20+ תיקי עיצוב מדהימים לראות לפני שאתה יוצר משלך

אחד הדברים הגדולים בתיקי העיצוב הוא המגוון. קח 5 אמנים מצליחים וכנראה שיהיו לך 5 תיקי עיצוב שונים באופן קיצוני.


אבל אותו הדבר "הכל הולך" גישה יכולה להיות מאבק אם אתה מעצב המחפש ליצור תיק עבודות משלך כדי להגיע ללקוחות פוטנציאליים. וזה אולי יכול לחפש כמה דוגמאות איכותיות לתיקי עיצוב.

התיקים הבאים אינם רק נאים ויצירתיים; הם בבעלותם של אנשים שעשו את הפריצה בשוק העיצוב והאיור העצום העולמי הזה וקיבלו את שמם ללקוחות חשובים ולמותגים ידועים לאורך הדרך. זה, אלה תיקי העיצוב של אמנים מצליחים.

עשינו מחקר רב על כך מכיוון שבאמת רצינו להציג בפניכם כמה מתיקי העיצוב הטובים ביותר הקיימים ברשת ברגע זה ממש. לא משנה אם אתה זקוק להשראה לאתר האינטרנט שלך, להתאמץ בשיפור תיק העבודות שלך ולהפוך אותו לדרג טוב יותר, או שאתה פשוט מחפש מעצבים מעניינים להעסיק אותם, אנו מקווים שפרסום זה מביא לערך שאתה מחפש.

תיקי עיצוב מיטביים

אז בואו נצלול אל היופי שהמעצבים המוכשרים הללו מספקים לעולם. כיום, יש לנו 20+ דוגמאות עבורך.

20+ תיקי עיצוב מדהימים שיעניקו לך השראה משלך!

פאוול נולברט

נולברט

תיק העיצוב של פאוול כולל עיצוב יפהפה למסך מלא עם אלמנטים של תיקי בנייה, כולם מוצגים על רקע לבן ונקי. הדבר הראשון שתראה כאן הוא הכותרת הסטטית במסך מלא, המייצגת אחת מיצירות האמן, ואחריה התיק כשאתה גולל מטה. הפרויקטים של פאוול מורכבים מצבעים דולפים של פולנית המולידים צורות שונות, לוגואים, חפצים ואפילו בני אדם. בקיצור, כל העיצובים שלו נוצרים מחדש בסגנון צבעי מים. האתר נשלט על ידי אוספים של אלמנטים חזותיים גדולים, ויצירותיו נותנות לך רושם של עומק.

קון יאגי

kuon yagi

יאגי הוא מעצב מנוסה בהפעלת אתרי אינטרנט עבור יותר מתריסר חברות. אתר הפורטפוליו שלו נקי מאוד, אינטראקטיבי – הוא לוקח אותך מקטע לקטע באמצעות אנימציות חלקות, ועושה עבודה טובה תוך הדגשת הפרויקטים..

YASLY

yasly

הנה לנו א "מעצב ב- SF, המתמחה באינטראקציה תלת מימדית". נשמע מרגש! אולם אתר האינטרנט של דני הוא מינימליסטי, עם רקע נקי ותיק רשת המחולק לשלוש עמודות. הגישה הפשוטה, יחד עם הטיפוגרפיה דמוי המגזין והכותרות הגדולות מכל עמוד, היא שהופכת את הפרויקט של דני ג’ונס למעניין. כמובן שעבודותיו אכן מהממות. אתה צריך להסתכל.

ווים דלבוי

ווים דלבוי

אם אתה תוהה איך זה היה כאשר עיצוב אתרים פוגש אמנות עכשווית, הנה התשובה שלך. האמן הניאו-קונספטואלי ווים דלבוי שפך את תיק העבודות שלו על מפת עיר. אתה יכול לחקור את העיר החופשית על ידי לחיצה על מבנים שונים כמו יציקה, עבודות גותיות, ומעוותת לראות יצירות אמנות מסוימות. היצירה המפורסמת ביותר של אמן בינלאומי זה היא פרויקט קלוקה. תיק העמודים המלא הוא יצירתי וגם פשוט. אין אינטראקציה בהתאמה אישית כמו אפקט ריחוף או משהו כזה, ובכל זאת היא מצליחה להתבלט.

סטפנו קולפראי

stefanocolferai

אם אתה אוהב איורים מוזרים ומוזרים, העבודות של סטפנו מתאימות בנקודת המפגש בין גרוטסקי ל "וואו, לבחור הזה יש דמיון כזה". העיצוב של האתר הוא מינימליסטי מכיוון שיצירות האמנות מדברות בעד עצמן. כשאתה נכנס לאתר של סטפנו קולפראי, תראה תפריט זקוף עם לוגו מונפש משמאל וגלריית רשת בחלק הימני של המסך. שום דבר לא מפואר, ובכל זאת זה מקבל את תשומת ליבך במהירות. כל החומרים שלו שובבים, קומיים, "חמושים באירוניה ופלסטלינה".

ווייד ג’פרי

וויידג'פרי

לזאת יש גישה עיצובית אחרת יותר, כאשר בתמונה המחודשת של האמן מופיעים בדף הבית ואפקטים שונים ברקע (המכונה גם הסמן מראה לך פיסות מידע על המחבר כשאתה מרחף באקראי). לאחר שתביט זמן מה בדף הבית נדהם ממה שאתה רואה, תבחין איך חלון הראווה של התיק אינו רגיל. יש בו סידורי שכבת-על נחמדים המשלבים אנימציות יפות. לאחר לחיצה הם מופיעים במצגות שקופיות מלאות במסך מלא. אם אתם אוהבים תיקי עיצוב ייחודיים, זו דוגמה נהדרת עבורכם.

פאולה רוסו

paularusu

פאולה רוסו אוהבת את הזיגזגים, כשהיא מציגה את עבודותיה במערך דמוי זיגזג – אחד ימני ואחד משמאל למטה. הרקע שלה מערבבים גוונים לבנים ואפורים בהירים, והיא משתמשת בסליידר עם קופסה מעל הקפל. עבודתה מורכבת מציורים ואיורים צבעוניים שמחים, הגורמים לרקעים הנקיים של האתר להראות חיים.

לוטה ניימינן

lottanieminen

זו דוגמא למוח מאורגן ועם זאת יצירתי. על גבי הרקע הנקי והמסודר, פריטי התיק הגדולים עוקבים אחר תבנית: שני פריטי תיקים אנכיים בשתי עמודות (אחת ליד השנייה), ואחריהם מופיעה תמונה אופקית (סגנון נוף). וכך זה נמשך עד שתגיע לתחתית העמוד. לפאנל האיור, לוטה בחרה להציג את רישומיה בצורה רשתית. הפשטות של תיק זה היא הסיבה שהוא כל כך יפה.

טוי פייט

טייבייט

ToyFight הוא אתר שובב לחלוטין; בכל מקום שאתה לוחץ או גולל, קורה משהו. מלבד הפרלקס והמבוא המונפש המלא שמציע לכם סיור מהיר סביב עבודות המעצבים, שאר החלקים הם גם מרהיבים מאוד, מלאים באלמנטים מרגשים וצבעוניים. כל מה שקשור ל- ToyFight כל כך דינאמי, כדאי שתראה בעצמך אם אינך רוצה לפספס מצגת פורטפוליו ייחודית.

ורנה מישליטש

verenamichelitsch

ורנה מישליטש מראה לנו את ההגדרה האמיתי של אלמנטים גדולים באתר שלה. יש לו שני עמודים: עמוד הבית (שהוא התיק בפועל) וסעיף אודות. בדף הבית מוצגים אלמנטים של תיקים שאינם ניתנים ללחיצה בכל מקום, במצב מסך מלא. מימין לשמאל, למעלה ולמטה, הויזואלים הגדולים תופסים את המסך כולו. הם מוצגים בעיקרון בגודל המקורי והרשמי שלהם. בניגוד למצגת הדף הביתית המדהימה באופן חזותי, החלק אודות (מידע במקרה זה) נראה כמו דף הזיכויים של המגזין – ביוגרפיה של מחבר ישר, עובד וחזר הפניות.

סטיבן בונר

stevenbonner

סטיבן בונר מגלזגו מציגה את יצירותיו הדומות בנוף בסגנון מלא, אחד אחר-אחר. מלבד העיצובים מבוססי האינטרנט של סטיבן, הוא גם יוצר מושגים למוצרים פיזיים (כמו תגי נייר משקה, שלטי חוצות, עטיפות ממתקים וכו ‘). העמוד האחר באתר של סטיבן הוא, שוב, דף מידע מינימליסטי וחסכוני.

טים להן

טימלהאן

טים להן משתמש בסגנון הבנייה ומניח ליצירותיו לדבר בעד עצמן. זהו עיצוב ופריסה מינימליסטיים, מלאים ברישומים שמחים וצבעוניים אשר יעסיקו אתכם בזמן הגלילה. האמן שלנו כאן הוא לא רק מעצב ומאייר אלא גם צייר, שנהנה לקשט פנים עם חומרים בעבודת יד משלו. יתר על כן, לחן עיצב מספר כריכות לספרים, אותם תוכלו למצוא המופיעים באתר.

רקש

מעצבת

שלא כמו האמנים שהצגנו עד לנקודה זו, רקש מעצבת ממשקי מובייל ואינטרנט, כולל מושגי מיתוג ולוגו. הארכיטקטורה הויזואלית של האתר שלו היא הוכחה לטעמו הטוב בעיצוב אתרים. עבודותיו מעוטרות יפה עם פיסות טקסט שקופות המשלימות את מראה האתר (יחד עם ערכת הצבעים הקליטת). למעשה, הסגנון של ראקש הוא ייחודי, מה שמקשה על התיאור. אז למה שלא תבדוק את זה בעצמך? מלבד הגרסאות הסופיות לפרויקטים שלו, הוא גם מציג שלבי ביניים באמצעות סקיצות מעניינות המצוירות ביד.

מומקאיי

מומקאיי

מומקאיי היא סוכנות עיצוב מהולנד המשתמשת בסגנון נחמד של חצי דף הבית. למחצית האחד יש את הפרויקטים זה בזה, בעוד שהמחצית השנייה מציגה שמות של פרויקטים ומכילה את התפריט של האתר. כשאתה לוחץ על פרויקט ספציפי הוא מתרחב עד שהוא יוצא למסך מלא בצורה מיוחדת ומונפשת. למעשה, האנימציה היא זו שמגדירה את מומקיי; רוב האלמנטים שלהם מונפשים, כולל האיורים. זהו אחד מאותם תיקי עיצוב שממש כיף לגלוש בהם.

אליאס קלינגן

אליאסקלינגן

בחזרה לארץ התלת מימד, שם אליאס משטוקהולם מציג את אתר האינטרנט שלו באמצעות כותרת וידיאו במסך מלא המציג כמה דוגמאות מהעבודה שלו. כשאתה מבקר בתיק העבודות שלך, מתייחסים לראווה של שני עמודים הכולל שני פרויקטים מוגמרים עבור לקוחות וקטעים מהניסויים שערך לאורך השנים. כשאתה לוחץ על הקטגוריות, אתה יכול לראות רשימה של פריסה נקייה המכילה תמונות של הפרויקטים עליהם הוא עבד עד כה.

טיילור פרנקלין

טיילור-פרנקלין

בדומה לתיק העבודות של סטיבן בונר, טיילור משתמש באותו סגנון של עיצוב ופריסה, רק עם פריטים שניתן ללחוץ עליהם ואפקטים מרחפים אלגנטיים, המובילים לראווה ראווה של מוצרים דמויי מגזינים. הדף אודות נראה איכשהו כמו כותרת תחתונה, שם תוכלו למצוא ביוגרפיה מחברת נחמדה וקצרה. אם אתה רוצה לראות יותר מהעיצובים של טיילור, עיין בקטע ארכיון אם יש מושגי עיצוב נוספים.

כריסטיאן מ. גרסיה

cristianmg

לכריסטיאן יש חלון ראווה מעניין, המציג מצגת שקופית אנכית, כאשר כל פריט מכסה את כל גודל המסך. בעיקרון, לכל תמונה יש את התפקיד של שקופית – כשמגלגלים, תמונה חדשה מגיעה לתור שלה וכן הלאה. האתר לגמרי במסך מלא; הוא מכיל בעיקר מולטימדיה ומציג כמה שפחות טקסט. בכריסטיאן גרסיה אומנויות סטטיות וגם אנימציה, רובם נראים כאילו היו עשויים מפלסטיק או מחומרים סינתטיים. בסך הכל, הכל נראה צבעוני, תלת ממדי וגדול.

אדריאן & גידי

אדריאן-גידי

הפעם, יש לנו שני מחברים שהקימו אתר מודרני לתיקי העיצוב המשלימים שלהם, ובחרו גלריית בנייה קלאסית בשילוב אפקטים יפים עבור העיצובים והאיורים האיכותיים שלהם. מפרסומות ועד רעיונות ריאליסטיים ובדיוניים, נראה כי אדריאן וגידי עושים עבודה נהדרת ביחד, כאשר הפרויקטים שלהם נראים כמו מסע בין חפצים אמיתיים לסרטים מצוירים (הגבול דק כאן). גלילת פראלקס נחמדה מלווה את חלון הראווה של המוצר האלגנטי.

ויולטה נוי

סגול

ויולטה מברצלונה היא עוד מאיירת שאוהבת דברים פשוטים ומדברת דרך עבודתה. כשאתה ניגש לאתר, קריקטורה שמחה ומאושרת עם אלמנטים צפים מקבלת את פניך, ואחריו מחוון קופסא שמח נוסף וגלריית בנייה של צבעים וסיפורים מצחיקים הדומים לציורי עפרון. ברגע שאתה נכנס לאתר זה, אתה מקבל ויויק שמח ופוגש את חתימת המעצב במהירות. דף מידע דו-צבעוני פשוט מעלה את עצמך עם הישגי המחבר, פרטי הקשר והביו. אם אתה רוצה לקנות את הגרסאות המודפסות של הפרויקטים שלה, אתה יכול להזמין אותן דרך קטע החנות, שזו דוגמה טובה לשילוב תיקי עיצוב עם פונקציונליות eCommerce..

סטפני ברקלר

סטפני ברוקלר

סטפני גם שומרת על דברים פשוטים. הדף הנמצא מעל הקיפול הוא רקע לבן במסך מלא ובמרכזו שם הכותב, מה שמוביל לקטע אודות מנוגדים חזותית המכיל את הרישומים והדגימות העובדות שלה. החלק שמתחת לקפל של דף הבית מציג את התיק של סטפני בגלריית רשת. סמל נחמד מראש טוען הופך את המעבר בין העמודים ליותר מתוק.

שלבי היפול

מוט

לשלבי יש שוב אתר פשוט; אבל פשוט בדרכה שלה. ברגע שאתה נכנס לדף הבית, אתה רואה שתי עמודות: האחת עם טקסט הקורא את שמות הפרויקטים שהיו לה עד כה, ואילו השנייה מציגה את השערים המשויכים לכל אחד מכותרות הפרויקט. הפריטים נפתחים בעמודים חדשים בהם כל העבודות מוצגות באמצעות גלילה אופקית – עליכם לגרור אותם ימינה ושמאלה על ידי העכבר. למעשה, תוכלו לצפות בכל האיורים באותה מצגת שקופיות אם תמשיכו ללחוץ על הבא בסוף כל קטגוריה.

וזה הכל! אהבת במיוחד את אחד מתיקי העיצוב האלה? אם כן, נשמח לדעת ממה נהנתם! כמו כן, אנו פתוחים להצעות חדשות. אז אם יש לכם תיקי עיצוב מעולים אחרים, יידעו אותנו. אנחנו רוצים עוד!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

נערך על ידי קולין חדש. מתווה ומצגת מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map