תוספות אלמנטור חדשות פגעו בשוק, ומה אנו עושים עם התוסף שלנו בסך 7 ק”ש לחודש – דוח שקיפות מספר 39

ברוך הבא למהדורה ה -39 של דוח השקיפות החודשי (לאפריל 2018). בסדרה זו אני משתף את כל מה שקורה בחברה שכדאי גם לדון בה. �� אנו מדברים על עסקים, תוכניות, מוצרים, למידה והרבה יותר. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.


משהו שהיה מאמץ מתמשך ומודע מצידי בזמן האחרון הוא לעבוד רק על הדברים שבאמת חשובים. וזה הולך בעצמי לא פחות מאשר לכל הצוות.

בסופו של יום, עשיית הדברים הנכונים היא כנראה חשובה יותר מאשר לעשות דברים נכון.

אני מקווה שאנחנו מתקרבים למטרה זו בכל חודש, והחודש הזה לא היה שונה. עבדנו על מספר פרויקטים מעניינים שמאחורי הווילונות ואני מקווה לחלוק איתכם כמה מהם כאן.

(יש לנו גם כמה פרויקטים חדשים שמתבשלים בתנור, אך אלה עדיין לא מוכנים לחלוק אותם. הישארו בקשר!)

1. להחיות Old Post ו- Revive.Social

Revive Old Post הוא התוסף העיקרי שלנו למדיה חברתית. (אתה צריך לבדוק את זה, אגב, אם אינך מכיר את זה עדיין.)

כבר יותר מחצי שנה בוגדן עובד על שכתוב לחלוטין של קוד המקור של התוסף. בסיס הקוד הקודם היה מעט נוקשה מבחינת האופן בו נוכל לפצל כמה הגדרות לחשבון, במקום לרשת (בכנות, זה לא היה אפשרי בכלל).

אז מכיוון שהפרויקט בוצע, החלטנו להתייחס אליו גם כהזדמנות לניצול Vue.js ו- REST API עוד כמה.

מלבד היכולת להרחיב את מערך המיומנות שלנו וללמוד טוב יותר את הטכנולוגיות הללו, זה גם מאפשר לנו להשתמש בבסיס הקוד החדש כדי להשיק גרסה מתארחת של Revive Old Post ביום מן הימים. זה גם יאפשר לנו לעשות יותר מבחינת הפונקציונליות, להיפטר מ- WordPress Cron והרבה בעיות הקשורות לאירוח.

אם כי עם כל הנאמר, העדכון לא היה חלק כמו שקיווינו … אבל הצלחנו לטפל בכל הבעיות במהירות ולתקן הכל בפחות מ -24 שעות, מה שהגדיל את המכירות שלנו וביקורות.

כפי שאתה יכול לדמיין, לא היה הרבה מבחינת התכונות החדשות שנוספו בגירסה החדשה הזו מכיוון שזה לא היה המוקד. עם זאת, יש לנו כמה דברים מגניבים בשורה בחודשים הבאים בגלל בסיס הקוד החדש הזה. יש דברים שפשוט הפכו להרבה יותר קלים לקוד כרגע.

והתוסף הזה אכן היה חלק חשוב במערך המוצרים שלנו. למקרה שתהיתם, Revive Old Post מביאה 6000- $ 7000 לחודש בממוצע בשלוש השנים האחרונות.

מכיוון שרק הרמתי את זה, זה הופך את הרגע הטוב לדבר קצת יותר על השלם "גדול" תוכנית שיש לנו לתוסף.

משהו שהבנו מוקדם מאוד לאורך תוחלת החיים של התוסף היה שמשתמשיו שונים מאוד מלקוח ה- ThemeIsle הממוצע שלך. זה שכנע אותנו שעלינו לנקוט בקומץ של צעדים דרסטיים בכדי להרחיב את התוסף:

 1. העבר את התוסף לאתר נפרד ותן לו לבנות מותג משלו. זה משהו שלמדנו גם מ- Syed מ- WPBeginner.
 2. צור תוכן מקורי באותה נישה (עבורנו) במדיה חברתית ובנה קהל שיכול להתעניין בפלאגין.
 3. השתמש בפופולריות של התוסף החינמי כדי להביא כמה קישורים אורגניים ובכך לשפר את הנראות של האתר החדש.
 4. השתמש במודעות פייסבוק ישירות כדי להגביר את התנועה לאתר ולבלוג.
 5. הפעל את התוסף כ- SaaS.

בעוד שהתוכנית נראית פשוטה, בפועל סבלנות, ביצוע והתמקדות בתמונה הגדולה יותר הוכיחו אתגרים רציניים.

בסופו של יום, עם זאת "גדול" תוכנית בהחלט מביאה את הדברים לפרספקטיבה ומאפשרת לך לחזור ולבדוק בכל עת ולוודא שאתה מתקדם בכיוון הנכון.

אני, למשל, מאוד מרוצה מההתקדמות כאן. במהלך החודשיים האחרונים התקרבנו למטרה העיקרית שלנו למטרה הבלוג Revive.Social. מטרה זו היא בעצם להשתמש בחוויה שלנו מבניית שני בלוגים בעלי מוניטין במרחב וורדפרס ולהחיל אותם על נישה חדשה.

עד כה התוכנית השתנתה יפה. מבחינת הבלוגים, השיעור עדיין זהה: לראות תוצאות כלשהן לוקח הרבה זמן, אבל אז הן יכולות להופיע כמו שנראה בין לילה. תערוכה (א), מחיה מחדש. תנועה חברתית:

להחיות תנועה חברתית

אנו שמחים מאוד לראות את המגמה הזו ואנחנו מקווים שהיא תגיע לעתיד.

2. תוספות אלמנטור

השקנו תוסף תוספות חדש לבונה העמודים המועדף עלינו, Elementor!

זו הייתה השקה רכה, אבל נראה שהקהילה נהנית מהחדש הזה "דבר."

אוקיי, אז על מה מדובר?

קוראים לזה Sizzify והיא החבילה החדשה שלנו של תוספות ותבניות של Elementor.

 • יש את גרסת הלייט כאן. דרך מצוינת עבורך לבדוק מה התוסף הזה יכול לעשות.
 • ויש גם את גרסת ה- Pro כאן. בפשטות, ל- Pro יש יותר מכל דבר, כפי שהייתם מצפים. ��

לרגיע

מוצר חדש זה הוא עסקה טובה במיוחד עבור הלקוחות הנוכחיים שלנו שכבר משתמשים ב- Elementor. הם פשוט מתווספים לכך לחברות הנוכחית שלהם.

רציתי מאוד לקבל את הפרויקט הזה דרך הדלת, וזה למרות חוסר הזמן שלי באופן אישי והמון דברים אחרים שעבדתי עליהם.

רציתי לקבל תחושה לפוטנציאל של כל נישת המשנה מונעת האלמנטור הזו בוורדפרס.

בהשקת Sizzify ידענו שזה לא יהיה הכלי הטוב ביותר שכזה, אבל שיערנו שאנחנו עדיין יכולים לשלוח את v1 ולקבל תחושה לשוק תוך כדי עבודה נוספת לשיפור זה (שאנחנו עושים בזמן שאני כותב זה).

עם זאת, יש לי רגשות מעורבים בנוגע לתוצאות שהשגנו. בחודש הראשון ראינו רק 400 דולר במכירות. זה, אני מניח ללא קשר לשיפורים שעשויים להיות עבור v2 לא יגדל ב-25-100x.

ואני מודע להימור הגלום שאנחנו לוקחים כאן. בעיקרון, על ידי שחרור מוצר מספיק טוב, אינך באמת רואה את מלוא הפוטנציאל של השוק. בסופו של דבר, רק תוספים יוצאי דופן משיגים תוצאות יוצאות דופן.

3. CodeinWP והסטיה

בחודש שעבר הייתי שוב די אובססיבי מצניחת התעבורה של CodeinWP וירידה קטנה במכירות הנושאים. לאו דווקא מכיוון שאלו צריכים להיות בראש סדר העדיפויות, אלא יותר מתוך הטריגרים האישיים שלי וכיצד אני מגיב כאשר אני מאבד [כלול כל דבר]. אני פשוט תחרותי ככה.

בכל מקרה, רציתי להשיג חזרה את התעבורה והמכירות!

עשיתי הרבה מחקר וחזרתי עם תוכנית שבאופן בסיסי דורשת בנייה מחודשת של אתר CodeinWP ושכתוב קוד המקור של נושא ההסטיה.

עבור CodeinWP, אנו מתכננים לשים דגש רב על מהירות, אופטימיזציה לניידים ומגבירים את מעורבות הקוראים באופן כללי. עבור Hestia אנו רוצים לשפר את בסיס הקוד הקיים באופן שיצמצם את עבודות התחזוקה העתידיות.

אנו עובדים גם על CodeinWP מנקודת מבט של ארגון עיצוב / תוכן, ואנחנו כמעט מוכנים עם המראה החדש. אני מקווה שתראה זאת בקרוב!

4. עבודת צוות!

אנחנו עושים כמה דברים מעניינים חדשים, מבחינת צוות. למשל, התחלנו ביוזמת דיווח שבועית בספר היד שלנו, שאחריה מועברים ונמסרים לכל הצוות ביום שני. כריס דואג לזה והוא עושה עבודה ממש טובה!

להלן דוגמה למראה דוא”ל הסיכום:

זה נראה כמו דרך די טובה לשפר את התקשורת באופן אסינכרוני.

כהערה צדדית, זו הייתה האסטרטגיה שלנו להימנע מתיאורי תפקיד מאוד ספציפיים כבר מההתחלה, וזה מסתבר שזה משהו שעובד ממש טוב עבורנו בסופו של דבר.

למרות התסכול בהתחלה, זה מאוד מתגמל כשאנחנו מצליחים למצוא תפקידים מאוד ספציפיים עבור חברי הצוות שלנו, שהם מרגישים בנוח איתם.

לדוגמא, שכרנו בתחילה את כריס שיעזור במאמצי המדיה החברתית שלנו. בזמן שהוא עדיין עושה את זה, הוא גם נכנס הרבה דברים חדשים והוא מוכיח שהוא טוב מאוד לאלה. כמו האמור "עדכונים שבועיים" אימייל.

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map