“למדו מטעויות”, הם אומרים. להלן טעויות עסקיות ושיווקיות, אתרים שבורים, דברים לא מהנים

טעויות עסקיות ושיווקיות שלנו, אתרים שבורים, דברים לא מהנים


אנחנו לא אוהבים לעשות טעויות עסקיות / שיווקיות, אבל אנחנו ממש ממש טובים בהן. אתה יכול אפילו לומר שאם לא היינו כל כך טובים בהם, אולי אף פעם לא היינו מגיעים עד כה. הנה למה:

זה עשוי להפתיע את הקוראים הקבועים של דוחות השקיפות האלה מכיוון שהם יודעים שאנחנו עושים בסדר כעסק. עם זאת, הטעויות הגדולות והרעות שלנו הן שעזרו לנו להגיע לגבהים של בסדר.

הצלחנו לשגשג למרות שעשינו את כל הטעויות העסקיות והשיווקיות "הם" אומר לך לא לעשות. שברנו אלפי אתרים בעדכון אחד, וזרקנו אלפי דולרים של מודעות לרוח. פעם אפילו הוצאנו את הנתינה מהנתינה. וזה לא לדבר על כל החלומות המרוסקים.

באמצעות כל הטעויות הללו המשכנו ללמוד ונמנענו מלחזור עליהם (לעתים קרובות מדי). היום אני הולך להרים את הווילון ולחלוק אתכם הגדולים ביותר. אני מקווה שתיהנו מזה, אבל יותר מכל, אני מקווה שהפוסט הזה יעזור לכם להימנע מטעויות דומות בעצמכם.

תן למופע להתחיל:

טעות מספר 1: אחי, איפה הפסיק שלי?

נתחיל ממש בראש עם איש הבוס, שהצליח לעשות את אחת הטעויות הגדולות ביותר אי פעם. דבר אחד שכדאי לדעת על המנהיג האהוב שלנו הוא שהוא אוהב לעשות דברים במהירות. כל כך מהר שהוא מחשיב את "לנוע במהירות ולשבור דברים" הפילוסופיה להיות מגע שמרני מכדי להיות מודל עסקי בר-קיימא.

אינוס החליט לערוך עריכה מהירה לנושא. זריף לייט היה פעיל ביותר ממאתיים אלף אתרים. ובכל זאת, מכיוון שהעריכה הייתה זעירה, הוא החליט לקפוץ פנימה ולעשות זאת מייד.

ינוס דחף את העדכון … שהיה חסר פסיק אחד.

התוצאה? אלפי שגיאות קטלניות בכל רחבי העולם.

כשהוא מדבר על השגיאה, הוא מודה שהיא השפיעה על אנשים רבים *. עם זאת, אף אחד לא יודע בדיוק כמה אתרים "אנחנו" נשבר עם הטכנולוגיה הבסיסית הזו, ויש שיגידו טעות קידוד קלאסית. פשוט ידענו שאנחנו צריכים למנוע שזה יקרה שוב.

למרבה הצער, לא למדנו איך לעצור את זה לחלוטין. פשוט למדנו כמה דברים על זרימת עבודה ואיך להגביל את ההשפעה של הטעויות שלנו.

�� מה למדנו מהטעות הזו?

 1. הצעד הראשון היה להגן על ענף הייצור. אנו שומרים את זה במקום שלא נחשף רחוק מידיו של ינוש.
 2. הצעד השני היה לשנות את זרימת העבודה שלנו לקראת פריסה אוטומטית באמצעות טראוויס לטיפול בבדיקה.

טעות מספר 2: כל חלום מסתיים בכרטיס

למצוא דרך לעזור למשתמשים שלך לעבור מתוסכל למילוי זה מאתגר. אם אתה לא מספק שילוב טוב של עדינות וטקט, אפשר להרוס את החלום של מישהו. למרבה הצער, עשינו זאת כמה פעמים.

ראשית, קח את סיפורו של דובר מוטיבציה שהגיע אלינו כאשר רצה לבנות באתר שלו מדור לחברים בלבד. צריך לעבוד ממש קשה כדי להרוס את הביטחון של דובר מוטיבציה. במקרה זה, תוכלו לראות עד כמה התמודדנו עם הדברים בצורה לא טובה.

אי הפניית לקוח למאמר מועיל היא אחת הטעויות העסקיות שלנו.

משתמש זה ויתר על וורדפרס לגמרי ועבר ל- Wix.

בפעם אחרת שלחנו 5-7 תשובות שיעזרו למשתמש אחר המשתמש ב- Hestia Free. היא רצתה לשנות את הגופנים הניידים שלה. ערכנו גם קטלוג של שגיאות בכרטיס זה מכיוון שלא הבנו את הבעיה ולא תיקנו אותה לפני שהפנינו אותה לפורומי WordPress.org.

לרוע המזל הלקוח לא הלך וחזר על שאלתה בפורום. גרוע מכך, היא לא עשתה הרבה יותר עם האתר שלה שנראה נטוש.

בשתי הדוגמאות הללו איבדנו לקוחות מכיוון שלא ביצענו חיפוש דרך בסיס הידע שלנו.

�� מה למדנו מטעויות אלה של תמיכת לקוחות?

 1. הגבל והפנה מחדש: אנו מספקים כעת למשתמשים בחינם נושא לימוד לפני שנפנה אותם לפורומים של וורדפרס. אנו עוזרים להם להתחיל בעבודה מבלי להשפיע על השירות למשתמשים המקצוענים שלנו.
 2. מדיניות תמיכה ברורה יותר: כתבנו מדיניות תמיכה חדשה שמבהירה הן ללקוחות והן לצוות התמיכה מה אנו מספקים וכיצד לאתר חלופות.

טעות מספר 3: כולנו לוקחים ולא נותנים

כולם מחפשים מתיחה כאשר הם משחררים מוצר חדש, ונכשלנו בכמה אופנים שונים.

ביצענו ניסויים במודעות ועסקנו במודעות בפלטפורמות גדולות: טריקים של CSS (זו הייתי אני), מודעות גוגל ופייסבוק הן אלה שעולות בראש. אם אתה אוהב לזרוק כסף לרוח, מודעות הן אפשרות טובה.

אם אתה אוהב לזרוק את זמנך לרוח אז ההגעה היא בשבילך. הקדיש זמן לחקר משפיעים, יצירת מיילים ואז המתן, המתן, חכה לתשובה (לא).

בקיצור, הטעויות השיווקיות הללו לימדו אותנו להכניס את המוצר לידי המשתמשים היה חשוב יותר מבניית מודעות עם אישור ידוענים. מסיבה זו החלטנו למסור רישיונות שנתיים ל תוסף מקצוען לנושא שלנו, נווה. אבל … גם אנחנו פישלנו.

למרות שבילינו זמן במימוש האלמנטים, פספסנו צעד אחד. היה לנו דף נחיתה מסנוור והכנו פוסטים לכל קבוצות הפייסבוק הנכונות. אפילו הזכרנו זאת במהדורה מיוחדת של הידיעון שלנו. אבל, מעולם לא בדקנו את זרימת העבודה של הרכישה.

בתחילה, הדברים הלכו כשורה. הרבה אנשים קפצו על התוכניות, אך רק מעטים מהם קיבלו את פרטי הכניסה.

משתמשי פייסבוק יידעו אותנו שיש לנו בעיה עם הניתוח שלנו: זה לא עבד.

מי שקיבל את דוא”ל ההתחברות לא יכול היה להתחבר.

ואם הם היו יכולים להתחבר, הם לא היו יכולים לראות את המוצר.

משתמשים שקיבלו רישיון בחינם עבור נווה גילו שהם לא יכולים להוריד את המוצר.

מי שיכול היה לראות את המוצר הבחין כי הרישיון פג תוך 24 שעות.

וכך, כל המשתמשים הללו נאלצו לחכות לעדכון ידני לחשבונם.

בסופו של דבר הצלחנו לתקן את כל הנושאים אפילו תוך כדי פטיש בו זמנית בפייסבוק. עם זאת, מעט מאוד מההערות היו כרוכות בטרולינג משום שהסברנו את המצב, התנצלנו ועדכנו משתמשים כאשר הרישיונות שלהם עבדו.

כתוצאה מכך, יצאנו מהמצב נראה טוב, הרגשנו נורא, אבל מוכנים להשיק דיל גדול יותר ומוצלח יותר ב- AppSumo.

�� כיצד ניתן להימנע מהאנטי-מתן?

 1. בדוק הכל: זה לא אמור לדרוש הסבר, אבל דילגנו על כמה צעדים בעת הגדרת הניתוק. היינו צריכים לבדוק את כל התהליך מתחילתו ועד סופו עם רעיון כלשהו כיצד לבחון את זרימת הרכישה שלנו.
 2. היה כנה עם המשתמשים: אנשים יכולים להיות די צוננים כשהם יודעים שאתה עובד על הבעיה שלהם. במילים אחרות, ספרו להם מה קרה, יידעו את התיקון מתקרב ואז יידעו כשהכל עובד.

טעות מס ‘4: קח את הטעויות העסקיות שלנו בבקשה

התייחסנו לאופן בו אנו מארזים את הנושאים והתוספים שלנו לא מעט פעמים. בתחילה, הצענו ערכות נושא בודדות לרכישה; עם זאת, שינינו זאת כדי לספק חבילות שהכילו את כל הנושאים וכמה תוספים.

למשתמשים באתר יחיד, שלושים נושאים לא היו מועילים. אם אתה אוהב נושא ואתה רוצה לקנות אותו, אתה רוצה לקנות * אותו *. אם אתה בונה אתר חברה, הגישה למגוון נושאי נישה אינה מועילה.

זה מביא אותנו לנקודה השנייה, לא כל הנושאים היו טובים באותה מידה. רבים מהם היו ממוצעים. משתמשים לא רצו חבילת הסיכויים והסיומות. הם ציפו שיהיה נושא אחד שיצא מהקופסה בלי חבורה של מוצרים אחרים שיש להם מגוון נושאים.

הצעת חבילות נושא בנושא סיכויים וסיום לקוחות היא אחת מהטעויות השיווקיות שלנו

בפעמים אחרות המשתמשים לא הבינו שהם קונים חבילה ואז לא הצליחו למצוא את הנושא שרכשו מבין עשרות הנושאים שהם קיבלו. כאשר הטעויות העסקיות והשיווקיות שלך מביאות איומים משפטיים וסכסוכים באמצעות PayPal, אתה יודע שמשהו לא בסדר …

מחלוקות

זה היה סביב כל חבורה של נושאים ותוספים שלא הביאו הכנסה עצמאית כלשהי. אז, אנחנו "פרש" חסרי התועלת, חזרו אל היסודות בכך שהציעו רק שלושה ערכות נושא עם אתרי התנעה שסיפקו עיצובים מרובים עדכניים, מהירים ויפים..

�� מה למדנו מהטעויות העסקיות הללו:

 1. גלה מה הלקוחות שלך רוצים: סרק את כל הנתונים שיש לך. כל דבר, החל מהמרות דרך בדיקות A-B ועד כרטיסי תמיכה יגידו לך מה הלקוחות הפוטנציאליים שלך רוצים. אל תהיה עקשן מדי בכל הנוגע לביצוע שינויים.
 2. לפעמים צריך להרוג מוצרים ישנים: בזבוז זמן רב מדי על שמירת מוצרים יוצר תזרים מזומנים שלילי. החלטנו למקד את שעות הפיתוח במוצרים שמרוויחים כסף ולפרוש את אלה שהמחיר הגבוה ביותר מהם היה מאשר תועלת.

טעות מספר 5: ביקורות לא טובות, היו לנו כמה

חלק מהנושאים שלנו היו פופולריים למדי. זלה aka. זריף היה פעיל במאות אלפי אתרים במהלך ראשיתו. ככל שהתבגרה, החלטנו לספק נושא דגל חדש, Hestia. מתי פיתוח הנושא, ניסינו משהו שונה ובנינו אותו בערכת ממשק משתמש ולא מאפס. אתגר זה עזר לנו במובנים רבים אך כמה טעויות נכנסו לאורך הדרך:

האופן בו אנו מקודדים את הנושא שלנו הוביל לכמה חוויות מוצר איומות

בכל הנוגע להתאמה אישית, אפילו אנשים שהכירו קוד התקשו לגרום להם לעבוד.

גילינו שאנשים יחפרו בקוד. לשבור כמה דברים. תקן כמה דברים. לבסוף, האתר יעבוד כמו שצריך. אבל יהיה עוד דבר אחד. וזה יהיה הדבר שיוציא את כל התסכולים שלהם החוצה. כמו הסוקר הזה שהיה לו הרבה בעיות לגרום להסטיה לעשות את מה שהוא רצה שהיא תעשה.

קידוד הנושא שלך הוא הגרוע ביותר. זה מגוחך לחלוטין. והתמיכה שלך לא יודעת כלום. אני מצטער שרכשתי את הנושא שלך.

סוקר

אחת הסיבות לכך שאנחנו שונאים את הביקורת הזו היא שמדובר בתלונה הוגנת שהתפתחה לאחר מספר בעיות. במקרה שלו, עמוד העגלה היה נקודת ההפצה. לכותרת לא היה עיצוב עקבי.

עיצוב לא עקבי הוא אחת מהטעויות העסקיות והשיווקיות שלנו

המשתמש לא אהב את זה והוא לא יכול היה לתקן את זה.

סיכמנו שהכותרת היא בעיה וקוד משותף לתקן אותה. על הנושא דווח ב- GitHub ועדכון שוחרר כעבור שבוע. כשסגרנו את הכרטיס, המשתמש היה אסיר תודה והורה לנו לערוך סוף שבוע נהדר.

�� כיצד ביקורות אלו עזרו לנו?

 1. דווח על בעיות והצעות: שינינו את הדרך בה אנו מתקשרים עם המפתחים שלנו. אנו אוספים כעת את כל ההצעות ומוסיפים אותם למאגר ה- GitHub של המוצר.
 2. האזן למשוב ולשלב אותו: שילבנו את הצעות הקוד כאשר ביצענו מחדש את Hestia.

מסקנה: אנו יכולים להתעלות אפילו על הטעויות העסקיות והשיווקיות הגרועות ביותר

קריאת רשימה כזו חייבת לגרום לך להרגיש די טוב, נכון? כולנו עושים טעויות, ועסקים יכולים אפילו להקפיץ ולשגשג למרותם.

ואני בטוח שזה לא הסוף לטעויות העסקיות או השיווקיות שלנו. אני בטוח שנמשיך ליצור חדשים.

המפתח עבורנו היה להודות להם ולנצל את השיעורים שהיו להם עבורנו. זה עזר לנו להימנע מלחזור על אותן טעויות שוב ושוב.

כי האמת היא, שתוכלו לשבור את האתרים של המשתמשים רק פעם או פעמיים לפני שהם יתמודדו. מי יכול להאשים אותם?

יש לך שלדים בארון העסקי שלך? שתפו בתגובות.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map