האם ללכת לכנסים שווה את הטרחה? # WCEU – דוח שקיפות מס ’41

האם ללכת לכנסים שווה את הטרחה? # WCEU – דוח שקיפות מס ’41

האם ללכת לכנסים שווה את הטרחה? # WCEU – דוח שקיפות מס ’41
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

דוח שקיפות מס '41


ברוך הבא למהדורה ה -41 של דוח השקיפות החודשי (ליוני 2018). בסדרה זו אני עושה כמיטב יכולתי לשתף את המתרחש בחברה, את מה שלמדנו ואיך תוכל ליישם את זה גם על העסק שלך. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.

יוני הוא באופן מסורתי "חודש WordCamp אירופה" בשבילנו. כנס 2018 היה השלישי שלנו ברציפות אליו השתתפנו כצוות. אדבר על זה ואז אעבור לנושאים אחרים הקשורים לפרסומי המוצר האחרונים שלנו, קבלת ההחלטות ועוד דברים מהנים.

אחרי WCEU 2018

אוקיי, כך שהאירוע היה מהנה, אפילו למרות שבקשת הנאום שלי נדחתה (באמר).

ככל הנראה זו השנה שבה היינו הכי מעורבים כקבוצה בכל זאת. עוד על זה בעוד דקה.

אבל … האם זה היה שווה את זה?

ובכן, קשה לומר, בעצם.

אני באופן אישי נקטתי בגישה מאוד רגועה לקראת האירוע השנה. הייתי שם בעיקר כדי לפגוש את הצוות, להתנדב, ופשוט ליהנות מהאירוע בלי שום דבר ספציפי על הפרק. בניגוד לשנים הקודמות, בהן הייתי בדרך כלל בכל מקום מדבר עם אנשים ורשתות. גם אני לא התרגשתי מהאירוע כמו שהייתי בשנתיים האחרונות.

מצד שני, הצוות היה מעורב יותר. כמעט כולם התנדבו, סבינה ורודיקה היו חלק מהצוות המארגן, ואדלינה וכריס עבדו על הרצפה כחלק מ המחויבות שלנו לשותף תקשורתי, לייצר כמה ראיונות מרתקים עם דוברים ומשתתפים באירוע.

בסך הכל היו המון הזדמנויות לכולם ללמוד דברים חדשים, להיפגש עם אנשים שהם בדרך כלל עובדים איתם מרחוק, להכיר חברים חדשים וכו ‘..

במובן זה, האירוע הוא חוויה יקרת ערך עבור כל אדם, אך יתכן שהוא לא יהיה השימוש המיטבי ביותר בזמננו של כולם, מבחינת החברה.

אל תבינו אותי לא נכון, חוויות מסוג זה יכולות לעשות רבות לבניית צוותים, אחווה ודברים אחרים, אך עדיין יתכנו דרכים שונות ויעילות יותר לבנות את ההיבטים הללו מלבד ללכת יחד לקבוצת WCEU..

כמובן שהערך המוסף עם WCEU הוא שדרך התנדבות, כולם צריכים להיות חלק מפרויקט גדול שאינו עובד עם הרבה חלקים נעים, ולמלא בו תפקיד. בנוסף, אנו נותנים חזרה לקהילת וורדפרס עצמה, וזו כל הסיבות לכך שנוף הוורדפרס הפך להיות מה שהוא עכשיו.

אז בסך הכל, הניחוש שלי הוא שהשתתפות ב- WCEUs כנראה שווה את זה עבור החברה שלנו לטווח הרחוק ויוצרת הרבה חוויות נהדרות לכולם. עם זאת, יכול להיות בלתי אפשרי לבחון נתונים מדויקים על כמה שהם באמת יקרים. אז זו יותר תחושת בטן.

ובכל זאת, בשנה הבאה נבחן בדרכים שונות להתנסות כיצד אנו רוצים להיות מעורבים באירוע ומה עוד אנו יכולים לעשות בכדי למקסם את התועלת עבור כל הצדדים.

אני סקרן, מה הצורך שלך בכנסים? איך ניגשים אליהם ולמה?

ליתר דיוק, האם אתה שמח לקחת את כל הצוות שלך לוועידה או שזה לא משהו אפשרי במצבך? אם כן, מדוע?

אה, ואם כבר מדברים על קהילה ומעורבות, רודיקה היא המארגנת המובילה של השנה WordCamp בוקרשט!

בוא לפה להגיש מועמדות, להשיג כרטיסים, ללמוד מה קורה בכנס.

ואם אתם מבקרים, אתם תתקבלו בברכה במשרדנו בכדי לספק את כל צרכיכם המשותפים. ��

מערך המוצרים משתנה

בחודש שעבר כתבתי על התכנון המחודש וההפעלה מחדש של CodeinWP, כך שהחודש הגיע תור ה- ThemeIsle!

אנו נציג את העיצוב החדש ונפעיל מחדש את האתר בקרוב.

התחלנו לעבוד על זה לפני כחצי שנה. לרוע המזל, המעצב נאלץ להתמודד עם כמה סוגיות משפחתיות, והפרויקט התעכב.

עם זאת, אנו חוזרים לעניין, מסיימים כמה החלטות תכנון ומביאים תוכנית ליישום.

כמו לגבי CodeinWP, אנו רוצים שהאתר החדש יהיה מהיר, ידידותי להתקנים ניידים (ושימוש ב- AMP), וכנראה שננסה יותר עם חסימות גוטנברג..

הנה מבט מהיר על אחד הניסויים החדשים של הלוגו שלנו:

ניסויי לוגו של ThemeIsle

אבל ThemeIsle אינו הפרויקט המשמעותי היחיד שעבדנו עליו …

מה הבא עבור OrbitFox

כפי שאתה אולי זוכר, OrbitFox התחיל כתוסף מלווה קטן בכדי לספק את התכונות המותאמות אישית שנאסרו בתחילה על ידי ריפו וורדפרס מנושא ה- Zerif שלנו..

אבל אז, החלטנו להפוך את זה למשהו הרבה יותר מזה ומטרתנו להפוך אותו לכלי שימושי לכל המשתמשים שלנו, ולא רק לזה שבזריף..

הרעיון היה להציע פיתרון של כל אחד בטיפול במשימות קטנות שרוב האתרים זקוקים לטיפול, ולהציע אותו בחינם – גם כאשר מתמודדים עם כמה תכונות פרימיום אחרות. כמו למשל:

השקנו מודול הודעת Cookie חדש, הוספנו עוד תבניות אתרים ושחררנו שני שירותים חדשים בבטא:

  • תמונה CDN ואופטימיזציה
  • עדכונים בטוחים


אורביט פוקס מאת ThemeIsle

מחבר / ים: נושא נושא


96% דירוגים


400,000 + התקנות


WP 4.7 + דורש

עוד מידע

themeisle-companion.zip

גרסה נוכחית: 2.9.8

עודכן לאחרונה: 28 באפריל, 2020


96% דירוגים


400,000 + התקנות


WP 4.7 + דורש

דף התוסף של WordPress.org


אורביט פוקס מאת ThemeIsle

להלן דוגמה לסטטיסטיקה של CDN מהמודול:

סטטיסטיקות CDN

עם זאת, לאחר שקיבלנו משוב רב יותר על המודל העסקי, החלטנו שככל הנראה עדיף בשלב זה לשמור על תכונות מתקדמות כמו אופטימיזציה של תמונות CDN + ככלי עצמאי..

פיתרון זה כבר נמצא כאן – קראנו לו Optimole – והוא מעניק את מרבית אתרי התנועה הגבוהה שלנו. אם זה עדיין בבטא, אתה יכול בקש ניסיון חינם ולהתחיל לייעל.

באשר ל- OrbitFox, זה הולך להישאר מוצר בחינם.

עיצובים מחדש

בילינו את רוב זמננו בשכתוב הסטיה ופיתוח עבורו תכונת ייבוא ​​/ ייצוא.

אנו מיישמים את הקוד החדש הן כדי להקל על תחזוקת הנושא בעתיד והן כדי להגדיר את הקרקע למזלג למשהו הרבה יותר פשוט, בנוי עם בוני דפים ובעזרת חווית עריכת וורדפרס עתידית בחשבון..
hestia

אז במקום לנסות לקפוץ מייד לבנות נושא חדש מאפס, בעוד שכואב יותר, רצינו לשפר את בסיס הקוד הקיים. בתקווה תקיים תוחלת חיים ארוכה של Hestia, ולכן חשוב לנו ולמשתמשים לשמור על עדכונו ומאובטח..

לבסוף, אם אתה תוהה כיצד מחלקת הנושאים שלנו מתנהגת כלכלית, ראינו הכנסות ברוטו של 78,000 $ בחודש שעבר (ערכות נושא וחבילות נמכרו ב- ThemeIsle.com).

מגיב על העבודה עצמה

גידול חברה היא משימה מאתגרת ברבדים רבים. אפילו להפריש מהיבטי המפתח – כמו מאיפה אתה משיג הכנסות – דברים כמו ניהול העבודה של כולם, שכירת אנשים חדשים וכן הלאה בהחלט מוציאים אותי מאזור הנוחות שלי.

למזלי, אני לא האדם הראשון עלי אדמות שנמצא בתפקיד זה ולכן אוכל לפנות למקורות שונים לקבלת עזרה ולשיחה עם יזמים אחרים שהתמודדו גם עם אתגרים דומים.

אמנם ניסיתי בעבר כמה פעמים לשפר את אופן העבודה שלנו, הפעם זה קצת שונה. כבר נקטתי צעדים להשיג עזרה פנימית בצוות על ידי שיתוף באחריות, כמו גם עזרה חיצונית על ידי שאילת שאלות והקשבה יותר למה שיזמים אחרים מייעצים לי. אני גם מנסה לתת דין וחשבון לעצות שאני מקבל.

בסך הכל, הנסיגה העיקרית כאן היא שאסור לכם לצפות למצוא פיתרון של כדורי כסף מהכחול. עדיף לעשות סיעור מוחות ולהוציא לפועל רעיונות ושיפורים קטנים. רובם אולי לא עומדים במבחן הזמן, אך לזוג יש השפעה משמעותית על התפוקה (הצוות) שלך ועל התפוקה הכוללת..

זה מה שצריך לצאת מאזור הנוחות. אתה עושה דבר אחד חדש, רואה איך זה מתפקד. ואז להמשיך לעשות את זה או להסתגל.

סקרנתי מה יזמים אחרים חושבים על זה, ולכן שאלתי כמה מהם בפשטות מה זה שמאפשר להם להמשיך, למה הם ממשיכים לעבוד וכו ‘.

דבר אחד שרבים חזרו עליו היה בקו, "חובתי לעשות את מה שאני הכי טוב בו" או "הייתי מוכשר עם הכישורים האלה ועלי להשתמש בהם במקום לשכב על חוף ים."

יש כנראה דרכים שונות להסתכל באמירות האלה, אז אני פשוט אשאיר אותן כאן כדי שכולם יוכלו לפרש בעצמם.

אחרון חביב, הייתה שאלה זו אקצא חודרי של BlogVault שאל, "אם אתה יכול לשתף פעולה עם מישהו במרחב, איזה שותפות יכולה להכפיל את העסק שלך?"

זו שאלה טובה והיא ממחישה את מצבם של רבים מחברת וורדפרס בשוק זה. הייתי שואל את StudioPress או iThemes את השאלה הזו אם היה לי סיכוי.

ואיך הייתם עונים על שאלה זו?

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector