וורדפרס 5.0 יצא החוצה והעולם לא הסתיים – דוח שקיפות מס ’46

דוח שקיפות מס '46


ברוך הבא למהדורה ה -46 של דו”ח השקיפות החודשי (לנובמבר 2018). בסדרה זו אני דן במתרחש בעסק ומשתף את הלימודים והאסטרטגיות שלי לאורך הדרך. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.

החודש אנו מדברים:

 • החוויה השחורה שלנו השנה
 • WordPress 5.0 נמצא כאן; העולם לא נגמר
  • כיצד 5.0 ישפיע על השוק?
 • האם AdSense הוא עדיין דבר (לבעלי אתרים)?
 • האם AdSense יכולה לשפר את הדירוג האורגני שלך?
 • מודלים עסקיים – שיחה אמיתית!
 • כשאני טועה …

חווית ה- Black Friday שלנו בשנת 2018

היו שני צדדים עיקריים במאמצינו בלאק פריידי השנה: אירחנו הצעה בלעדית ב- ThemeIsle.com, ופרסמנו גם סיכום של הדילים הטובים ביותר בחלל וורדפרס בבלוג זה. בואו נאמר כיצד הכל עבר:

��️ נתחיל בראשון – עסקת ה- Black Friday שלנו.

החלטנו לעשות משהו מאוד דומה לפרומו של השנה שעברה. יישמנו הנחה ברחבי האתר ללא צורך בשובר קוד. כל חברות חדשה הייתה 30% הנחה בשנה הראשונה (בעבר הייתה זו 25% הנחה).

בסך הכל ראינו א עלייה של 50% במכירות לעומת אוקטובר זה. זו תוצאה דומה מאוד למספרים שראינו בשנה שעברה. עם זאת, לא עשינו מודעות הפעם, לעומת יום שישי השחור הקודם בו הוצאנו כמה אלפי דולרים על מודעות פייסבוק. אתה יכול לקרוא עוד על כך בדוח שקיפות מס ’34.

בסופו של יום, בלאק פריידי 2018 לא היה ענק מדי עבורנו, כל מה שנחשב. אני מכיר עסקים אחרים במרחב הזה שעשו הרבה יותר טוב. אני חושב שלמכור מכירה של שבוע בהנחה של 25-30% היא בדרך כלל אסטרטגיה טובה לחנויות נושא / תוספים.

�� עכשיו, לצד השני של המתרס – פרסום אוסף של עסקאות בלאק פריידי בבלוג הזה.

החלטנו להפוך את הפוסט השנה להרבה יותר קטן משנה לפני כן. בעבר היו לנו קרוב ל -200 עסקאות בסך הכל, שהביאו להשקעה רצינית כלשהי בזמן הטיפול בתפקיד. היה צורך לעדכן את הדבר בכל יום, עם הופעות חדשות, הופכות לזמינות, נגמרות וכו ‘. זו הייתה המון עבודה.

השנה הוצגנו רק כ -15 מהעסקאות המובילות.

בחרנו את אלה בהתבסס על מה שהקוראים נהנו הכי הרבה בשנה שעברה ושקלנו גם את המוניטין הכללי של החברות המציעות את העסקאות.

עשינו את זה כדי ששנינו יקלו על הקוראים ובמקביל יהפכו את עומס העבודה בצורה פחות ברוטלית כלפי עצמנו.
פוסט של יום שישי שחור

כפי שהתברר, המון בלוגים אחרים פרסמו רשימות של 100+ עסקאות, רובן לא קריאות. בנוסף, אני באופן אישי לא משוכנע שאסופי ענק ענקיים כאלה מועילים לכל אחד. יש פשוט יותר מדי דברים, כך שכמה עסקאות מצוינות יכולות ללכת לאיבוד בתערובת.

עם זאת, התוכנית שלנו למזער את עומס העבודה הייתה רק חצי מוצלחת. בעוד שהאפיק-אפ אכן היה בגודל 1/10 מהגודל שהיה בשנה שעברה, עדיין קיבלנו טונות מיילים של חברות שרצו להופיע. הרבה מהבקשות שפשוט מחקנו, אך רבות מהן יכלו להשתמש בתגובה / הסבר, במיוחד אם הן הגיעו מבן זוג או ממישהו שהכרנו.

פתק צדדי; נפח ההודעות השונות שאנו מקבלים מעצבן יותר ויותר. למרות שיש לנו אדם מסור המטפל בהם (לא אני), זה עדיין הרבה זמן מבוזבז. תמיד ניסינו כמיטב יכולתנו לענות ולמצוא דרכים יצירתיות ובעלות ערך לעבוד עם מי שמושיט יד. אבל רוב האנשים רק ספאם, והם לא מוכנים להכניס שום עבודה אחרת ממה שהם קראו בחלקם "איך לעשות הושג" מדריך בנושא SomeRandomBloggingAdviceBlog [dot] com.

לסיכום, קיבלנו תנועה אורגנית פי שלוש יותר לפוסט בלאק פריידי השנה לעומת השנה שקדמה לה.

אלה היו 3 העסקאות הפופולריות ביותר השנה:

 1. אנוואטו
 2. קריאייטיב טים
 3. ערכות נושא אלגנטיות

WordPress 5.0 נמצא כאן; העולם לא נגמר, הכל בסדר

אני לא חושב שהיה דבר אחר שיופיע אי פעם במערכת האקולוגית של וורדפרס שנאה לא פחות מ גוטנברג.

אנשים שנאו את זה בתשוקה. חלקם עדיין עושים זאת. במיוחד עכשיו – זה חלק מ- WordPress 5.0.

וכן, אני מבין. כבני אדם אנו באופן טבעי לא ששים לשנות. או ליתר דיוק, אנו לא ששים אם השינוי נכפה עלינו.

גוטנברג הוא שינוי ענק. אפילו עבור אלה שמתכננים להמשיך להשתמש בעורך הקלאסי, הם לא יוכלו לעשות זאת ללא הגבלת זמן. TinyMCE פשוט הולך והולך. והשינוי הזה נראה קשה אם הייתם רגילים לקיים אינטראקציה עם TinyMCE מאז שנכנסתם לראשונה ללוח המחוונים של וורדפרס..

אני יכול להתייחס לזה באופן אישי. בזמן שאני מתרגש לקראת דברים חדשים וסקרן לגבי דברים, אני די שונא לשנות את הרגלים שלי ונאלץ ללמוד דברים מחדש. ואל תבינו אותי לא נכון, אני אוהב ללמוד דברים חדשים לחלוטין, לא דברים שמנסים להחליף משהו שלא נשבר ועבד בצורה טובה לחלוטין. אני מניח שכמה אנשים מרגישים לגבי עורך וורדפרס.

אם כי מסתכלים על זה באופן אובייקטיבי, ברור כי העורך החדש הוא רעיון נהדר. גם אם הביצוע הנוכחי אינו אידיאלי – זה לא יכול להיות – זה עדיין דבר נהדר שצריך לדחוף קדימה ולשפר אותו.

עורך WordPress חדש

אמנם היינו יכולים לחכות עוד קצת ולהפוך את העורך לשיפור לפני היציאה הסופית, כמו שאומרים, העיתוי לעולם אינו נכון. בגלל האופן בו מערכת האקולוגיה של וורדפרס עובדת, היה צורך בלחיצת הליבה כדי להציע תמריץ מספיק גדול למפתחי תוספים ומוטיבים להתחיל לבנות לעורך החדש.

אחרת, בהיותך מפתח, זה תמיד מושך יותר לעבוד על תכונות שהמשתמשים שלך ישלמו עבורן בשילוב עורך חדש שנמצא ככל הנראה בעוד שנים מכלילתו בליבה. עם כל מה שהאיץ את זה הרבה, התחלנו לראות תוספים ונושאים שנבנו עבור גוטנברג ממש מהר.

זה מביא אותי לשיעור שלי כאן. באמת לא קינאתי במאט מולנווג כשכל זה קרה. ראיתי את העמדה הנוראה בה הוא נמצא, מבחינה אישית ולא עסקית.

כולנו בני אדם, ואנחנו אוהבים להיות מוערכים ואהובים. לדוגמה, אני מתוסכל די בקלות בכל פעם שאני קורא כמה הודעות מרושעות בערוצים חברתיים או תומכים, אומר משהו רע עלי או על החברה. אני רק יכול לדמיין כמה זה היה קשה למולנווג.

מצד אחד, הוא ידע שמה שהוא עושה הוא הדרך הטובה ביותר להעביר את הפלטפורמה קדימה ולהשאיר אותה רלוונטית ככל שיותר ויותר כלים יתחילו להציע חוויות טובות יותר ממוקדות למשתמש לבניית אתרים. אבל מצד שני, הוא ראה באופן קבוע אנשים מתווכחים במדיה החברתית ובבלוגים על מידת הרעיון של גוטנברג. קל לדמיין כיצד חלק מהטיעונים הללו יהפכו להתקפות אישיות, מה שבטח הכאיב לעבור.

הצורך להתמודד עם דברים כאלה גורם לך להרגיש יותר כמו פוליטיקאי מאשר למנכ”ל. אתה בהחלט זקוק להרבה תמיכה כדי לאזן את כל השליליות הזו.

בסופו של יום, עם זאת, כפי שכולנו רואים, העולם לא הסתיים ב- WordPress 5.0. האתר של אף אחד לא נשבר, ורוב האנשים שניסו את עורך הבלוקים החדש בסופו של דבר אהבו אותו.

איך וורדפרס 5.0 ישפיע על השוק?

אני באופן אישי לא רואה כאן שום דבר רדיקלי. כלומר, ברור לי במאה אחוז שהשינוי היה דרוש בכדי לדחוף את הפלטפורמה קדימה, וזה הופך את העבודה עם וורדפרס להרבה יותר קלה עבור משתמש הקצה, שיכול כעת להציג סוף סוף את התוכן שלהם בצורה נחמדה.

כמובן שחלקם ירוויחו יותר מאחרים מהשינוי הזה, ושוק העיצוב והתוספים עשוי להתכווץ מעט באופן כללי. יתר על כן, כאשר מארחי אתרים שונים המציעים פתרונות וורדפרס משולבים יותר מדי חודש, זה יכול להיות קשה יותר לשכנע משתמשים להתקין נושאים ו / או תוספים חדשים על גבי מה שהמארח כבר נתן להם בחינם; אבל זה נושא בפעם אחרת.

יחד עם זאת, אני לא תמיד מסכים עם הדברים שעושה Automattic וקרן וורדפרס, ואיך Mullenweg ממסגר כמה מההחלטות שהוא מקבל. אני נוטה להתמקד יותר בעובדות ובמגמות שעשויות להתגלות עבור המערכת האקולוגית של וורדפרס.

אני מצפה לראות לאן השוק הולך הלאה בכל הנוגע לנושאים, תוספים ואפילו עסקי תוכן כתוצאה מכל זה.

האם AdSense עדיין דבר?

לפני כמה חודשים, תוך כדי ניסיון להבין דרך לצמוח ולשפר את הכספים שלנו, החלטתי לעשות משהו בבית ספר ישן. הכנסתי מחדש את AdSense לאתרים שלנו. כן, אתה קורא את זה בשנת 2018, ולא 2008.

התחלתי עם רק חופשיות ואז הוסיף ThemeIsle לתערובת גם כן. סרגל הצד רק בנקודה זו – כך ששום דבר לא אכזרי מדי.

מודעה ב- ThemeIsle

אמנם, מודעות בסרגל הצד אינן הטובות ביותר מבחינת שיעור קליקים ופוטנציאל כללי. עם זאת, אינך מקבל הרבה אפשרויות אם אינך רוצה להשפיע יותר מדי על חווית הקריאה. לא רציתי להפוך את הבלוגים לפרסומים הראשונים של מודעות שבהם אתה צריך לעבור קומץ חסימות AdSense לפני שתוכל להגיע למאמר בפועל.

בכל מקרה. כשנקרא לזה דוח שקיפות, עכשיו הייתם מצפים למספרים גולמיים עד כמה כדאי היה כל חוויית AdSense. ובכן, לפי ה- AdSense T&ג, אסור לי לשתף נתונים ספציפיים כלשהם. אז בואו ונשאר עם המסקנה הכללית הבאה:

לא שווה את הטרחה.

אני מניח שאני לא מפתיע אף אחד באומרו שבאמת יש דרכים טובות יותר לייצר רווחים מבלוג.

ובכל זאת, אני מחשיב את זה כניסוי כדאי. אתה מקבל ניסיון רב ממקור ראשון, ובנוסף אתה יכול להגדיר אמות מידה לאתר שלך לגבי מה צריך להיחשב לרמת מונטיזציה מוצלחת מעל מה שאתה יכול לקבל מ- AdSense.

שלא לדבר על כך, בזמן שאתה מפעיל את AdSense באתר שלך ולא חוסם את המודעות בדפדפן שלך, אתה לומד הרבה על הנוף ומי שם בחוץ מפרסם בפני קהלים כמו שלך. חלק מהמוצרים יפתיעו אתכם. אבל לא רק המפרסמים חשובים; מעניין לפרט כמה האנשים מוכנים להוציא ומה אורך החיים של הקמפיין הממוצע.

מידע מסוג זה ממש לא יסולא בפז אם יש לך מוצר מתחרה באותו שטח.

האם AdSense יכולה לשפר את הדירוג האורגני שלך?

כדי להישאר בנושא AdSense, יש את הדבר הקטן הזה שהפך להייפ כמעט קרוב-תיאוריה.

הנה השאלה: האם הוספת AdSense אכן מגדילה את הדירוג האורגני שלך? כמו למשל, אם יש לך AdSense באתר, האם העובדה היחידה עוזרת לך לדרג?

נשמע מוזר, בסדר, אבל יש כמה טיעונים טובים מדוע גוגל אולי תרצה לתת דחיפה לאתרי AdSense. ראשם הוא עצם העובדה שככל שהאתרים המופעלים יותר על ידי AdSense בעשירייה הראשונה, כך הכסף יחזור לכיס של גוגל..

למרות שזה הגיוני (במידה מסוימת), אני לא מאמין שזה מה שקורה בפועל. טענה אחת היא שמודעות מחיפוש בגוגל מביאות הרבה יותר הכנסות מכל מה שמגיע מרשת התוכן (AdSense באתרים).

אבל בואו נראה מה הנתונים שלנו משלנו על כך:

א) בלוג ThemeIsle

למרבה הצער, הוספנו את AdSense בדיוק יום אחד לאחר שהשקנו את העיצוב המחודש של הבלוג כולו, כך שקשה להפנות אצבעות אל AdSense כגורם לתנודות כלשהן בדירוג שלנו.

בסך הכל אכן ראינו שיפורים בחלק מהמספרים (עלייה בתעבורה של 10%), אך הייתי מייחס זאת יותר לשינויים המהותיים יותר באתר כולו.

שיפורים בדירוג 1

ב) רק חופשיות

ראינו עלייה של 5% בתנועה האורגנית. לעזאזל! באמת שאין לי כאן מקרה חזק להפרדת המיתוס, נכון?

שיפורים בדירוג 2

בכל אופן, בסופו של יום, אני ממליץ לך לבצע כמה ניסויים משלך ולראות כיצד הביצועים של AdSense באתר שלך, הן מבחינת קבלת הכנסות נוספות, אלא גם להבקיע כמה נקודות טובות יותר בחיפוש בגוגל..

מודלים עסקיים – שיחה אמיתית!

ה לאחרונה דלף מסמכי פייסבוק הם פנינה.

למרות שאורך המסמך הוא 250 עמודים, זה באמת שווה להסתכל. יש שם כמה נקודות מעניינות, במיוחד אם אתה רוצה ללמוד כיצד אסטרטגיות עובדת בקנה מידה של פייסבוק.

למשל, החלק האחד שהיה ממש מעניין אותי היה עניין במודלים עסקיים. במיוחד, כיצד משתפר מודל עסקי בהיקף.

לדוגמה, נניח שאתה מוכר ערכות נושא של וורדפרס ואתה עומד על 100 נושאים בחודש. אם תגדל ל -1,000 נושאים בחודש, אתה די תשיג 10X כסף, ברור. עם זאת, המודל העסקי שלך עצמו לא משתפר עם קנה המידה.

לשם השוואה, אם אתה מסתכל על המודל העסקי של בלוג מצליח, לעיתים קרובות הם יכולים להרוויח הרבה יותר כסף מעבר למה שהצמיחה הליניארית שלהם עשויה להצביע. לדוגמה, אם מודל המונטיזציה העיקרי לבלוג הוא הכנסה מהסניפים, אז סוחרים רבים יביאו את עמלתך ככל שתביא יותר לידים. אתה יכול לקבל, נניח, 50 $ לכל הפניה כשאתה מייצר 10 מכירות, אך 150 דולר כשאתה מייצר 100. זה לא נוהג נדיר.

מלבד זאת, ככל שהבלוג שלך פופולרי יותר, אנשים רוצים לכתוב יותר עבורך, משפיעים בולטים יותר מתחילים להושיט יד, חברות גדולות יותר רוצות לעשות איתך עסקים, שותפים גדולים יותר רוצים לפרסם וכן הלאה. המודל העסקי משתפר בהיקף.

כדי לפשט את הרעיון, חשוב עליו כך; להיות עם 10 עסקים כמו שלך, שיהיו זהים לעסק אחד בגודל של פי 10?

אם לומר זאת בצורה אחרת, האם אתה חושב שלקיים 10 או 50 בלוגים של CodeinWP זהים לזה שיש TechCrunch אחד – בהתחשב בעובדה שאתה מקבל אותה תנועה כאשר מסוכמים?

אני חושב שלא.

מצד שני, להיות עם 10 חנויות נושא קטנות יותר לעומת חנות אחת גדולה יותר זה לא כל כך חשוב. או שאולי אני טועה. האם זה?

אם כבר מדברים על טעות:

כשאני טועה …

אני מבצע כל כך הרבה טעויות וטעויות שגויות על בסיס קבוע שאני חושב שעלי ליצור "טעות של החודש" העמודה כאן. בכל מקרה:

לפני שנה בדיוק ביצעתי הימור להכניס אוסף של תבניות של דפי נחיתה ולהוסיף אותן אורביט פוקס.

מנקודת מבט של משתמש, אתה יכול פשוט לבחור מעיצוב שנעשה מראש (מבוסס על Elementor) ולהשתמש בו בכל נושא שהוא; הכל בכמה לחיצות.

התוכנית הייתה גם לנמל את התבניות לעבודה עם גוטנברג בהמשך.


אורביט פוקס מאת ThemeIsle

מחבר / ים: נושא נושא


96% דירוגים


400,000 + התקנות


WP 4.7 + דורש

עוד מידע

themeisle-companion.zip

גרסה נוכחית: 2.9.8

עודכן לאחרונה: 28 באפריל, 2020


96% דירוגים


400,000 + התקנות


WP 4.7 + דורש

דף התוסף של WordPress.org


אורביט פוקס מאת ThemeIsle

התרגשתי מאוד מהרעיון הזה והחלטתי להמשיך אותו כדבר הבא שעל סדר היום. למרות שהרעיון עצמו אולי היה מבריק ��, לא חשבתי הרבה על השאלה אם אנו אכן החברה הנכונה עם הפונקציה הטובה ביותר לבצע אותה.

לדוגמה, הרבה אחר כך, אנוואטו השיקה תוסף משלהם שמכוון לרעיון דומה, והבנתי שהם במצב הרבה יותר טוב לגרום לזה לעבוד..

עיצוב הוא לא משהו שאנחנו יכולים פשוט לשלוף מכובע ועשינו במהירות, ואילו אנווטו יכולה די להשיק אוסף של 100 דפי נחיתה בן לילה.

קשה לממש את הדברים האלה, אבל לפעמים אתה פשוט לא האדם שרודף רעיון נתון, אפילו אם הוא נראה בהיר בהתחלה.

אבל מה אתה חושב? האם עלינו לדאוג אפילו לדברים כאלה? אחרי הכל, לא משנה מה תרצו לעשות, תמיד יש מישהו גדול יותר בחוץ שיכול להיכנס ולשולט בשוק בן לילה.

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map