14 מהכלים הטובים ביותר של מכשירי וורדפרס משנת 2020 … לא קלישאות ולא מובנות מאליה … אנחנו בטוח שלא ראית אותם קודם!

14 מהכלים הטובים ביותר של מכשירי וורדפרס משנת 2020 … לא קלישאות ולא מובנות מאליה … אנחנו בטוח שלא ראית אותם קודם!

14 מהכלים הטובים ביותר של מכשירי וורדפרס משנת 2020 … לא קלישאות ולא מובנות מאליה … אנחנו בטוח שלא ראית אותם קודם!
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

תחילת השנה היא תמיד זמן טוב להביט לאחור על כל הדברים – טובים ורעים – שקרה במהלך 12 החודשים האחרונים. אבל היום בואו נתמקד רק בטוב. מכאן, רשימה זו של כלי העבודה הטובים ביותר של וורדפרס משנת 2020!


השנה באמת הייתה נדיבה מבחינה זו, ואנחנו ראינו תוספות מגניבות יותר לארגז הכלים של מפתח וורדפרס מכפי שאתה יכול לנער מקל … אם אתה מסוג האנשים שמנערים מקלות בכלי dev.

עם זאת, זו לא סתם רשימה אקראית של כל אחד. כדי להרכיב את היופי הזה, הסתובבתי במשרד וביקשתי מכל חבר בצוות לשתף את 3-5 הכלים המובילים שלהם שלא ברורים לרשימה. זה אמיתי, חבר’ה (!), שמגיעים מאנשים שבונים נושאי וורדפרס למחייתם!

בדוק את הרשימה:

הטוב ביותר כלים וורדפרס

14 מהכלים הטובים ביותר של מכשירי וורדפרס לשנת 2020

1. דוור

גטפוסטמן

# API # Testing # שיתוף פעולה

זה לא סתם אחד מכלי ה- dev הטובים ביותר של וורדפרס משנת 2020; זה נהדר עבור כל מפתח API שמחפש פיתרון רב עוצמה ומלא דרך עבור זרימת העבודה שלהם. אם אי פעם עבדת עם פיתוח API אתה יודע שהגדרת סביבות בדיקה היא תהליך מייגע ומשעמם. לא עם הדוור.

הדוור נוח לשימוש במיוחד עם דגש מצוין בבדיקות. לא רק קל להגדיר את הסביבות המרובות לבדיקה, אלא גם לשתף את מקרי הבדיקה ביניהן. זה יאיץ את התרגול החיוני, אך רב-הזמן, של בדיקות API.

המפתח הראשי שלנו, מריוס כריסטיא, הוא מעריץ גדול:

הדוור הופך את הכל לפשוט; אתה יכול בקלות להגדיר זרימות עבודה בהתאמה אישית לקריאת הנתיבים באמצעות ממשק פשוט, לשמור בקשות ופרמטרים ולשתף אותם עם חברי הצוות שלך.

האוספים הם דרך נהדרת לנהל את בקשות ה- API שלך ולהשאיר אותם מסודרים לשימוש עתידי. לאחר מכן תוכל להשתמש בלוח הזמנים של הניטור כדי להפעיל את האוסף מדי פעם לביצועים ולתגובה. כלי הניטור יאפשר לכם גם לבחור את הסביבה / ים ולבצע בדיקות. כל בדיקות שנכשלות יפעילו הודעה למספר אינטגרציות כלשהן; Slack, צוותי מיקרוסופט, GitHub, Dropbox וכן הלאה.

2. עבודות באדי

חבר

# DevOps # YAML # אינטגרציה רציפה

אם אתם מחפשים פיתרון פשוט לשילוב ומשלוח רציף, Buddy Works הוא המקום הטוב ביותר להתחיל בו. מבין כל כלי ה- CI / CD הקיימים, לבאדי יש את ממשק המשתמש הטוב ביותר לבנייה, בדיקה ופריסה קלה.

Buddy Works ישתלב עם GutHub, Bitbucket, GitLab ומאגרים פרטיים בכדי לספק פריסות אוטומטיות ל- FTP / SFTP ושירות ענן כמו AWS, Google Cloud, Microsoft Azure ו- Digital Ocean. הוא מבוסס על דוקר, אך תומך בקוברנט ממש מחוץ לקופסה. זה תומך גם במספר שפות מ- PHP, C ++, .NET, Node.js, Golang ועוד.

זה נשמע מוזר לומר, אך קלות ההתקנה, והעילאית הרבה יותר, UX הופכים את Buddy Works לכלי הבולט של השנה. זה גם יפחית את הכלים הנדרשים שלך באמצעות DevOps חזק ופעולות פיקוח על אתרים. תוכל אפילו להשתמש בסקריפטים של SSH כדי להפחית את עומס הכלי שלך. תוכלו ליהנות גם משעת העדכון המופחתה עם קבצים שהשתנו בפריסה ולא מכל המאגר.

3. יפה יותר

יפה יותר

# JavaScript # PHP # קידוד

שילוב ופריסה אינם דבר ללא קוד מעוצב היטב. זו הסיבה ש Prettier הוא אחד מכלי ה- dev הטובים ביותר של וורדפרס משנת 2020. הוא מחויב כמעצב קוד דעתני שיספק סגנון נקי יותר לפרויקטים שלך. עם זאת, מדובר רק בסגנון, שמבטיח שעץ התחביר המופשט יישאר פונקציונלי.

כצפוי, Prettier מספקת תמיכה במגוון רחב של שפות, מ- JavaScript, ל- CSS, ל- JSON. אתה יכול גם לשלב ESLint ושלל עורכים כמו Visual Studio ו- Vim. ללא ספק, התכונה הטובה ביותר היא הקלה בלחץ שהיא מספקת; זה מסיר שאלות של סגנון מביקורות קוד. כאשר מותקן Prettier אתה נהנה גם מלהעלות חדשים למתח במהירות גבוהה יותר.

אתה יכול למצוא מדריך לסגנון בכל מקום, אך האוטומציה שמספקת Prettier היא נקודת המכירה הגדולה כאן. בלחיצת כפתור, Prettier יעבור על הקוד המלוכלך שלך ויעשה את כל העיצוב שאתה חושש ממנו. בסופו של דבר, העקביות והקריאות של הקוד שלך היא הדבר החשוב ביותר, השאר את הכרטיסיות לעומת דיונים על רווחים לקומיקאים..

4. Visual Studio Live Share

סטודיו חזותי

# שיתוף פעולה # VSLiveShare # VSAppCenter

אחרי כמעט שתים עשרה שנים, Visual Studio נשאר פופולרי בקרב המפתחים מכל תחום. השנה, מיקרוסופט הפכה את זה לאחד מכלי ה- dev הטובים ביותר של וורדפרס משנת 2020 עם סיומת Live Share ל- VS Code ו- VS 2017.

התוסף Live יאפשר לך לשתף את הפרוייקט שלך מייד עם הקולגות שלך, לא משנה באיזו שפה אתה מתכנת, או באיזו מערכת הפעלה אתה נמצא. זה הופך את תהליך העריכה והניפוי לשיתוף פעולה בזמן אמת ללא העיכובים הקשורים לסתימת ריפו והתקנות סביבה. אתה יכול לשתף כמעט הכל, לא את הקפה שלך, משמע, שרתים, מסופים ושונות. אתה יכול לשתף את הקשר שלך כולו עם חברי הצוות שלך, אם יש פגם בסביבה שלך, חבר הצוות שלך יראה את זה. תוכל לחפור בבעיות מהר ועמוק מתמיד.

זה באמת מפגיש הכל עם כלי השמע שעוזרים להקל על התקשורת בתוך האפליקציה, ולא באמצעות כלים שונים לסנכרון. חברי הצוות שלך יראו גם הכל, החל מפקודות לבסיסי נתונים, ללא צורך לחשוף את היציאות שלך. זה העתיד של שיתוף פעולה עם שליטה משותפת, שמקל על הצוותים למצוא בעיות וליישם שינויים ברגע.

5. טיוטה

דראפיום

# אבות טיפוס # עיצוב # פיתוח # שיווק

אוקיי, אני בוגד קצת עם זה אבל זה הולך להיות מציל חיים. אם אתה עובד באופן קבוע עם לקוחות אתה יודע כמה קשה להיות מסכימים על חזון לאתר. כנראה שאתה גם עובד עם מעצבים ומשווקים כדי למצוא / לפתח תוכן שיבליט שירות. כמה זמן לוקח לך להרכיב אב-טיפוס לאחר שכל בעלי העניין אמרים? כמה זמן לוקח לך לעדן את האב-טיפוס עד שכולם יסכימו? זמן רב?

הטיוטה היא א "כלי אב טיפוס טורבו" העומד בקלות בקריטריונים לכלים הטובים ביותר של וורדפרס ל- 2020. זה יעזור לך להקים מבנה אתר תוך מספר דקות באמצעות בלוקים. התוכנית בתשלום כוללת למעלה מ -300 תבניות המותאמות לתעשיות ולגומחות, אשר לאחר מכן ניתן לשפר אותה בלמעלה מ- 200 בלוקים. שתפו פעולה בזמן אמת כדי להאיץ את תהליך האישור והפסיקו לחכות לאימיילים שיעבירו את הפרויקט קדימה. זה גם מגיע עם תמונות חזותיות חופשיות כמו אייקונים ותמונות שיעזרו לכם להפוך את האתר למציאותי ככל האפשר.

זה הרבה יותר טוב מאשר פיסת נייר, או לוח לבן, או אפילו KeyNote. כשאתה מתחיל פרויקט וכולם צריכים לראות את זה "חזון" אז זה הכלי הטוב ביותר לתחילת העבודה.

6. טלפרנסנס

טלפרנסנס

# k8s # Kubernetes # CNCF

טלפרנסנס הוא אחד מכלי ה- dev הטובים ביותר של וורדפרס משנת 2020 מכיוון שהוא מאיץ את קיברנט האכזרי של פיתוח / מחזור ניפוי על ידי הסרת תהליך הבנייה והפריסה של המיכלים מהמשוואה. אתה תראה את כל שינויי הקוד שלך מייד מכיוון ש- Telepresence הופך את המחשב הנייד שלך, או שולחן העבודה, לחלק מאשכול Kubernetes דרך פרוקסי.

אשכולות Kubernetes ישלבו את הקוד המקומי בתחנת העבודה שלכם כתר פוד רגיל ויאפשרו לכם גישה מלאה לסביבה החיה. המשמעות היא שלתהליך המקומי שלך תהיה סביבה דומה לאשכול המרוחק כשאתה נשאר בשליטתך. לא רק זה, אלא שהמתח על המשאבים המקומיים שלך הוא הרבה יותר נמוך. לבסוף, זהו כלי אגנוסטי. אתה יכול להשתמש בכל כלי המותקן באופן מקומי כדי לבדוק, לבצע ניפוי באגים ועריכה של השירות המרוחק.

אולי אתה תוהה לגבי Minikube. טלפרנסנס עובד טוב עם Minikube תוך מתן פונקציונליות מוגברת לפיתוח מהיר יותר. אם אתה רוצה לבצע קידוד ועריכה בשידור חי על קובעי ה- Kubernetes שלך, Telepresence הוא כלי שפם..

ז. חבילה

parceljs

# JavaScript # קידוד # VueJS

כאשר חיפשנו את מיטב כלי הוורדפרס המיועדים לשנת 2020, חיפשנו כלים שהבטיחו לשפר את החוויה הכוללת שלכם. חבילה היא מגבלת יישומי אינטרנט שמקיימת את ההבטחה הזו. כשכלי אומר "אפס תוספים נדרשים", ואז אנו חושבים מיד שיפור בחוויה.

בהיותה בסיסית ביותר, היא מספקת תמיכה מלאה בנכסי JavaScript, CSS, HTML וקבצים ברגע שפותחים את התיבה. זה מהיר יותר וידידותי יותר מכל מגביל אינטרנט אחר. אם אתה רוצה להימנע מהגדרות התצורה המצערות, חבילה היא הכלי עבורך.

מיד תראה שיפור במהירות מכיוון שהיא מנצלת את מלוא העיבוד הרב-ליבתי לצורך אוסף קוד מקביל. הבנייה הראשונית הולכת להיות מהירה יותר מ- 50%. כשאתה משתמש בחבילה במטמון, תראה סטארט-אפים מהירים להפליא. הבטחת התצורה האפסית היא נקודת מכירה גדולה עם אפשרויות כמו פיצול קוד והופכים זמינים מההתחלה. אין צורך בהרמה כבדה.

8. תוספי Vim

Vim הוא עדיין אחד הכלים הפופולריים ביותר לעריכת טקסטים הנמצאים בשימוש כיום

# VIM # DEV קהילה

למרות היותו בן 27, Vim הוא עדיין אחד מהקבוצה חמשת עורכי הטקסט המובילים המשמשים כיום מפתחים. המשמעות היא שעלינו להשתמש בזה כאחד מכלי ה- dev הטובים ביותר של וורדפרס משנת 2020. למזלנו, תמיד נוצרים תוספים חדשים שיסייעו למשתמשים להפיק את המרב מהכלי הזה. אלה הם השלושה הטובים ביותר של 2020:

�� Vim Headfirst נותן לך פקודות שיפתחו במהירות קבצי אח ב- Vim.

�� ערימת סניף וים יעזור לך למצוא את נתיב הענף לשורת קוד נוכחית. אם אתה עובד עם פונקציות ארוכות וסניפים מקוננים, אתה תאהב את זה.

�� עוזרי בלוק רובי Vim מקלה עליכם לעקוף בלוקים רובי עם מיפויים והקלות מקשים חדשים עבור Vim.

9. קו מהיר

קו מהיר

# מבחן # ביצועים

Speedline הוא מודול הצומת בו השתמשה מגדלור, וזה היה הכלי הראשון ששמתי ברשימה כולה של כל כלי ה- WordPress הטובים ביותר לשנת 2020. הוא מודד את ההתקדמות הויזואלית של הדף הנראה ומספק דירוג על סמך כמה מהר התוכן נטען. . תשכח מאבני דרך שמשתמשים לא אכפת להם וחשבו על מה שהם רואים.

קו המהיר ייתן לך הבנה מעמיקה יותר של חוויית משתמשי הקצה מכיוון שהיא ממוקדת במהירות שבה מועבר תוכן גלוי לתצוגה. אתה יכול למדוד אבני דרך אחרות, אבל זו אחת המדידות הטובות ביותר לחוויית משתמש קצה.

10. React ביצועים Devtool

react-perf-devtool

# JavaScript # FrontEnd

הכל JavaScript בימינו, לכן עליכם לעקוב אחר הרכיבים בכדי לשמור על ביצועי האתר שלכם.

React Performance Devtool היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. כרגע הוא זמין כהרחבה עבור Chrome ו- Firefox עם אפליקציה עצמאית על מפת הדרכים. זה אוסף את הנתונים הסטטיסטיים שלו דרך ממשק API של windows.performance ומספק לך גם את התצוגה הכללית וגם את התצוגה הגרגלית של כל רכיב.

11. ספר סיפורים

ספר סיפורים

# JavaScript # React # Angular # VueJS

Storybook הוא מדריך למידה לבניית רכיבי ממשק משתמש מאפס באמצעות Angular, Vue או React. דרושה גישה רחבה אך שחוקה בקרב ביצירת רכיבי ממשק משתמש עם מידע מאנשי מקצוע בתעשייה כדי לעזור לך לבנות מהר יותר.

זה אחד הכלים הטובים ביותר של וורדפרס למחשבים לשנת 2020 מכיוון שהוא פשוט. תוך שעתיים בלבד, פחות עבור מפתחים מנוסים, תרכיב תיבת משימות עבודה עם התחייבויות בסוף כל פרק. לאחר שתסיים את תיבת המשימות שלך, תהיה מוכן להתחיל לבנות רכיבים חדשים באמצעות Storybook מייד.

כל אחד מהפרקים ברור והם מעבירים אותך דרך כל אחד מהשלבים החשובים החל מרכיבים מורכבים, בדיקות, ועד Addons. יש איזון טוב בין היסודות למתקדמים עם מקרי קצה שהוזכרו במיוחד. תוכלו גם לראות שאפשרויות מתקדמות יותר מוכרות לכל שלב בדרך. אם אתה מחפש דרך מהירה לסקר את היסודות של יצירת רכיבי ממשק משתמש, זה המקום הטוב ביותר להתחיל בו.

12. סניף

סניף

# PHP # וורדפרס # מג’נטו

Deployer קיים כבר זמן מה, אבל זה עדיין אחד מכלי ה- dev הטובים ביותר של וורדפרס משנת 2020. אם אתה עדיין פורס ידנית, כנראה שהיו לך לפחות כמה שגיאות בדרך. אמנם טעויות עשויות להיות טבעיות, אך אתה יכול לחסוך לעצמך זמן, כסף והזדמנות באמצעות אפשרות אוטומטית. סניף עבור PHP נותר אחד הכלים האוטומטיים הטובים ביותר לפריסת PHP.

ישנם המון כלי פריסה אוטומטיים, אך מעטים מהם קלים יותר לשימוש מאשר ב- Deployer. אם אתה נתקל בבעיה אז התיעוד ברור וקל למעקב. Deployer ייקח את ההחזרות שלך מ- GitHub למספר מסגרות PHP פופולריות, כמו WordPress, המאפשרת לך לעבור בצורה חלקה בין פרויקטים..

אם מתגלה שגיאה או מתגלה באג, Deployer תומך בהחזרה קלה עם rollback dep כדי לקחת אותך למהדורה הקודמת. שגיאות צריכות להיות פחותות באמצעות פריסות אטומיות שנאפות באפליקציה.

עבור משתמשי וורדפרס אתה יכול להשתמש ב- Deployer עם WP-CLI לניהול מרחוק של אתרים. יש גם א טון מתכונים שיעזרו לכם אתה עובר פריסות מהר יותר.

כשאתה צריך לעבור סדרת משימות, Deployer יעזור לך עם תמיכה במשימות מקבילות, בהן ניתן להשתמש בהמשך בשרתים אחרים ובפרויקטים אחרים..

13. דימר

דימרפ

# הדרכות # קידוד

לפעמים אני תוהה כמה כלים ננטשים מכיוון שהתיעוד קשה מדי לניתוח. מפתחים מנוסים עשויים להיות מסוגלים לטשטש את דרכם בכל תיעוד. עם זאת, עבור משתמשים פחות מנוסים, התיעוד הוא המפתח להמרתם למשתמשים לכל החיים. דימר הוא אחד מכלי ה- dev הטובים ביותר של וורדפרס משנת 2020 מכיוון שהוא עוזר לך לבצע תיעוד טוב יותר.

דימר מציע דרך קלה יותר לבנות את התיעוד שלך עם קטעים שנוצרו לאחר כל תג H2. תקבל גם שגיאות מהדר כאשר חסרים רכיבים חשובים. העורך מוגבל (בצורה טובה) לספק משפחות גופנים המבטיחות את הקריאות של המסמך הסופי שלך. אם אתה מרגיש הרפתקני, אתה יכול להשתלב עם GitHub כדי לקבוע כללים לפרסום מסמכים לאחר כל התחייבות, מיזוג או שחרור.

דימר נמצא כרגע בבטא, מה שאומר שתוכלו ליהנות מתכונות ה- Pro בחינם תוך כדי פיתוח. עבור מפתחים ששונאים לכתוב, התזכורות והמגבלות הן הדרך הטובה ביותר לנצל את הידע שלך תוך מתן תיעוד קריא למשתמשים שלך.

14. הדפדפן שלי

mybrowser

# ניפוי באגים # תמיכה

הדפדפן שלי FYI הוא כלי פשוט לזמנים מורכבים. זה בקלות אחד כלי הכלים הטובים ביותר של וורדפרס משנת 2020 מכיוון שהוא מקל על החיים. אם אי פעם היית צריך לערוך באגים בנושא שקשור לדפדפן, תאהב את הכלי הזה. הדפדפן שלי FYI אוסף את כל המידע החשוב כמו מכשיר, צפייה, סוג ודפדפן הדפדפן, עוגיות וזמינות JavaScript. לאחר מכן הוא מציג אותו בבירור ומספק לחצני שיתוף קלים כדי לשלוח אותו למפתח.

משתמשים יכולים להעתיק קישור, או אפילו לספק את גרסת JSON של הנתונים, בלחיצה אחת. אם אי פעם היית צריך לחקור משתמשים למידע בדפדפנים, כלי זה יגיע כהקלה. מפת הדרכים כוללת בדיקת חוסמי מודעות וגילוי מהירויות חיבור.

זה מאיתנו! אולי ידוע לך על כלים מתומכים אחרים וורדפרסיים ראויים שאמורים למצוא את עצמם ברשימה זו? ספרו לנו בתגובות למטה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector