב)

ישנם מעצבים ששונאים את וורדפרס.


לדבריהם, וורדפרס מגביל את היצירתיות שלהם.

הם אומרים שזה לא ממש קל לשימוש, וכי לקוחות נוטים להתבלבל מאוד כאשר הם מתקשרים עם זה.

הם אומרים שקשה להמיר עיצוב מודרני לנושא שמיש.

והנה הבועט, הם צודקים.

לפחות חלק.

תהליך העיצוב בן 6 השלבים

וורדפרס אינה מושלמת כפלטפורמה לפיתוח אתרים, במיוחד כאשר עובדים עם לקוחות. לכן עלינו להתאים גישה מסוימת אם אנו רוצים לשמח אותם (קרא: כדי שישלמו לנו).

ישנם אלמנטים ותהליכים שונים ההופכים את חלקם של וורדפרס לבונה בצורה טובה יותר, פשוטה יותר ויעילה יותר מהאחרים.

אבל הדבר המצחיק הוא שכפי שמתברר, להרכיב אתר וורדפרס נהדר זה לא כל כך קשה ברגע שאתה יודע ומבין את אחד מתהליכי העבודה..

אז מה שאני רוצה להראות לכם היום הוא בדיוק אחד מאותם תהליכים – הגישה שתוכלו לנקוט בבניית אתר וורדפרס נהדר מלמעלה למטה, ובדרך שהלקוחות שלכם יאהבו.

בואו נתחיל! וסליחה, אך אין דרך אחרת לומר זאת:

שלב 1: לגנוב!

כן, תגנוב. כמו בעניין של דברים.

לאן בדברים אני מתכוון רעיונות.

פתק. לעולם אל תגנוב את תוצאות עבודתו של אף אחד; כולל קוד, גרפיקה, זהות מותג, שמות, דברים כאלה.

שוב, מדובר על גניבת רעיונות בלבד. ולמרות שאולי אתה סוג של "אני לא יודע" בעניין זה, הרשה לי לומר שגניבת רעיונות היא הנוהג העיצובי הנפוץ ביותר מבין כולם.

להלן ציטוט של ג’ים ג’רמוש:

"שום דבר לא מקורי. גנבו מכל מקום שמהדהד השראה או דלק את הדמיון שלכם. […] בחר רק דברים לגנוב מהם שמדברים ישירות אל נשמתך. אם תעשה זאת, העבודה שלך (וגניבה) יהיו אותנטיים. האותנטיות היא לא יסולא בפז; מקוריות אינה קיימת."

העובדה היא שלרעיון בפני עצמו אין שום ערך. זו ההוצאה להורג שחשובה. אתה יכול בקלות לגרום לעשרה אנשים להתחיל עם אותו רעיון, והם בהכרח בסופו של דבר עם 10 תוצאות שונות.

אל תפחד לגנוב רעיונות. אם אתה רואה משהו שמהדהד איתך, גנב אותו ויגמר איתו.

שלב מס ‘2: הניח את עבודת האדמה תחילה

זה דבר שלמדתי לפני מספר שנים כשניהל סוכנות לעיצוב אתרים: ללקוחות לא אכפת מה יפה האתר שלהם, אכפת להם רק מה התוצאות שהיא מביאה.

אז שלב 2 הוא תמיד לוודא שאתה מבין מה הלקוח רוצה להשיג באמצעות האתר שלו.

(או מה אתה רוצה להשיג עם האתר אם אתה בונה אותו לעצמך. העצה חלה באותה מידה אם אתה לקוח משלך.)

ברגע שאתה יודע מה אתה רוצה להשיג (שאמור להיות רק דבר אחד עיקרי ולא 5-10 דברים שונים, אגב), אתה יכול להמשיך לבנות את כל האתר סביבו.

חלק מהיעדים הפופולאריים יותר לאתרים כוללים דברים כמו: הפקת לידים, מכירת מוצר, שיפור מודעות המותג וכו ‘.

שלב מס ‘3: קבל את מערך הכלים הנכון

אני מניח שאתה לא כאן למען המובן מאליו, אז בואו נשאיר את הכלים הבסיסיים מהדיבורים האלה (כמו Dropbox, Google Drive, Photoshop וכו ‘).

במקום זאת, אני רוצה להראות לכם תפאורה אחרת – כלים שעדיין לא ידועים כל כך, אך הם עדיין מספקים בגדול (!) ומקלים על חיי כל מעצב וורדפרס..

במהלך השנים האחרונות סקרנו את נוף הוורדפרס לרוחב ולעומק. זה הביא לאוסף של פוסטים שחושפים כמה מהכלים השימושיים ביותר שאדם WordPress יכול להשתמש בהם. ראשם:

 • כלי פרודוקטיביות מעולים למשתמשים בוורדפרס
 • תוכנת Tracker Time הטובה ביותר בהשוואה
 • כלי ה- WordPress הטובים ביותר של 2020
 • הכלים הטובים ביותר לשיווק בדוא”ל לעומת
 • כלי פיתוח וורדפרס המקומיים הטובים ביותר
 • כלי צילום המסך הטוב ביותר לאתר
 • תמונות חינם לבלוגים – היכן ניתן להשיג אותם

שלב 4: לעצב או לשנות – זו השאלה

למעשה ישנן שתי דרכים עיקריות לבניית אתר וורדפרס: אתה יכול לקחת נושא מוכן ולשנות אותו פה ושם (אתה יכול גם לשנות את קבצי ה- PSD – רוב העיצובים מגיעים עם אלה), או שאתה יכול לבנות את המבנה בפועל. מהיסוד.

כדי לקצר את הדיון, אנחנו אוהדים של לשעבר. אם אתה לוקח נושא קיים או מסגרת נושא אז אתה מקבל הרבה פונקציונליות מהקופסה. ופונקציונליות זו שנבדקה על ידי אנשים אחרים והוכחה שהיא פועלת כראוי.

מלבד זאת, לעתים קרובות אתה מקבל תמיכה, וגם אם אין תמיכה, לפחות אתה מקבל פורום קהילתי מסוג כלשהו. במילים אחרות, במקרה של קשיים, תמיד אתה יכול לבקש עזרה. לא המצב בעת בניית העיצוב שלך מאפס.

חנות הנושאים העיקרית בה אנו סומכים – הסיבה לכך שאנו המנהלים אותה – היא ThemeIsle. אם אתה רוצה שיהיו לך אפשרויות נוספות, מגניבים, אין רגשות קשים … הנה משאב המתבונן בשוק הנושאים של וורדפרס, ניתוח 110 חנויות נושא.

שלב מספר 5: קבל עליו כמה תוספים לא ברורים

המטרה העיקרית שאליה אנו הולכים במדריך זה היא בנה אתר שנבנה במהירות ובאופן שבו הלקוחות לגמרי מאוהבים בו.

אז התוספים שאנחנו צריכים צריכים לדחוף אותנו לכיוון המטרה הזו.

שוב, אני הולך לחסוך מכם את כל התוספים הברורים שאתם כבר יודעים עליהם, כמו SEO וורדפרס, טופס יצירת קשר 7 או Akismet (קבלו רשימה מלאה כאן). במקום זאת, בואו נתמקד באלו הפחות ברורים, ועם זאת עדיין מכריעים עבור הלקוחות שלכם.

 • שדות מותאמים אישית מתקדמים – התוסף מאפשר לך להתאים אישית את ממשק המשתמש עוד יותר, ולתת ללקוחות שלך סוגים נוספים של תוכן ואלמנטים אחרים שבהם הם יכולים להשתמש בפוסטים שלהם (אך לא תוסף פלא של לחיצה אחת; זה דורש עבודה).
 • להחיות פוסטים ישנים – בימינו, לאף אחד אין זמן לשתף ידנית את הפוסטים שלהם במדיה החברתית מדי יום. התוסף הזה עושה זאת בשבילך או עבור הלקוחות שלך, כך שהם יכולים לשרוט עוד דבר אחד מהמטלות היומיומיות שלהם.
 • עדיף לחץ לציוץ – גוש ציוץ לציוץ להפליא למראה. אנו משתמשים בזה הרבה בבלוג הזה – בטח ראית אותם.
 • אופטימול – זהו הפרויקט החדש ביותר שלנו – תוסף לאופטימיזציה של תמונות שעובד על טייס אוטומטי. פשוט התקן אותו, הפעל והתמונות שלך הולכות לקחת עד 80% פחות מקום בשרת שלך (כשאתה עדיין נראה פחות טוב).

שלב 6: עזרה ביצירת תוכן

אם זה האתר שלך שאתה בונה, הצעד הזה די ברור. מצד שני, אם זה אתר עבור לקוח, עדיין עליך להיכנס ולהציע את עזרתך ביצירת התוכן הראשוני ואולי אפילו לארגן עסקה מתמשכת סביבו.

השארת הלקוח אחרי שישלמו לך עבור האתר זו טעות נפוצה בקרב מעצבים. ו יש לזה השפעה עצומה על הרווחים העתידיים שלך.

בתרחיש הגרוע ביותר, אם הלקוח נכשל באתר שלו מכיוון שהוא לא יכול היה להבין על מה לכתוב ואיך לפרסם אותו, הוא בטוח שבגיהינום לא יחזור לעוד השירותים שלך.

אך אם הלקוח משגשג, יש סיכוי גבוה מאוד להתחיל לעבוד על פרויקטים אחרים. ומכיוון שהיית האדם שבנה את הראשונית ועזרת בתוכן, מי אתה חושב שיגיע אליו?

תורך לפעול!

מכל השלבים שתוארו לעיל, הייתי אומר שלאחרון יש את ההשפעה הרבה ביותר על רמת האושר של הלקוח שלך בטווח הרחוק.

כלומר, גם אם אתה מבלגן את האתר, אבל שמור על קשר ועושה כל מה שאתה יכול לעשות כדי לתקן את זה, לספק טיפים, עצות וכן הלאה, אז סביר להניח שהלקוח יחזור. זה מכיוון שיש להם עכשיו קשר איתך שמודגש עם הרבה אמון והבנה.

אז תגיד לי, על מה אתה עובד כרגע? כל דבר שאנחנו יכולים לעזור לכם בו?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map