6 מכלים הטובים ביותר לבדיקת דפדפנים צולבים – השוואה מעמיקה לשנת 2020

מדוע לדאוג לכלים הטובים ביותר לבדיקת דפדפן? בדיקת דפדפנים חוצה היא תהליך של הערכת הפונקציונליות של יישום האינטרנט שלך בדפדפנים שונים לפני דחיפת שינויים בייצור.


באתר אינטרנט, שבו הקוראים צפויים להשתייך לקבוצה מסוימת באמצעות אותו דפדפן, ניתן לבדוק את השינויים באופן ידני. עם זאת, עם הפופולריות ההולכת וגוברת של מכשירים ניידים ומספר גדול של דפדפנים, יתכן וכדאי לבדוק אפליקציה במגוון רחב של שילובי דפדפני מכשירים לפני שתאשר את השינויים..

בפוסט הזה, אנו מכסים את כלי הבדיקה הטובים ביותר לבדיקת דפדפן. אנו לוקחים בחשבון היבטים שונים כגון שיקולי עלות ויכולת אוטומציה של התהליך כולו.

כלי הבדיקה הטובים ביותר לבדיקת דפדפן

�� תוכן עניינים:

 1. כלי המפתחים של Chrome #
 2. מבחן רספונסיבי מאת DesignModo #
 3. סלניום #
 4. דפדפן הדפדפן #
 5. LambdaTest #
 6. SmartBear #

�� לפני שתתחיל לבחון …

אם לאתר שלך היסטוריה של מבקרים, תוכל להשתמש בנתונים אלה כדי להחליט על אילו דפדפנים לבדוק. גישה נוספת היא לבחור דפדפנים על בסיס נתח השימוש בדפדפנים. לאחר שרשמתם את הדפדפנים בקצרה לבדיקת בקשתכם, עליכם לעצב את הבדיקות שלכם בקפדנות על מנת לבדוק אם אתר האינטרנט שלכם פועל כראוי בכל הדפדפנים..

פוסט זה מכסה את כלי בדיקת הדפדפנים השונים שיעזרו לכם לבצע את הבדיקות לאחר שבחרתם את הדפדפנים ותכננו את הבדיקות. התוצאה של בדיקת דפדפן חוצה היא ביצועים עקביים בכל המכשירים והדפדפנים.

Tools כלי בדיקת הדפדפן החוצה הטוב ביותר בשנת 2020

כלי המפתחים של Chrome

ניתן לבצע צורה בסיסית של בדיקת דפדפן חוצה באמצעות כלי המפתחים של Chrome. זוהי מערכת כלים רלוונטית למפתחי אתרים המובנים בממשק המשתמש של Google Chrome. בעזרת כלים אלה ניתן לתפעל את HTML DOM, מאפייני CSS וקוד JavaScript באגים בדף אינטרנט המוצג כדי לראות שינויים – בנוסף לשנות את גודל החלון כדי לבדוק כיצד עיבוד הדף משתנה ברזולוציות משתנות..

חצו כלים לבדיקת דפדפנים בגוגל כרום

לכלי המפתחים של Chrome יש פוטנציאל לחקות מגוון גדלים וכיווני מסך לנייד כדי לבדוק כיצד מתאימה האתר שלך להתאים את עצמו לפרמטרי הפלט המשתנים. זה עוזר לך למצוא ולתקן שגיאות במהירות, ולראות את השינויים בזמן אמת.

כלי המפתחים של Chrome מאפשרים לבדוק רק בדפדפן אחד, עם דמיון הדוק לדפדפנים מבוססי כרום כמו אמיצים. עם זאת, הם משמשים כמערכת כלים טובה לבדיקת אפליקציה בשלבים הראשונים שלה. כל בדיקה באמצעות כלי המפתחים של Chrome יכולה להיות ידנית בלבד ואין לה תמיכה בכלי CI / CD מכיוון שאין היקף אוטומציה.

מבחן רספונסיבי מאת DesignModo

מבחן רספונסיבי מאת DesignModo הוא כלי לבדיקת דפדפן צולב מבוסס אינטרנט. זהו אמולטור הפועל בדפדפן. היכנס לאתר ולחכות לטעון אותו בתצוגה המפורטת הרצויה. לאחר הטעינה תוכלו לשנות את המכשיר שתרצו לחקות עבור האתר ולבדוק אם האתר הוצג כראוי..

מבחן רספונסיבי מאת DesignModo

בעוד הכלי DesignModo מראה לך גדלי מסך שונים, הוא עדיין מוצג במחשב שלך באופן מקומי. אם בדיקה עוברת על כלי זה, עדיין יתכן שיש בעיות בגישה אליו במכשיר אמיתי. ממש כמו כלי המפתחים של Chrome, כל בדיקה באמצעות הכלי DesignModo יכולה להיות ידנית בלבד ואינה כוללת אוטומציה תומכת.

סלניום

כלי זה הוא כלי חופשי ופתוח פתוח. Selenium היא תוכנה המפעילה יישום אינטרנט מקומי באמצעות הדפדפנים המקומיים. אתה יכול להריץ מבחני סלניום באמצעות מגוון שפות תכנות. קישורי ההורדה למנהלי התקנים עבור דפדפנים פופולריים זמינים כאן: כרוםקצהפיירפוקס ו ספארי.

בדיקות מקומיות אוטומטיות של סלניום

כאשר אתה מבצע בדיקת סלניום, הנהג פותח חלון בדיקה בו מבוצעת קבוצה של שלבים שהוגדרו מראש. תוכלו לנווט באלמנטים של DOM, לשלוח טפסים ולהמתין לאירועים בסלניום. עם זאת, כאשר פועלים באופן מקומי, הבדיקות פועלות ברצף כחלון דפדפן הבדיקה פתוח במהלך תהליך הבדיקה.

כלי CI / CD פופולריים כמו ג’נקינס ו- Travis CI תומכים במבחני סלניום. אתה יכול לכלול גם בדיקות סלניום במודול בדיקת היחידות שלך. סלניום הוא גם בחירה פופולרית בענן, המהווה את הבסיס לפתרונות ענן לכלי בדיקת דפדפנים חוצים כמו BrowserStack ו- LambdaTest.

דפדפן

BrowserStack הוא כלי המאפשר גישה מיידית למעל 2,000 מכשירים שולחניים וניידים אמיתיים. באמצעות BrowserStack אתה יכול לבדוק את היישומים שלך בדפדפנים המתארחים במכשירים אמיתיים באמצעות כוח הענן. ניתן לקטלג את שירותיו לשני תרחישים של כלי בדיקת דפדפנים חוצים:

 • בשידור חי, שם אתה יכול לבדוק אתר אינטרנט בזמן אמת בשילוב של מכשיר דפדפן לבחירתך
 • אוטומציה, המאפשרת לבצע אוטומציה של בדיקות הדפדפנות השונות באמצעות סלניום

תוצאות בדיקת BrowserStack

אפשרות הבדיקה החיה עוזרת לך לבצע איתור באגים באתר שלך בזמן אמת. אז זה מאפשר לך ליצור אינטראקציה עם דפדפן הפועל במכשיר אמיתי. Live אידיאלי לבדיקה ידנית במהלך שלבים חדשים של פרויקט או כאשר אתה מציג תכונות חדשות.

אוטומציה משמשת כאשר הגדרת את הבדיקות הסטנדרטיות שתרצה לכלול כחלק מהסוויטה שלך. אוטומציה עובדת דרך הגרסה המרוחקת של Selenium עבור הענן. זה תומך בכלי CI / CD מרכזיים כמו ג’נקינס וטראוויס CI.

לאחר ההרשמה ל- BrowserStack, אתה מקבל 100 דקות בדיקה בחינם, לאחר מכן עליך לבחור בתכנית בתשלום. התוכניות החודשיות מתחילות ב 29 $ לחודש. לאחרונה, BrowserStack הציגה תוכנית תשלום בזמן שאתה מתבסס על הדקות בהן אתה משתמש.

LambdaTest

LambdaTest הוא כלי נוסף בענן לבדיקת דפדפנים חוצים המאפשר לך לבצע בדיקות בשידור חי או להפוך אותם אוטומטיים באמצעות סלניום בענן. לבדיקה אמיתית, אתה יכול לבחור שילוב של התקן + דפדפן. לאחר מכן הכלי יפתח הפעלה בה תוכלו ליצור אינטראקציה עם דפדפן בזמן אמת. לרשותך למעלה מ- 2,000 מכשירים אמיתיים לבדיקה.

תוצאות LambdaTest Live

LambdaTest מספקת תמיכה בכלים שונים של CI / CD המאפשרים לך לשלב מבחני דפדפן חוצה עם מסגרת הבדיקה הקיימת שלך. רשת סלניום מאפשרת לך לבצע גם בדיקות במקביל.

ל- LambdaTest אפשרות בחינם לכל החיים לבדיקה מקבילה אחת, ובכך הופכת אותה לבחירה טובה כשאתם רק יוצאים לדרך. התוכניות החודשיות מתחילות ב -15 $ לחודש, וזה ערך טוב לכסף המציע. ל- LambdaTest יש א תוסף וורדפרס, שם אתה יכול להפוך את יצירת המסך לאוטומטי מתוך וורדפרס, מה שהופך אותו לכלי פיתוח טוב עבור WordPress.

SmartBear

SmartBear מספק כלי בדיקת דפדפן צולב המאפשר לך לבדוק את האתר שלך בדפדפנים הפועלים הן במכשירים אמיתיים, כמו גם להפוך את הבדיקות לאוטומטיות דרך סלניום מרחוק. כלי בדיקת דפדפן חוצה זה מכיל למעלה מ -1,500 מכשירים העומדים לרשותך להפעלת הבדיקות שלך.

התכונות של כלי זה דומות לאלה של LambdaTest ושל BrowserStack. עם זאת, מספר המכשירים לשתי החלופות גבוה יותר, וזה עשוי להיות חשוב בעת בחירת אפשרות.

ל- SmartBear אין שכבה חופשית וניסיונות בחינם זמינים באמצעות הזמנות מיוחדות בלבד. תוכניות בתשלום מתחילות ב 29 $ לחודש.

פסק הדין על כלי הבדיקה הטובים ביותר לבדיקת דפדפן

בפוסט זה סקרנו שישה מכלים הטובים ביותר לבדיקת דפדפני דפדפן. כלים אלה נבחרו על פי דרגות שונות של מיומנות, פונקציונליות ותקציב. לסיכום הממצאים:

 • אם אתה עובד על פרויקט חדש, נסה זאת כלי המפתחים של Chrome או מבחן רספונסיבי מאת DesignModo.
 • אם ברצונך להפוך את הבדיקות שלך לאוטומטיות, כלי בדיקת דפדפן חוצה דפדפן מקומי בחינם הוא סלניום.
 • אם אתה נמצא בתקציב, אבל רוצה לחוות כלי לבדיקת דפדפן צולב במכשירים אמיתיים, תן LambdaTest לנסות �� המנצח שלנו!
 • אם יש לך כמה כספים לבדיקת דפדפנים חוצים, תן דפדפן או SmartBear ניסיון.

עם זאת, הגיע הזמן לסיים את ההשוואה שלנו בין כלי הבדיקה הדו-רוחב הטובים ביותר הקיימים בשוק לשנת 2020. אנו מקווים שזה עזר לך להפוך את המאמצים לבדיקת דפדפני חוצה דפדפן..

איזה כלי הוא המועדף עליך? הודע לנו בתגובות למטה.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, מצגת ועריכה מאת קרול K.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map