15+ כלי פרודוקטיביות מעולים עבור מעצבים ומשתמשי וורדפרס שיעשו אותך אפקטיבית במיוחד בשנת 2020

15+ כלי פרודוקטיביות מעולים עבור מעצבים ומשתמשי וורדפרס שיעשו אותך אפקטיבית במיוחד בשנת 2020

15+ כלי פרודוקטיביות מעולים עבור מעצבים ומשתמשי וורדפרס שיעשו אותך אפקטיבית במיוחד בשנת 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

בניית אתרים ותחזוקה הם תחום מורכב. כל מי שיוצר אתרי אינטרנט למחייתו צריך לכסות הרבה בסיסים כדי להפוך אותם ליעילים ויפים. כלי פריון שונים עבור מעצבים, מפתחים ומשתמשי וורדפרס יכולים לעזור לייעל את התהליך.


כדי להגדיל את תפוקת השעה שלך ולהפחית את רמת הלחץ שלך, מאמר זה מפרט מספר כלים שימושיים המאפשרים לכל הקריאייטיב באינטרנט להיות פרודוקטיבי יותר.

להלן תוכלו למצוא שירותים, תוכניות ותוספים למטרה זו. נדבר גם למי הם מתאימים ולמה כדאי להשתמש בהם.

בואו ניגש לזה:

כלי פריון למעצבים, מפתחים ומשתמשי וורדפרס

כלי פריון עבור מעצבים ומשתמשי WordPress לשיפור זרימת העבודה שלך

בעוד שהרשימה שלהלן רחוקה מלהיות מלאה (אני באמת רוצה לשמוע את הטיפים שלך בסוף), היא אכן מספקת בסיס טוב. בחר את מה שמושך אותך והתעלם ממה שלא. ככה תמצאו את הכלים המתאימים לעצמכם.

toggl

# מעקב אחר זמן

טגל

במיוחד כמעצב אתרים עצמאי, הזמן שלך הוא ממש כסף. מכיוון שמעצבים רבים עובדים עם דמי פרויקט קבועים, ככל שתוכלו לסיים את המהירות יותר כך יגדל התעריף לשעה שלכם.

כדי להבין מי מהלקוחות שלך הכי משתלם או פשוט איך אתה מבלה את זמנך, טגל הוא החבר הכי טוב שלך. זה כלי מעקב אחר זמן מדהים עם ממשק משתמש נעים וחופשי לשימוש עבור הגרסה הבסיסית.

עקוב אחר זמנך בלחיצה אחת, הקצה חסימות זמן לפרויקטים ולקוחות, קבע הערכות (כדי לבדוק אם אתה עובר) ועוד ועוד. יש לזה גם הרחבות המאפשרים לך לשלב את הכלי בשירותים רבים אחרים כמו גם בדפדפן שלך.

אם אתה רוצה לדעת יותר על אופן תגל, הנה נחמד הדרכה זה יתחיל.

שעון עצר לביצה

# מעקב אחר זמן

טכניקת פומודורו

במקרה שלא שמעת את המונח לפני כן, פומודורו היא טכניקת פריון שעובדת בספרינטים. השם נובע מתמר המטבח בצורת עגבניות שהממציא שלו השתמש בו כשעלה עם זה.

הדרך בה היא עובדת ביצוע משימה יחידה למשך זמן מוגדר (באופן מסורתי 25 דקות). כשנגמר הזמן קח הפסקה של 3-5 דקות ואז חזור על התהליך. לאחר ארבע פרקי זמן אתה צריך לקחת הפסקה ארוכה יותר של 15-30 דקות לפני שתתחיל מחדש.

טכניקה זו יעילה מכיוון שהיא מאלצת אותך למשימה יחידה. יש בו גם הפסקות מובנות לתוכו כך שלא תשרפו את עצמכם. אתה יכול גם להשתמש בטכניקת Pomodoro יחד עם Toggl. מכיוון ששירות מעקב הזמן מראה את הזמן שחלף בכרטיסיית הדפדפן, הוא בן לוויה מושלם.

לחלופין, אתה יכול להשתמש בכלי שנקרא שעון עצר לביצה.

Evernote

# מסמכים # כתיבה

Evernote

הבא ברשימת כלי הפריון שלנו עבור מעצבים הוא Evernote. אני רוצה להתייחס לשירות כמוח החיצוני שלי. כאן אני שומר ומארגן כל מידע חשוב על העסק, הפרויקטים והמאמצים הפרטיים שלי.

בעיקרון, Evernote מאפשרת לך לרשום הערות (טקסט, תמונות, קבצי קול ועוד) ולארגן אותם באוספים. כל המידע שלך ניתן לחיפוש מלא (אפילו כתב יד בתמונות) ומסנכרן בין המכשירים שלך (שניים בגירסה הבסיסית). החברה מציעה גם א תוסף לדפדפן המאפשרת לך להוסיף מידע מכל מקום באינטרנט.

הגרסה הבסיסית של Evernote היא בחינם לשימוש ותמיד הספיקה לי.

מסמכים

# מסמכים # כתיבה

גוגל מסמכים

גוגל מציעה חבילת משרדים מקוונת מלאה. כאן תוכלו ליצור קבצי טקסט, גיליונות אלקטרוניים ומצגות מעשרות תבניות. שתף אותם במהירות עם לקוחות, שתף פעולה עם קריאייטיבים אחרים או הורד אותם בפורמטים שונים.

השירות אידיאלי לטיפול בניירת הכרוכה בעבודה יצירתית. בנוסף, זה בחינם!

נוסף על כך, אתה יכול גם להשתמש ב- Google Docs בעת יצירת תוכן לבלוג הוורדפרס שלך – כעת ניתן לייבא את התוכן שלך ישר מ- Docs ל- WordPress.

שלום

#ניהול פרוייקט

שלום

Trello הוא כלי לשיתוף פעולה בצוות המאפשר לארגן פרויקטים בקלות. לצטט את העורך שלנו כאן ב- CodeinWP: "במקרה שלא השתמשת בעבר בטרלו, הרשה לי רק להבטיח לך שבאופן בסיסי אין עקומת למידה והכל ממש אינטואיטיבי." הוא צודק.

Trello מאפשר לארגן כל דבר בעזרת רשימות, קלפים ולוחות. משתמשים יכולים להוסיף הערות, ליצור קשר עם חברי צוות אחרים ולראות את מצב הפרויקטים במבט חטוף. בנוסף, זה בחינם, כך שבאמת אין ויכוח לא לנסות את זה.

הערת העורך. כאן ב- CodeinWP, אנו משתמשים ב- Trello כדי לנהל את כל מאמצי יצירת התוכן שלנו. כל פוסט או משאב מקבל כרטיס Trello משלו, ואז כל הדיונים מתרחשים תחת אותו כרטיס. החלק הטוב ביותר הוא שמספר אנשים יכולים לקיים אינטראקציה בו זמנית. בנוסף, Trello מאפשר לך להעלות מדיה וקבצים שילוו את הכרטיס שלך. דברים מדהימים, ולא במקרה זה כל כך גבוה ברשימת כלי הפרודוקטיביות המובילים שלנו עבור מעצבים!

רפוי

# ניהול פרויקטים # תקשורת

רפוי

Slack הוא כלי עבודה נוסף לצוות. זה מאפשר לך לארגן את התקשורת הצוותית שלך בין ערוצים ושומר על ארכיונים הניתנים לחיפוש של כל השיחות שלך. חברות רבות משתמשות בו כדי לחסל מיילים פנימיים.

בנוסף לכל זה, Slack משתלב עם שירותים אחרים כולל Google Drive, Trello, Github ועוד ועוד. אלטרנטיבות הן צ’ט רקטות, ריבר ו צעד.

מעבר אחרון

# ניהול

מעבר אחרון

במיוחד כמעצב אתרים של וורדפרס המטפל במספר אתרי לקוח, לרוב עליכם להתמודד עם המון מידע על כניסה. זאת, כמובן, בנוסף לסיסמאות האחרות שלך.

מה דעתך לתת למישהו לעשות את זה בשבילך? LastPass שומר עבורך את כל פרטי ההתחברות, התשלום והמשלוח, החברות ומידע אחר. זה גם מסנכרן אותם בין המכשירים שלך. ככה, כל מה שאתה צריך לזכור הוא הסיסמה היחידה שלך לשירות עצמו. הנה איך LastPass עובד באופן ספציפי.

סקיצה

# עיצוב

סקיצה

כלי אחד שמעצבי אתרים בדרך כלל מבלים בו הרבה זמן הוא Adobe Photoshop. זו חבילת העיצוב המתאימה לכל הדברים המודפסים והדיגיטליים.

עם זאת, פוטושופ הוא לא הילד היחיד שנמצא בלוק. Sketch הוא אלטרנטיבה (מק-בלבד) לתוכנית שלעתים קרובות מקבלת ביקורות נלהבות, במיוחד עבור עיצוב ממשק משתמש, מה שהופך אותה לאחד מכלי הפרודוקטיביות המובילים עבור מעצבים..

הדגשים של Sketch הם הממשק הפשוט והאינטואיטיבי שלו, היכולת לעשות שימוש חוזר באלמנטים בקלות ושילוב עם אפליקציות ושירותים אחרים. התוכנה גם נוחה יותר מהפתרון של אדובי.

xampp

#התפתחות

XAMPP

XAMPP הוא כלי פרודוקטיביות שימושי עבור מעצבים מכיוון שהוא מאפשר לך להקים אתרי וורדפרס באופן מקומי במחשב שלך. ככה, אינך תלוי בשרת חי כדי לתכנן ולבנות את האתר שלך, אך אתה יכול לעשות זאת בכל מקום ובלי שאיש ישים לב מתי אתה מפשל.

התוכנית היא קוד פתוח ובכך חופשית. בנוסף, זה די קל להגדיר. למדו על חלופות במאגר הכלים לפיתוח מקומי שלנו.

sublimetext

#התפתחות

עורכי קוד

בעוד שלעיתים קרובות עורכי קוד רואים תחום של מפתחי אתרים, הם הכרחיים לחלוטין עבור מעצבים שמיישמים גם הם את עבודתם שלהם באתרי אינטרנט.

אתה יכול לבחור מבין הצעות רבות ושונות בחינם:

wproller

#התפתחות

WProller

כמעצב אתרים של וורדפרס, אתה מקים לעתים קרובות עשרות אתרי וורדפרס בכל שנה, חודש ואפילו שבוע. כולל הזמן הדרוש להתקנת אותם תוספים וערכות נושא סטנדרטיות, הסרת תוכן לדוגמה וכו ‘זה יכול להיות מייגע למדי.

כדי לצמצם את העבודה העמוסה, WProller מאפשר לך ליצור קבצי התקנה של WordPress בהתאמה אישית, כולל תוספים, ערכות נושא והגדרות סטנדרטיות שתרצו. פשוט קבע את התצורה של מה שאתה צריך באתר והורד את קובץ ה- zip המותאם אישית שלך. כשאתה מתקין אותו כעת האתר שלך מוכן להפעלה. בנוסף, ניתן להשתמש בתצורות שלך לשימוש חוזר. זה גם בחינם!


מעתק - תוסף העברת WordPress מעתק – תוסף העברת WordPress

מחבר / ים: Snap Creek

גרסה נוכחית: 1.3.34

עודכן לאחרונה: 16 במאי 2020

duplicator.1.3.34.zip


98% דירוגים


1,000,000 + התקנות


WP 4.0 + דורש

#התפתחות

מעתק

לאחר שבניתם את האתר שלכם במצב לא מקוון, כיצד תוכלו להעביר אותו לשרת החי? אתה יכול לעשות זאת ידנית, עם זאת, דרך קלה יותר היא להשתמש בתוסף הגירה.

אחד הפתרונות הנוחים ביותר הוא Duplicator. פשוט התקן והפעל, רוכסן את האתר שלך, העלה אותו לשרת החדש, הפעל את המתקין ופעל לפי ההוראות שבוצעו. אתה יכול גם להשתמש בו כדי לגבות את האתר שלך.

אלטרנטיבות הן הגירת WP All-in-One, UpdraftPlus ו שיבוט WP מאת WP Academy.

web-dev-tools

#התפתחות

כלים למפתחי דפדפנים

אלה יכולים להיות כמה מכלי הפרודוקטיביות החשובים ביותר עבור מעצבים. הם מאפשרים לך להסתכל על הקוד שמאחורי דפים, לבצע באגים ב- HTML, CSS ו- JavaScript, כמו גם לבדוק שינויים בעיצוב חי.

בנוסף לכל אלה, הם מגיעים עם כלים לדמות סביבות ניידות ומדידת ביצועים. כלי המפתחים כלולים בכל הדפדפנים העיקריים: Mozilla Firefox, כרום, ספארי ו קצה.

לא מפשלים

# תמונות

בטל את הניתוח

חזותיים הם חלק מעיצוב אתרים. מעצבים זקוקים לעיתים קרובות לתמונות כדי לאכלס אתרים ולהפוך אותם למרתקים יותר. פיתרון פופולרי הוא ללכת על תמונות מלאי או ליצור משלך.

כדי להתרחק מצילומי מלאי גנריים, Unsplash מציע תמונות באיכות גבוהה בחינם עם טעם שונה. כל ההיצע שלהם מגיע גם עם רישיון CC0, כך שתוכל להשתמש בהם לתוכן ליבך. כמה מדהים זה?

שירותים חלופיים הם פיקסלים, תמונות MyStock, Pixabay ו מוות לצילום.


אופטימיזציה של תמונות ומטען עצל על ידי Optimole מיטוב תמונה & עומס עצלני מאת אופטימול

מחבר / ים: אופטימול

גרסה נוכחית: 2.3.1

עודכן לאחרונה: 21 באפריל, 2020

optimole-wp.zip


96% דירוגים


50,000 + התקנות


WP 4.7 + דורש

# תמונות

אופטימול

אופטימיזציה של תמונות חשוב להגדיל את הביצועים של אתר האינטרנט שלך כמו גם SEO. חלק מזה הוא יצירת חזותיים קטנים ככל האפשר.

אם אינך רוצה לעשות זאת מחוץ לאתר או לחשוש כי לקוחות עשויים לשכוח לבצע אופטימיזציה של תמונות לאחר המסירה, קיימת אופטימול. תוסף וורדפרס זה ידחס אוטומטית כל תמונות שתעלו לוורדפרס. הדבר החשוב הוא שהכל קורה ללא אובדן איכות.


יוסט SEO יוסט SEO

מחבר / ים: צוות יוסט

גרסה נוכחית: 14.2

עודכן לאחרונה: 26 במאי 2020

wordpress-seo.14.2.zip


98% דירוגים


5,000,000 + התקנות


WP 5.3 + דורש

#SEO

יוסט SEO

כמעצב אתרים, התחום שלך גורם לאתר להראות טוב כדי שהמבקרים יוכלו ליהנות ממנו. עם זאת, הם אינם הקהל היחיד באתרים. גם מנועי חיפוש הם.

אם אתה עובד לעתים קרובות עם פרויקטים הכוללים תוכן, Yoast SEO הוא הפיתרון המושלם כדי לוודא שהם מבצעים ביצועים טובים בתוצאות החיפוש בהמשך. לא רק שהפלאגין מבצע אופטימיזציה רבה מהקופסה, יש לו גם הוראות מפורטות אחר שלב להפיק את המיטב מכל פיסת תוכן.

זה כמו שיהיה לך מומחה SEO פרטי משלך. אגב, אם אתה רוצה לדעת כיצד לשפר את ה- SEO של תיק העיצוב שלך, קרא את המאמר שלנו בנושא זה.

מהם כלי הפרודוקטיביות המועדפים עליך על מעצבים ומשתמשי וורדפרס?

כלי פריון עוזרים לך ליצור בצורה יעילה יותר. הם הופכים את תהליך העיצוב להיות יותר יעיל ופחות מלחיץ. ככה יש לך יותר זמן לפרויקטים נוספים ושורה תחתונה טובה יותר.

ברשימת כלי הפרודוקטיביות שלי למעצבים תוכלו למצוא הכל החל מכלי מעקב ושיתוף פעולה בזמן ועד עורכי קוד, שירותים לתמונות מלאי ותוספי SEO. אני מקווה שגילית לעצמך משהו מועיל. עם זאת, כעת ברצוני לשמוע ממך.

מהם כלי הפרודוקטיביות המועדפים עליך על מעצבים? ספר לנו בפרק התגובות למטה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector