מה שלמדנו מהשקת נושא וורדפרס העשיר ביותר בתכונות שלנו עד היום – דוח שקיפות מס ‘6

מה שלמדנו מהשקת נושא וורדפרס העשיר ביותר בתכונות שלנו עד היום – דוח שקיפות מס ‘6

מה שלמדנו מהשקת נושא וורדפרס העשיר ביותר בתכונות שלנו עד היום – דוח שקיפות מס ‘6
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ברוך הבא למהדורה השישית הזו של דוח השקיפות שלנו! הסדרה הזו עוסקת בשיתוף כל מה שקורה בעסקים CodeinWP. בכל חודש אני לוקח את הזמן לדון בהיבטים ספציפיים בעסק, בשיעורים שנלמדו והתוכניות העתידיות. (עיין בקטגוריה הייעודית של הסדרה כדי להגיע לדוחות הקודמים.) במהדורה זו אני מדבר כל מה שקרה ב- CodeinWP ביולי 2015:


תוכן עניינים

 1. Parallax One פרטי השקה
 2. התוצאות שלנו מקידום Parallax One
  1. מקור התנועה העיקרי שלנו
  2. תצוגות אורגניות מגוגל
  3. ביקורים ישירים
  4. תנועת דוא”ל
  5. JustFreeThemes.com
 1. קידום בתשלום
  1. מודעות סינדיקט
  2. פייסבוק
  3. Sidebar.io
  4. BuySellAds
  5. AdWords
 2. שיווק קהילתי
 3. מסקנות כוללות מההשקה
 4. חלוקת הכנסות (1 ביולי – 1 באוגוסט)
 5. מחשבות אחרונות

סיפורו של פרלקס 1

בחודש שעבר שיתפתי את התוכניות שלי לגבי השקת הנושא החדש ביותר שלנו – Parallax One.

ThemeIsle-Showcase-Preview-colour2

הדבר שבלט בהשקה הספציפית הזו היה שהנושא לא נמצא בשום מקום בספריה הרשמית ב- WordPress.org (עדיין זה המקרה). במילים אחרות, השקנו נושא זה דרך אתר האינטרנט שלנו בלבד.

שני פרטים חשובים:

 • הנושא היה ועודנו בחינם,
 • אתה צריך חשבון משתמש באתר ThemeIsle.com כדי להוריד אותו.

חוץ מזה, לא היו חוטים מצורפים. אין עמלות נסתרות ל "לבטל נעילה" תכונות פרימיום, או כל דבר כזה.

Parallax One היה ופונקציונאלי לחלוטין מחוץ לקופסה. במילים אחרות, זהו נושא באיכות פרימיום שתוכלו לקבל בחינם.

מדוע עשינו זאת? ובכן, לא רציתי לבצע מכירות ישירות דרך נושא זה, אלא להפוך את המותג שלנו למוכר יותר ולהפיץ את הבשורה על מה שאנחנו עושים.

היו גם קומץ מטרות צד:

 • רצינו למצוא דרך טובה יותר לתקשר עם המשתמשים (דרך ערוצי התמיכה שלנו, במקום להשתמש ב- WordPress.org).
 • רצינו דרך אמינה יותר להפיץ את העדכונים (מכיוון שכולם צריכים להירשם, כעת נוכל לשלוח דוא”ל למשתמשים וליידע אותם על דברים חדשים).
 • רצינו לשפר את הסיכויים שלנו לדרג את הדף המקורי של הנושא בגוגל, לעומת דירוג רשימת ה- WordPress.org שלו.
 • יותר מכל, רצינו לבדוק עד כמה יכול להיות יעיל קידום נושא חופשי מחוץ ל- WordPress.org.

החלק האחרון הזה הוא מה שאני רוצה לדון בו היום.

התוצאות שלנו מקידום Parallax One

בזמן כתיבת הדברים, Parallax One כבר בשוק כמעט למעלה מחודש. במהלך הזמן הזה, יצרנו בסביבות 6,200 הורדות.

להלן פירוט הערוצים האישיים שהובילו לאותם הורדות, יחד עם המסקנות שלי:

1. בניית בסיס תנועה טוב משתלמת

ביקורים: ~ 9,000
הורדות: 1,510
המרה: 16%

קיבלנו ~ 9,000 מבקרים שהגיעו מ- CodeinWP.com לרשימת הנושא ב- ThemeIsle.com.

בערך 16% מאותם מבקרים נרשמו לחשבון ThemeIsle והורידו את הנושא.

בסך הכל, ההורדות שמגיעות מ- CodeinWP מסתכמות בכ- 25% מכל ההורדות של הנושא.

פתק. זו לא רק תנועה ישירה (אנשים שמגיעים מ- CodeinWP היישר ל- Parallax One), אלא גם תנועה עקיפה (אנשים שהולכים לדף אחר בתוך ThemeIsle, גולשים סביב ומחפשים נושאים ובסוף מחליטים ללכת על Parallax One).

כעת, אף על פי שהמספרים הגולמיים עשויים להצביע על כך ש- CodeinWP אחראי ל ~ 25% מכלל ההורדות, מספר זה הוא למעשה הרבה יותר גבוה. התמזל מזלנו ביצירת המון חיבורים במהלך ניהול האתר, והקשרים האלה משלמים דיבידנדים בצורה הרבה יותר רחבה מאשר רק לשלוח הורדות ישירות. במילים אחרות, אלמלא היה CodeinWP, ההורדות היו זוכות ללהיט הרבה יותר גדול מאשר סתם בירידה של 25%.

השיעור כאן: בניית בסיס תנועה טוב משתלמת. גם אם אתה משיק מוצר כחלק ממותג נפרד, השתמש בהצלחותיך הקודמות ככל שתוכל כדי להאיץ את התוצאות שלך.

2. תנועה אורגנית של גוגל עוזרת … חלקם

ביקורים: ~ 5,600
הורדות: 370
המרה: 6.6%

GA אומר לי שקיבלנו ~ 5,600 ביקורים מגוגל היישר לרישום הנושא ב- ThemeIsle.com, וכי 6.6% מהאנשים הורידו את הנושא (~ 370 הורדות). ההורדות הללו מהוות 6% מהמספר הכולל.

בקיצור, להגיע לתנועה אורגנית זה תמיד טוב, למותר לציין. למרות זאת.

למבקר שמגיע מגוגל יש הלך רוח שונה מאוד ממי שמגיע ממקור שכבר מכר אותם מראש בהורדת הנושא. כפי שאתה יכול להסתכל על ידי התבוננות במספרים, אנו משיגים כ -3x תוצאות טובות יותר (מבחינת המרה) שולחים אנשים מ- CodeinWP ל- ThemeIsle.

השיעור: אם אתה רוצה לנצל את מלוא התנועה האורגנית הנכנסת, אל תניח שהאדם כבר מעוניין להשיג את המוצר שלך. כתוב את העותק שלך באופן שיכול לפנות לכל מבקר מקרי בגוגל.

3. ביקורים ישירים מתפקדים היטב

ביקורים: ~ 4,500
הורדות: 480
המרה: 10.6%

תנועה ישירה הייתה די גדולה עבורנו. יצרנו כ -4,500 מבקרים בדרך זו והם המירו קצב מרשים של 10.6% והעניקו לנו ~ 480 הורדות בסך הכל.

בדרך כלל ביקורים ישירים הם תוצאה של מספר גורמים שכולם עובדים יחד. דברים כמו פוסטים אורחים, החוזק הכללי של המותג, ביקורות, פוסטים בפורום, טוויטר, כולם משחקים כאן תפקיד. כמו כן, צפוי שמי שיגיע לאתר שלך ישירות צפוי להמיר את המרה. אחרי הכל, הם מחפשים באופן פעיל את המוצר / המותג הספציפי הזה.

השיעור: ביקורים ישירים הם לא דבר שתוכלו להשפיע עליו ישירות (שום משחק מילים לא נועד), אך הם עדיין מהווים אינדיקציה טובה לסך הכל "בריאות המותג," כביכול. ככל שתקבלו יותר חיפושים וביקורים ישירים על המותג, כך המיקום שלכם בשוק טוב יותר. במילים אחרות, ביקורים ישירים זה מה שאתה צריך בסוף לכוון אליו. לדוגמה, קוקה קולה לא רוצה שאנשים יחשקו "משקה ממותק שחור." הם רוצים אז להשתוקק לקוקה קולה.

4. דוא”ל הוא עדיין מלך

ביקורים: ~ 3,000
הורדות: 750
המרה: 25.4%

קידום Parallax One ברשימות הדוא”ל שלנו הביא לכ -3,000 ביקורים ברשימת הנושא. אותם מבקרים התנצרו אז בקצב מרשים – 25.4%.

בסך הכל יצרנו כ- 750 הורדות בצורה כזו (12% מכלל ההורדות).

השיעור: הדוא”ל הוא עדיין מלך. אם אתה מגיש את ההודעה שלך נכון, אתה תמיד תשיג תוצאות טובות יותר מהרשימה שלך מאשר מכל דבר אחר. יש לך כבר מערכת יחסים קיימת מראש עם האנשים שלך. הם סומכים עליך, אז הם ישימו לב למה שיש לך לומר.

5. JustFreeThemes.com מתחיל להיות נכס

ביקורים: ~ 3,000
הורדות: 100
המרה: 3.47%

בדו”ח הקודם ציינתי שכעת אנו בבעלותנו ובניהולנו JustFreeThemes.com – ספרייה חלופית של נושאי וורדפרס בחינם. האתר צמח יפה במהלך החודשים האחרונים, וממשיך למשוך אליו מבקרים נוספים אחרי חודש.

יצרנו רשימה עבור Parallax One ב- JustFreeThemes ואז הצגנו אותה כרשימה המוצגת העיקרית בדף הבית. מלבד זאת, לא קידמנו את הנושא בשום דרך אחרת שם. לא קשה למכור או משהו.

כתוצאה מכך, JustFreeThemes שלחה למעלה מ -3,000 אנשים ל- ThemeIsle והניבו ~ 100 הורדות (שיעור המרות של 3.47%).

כמו כן, JustFreeThemes ייצרו למעלה מ- 700 הורדות ישירות מ- JustFreeThemes.com (יש ​​קישור להורדה היישר לקובץ ZIP של הנושא).

אני די שמח על המספרים האלה, בהתחשב בעובדה שקידום Parallax One באמצעות JustFreeThemes לא עלה כסף נוסף. כמו שאמרתי, פשוט יצרנו רשימה והצגנו אותה בראש דף הבית.

השיעור: זהה לשיעור מספר 1 – השתמש בנכסים / אתרי האינטרנט שכבר קיימים כדי לקדם את כל המוצרים החדשים. גם אם שיעורי ההמרות אינם מהממים, אלה עדיין המרות שלא הייתם מקבלים אחרת.

צריך לטפל כאן בדבר אחד:

כשמסתכלים על המספרים המסקנה היא ש 60% מכל ההורדות הגיעו מהקהל שלנו (דרך ערוצים שונים, כמו האתרים שלנו, דוא”ל וכו ‘)..

זה עוזר לי לראות איפה אנחנו עומדים כרגע כמו מותג. באופן אישי, אני די מרוצה שהקוראים שלנו – אתם – סומכים עלינו מספיק בכדי שתשמחו לבדוק את המוצרים / הנושאים החדשים שיש לנו בחנות.

כמו כן, העובדה ש -40% מההורדות מגיעות ממקורות חיצוניים נותנת לי ביטחון שהנושא עצמו באיכות טובה ויש לו פוטנציאל להפוך לאחד הנושאים החינמיים הפופולריים ביותר בשוק..

מה עם קידום בתשלום?

כן, אין השקה בימים אלה מבלי לבזבז קצת דולר טוב על קידום.

להלן הדברים האישיים שעשינו / עשינו:

מודעות סינדיקט

השקענו עד כה 2,500 דולר ב- SyndicateAds בכדי לקבל פרסומים ממומנים שפורסמו בכמה אתרים. יש לנו גם שני עלוני מידע הממתינים להישלח לפרסומי צד ג ‘.

פייסבוק

במיוחד ניצלנו את המיקוד מחדש של פייסבוק והתוצאות היו די נעימות.

כ -2,200 אנשים הגיעו לרשימת הנושא, ו -11% מהאנשים נרשמו (~ 250 הורדות).

שילמנו 100 $ עבור המבצע, שמשמעותו 0.40 $ לכל הורדה יחידה.

Sidebar.io

אנו נותנים חסות ל- Sidebar.io למשך שבוע (400 $).

כחלק מעסקת החסות, Sidebar.io מציג את הקישור שלך באתר הראשי, בעלוני היומי והשבוע, ובעדכוני ה- RSS והטוויטר. בסך הכל זו הזדמנות נהדרת, בתנאי שיש לך את המוצר המתאים לקהל שלהם.

סאצ’ה – הבחור שמאחורי Sidebar.io – הוא בררן למדי, כך שלא הכל עובר את זה (הוצאה של 400 דולר אינה מספיקה בכדי להעביר את המוצר שלך דרך הדלת).

בכל אופן, יש לנו ~ 3,300 לחיצות מזה, וסביבות 100 הורדות (שיעור ההמרות ב 3.12%). עלות להורדה: 4 $.

BuySellAds

עשינו כמה דברים דרך BSA.

 • הזמנו קריאת עלון ב- PixelBuddha.net. התוצאות היו מרשימות למדי, בהתחשב בעובדה שניסינו זאת בעבר למאמר של CodeinWP והן היו נמוכות בהרבה. בסך הכל קיבלנו ~ 300 הורדות בהשקעה של 300 דולר.
 • עשינו קמפיינים עקיפים עבור Parallax One ו- Zerif Lite ובדקנו 20 באנרים שונים ובעלי אתרים שונים. הוצאנו עד כה כ -3,500 דולר.
 • עשינו ניסוי ביחידת המודעות Fancybar (סרגל עליון אופקי המחליק לתצוגה ברגע שהמשתמש גלל כמאה פיקסלים לאורך הדף). אנו עובדים עם תקציב של 1,000 דולר (טרם הוצאנו), אך התוצאות לא מדהימות במיוחד (6 הורדות עד כה).

AdWords

באותה צורה, הגדלנו את תקציב AdWords וכעת אנו מקדמים באופן פעיל את Parallax One במנוע החיפוש.

במהלך החודש האחרון בילינו כאן 240 $ וקיבלנו 114 הורדות (שיעור המרות של 8.53%). עלות כוללת להורדה: $ 2.10.

החלטתי להשקיע ב- AdWords מכיוון שאני באמת מאמין שיש לנו אחד הנושאים החינמיים הטובים ביותר שקיימים בחוץ, ולמרות שהפרסומות יכולות להיות יקרות, אנו עדיין מקבלים חשיפה נהדרת למוצר. בסופו של דבר, מה שמאפשר לעוד אנשים לראות את זה – אנשים שלא היו עוסקים בנושא סביב ערוצים אחרים.

כפי שאתה יכול לראות, מיקוד מחדש של פייסבוק מביא את התוצאות הטובות ביותר עבורנו – מבחינת קידום בתשלום. עם זאת, זכור שאתה יכול רק "retarget" אנשים שכבר ביקרו באתר שלך. אז זה לא בדיוק ערוץ רכישה חדש, אלא פונה לאנשים שכבר יודעים על קיומכם.

שיווק קהילתי

ביקורות, פוסטים אורחים, מבצעים לסניפים וכדומה.

רק דוגמא מהביקורות שקיבלנו:

חלק מהביקורות שילמו עבורן, ואחרות הגשנו כהודעות אורח. בסך הכל, כולם ביצעו יפה.

ביקורות הן תמיד נהדרות לא משנה איזה מוצר יש לכם להציע. בסופו של דבר המשתמשים שלכם רוצים לראות את המוצר בפעולה לפני שהם מורידים (או קונים) אותו. סקירה כנה נותנת להם בדיוק את זה.

בנוסף, ביקורות לעתים קרובות חושפות גם כמה בעיות במוצר שאולי התגעגעת לעצמך. לכן להזמין אנשים לבדוק את המוצר שלך זו תמיד השקעה ראויה, הן מבחינת קידום מכירות והן של פיתוח מוצר.

הנחתנו גם שני פוסטים גדולים של אורחים:

אני מקווה שאלו ימשיכו להביא תוצאות לעתיד, כמו שפרסומי אורחים נוטים לעשות. מלבד תנועה ישירה, אנו מקבלים גם חשיפה למותג, המהווה עבורי יתרון עצום לא רק עבור Parallax One, אלא גם עבור מוצרים / נושאים עתידיים..

ניסיתי גם כמה קידום ProductHunt, אבל עד כה אין לי הרבה מה להראות. (אל תהסס לפגוש אותנו. מוערך מאוד!)

מסקנות כוללות מהשקה זו

בסופו של דבר, קידום כל דבר עולה כסף רציני.

ואם מה שאתה מקדם הוא מוצר בחינם, אתה אפילו לא מקבל דרך ישירה להחזיר את הכסף הזה.

בסך הכל, עשיית דבר כזה היא השקעה אדירה וסיכון גדול, אבל אני מאמין שזה ישתלם כשניכנס לשלב השני של ההשקה.

"מה?!"

כן, יהיה שלב שני. אבל אל תדאג. הנושא יישאר חופשי. החלק הזה לא משתנה.

הדברים שעשינו עד עכשיו דומים יותר לשחרור ראשוני של Parallax One. בחודשים הקרובים נעביר את הנושא ל- WordPress.org. בזכות העבודה הקשה שכבר השקענו לקידום אותה, אני מקווה שברגע שהיא תהיה זמינה בספרייה הרשמית ושימוש בקישור ההורדה הרשמי, נתחיל עם מספר לא מבוטל של הורדות ממש מההתחלה. המטרה שלי היא לראות את זה בין 20 הנושאים הפופולריים ביותר שיש.

עד שזה יקרה, יש לי תקציב חודשי לבדיקות וניסויים לנסות פלטפורמות וגישות שונות. מלבד לנסות להשיג כמה שיותר הורדות, המוקד העיקרי כאן הוא למידה.

מצד אחד, תוכלו לנסות לערבב המון סוגים שונים של קידום בבת אחת (כמו מודעות לתצוגה, עלות לקליק, רשימות בתשלום, ביקורות, מיקוד מחדש וכן הלאה), אך הדבר יקר מהר מאוד. וגם אם ערוץ אחד מספק החזר ROI נהדר, כל האחרים הפחות אפקטיביים עדיין יכולים להוריד את כל מאמץ השיווק ולהפוך אותו ללא רווחי. זו הסיבה שאני מנסה להיזהר בבדיקת דברים חדשים ולעולם לא לעבור על התקציב המתוכנן.

בסופו של דבר, אני רוצה להיות מסוגל לשלוט בחלק גדול מההפצה, כך שאני לא צריך לסמוך על אף ערוץ שיווקי יחיד. ככל שיש לך יותר סלים לביצים שלך, אתה טוב יותר.

להסיר: התחל עם שיטת קידום אחת, למד אותה, קבל תוצאות, ורק אז עבר לשיטה הבאה. החל מנקודה 0 עם מספר שיטות בו זמנית אפילו לא יאפשר לך להסתכל בכבוד על מה עובד ומה לא. במקום זאת, קח צעד אחד בלבד בכל פעם.

חלוקת הכנסות (1 ביולי – 1 באוגוסט)

עורכת דין

בהשוואה לחודש הקודם. ביוני:

 • מספר לקוחות: 971
 • הכנסה ללקוח: 98.02 $
 • הכנסות כוללות: 95,178.77 $

מה שנותן לנו (בערך):

 • מספר לקוחות: -8.1%.
 • הכנסה ללקוח: -0.8%.
 • הכנסות כוללות: -8.9%.

זו טיפה קלה, אבל אני לא מאוד מופתע, אם להיות כנה. עם כל כך הרבה מאמץ שהשקיע בקידום Parallax One, תחומים אחרים זכו לתשומת לב פחותה.

Zerif Pro הוא עדיין המוצר בעל הביצועים הטובים ביותר שלנו, ומספק כחודש 42% מהכנסות הנושא שלנו החודש.

top-prod

מחשבות אחרונות

אנו נמשיך לעבוד על Parallax One, להציג תכונות חדשות, לשפר את התמיכה, ואולי גם להפעיל כמה תוספים שנוספים בעתיד הקרוב. הביקורות היו נהדרות עד כה, אך עדיין יש הרבה מקום לשיפור. אני באמת רוצה להשתלט על הנושא הזה ולהפוך אותו לטוב ככל שיהיה.

כמובן, הקידום יימשך גם כן … בדיקת ערוצי הפצה חדשים וכו ‘. אני אמשיך לעדכן אותך גם בנושא.

בנימה אחרת, נראה שדוחות השקיפות הללו הביאו ערך מסוים לכל קהילת וורדפרס. לדוגמה, אני רואה שהרבה אנשים מגישים נושאים טובים יותר ל- WordPress.org במקום לשים אותם מאחורי קיר תשלום.

בעידן בו עסקי הנושא כל כך עמוסים – תנועת Envato יורדת וכן הלאה – מפתחים רבים החלו לראות ב- WordPress.org הזדמנות ענקית, וכעת מתייחסים אליו כאל ערוץ הפצה חשוב למוצריהם..

יתרון עקיף גדול נוסף הוא שבגלל הכללים של WordPress.org, כל נושא צריך להיות GPL, כך שהקהילה כולה מרוויחה מאוד פשוט מכיוון שהם מקבלים נושאים איכותיים יותר שבהם הם יכולים להשתמש, מזלג, לבנות עליהם. כל הג’אז הזה.

אוקיי, זה הכל לעת עתה. אני מקווה שאשכף אותך לדיווח הבא בו אסקור עוד כמה פראלקס One ושיעורי עסקים חדשים לגמרי שלמדתי אחרי חודש שני של ההשקה. כמו תמיד, תודה שקראתם ותומכת ב- CodeinWP!

תישאר מעודכן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector