בלוג ThemeIsle עוצב מחדש, מספק תוצאות ביום הראשון – דוח שקיפות מס ’43

בלוג ThemeIsle עוצב מחדש, מספק תוצאות ביום הראשון – דוח שקיפות מס ’43

בלוג ThemeIsle עוצב מחדש, מספק תוצאות ביום הראשון – דוח שקיפות מס ’43
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

דוח שקיפות מס '43


ברוך הבא למהדורה ה -43 של דוח השקיפות החודשי (לאוגוסט 2018). הסדרה הזו עוסקת בביצוע מהיר עם המתרחש בחברה, הפרויקטים החדשים והמרגשים שלקחנו חלק בהם, בתוספת מחשבות והשתלמויות מעולם העסקים של וורדפרס. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.

הכנסות הן יהירות. רווח זה שפיות. מזומנים הם מציאות.

לפני שאקפץ לחדשות האחרונות, אני רוצה להראות לכם את הציטוט שלמעלה (מאת גרג סאבאג ‘, אני מאמין). אני מרגיש שדברים מסוג זה באמת צריכים להיאמר לעיתים קרובות יותר.

אני מהדהד עם הצהרה זו במיוחד מכיוון שהיא נוגעת להקשר הנוכחי בו נמצא העסק. בעוד שההכנסות שלנו משמעותיות, שיעור הרווח שלנו לא כל כך גדול, ויתרות המזומנים שלנו גרועות אף יותר. אבל די עם השליליות! אוגוסט היה די מצוין עבורנו! הנה הכל:

מבחינה עסקית, המטרה העיקרית לשנה זו היא לשפר את המדדים הקריטיים. הנה מה שעשינו בכדי לגרום לזה לקרות:

  1. אופטימיזציה של מה שאנו מוציאים על שיווק וסומכים יותר על הערוצים שעובדים בצורה הטובה ביותר תוך קיצוץ בתחתונים שהם ביצועים טובים יותר. לדוגמה, כאשר הכנסותינו מהשותפים שלנו יורדות, צמצמנו את תקציב מודעות הפייסבוק שלנו.
  2. מוודאים שהאנשים הנכונים עובדים על הפרויקטים הנכונים.
  3. שמירה על קצת יותר על השקעות אחרות. לדוגמה, בעוד שאנחנו אוהבים לתת חסות לאירועי וורדפרס, לנסוע ל- WordCamps או לתרום לקהילה, עלינו לוודא שהוא יישאר בתקציב בריא ולא יפגע בתזרים המזומנים של החברה..
  4. עבודה על דרכים לייצר רווח טוב יותר מהפרויקטים שלנו.

עם כל זה בחשבון, הנה הדגש באוגוסט:

עיצוב מחדש של הבלוג של ThemeIsle

לאחר שסיים את התכנון המחודש של CodeinWP לפני מספר חודשים, הגיע הזמן לעשות זאת גם עבור הבלוג ThemeIsle. המטרות היו די דומות גם כן. התמקדנו בעיקר בשיפור ארכיטקטורת המידע, המהירות וחוויית המובייל.

עיצוב בלוג של ThemeIsle

ג’ון מ- AnalogWP עשה עבודה פנטסטית בעיצוב האתר, בעוד הצוות שלנו עבד על יישוםו באמצעות WordPress.

בסך הכל ראינו קפיצה במדדים רלוונטיים מיד לאחר שהשיקנו את התכנון מחדש. שיעורי יציאה מדף כניסה, זמן באתר, שיעורי המרות, הכל השתפר.

הבדיקה כיצד הבלוג ThemeIsle צמח מעניין אותי מאוד (כתבתי מספר פעמים על הניסויים השונים שעשינו ועל ההשפעה שיש להם על התנועה). בסך הכל הצלחנו להגדיל את תנועת הבלוגים ThemeIsle 3x בשנת 2018, וזה כבר טוב יותר מהיעד הראשוני שהצבתי בתחילת השנה. זה מראה לי כמה קשה לחשוב במונחים לא לינאריים.

ליתר דיוק, באפריל 2017 היו לנו 200 מאמרים בבלוג – בערך שנה לאחר ההשקה. מספר המאמרים שיש לנו עכשיו הוא מעל 480. עם זאת, הדבר הגדול הוא שהתנועה לא הוכפלה או שילשה את עצמה. למעשה, הוא גדול פי 14!

Theme צמיחה בבלוג

עכשיו, בין אם אתה חושב ש -14x זה טוב או רע, תלוי בך. הנקודה שאני רוצה להתגבר עליה היא שייתכן שלא אמור לצפות לתוצאות משמעותיות משיווק תוכן מוקדם יותר מאשר נגיד 2-3 שנות מאמץ. או לפחות זה מה שאנחנו רואים בהתבסס על העבודה שלנו – ולא רק לפרויקט אחד זה.

בנימה אחרת, היה גם עדכון אלגוריתמים של גוגל באוגוסט, שהעניק לשני הבלוגים שלנו לא מעט מהמץ. ראינו עלייה של 35% + בתעבורה ב- ThemeIsle ועלייה של 25% + ב- CodeinWP. עם זאת, משמח כמוני לראות את המספרים האלה, התנועה לא גדלה כל כך הרבה עבור המאמרים החשובים ביותר שלנו. המשמעות היא שהעלייה לא תורגמה ישירות להכנסות רבות יותר. זו עדיין אישור שכל העבודה הקשה שביצענו כדי לשפר את האתרים משתלמת.

כאשר התחלנו את הבלוג ThemeIsle, המטרה הייתה להציג כיצד שיווק תוכן עובד בטווח הרחוק ומה ניתן להשיג באופן ריאלי כשאתה מתמקד בבניית אמון ופרסום תוכן נהדר, תוך השארת כל "נבון" קידום מהמשוואה.

הבא ברשימת העיצוב המחודש הוא האתר ThemeIsle.com הראשי. עם זאת, זה עדיין בשלבים הראשונים שלו, כך שאין לי הרבה מה לחלוק איתכם כאן. ובכל זאת הדברים מתקדמים, כך שתוכלו לצפות לחדשות במהלך החודשיים הקרובים.

מכירת הפרוייקטים העיקרית הראשונה שלנו

לאלו מכם שקוראים דוחות אלו באופן קבוע, אתם יודעים שרכשנו מספר פרויקטים / מוצרים קטנים יותר לאורך הדרך וניסינו לשלב אותם בתיק העבודות שלנו. אני מאמין שרכישת מוצרים חדשים ומעניינים יכולה להיות דרך נהדרת לפתוח את העסק שלך להזדמנויות חדשות.

עם זאת, למרות היותי הקונה מספר פעמים, מעולם לא מכרתי נכס כזה. זה השתנה החודש.

דבר אחד שהבנתי לאחרונה הוא שגם אם מכירה עצמה אינה זכייה אדירה מבחינת מזומנים, היא עדיין יכולה להיות ניצחון למשתמשים. לדוגמה, הם יכולים לראות את ההתפתחות של הדבר המדובר מחדש או אפילו לקבל גישה לפיתרון כללי טוב יותר כתוצאה מהרכישה.

זה מה שמביא אותי לטפסים של פיראטים – התוסף הטופס ליצירת קשר פשוט עבור WordPress. בחודש שעבר החלטנו למכור את התוסף ל- WPForms. ההחלטה לא הייתה קלה, אבל אני מאמין שזה הדבר הנכון לעשות בתכנית הדברים הגדולה.

wpforms

Pirate Forms הוא תוסף עם יותר מ -300,000 התקנות פעילות ויותר מ- 3,000,000 הורדות כוללות. זה פיתרון פשוט מגניב שלא דורש התקנה רבה לפני שתוכל להתחיל להשתמש בטופס יצירת הקשר שלך, וזה נהדר, ואני מניח שזה אחד ההיבטים בו המשתמשים מעריכים הכי הרבה.

נתונים סטטיסטיים של פיראטים

עם זאת, היינו צריכים לעמוד בפני שני דברים לגבי עתידו של התוסף. מספר 1 הוא שפשוט אין לנו מספיק משאבים להתמקד בפיתוח התוסף הרבה בשנה הקרובה, והמספר השני הוא שהפתרון הנוכחי כבר לא מספיק טוב לנוף השוק. בהרכב זה לא נשמע כמו תרחיש טוב במיוחד עבור המשתמשים הנוכחיים של הפלאגין, במיוחד אלה שמשלמים עבור גרסת המקצוען..

בכל עסקה שאנו מבצעים – לא משנה אם קונים או מוכרים – הדבר החשוב ביותר שמשפיע על החלטתי הוא אמון וחווית משתמש. כמו, אני שואל את עצמי אם מה שאני עומד לעשות זה הצעד הנכון למשתמש – אם זה ישפר את החוויה הכללית שלו.

זה אולי נשמע גם קצת כמו "מרגיש טוב" דבר לומר, אבל זה באמת הצעד הנכון מבחינה עסקית. שירות טוב למשתמשים שלך הוא לא רק הדבר הנכון לעשות ברמה האישית, אלא גם הדבר הנכון לעשות מבחינה עסקית. אם אתה לא מצליח לעשות את הטוב ביותר עבור המשתמש, אתה לעולם לא יכול לצפות שהאדם יחזור לעסקים נוספים, אי פעם!

זמן קצר בחנות, לאחר שהיה לי הזדמנות להיפגש ולשוחח עם סיד בלחי (מנכ”ל WPForms) מספר פעמים בעבר, וגם לאחר שבדקתי את התוסף הנוכחי של WPForms, הבנתי שאם הם יהיו החברה שתרכוש את פיראט טפסים זה יהיה התרחיש המושלם.

WPForms מציג חזון דומה למה צריך להיות פלאגין של טופס יצירת קשר – במטרה להיות התוסף הידידותי ביותר למתחילים כזה בשוק, והוא גם כבר פיתרון רב עוצמתי ורב תכליתי יותר מאשר פיראט טפסים..

אז, בזמן שאתה קורא את זה, טפסים לפיראטים הוא כיום חלק ממשפחת WPForms. תוכל לקרוא עוד על הרכישה ומה המשמעות של המשתמשים הנוכחיים של התוסף כאן.
פיראטים-צורות-הוא-עכשיו-wpforms

בסך הכל, מהלך זה מאפשר לנו לשחרר קצת מרחב ראש ולהתמקד יותר בפרויקטים אחרים, כמו עסק הליבה שלנו ב- ThemeIsle.com, כמו גם בפתרונות הבאים שלנו כמו OptiMole ו רטייה.

מונטיזציה יעילה יותר

כידוע, יש לנו כמה שיטות עיקריות למונטיזציה בבלוגים שלנו. ראשית, אנו תמיד מנסים להניע אנשים לעבר המוצרים שלנו – נושאים ותוספים. זה תמיד הדרך הטובה ביותר, בבירור. השיטה השנייה היעילה ביותר היא שיווק שותפים. במילים פשוטות, אם יש מוצר שאנחנו מאמינים בו, אנו ממליצים עליו לקוראים שלנו (באמצעות ביקורות, השוואות וכו ‘) ולקבל קיצוץ במכירות.

בזמן האחרון התחלנו להתנסות בכמה מודעות קלאסיות – כמו ב- AdSense.

AdSense נראית כמו הדבר העתיק ביותר בעולם בכל הקשור למונטיזציה של אתרים, אך היא עדיין שיטה מאוד קיימא.

ראשית, זו שיטת המונטיזציה העיקרית עבור רוב ערוצי YouTube. קשה באמת להוריד אנשים מיוטיוב (לחץ על קישור יוצא) ברגע שהם התחילו לצפות בסרטונים, כך שמונטיזציה ב- YouTube הופכת למעשה לאופציה היחידה שלך. מכיוון שיש לנו עכשיו א ערוץ YouTube משלנו, העבודה על שיפור מספרי ההכנסות שלה נמצאת ברדאר שלנו כמו כל דבר אחר. אנו מבצעים ניסויים עם AdSense ב- רק חופשיות.

מודעות jft

אמנם זה עדיין לא הצליח לנצח, אך למדתי על כמה תכונות חדשות ומעניינות הזמינות ב- AdSense היום..

למשל, יש הדבר הזה שנקרא איזון מודעות. זה מאפשר לך להציג מודעות רק ל -10% המובילים מהמשתמשים שלך במונטיזציה – אלו שיש להניח שהן ילחצו. כל אחד אחר יכול לראות הודעה אחרת, כמו הרשמה לניוזלטר של האתר או משהו שאינו קידום מכירות לחלוטין.

זה בשילוב עם מיקומים לא פולשניים יכולים להביא מעט הכנסות, שיכולות להוות רשת ביטחון נחמדה עבור הרבה עסקים מקוונים קטנים יותר. עם זאת, מבחינתנו, זה עדיין בשלב בדיקות עם הרבה תוצאות שאינן מראות.

בנימה אחרת, אני כותב את זה מנסיגת החברה השנתית שלנו. זה מוכיח כדרך נהדרת לבלות קצת זמן יחד. אם כי, עדיין לא מצאנו דרך להזמין את כל האנשים העובדים בחברה מרחוק.

צפו בפוסט הזה באינסטגרם

Hackathoning בנוף יפהפה # רומניה #teiubesc

פוסט ששיתף על ידי ThemeIsle (@themeislewp) בתאריך 17 בספטמבר 2018 בשעה 6:42 בבוקר PDT

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector