5 חלופות סקיצה באיכות גבוהה עבור Windows (2020)

5 חלופות סקיצה באיכות גבוהה עבור Windows (2020)

5 חלופות סקיצה באיכות גבוהה עבור Windows (2020)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

כשמדובר בתכנון ממשק משתמש (UI), Sketch הוא פלטפורמה פופולרית לטיפוס-טיפוס שיתופי ולעריכת וקטור. לרוע המזל, זה זמין רק עבור macOS, וככזה, חלק ממעצבי ממשק המשתמש יצטרכו למצוא חלופות סקיצה עבור Windows.


ומיד למחבט, תשמחו לשמוע שאכן קיימות מספר פלטפורמות דומות זמינות עבור Windows. אתה יכול להתמיד במערכת ההפעלה שבחרת ועדיין לקבל גישה לתכונות עיצוב ממשק משתמש מובילות!

בפוסט זה נדון בכמה מההיבטים של סקיצה שהופכים אותו לפופולרי בקרב מעצבי ממשק המשתמש. לאחר מכן אנו נשתף בחמישה כלים שיעזרו לספק תכונות אלה למשתמשי Windows – ונעזור לכם לבחור את הדבר האידיאלי עבורכם. נתחיל!

רישום אלטרנטיבות עבור Windows

�� דלג לחלופות ��

מדוע סקיצה כל כך שימושית בעיצוב ממשק משתמש

כבר כמה שנים, סקיצה הייתה אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר לעיצוב ממשק משתמש.

מערכת משטחי היצירה, העמודים והסמלים שלה מספקת כלי תכנון ממשק רב עמודים יעיל ואינטואיטיבי. בנוסף, ספריית התוספים הרחבה שלה מילאה פערים רבים שעומדים בפני מעצבים.

כשמדובר ביצירת אפליקציות מגיבות למגוון מכשירים, Sketch הוא עדיין הבחירה המובילה עבור משתמשי macOS רבים. בעוד שמאפיינים רבים הופכים אותו לפלטפורמה אידיאלית לעיצוב ממשק משתמש, ישנם שלושה בפרט אשר שיפרו את הסקץ ‘בשנים האחרונות:

הראשון הוא שלה יכולות עריכת וקטור. מכיוון שרוב האלמנטים המשמשים בעיצוב ממשק משתמש מבוססים על וקטור, כלי עריכה יציב הוא הכרח. הסקיצה מאפשרת לך לשלב צורות שהוגדרו מראש או ליצור משלך, כמו גם לשנות נקודות ונתיבים כדי לעמוד ביעדי העיצוב שלך..

פונקצית עריכת וקטור לשרטוט.

שחרורו של סקיצה 49 הביא עמו צפייה רבה פונקציית אב-טיפוס. אמנם בעבר משתמשים במאגר סקיצה נאלצו לייצא את הקבצים שלהם לפלטפורמה אחרת על מנת ליצור טיפוס-טיפוס, אך כעת ניתן לעשות זאת בסקיצה עצמה. אתה יכול להתחיל עם משטח יצירה סטטי, ואז להפוך אותו לאב-טיפוס אינטראקטיבי לבדיקה.

חלון אב-טיפוס של סקיצה.

כל שלב בתהליך העיצוב הוא כעת חלק מ- Sketch. זה כולל גם קבלת משוב ועבודה לצד חברי הצוות שלך. עם תכונת שיתוף הפעולה של סקיצה, אתה יכול להזמין אחרים להציג או לערוך את העיצובים והאבות-טיפוס שלך.

מזמין משתפי פעולה בסקיצה.

מעקב אחר גרסאות מאפשר לך לראות שינויים שנעשו על ידי כל אחד מחברי הצוות ולהפוך שינויים אלה במידת הצורך.

תכונות ליבה אלה הופכות את Sketch לאידיאלי עבור מעצבי ממשק משתמש וצוותים אישיים. עם זאת, אינך צריך לקפוץ על העגלה של אפל כדי לגשת אליהם.

חמש חלופות סקיצה באיכות גבוהה עבור Windows

סקיצה אינה הפלטפורמה היחידה שמציעה עריכה וקטורית מתקדמת, טיפוס-טיפוס ושיתוף פעולה בצוות. למעשה, זה אפילו לא היה הראשון שיצא עם התכונות האלה. להלן, ריכזנו עבורכם רשימה של חלופות סקיצה עבור Windows שיעזרו לכם ליצור עיצובים ממשק משתמש באיכות גבוהה מבלי שתצטרכו מכשיר אפל..

1. פיגמה

חלופות רישום עבור Windows: figma

פיגמה היא ככל הנראה הפופולרית ביותר מבין כל חלופות הסקיצה ב- Windows.

כלי זה לעיצוב ואב טיפוס שיתופי הוא מבוסס על דפדפן "פלטפורמה אגנוסטית" – אתה יכול להשתמש בו במערכות הפעלה Apple, Windows, Linux ואפילו Chrome.

הוא משלב גם את ההיבטים של Sketch שהופכים אותו למושלם עבור מעצבי ממשק משתמש, כולל:

 • תכנון יעיל עם מסגרות, שכבות-על ורכיבים לשימוש חוזר
 • עריכה וקטורית עם כלי עט אינטואיטיבי
 • טיפוס-טיפוס אינטראקטיבי
 • ספריות צוות כמו גם שיתוף בעיצוב ואב-טיפוס

אם אתה חושש להרים פלטפורמה חדשה, פיגמה אולי תוכל לעזור להקל על החרדה שלך. קל יחסית לאסוף זאת בהשוואה לסקיצה, כך שאם אתה מחליף אתה לא צריך להיות יותר מדי צרות. החיסרון השימושי המשמעותי ביותר שלו הוא שהוא מבוסס דפדפן, ומגביל את התכנון הלא מקוון.

ההבדל במחיר אמור לספק גם שקט נפשי. Figma מציעה גרסת חינם ליחידים – גניבה בהשוואה לתג מחיר רישיון אישי של $ 99 דולר לשנה. אמנם, הגרסה החינמית מציעה פחות תכונות מהגרסה בתשלום – שמתחילה ב -12 $ לעורך, בחודש – והיא מתומחרת במהירות על ידי תוכנית הווליום של סקיצה.

�� אם אתה מעוניין בהשוואה מעמיקה יותר בין סקיצה לעומת פיגמה לעומת Adobe XD, לחץ כאן.

2. Vectr

חלופות רישום עבור Windows: vectr

Vectr מציע יישומי אינטרנט ושולחן עבודה כאחד, ומשיג תאימות בין פלטפורמות מבלי לדרוש מכם להסתמך על חיבור לאינטרנט כפי שעושים אפליקציות מבוססות דפדפן בהחלט..

הוא משמש בעיקר לעיצוב גרפי וקטורי, ולכן חסר פונקציה מובנית של טיפוס-טיפוס.

עם זאת, אתה יכול להשתמש בפלטפורמה זו למספר משימות אחרות של עיצוב ממשק המשתמש, כולל:

 • מגוון מסננים הניתנים להתאמה אישית ליצירת רקעים, גבולות וצללים
 • חמישה שבילים וקטוריים – מלבן, מלבן מעוגל, מעגל, קו, וחופש
 • יצירת טקסט והעלאת תמונות
 • שיתוף קישורים מאובטח בזמן אמת לשיתוף פעולה

ל- Vectr קל לעקוב מדריך למשתמש כדי לעזור לך להתחיל עם הפלטפורמה. זה ידוע ככלי נגיש למתחילים, כך שהוא עשוי להיות מקום התחלה חכם עבור כל מי שרק נכנס לענף העיצוב של ממשק המשתמש..

בנוסף, הפלטפורמה חופשית לשימוש לחלוטין. פשוט הירשם לחשבון בחינם ותוכל להתחיל לעבוד עם העיצוב שלך מייד. חסם הכניסה הנמוך הזה וחוסר ההתחייבות הכספית עשוי לגרום לו להיות מושך אנשים חדשים שרוצים לטבול את בהונותיהם במי העיצוב של ממשק המשתמש..

3. Adobe XD

חלופות רישום עבור Windows: Adobe xd

בכל הקשור לעיצוב גרפי, אדובי הוא השם שעולה בראשכם לרוב.

אפילו מי שאינו מקצוען בתחום שמע ככל הנראה גם על פוטושופ, Lightroom ו- Illustrator.

לעיצוב ממשק משתמש, יש Adobe XD. פלטפורמה זו, שנוצרה להיות כלי עיצובי של אחד-אחד, מציעה:

 • אלמנטים שניתנים לשימוש חוזר ו’רשת חוזרת ‘לעיצוב מהיר
 • אופטימיזציה לעריכה וקטורית מובנית, כמו גם תאימות עם Illustrator לעיצובים מורכבים עוד יותר
 • אבות טיפוס מתקדמים עם אנימציה אוטומטית, מפעילים קוליים וחוויות משחק אמינות
 • אפשרויות שיתוף להזמנה פרטית עם תכונות של בקרת גישה ותגובות

במיוחד עבור אלה שיש להם ניסיון רב בפלטפורמות אחרות של Adobe Suite, להרים את Adobe XD צריך להיות חתיכת עוגה. עם זאת, הממשק הנקי והניווט הישיר שלו אמורים לאפשר אפילו למצטרפים חדשים להשלים די מהר.

באופן מדהים, אתה יכול להשיג את כל מה שיש ל- Adobe XD להציע בחינם – אם יש לך רק פרויקט פעיל אחד. אנשי מקצוע ככל הנראה יצטרכו להשקיע בתוכנית בתשלום. התמחור מתחיל מ- $ 9.99 למשתמש למשתמש בחודש. בנוסף, אם אתה רוצה גישה לתוכנות אחרות של Adobe, אתה יכול לרכוש ענן קריאייטיב מנוי במחיר של 52.99 $ לחודש.

�� אם אתה מעוניין בהשוואה מעמיקה יותר בין סקיצה לעומת פיגמה לעומת Adobe XD, לחץ כאן.

4. Moqups

תרשים חלופות עבור Windows: moqups

כשמדובר בחלופות סקיצה עבור חלונות, בחירת פלטפורמה המאפשרת לך לעבור את כל תהליך העיצוב מבלי שתצטרך להקפיץ בין תוכניות היא המפתח..

Moqups הוא רק הכרטיס. פלטפורמה זו מבוססת דפדפן כוללת מספר תכונות ליבה של ממשק משתמש, כגון:

 • ניהול גרירה ושחרור של עמוד המאפשר לארגן דפים בתיקיות וליצור היררכיות
 • כלי עריכת אובייקטים דינמיים כולל סרגלים, רשתות ויישור מהיר
 • אבות-טיפוס פונקציונליים ואינטראקטיביים שנוצרו מעיצובים או ממסגרות החוט שלך
 • שיתוף פעולה ושיתוף צוות מבוסס ענן

למרות שזה עובד טוב לפרויקטים קטנים או פשוטים, Moqups יכול לגרום לבעיות בעיצובים מורכבים יותר. אם כי הממשק אינטואיטיבי למדי, לא קל לשמור אלמנטים עיצוביים ולעשות בהם שימוש חוזר. בנוסף, פרויקטים גדולים יותר נוטים לחוות יותר זמן פיגור ממה שאידיאלי. מכיוון שאפליקציה זו מבוססת דפדפן, תהיה לך גם מוגבלות בשימוש בדרכים.

אתה יכול לעבוד על פרויקט פעיל אחד בחינם, או להשקיע בחשבון Moqups אישי תמורת 19 דולר לחודש. תוכניות הצוות מתחילות ב -10 דולר למשתמש בחודש. אם יש לך צוות קטן שצריך לשתף פעולה באפליקציה פשוטה, Moqups יכול להיות אפשרות חסכונית יותר מאשר, למשל, Figma.

5. FluidUI

חלופות רישום עבור Windows: FluidUI

FluidUI, שנוצר לצורך טיפוס טיפוס לנייד, הוא בחירה איתנה למפתחי אפליקציות שרוצים להתמקד במשתמשי הטלפון החכם והטאבלט.

למרות שאין בו פונקציה מובנית לעריכת וקטור, תוכלו להעלות בקלות גרפיקה שנוצרה בפלטפורמות אחרות.

אחרת, כלי זה מספק כמה תכונות שימושיות:

 • למעלה מ- 2,000 רכיבים שנבנו מראש לאב-טיפוס מהיר
 • טיפוס-טיפוס אינטראקטיבי באמצעות גרסת היישום מבוסס-הדפדפן או השולחן העבודה
 • שיתוף פעולה בזמן אמת בצוות עם יכולות נעילת עמודים ויכולות שיחות וידאו

למטרות אב טיפוס, FluidUI הוא די ידידותי למשתמש. יש לו ממשק גרירה ושחרור שרובם יתפסו במהירות וגישה למספר ספריות רכיבי ממשק משתמש כדי לפצות על היעדר כלי עריכת וקטור. עם זאת, חלקם עשויים למצוא את הגרסא החינמית שלה כמגבלת ולכן קשה לשימוש.

תוכנית FluidUI Free Forever מספקת למשתמשים פרויקט אחד בן עשרה עמודים בחינם. תוכנית סולו תעניק לך גישה לחמישה פרויקטים במחיר של 8.25 דולר לחודש, אך תצטרך להוציא לפחות 19.08 דולר לחודש כדי לקבל גישה לכל הספריות הזמינות. אם אתה עובד עם צוות, תצטרך לשלם אפילו יותר כדי להוסיף משתמשים נוספים לחשבונך.

כיצד להחליט איזו חלופת סקיצה עבור Windows מתאימה לך

עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, קביעת איזו חלופת סקיצה ברצונך להשתמש עשויה להיות מאבק. להלן סיכום הממצאים שלנו שיעזרו לכם לנקות את הדברים:

תכונות
קלות שימוש
מחיר
הכי טוב בשביל

פיגמהתואם סקיצה בהתייחס לאפשרויות עריכה וקטוריות, טיפוס-טיפוס ושיתוף פעולה.עקומת למידה קטנה, אך אינה מציעה מצב לא מקוון.חינם או 15 $ לעורך בחודש.אנשים מנוסים או צוותים מקצועיים קטנים.
Vectrחסר כלי אבות טיפוס מקוריים, אך מספק עריכה ושיתוף גרפיים נרחבים.ידידותי למתחילים.חינםאלה רק התחילו עם עיצוב ממשק משתמש.
Adobe XDנותר עם Sketch בפני עצמו – עולה על Sketch כאשר משתמשים בו יחד עם תוכנות אחרות של Adobe.משתמש בממשק Adobe המוכר, אך עשוי לדרוש למידה מסוימת למי שאינו מכיר מוצרי Adobe אחרים.בחינם או $ 52.99 לחודש (כחלק מחבילת Creative Cloud).משתמשי Adobe הנוכחיים, במיוחד אלה שיש להם מנוי Creative Cloud.
Moqupsכולל את כל תכונות המפתח – עריכת וקטור, טיפוס-טיפוס ושיתוף פעולה.קל לאיסוף, אך יש לו בעיות ביצועים כאשר משתמשים בהן ליצירת עיצובים מורכבים ולא ניתן להשתמש בהם במצב לא מקוון.חינם או 10 $ למשתמש לחודש.צוותים העובדים על אפליקציות קטנות או פרויקטים פשוטים אחרים.
FluidUIמיועד לאב טיפוס ושיתוף ניידים, אך חסר יכולות עריכה וקטוריות.ממשק ידידותי למשתמש, אך מגבלות גרסאות חינמיות מקשות על יצירת עיצובים מורכבים.חינם או 41.58 דולר לחודש לחמישה משתמשים.אנשים ומעצבי מובייל.

כפי שראיתם לב, לכל פלטפורמה עליה דיברנו בפוסט זה קיימת גרסה חינמית. אם נקרע בין שניים או יותר, שקול לתת גרסאות חינמיות אלה לרוץ מבחן כדי לבחור את פיסת התוכנה הנכונה, נטולת סיכון.

מסקנה על חלופות Sketch הטובות ביותר עבור Windows

כשמדובר בפלטפורמות עיצוב ממשק משתמש, סקיצה לוקח את הביסקוויט. תכונות עריכה, אבות טיפוס ושיתופי פעולה וקטוריים מתקדמים הופכים אותו לרצוי ביותר עבור אנשי מקצוע בתעשייה. עם זאת, חוסר התאימות שלה עם מערכת ההפעלה Windows גורם לבעיות עבור מי שאינם אוהדים של אפל.

בפוסט זה הצבנו אתכם לכיוון של חמש חלופות סקיצה איכותיות עבור חלונות.

לסיכום:

פיגמההדומה ביותר ל Sketch מבחינת הפונקציונליות. עם זאת, אפשרויות התמחור המקצועיות והארגון שלה עלולות להפוך אותה לבחירה יקרה עבור צוותים.

Vectrכלי זה קל וחופשי לשימוש, אידיאלי לאלה החדשים בעיצוב ממשק משתמש. לרוע המזל, היעדר הפונקציונליות של אב-טיפוס מקורי הופך אותו לתחליף גרוע למשתמשים מתקדמים יותר.

Adobe XD. מושלם למי שמכיר את הפלטפורמות של אדובי וכבר יש לו ענן קריאייטיב מנוי.

Moqups. אלטרנטיבה בעלות נמוכה ל- Figma. פלטפורמה זו היא הטובה ביותר לפרויקטים וצוותים קטנים יותר או פשוטים בתקציב.

FluidUI. בחירה סולידית עבור מעצבי מובייל בודדים. הצוותים יעשו הכי טוב לבחון אפשרות חסכונית יותר.

יש לך שאלות לגבי מציאת חלופת סקיצה עבור Windows? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, מצגת ועריכה מאת קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector