דוח שקיפות מס ’48 – האחרון

דוח שקיפות מס ’48 – האחרון

דוח שקיפות מס ’48 – האחרון
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

דוח שקיפות 48


ברוך הבא למהדורה ה -48 של דו”ח השקיפות החודשי (לינואר 2019). סדרה זו עוסקת בכול פעולתו הפנימית של העסק הזה – התוכניות, האסטרטגיות שלנו, הצעדים הבאים, דברים טובים ורעים. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.

ממבט ראשון המספר 48 אולי לא נראה כמו אבן דרך משמעותית. עם זאת, למעשה עברו ארבע שנים שלמות מאז שכתבתי את הראשון בדוחות האלה! הגיע הזמן להביט לאחור על מה שקרה מאז ועל הדברים שאנחנו יכולים ללמוד לעתיד:

�� רוחות רפאים של דיווחים על עבר, הווה ועתיד לבוא

התחלתי את הסדרה הזו כניסיון לשתף את המסע שלנו בשלבים המוקדמים של צמיחת עסק הנושא של WordPress ופרויקטים קשורים אחרים – כולל בלוג זה. ידעתי שיש לי מה לשתף אחרי שלוש שנים של מאבק כפרילנסר באתרי הופעות שונים, ואז לעבור סוף סוף לעסק הנושא ולגלות שאפשר יותר משלוש מההכנסות שלך.

רציתי לשתף את כל החוויות האלה מכיוון שהנחתי שיש כנראה הרבה אנשים בחוץ שיכולים להרוויח מתובנות כאלה. אחרי הכל, לא הייתי האדם היחיד שעבר מפרילנסר לעסקי נושא של וורדפרס, כך שיש כנראה אנשים אחרים שנאבקים עם הרבה מאותם אתגרים.

זו הייתה נסיעה גסה בוודאות. בעוד שהשלבים המוקדמים אינם אלא צמיחה – שתוכלו לראות בבירור כשמסתכלים על המספרים מהדוחות הראשונים – היו גם תקופות קשות יותר. הכי בולטת הזמן בו איבדנו בערך 50% מההכנסות שלנו. רק כדי להראות לכם את ההשפעה הכוללת של כל העליות והירידות הללו, הנה המקום בו אנו נמצאים היום:

נתונים סטטיסטיים

כן, אתה קורא נכון. נכון לעכשיו, אנו מייצרים בערך את אותם הרווחים כמו שעשינו באפריל-מאי 2016.

באשר לדוחות השקיפות עצמם, בשלב מסוים החלטתי לא לחלוק הכנסות יותר. (עשיתי זאת לפני הטיפות.) לא חשבתי ששיתוף המספרים הביא ערך לקורא מכיוון שלא שיתפתי מידע או ניתוח אחר ברקע לגבי הגורמים לתנודות.

הדוחות שימשו גם מטרה כפולה או אפילו פי שלושה עבורי. מלבד היותי דרך לשתף את המחשבות, הרעיונות והשיעורים שבהם יזמים אחרים יכולים להשתמש בהם, התייחסתי אליו גם כאל יומן אישי מסוגים שבהם אני יכול "תקליט" המצב הנפשי שלי בשלב מסוים שהעסק עבר.

לבסוף, הדו”חות היוו דרך לצוות להבין את דעתי, כביכול וללמוד מה עשוי לקרות לאחר מכן. זה לא דבר מושלם, אני יודע, אבל הרבה פעמים הצוות לא ממש ידע מה אני עומד. מכיוון שעבדתי לבד, הדוחות היו לרוב הדרך העיקרית שלהם לברר.

למזלי, הצלחתי לשנות את זה, שהשפיע לטובה על החברה ועל תרבות העבודה הכוללת שלנו. אבל השינויים לא רק היו הפנימיים שלי, גם מרחב השוק השתנה, היקף העסק שלנו השתנה והמערכת האקולוגית בה היינו השתנתה (הרשת, השותפים).

כתוצאה מכל זה, מה שאני מבין הוא שרבים מהדברים שאני משתף בדוחות האלה, אפילו אם אני נותן לך פרספקטיבה מגוף ראשון ללא שום השמטת פרטים, אולי לא יעבוד בשבילך. זה תקף במיוחד בכל הנוגע לדיון בשיווק – מכיוון שמה שאנחנו עושים מותאם במיוחד עבור העסק שלנו ולשלב בו הוא נמצא כרגע. ואני יודע ששיווק הוא הדבר הראשון שאתה רוצה לשמוע עליו (עשיתי משאל זמן מה בטוויטר).

לדוגמה, אני באמת לא מרגיש שהחשבון האמיתי וה 100% הכנה שלי על מה שעשינו לקידום שלושה מהמוצרים האחרונים שלנו יעזור לך אם היית משתמש בה. תן לי להראות לך למה אני מתכוון. אז הנה התוצאות שלנו:

 • אופטימול (שירות מיטוב התמונות החדש שלנו) – 10,000 משתמשים פעילים בשלושה חודשים ולא מעט מהם שילמו
 • גלגל תחום – דורג את 3 הראשונים עבור "מחולל שם תחום" אחרי כמה חודשים בלבד
 • נווה – הנושא האחרון שלנו – בעשירייה הראשונה ב- WordPress.org ויש לו 10,000 התקנות פעילות; הוא נמצא בשוק פחות משלושה חודשים

איך עשינו זאת? הנה האסטרטגיה כולה:

 1. שלחו עלון שמזכיר את הדבר.
 2. הושטה; צרו קשר עם 20 אתרים שיש לנו קשר איתם.
 3. צרו רעיונות תוכן סביב הנושאים שקשורים למוצר → כתבו ופרסמו בבלוגים. כמו כן, חפש דרכים להזכיר את המוצרים החדשים בתוכן ישן וקידום רוחבי במוצרים הקיימים שלנו.

ביצוע האמור לעיל כשאתה רק מתחיל יביא 0 תוצאות. אבל בשלב שאנחנו כרגע, אסטרטגיה בסיסית כמו זו מביאה להשקה מוצלחת.

מערך המיומנות / הגישה הכוללת שלנו כעסק שונה גם הוא ממה שהיה לפני ארבע שנים. לא מדובר כרגע בטרחה ובמזל, אלא יותר בעקביות ובביצוע מכוון. אוקיי, אולי רק 10% מזל.

גם אני אדם שונה מאוד. לפני ארבע השנים האלה עסקתי להגיע למספר הגבוה ביותר האפשרי ולנהל הכל בעצמי. עכשיו, אני ממוקד יותר בבניית דברים, מתן חופש לאחרים ונלחם בדחף "לעשות עבודה כל הזמן." אני גם מנסה לגלות ולהתרגש מנושאים אחרים – דברים שאינם קשורים לעסקים.

כאשר השקנו את ThemeIsle לפני יותר מחמש שנים, החלום העיקרי שלי היה להיות מסוגל לקחת את כל הצוות למקום אקזוטי רחוק ולעבוד משם – ומכאן כל נושא הפיראטים שהיה עם ThemeIsle כבר מההתחלה.

בכל אופן עברו חמש שנים וסוף סוף הצלחנו להפוך את הרעיון הזה למציאות! אני כותב את זה תוך כדי נהנה מחופי גואה ובילוי נפלא עם הצוות. והכי חשוב, סוף סוף פגשנו את חברי הצוות ההודי שלנו!

הנה אנחנו ב- WordCamp Pune:

wcpune

גואה

העובדה היחידה להיות כאן היא אכן הישג גדול עבורי באופן אישי. נחמד להיות מסוגל לחצות את זה מהרשימה. ובכל זאת, אם מסתכלים על זה עכשיו, זו לא נקודת ציון ענקית בתכנית הדברים המפוארת, ואני מקבל שמחה לא פחותה כשאני מבלה עם הצוות במשרד.

בחזרה לדוחות השקיפות; מה שמאוד חשוב זה שלא יהיה לי צורך להתייחס לדוחות כדרך לתקשר עם הצוות יותר. כעת יש לנו תוכנית להגדרה שאני מנסה לדבוק בה. יש ספר יד פנימי, ואני לא ממהר להחליט כל כך הרבה.

עם כל השינויים, ההתפתחויות ואותי המשתנים לאורך הדרך כאדם, הגעתי להבנה גם פורמט זה צריך להשתנות.

אני פשוט לא מרגיש בטוח שיהיה לי משהו חשוב לחלוק איתך כל חודש, על השעון. אני מעדיף להעביר את הסדרה למאמרים מחוץ לתזמון שמגיעים רק כשאני באמת מרגיש שאני רוצה לשתף משהו ושאתה – הקורא – יכול גם ליהנות מכך בדרך כלשהי. אולי זו גם תקופה אחרת עבורי באופן אישי. אני צנוע יותר עכשיו, מוכן ללמוד ולדון במקום לדבר על הרעיונות שלי כל הזמן.

אז, סיפור ארוך קצר, דוחות השקיפות לא ממש נעלמים, אבל הם סוגים כאלה. ��‍♂️

אבל רגע, אל תעזוב עדיין! יש לי כאן מידע בפועל, ולא רק על התקלות שלי בדברים:

�� תכנן מחדש עיצוב מחדש ושינויים בדרך

משהו שסיפרתי לכם עליו בדוחות הקודמים הוא העיצוב החדש של ThemeIsle. אם נניח את השינויים הוויזואליים בצד, נציג גם מודל תמחור חדש עם כמה שינויים משמעותיים:

א) לא מוכרים יותר חבילות מוצרים גנריות

אחת ההנחות שבדקנו עם התמחור הנוכחי שלנו היא שאם משתמש מקבל מאיתנו מוצרים מרובים, סביר להניח שיהיה עליו להיות מנוי ולהתחדש לשנים שלאחר מכן. זהו דגם דמוי מועדון, בו האדם מקבל טונה של מוצרים שאינם קשורים בהכרח – פרט לכך שכולם כאלה "עבור WordPress." ההנחה הזו התבררה כשקרית, ולכן עלינו להחליף דברים.

הדבר העיקרי שעומד להתנסות בו הוא בניית חבילות מותאמות אישית לכל מוצר בנפרד על סמך התכונות שהמוצר מספק.

כך למשל במקום למכור "נושא יחיד" או "כל הנושאים" – וכל מה שמגיע עם אותם ערכות נושא שכבר נכללו בהן, אנחנו נמכור נושא אחד עם אחד מהם "סט תכונות A" או "סט תכונות A + B." באופן זה, כל משתמש יכול לקבל קשת של תכונות הדרושות לו כרגע.

לדוגמה, בתוכנית האישית עבור ערכות נושא, ייתכן שלא תזדקק לכמה תבניות אתר מתחילים, או אותה רמת תמיכה וכו ‘. בסך הכל, אני חושב שהמודל הזה נותן למשתמש חופש יותר בחירה ועליו לבצע ביצועים טובים יותר.

ב) אתרים ללא הגבלה עבור Neve Pro

מודלי התמחור שלנו לא היו ידידותיים מדי אם אתה סוכנות הבונה אתרים רבים עבור לקוחות. אנו רוצים לשנות זאת באמצעות Neve Pro.

כל שלוש הגרסאות של תוכנית ה- Pro יתמכו אתרים ללא הגבלה.

אין שום דרך אחרת סביב זה בשלב הנוכחי של השוק. לדוגמה, אם אתה סוכנות הבונה 100 אתרי לקוחות בהסטיה, היא עולה לך 4,000 דולר. אם אתה בונה 100 אתרים באסטרה, זה 59 $. הבדל גדול, בלשון המעטה.

ג) הנחות לשנה הראשונה בלבד

אמנם זה היה גס בהתחלה, אולם קהילת וורדפרס די בסדר עם דגמי מנוי שנתיים. ובכל זאת, שיעורי ההתחדשות אינם גדולים במיוחד (40% במקרה שלנו), אך הם עדיין עוזרים לנו לתכנן לטווח ארוך ולהקדיש משאבים אנושיים נוספים לתמיכה ותחזוקה של מוצרי הליבה שלנו..

הצעד הבא בהתפתחות זו, כך נראה, הוא הצעת הנחות בשנה הראשונה. חברות מסוימות במרחב כבר עושות זאת – כמו WPForms.

הרעיון עצמו אינו חדש, זה בטוח. ענף האירוח מתעלל בזה שנים. או, אוקיי, אולי שימוש לרעה אינו המילה הנכונה, אבל הם הסתמכו על זה די בכבדות.

למשל, רכישת תוכנית אירוח של SiteGround למשך שנה היא מאוד משתלמת – בסביבות 47 דולר בסך הכל. אבל כשאתה עומד לחדש זו השנה השנייה, זה 143 $. זו בליטה ענקית, יותר משלושהX!

אנחנו לא מתכננים להמשיך בקיצוניות כזו. נסתפק בהנחה קטנה לשנה הראשונה, רק כדי להקל על המשתמש לנסות את המוצר ולראות אם הוא מתאים להם. ואז, כשמגיע הזמן לחידוש, בליטת המחירים הקטנה לא אמורה להיות בעיה כזו מכיוון שהם כבר ראו את הערך שהמוצר מביא.

יחד עם זאת, בהתחשב בשינויים הללו, אני מבין שהשינוי העיצובי של האתר כשלעצמו הוא מהלך אדיר, וישפיע על מכירות / הורדות מעצמו. אז כשאנחנו מוסיפים שינויים בתמחור נוסף על כך, ממש מתקשה לייחס את התוצאות לגורם מסוים.

כל זה עדיין די על לוח השרטוט, אבל אני מקווה שאצליח לשתף כמה מהלמחים ברגע שייושם מודל העיצוב והתמחור החדש..

�� אוטר ועתיד עריכת הבלוקים בוורדפרס

ראשית, מומלץ לבדוק את הגרסה החדשה של לוטרה – התוסף החינמי שלנו שמביא קוביות גוטנברג חדשות וספריית תבניות שלמה כדי להקל על העבודה שלך עם עורך הבלוקים החדש.


ספריות בלוקים גוטנברג ותבנית מאת אוטר ספריות בלוקים גוטנברג ותבנית מאת אוטר

מחבר / ים: ThemeIsle

גרסה נוכחית: 1.5.4

עודכן לאחרונה: 26 במאי 2020

otter-blocks.zip


98% דירוגים


60,000 + התקנות


WP 5.2 + דורש

קיומו היחיד של יישום חדש זה של הפלאגין הפתיע חלק מכם. למשל, יום אחד חבר אמר לי משהו בקווי, "אז אתם אמרתם שאתם לא עובדים על שום דבר מרכזי עבור גוטנברג, אז מה זה?!"

לא שיקרתי. בניית כל תוסף משמעותי עבור גוטנברג לא היה דבר שתכננו לעשות. כל מה שרצינו לעשות הוא לוודא שהתוספים הנוכחיים שלנו מוכנים לגוטנברג ושהם יספקו חווית משתמש טובה.

עם זאת, לא היה אכפת להארדפ ולקח יוזמה. עם החופש לעבוד על כמעט כל מה שהוא רוצה לעבוד עליו (מלבד חובות צוות התמיכה שלו), הוא התחיל להסתבך.

יחד עם מריוס הם התחילו לעבוד ולשחרר אינטגרציות עבור התוספים הקיימים שלנו אחד אחד. ואז, המוקד עבר לשיקום מחדש של היישום הראשוני של אוטר ואז לבוא עם אלמנטים חדשים לשיפור חוויית גוטנברג עוד יותר.

אז נכון לעכשיו, אוטר מציעה מגוון בלוקים מעניינים, כגון: קטע, כותרת מתקדמת, קבוצת כפתורים, שירות, תמחור, המלצה, מפות Google, אודות הכותב, פוסט רשת, כרטיס, אייקונים מדהימים בגופן ושיתוף סמלים. מלבד זאת, ישנן גם תבניות תואמות גוטנברג, שתוכלו לייבא בלחיצה אחת. כל חסימת חדשה מאפשרת למשתמש להוסיף CSS מותאם אישית, וישנן עמודות דינמיות שיעזרו לבנות טוב יותר את הדף כולו.

כשדברים הולכים במהירות, די קפצנו על העגלה והתחלנו לתרום לאוטר ולראות איך אנחנו יכולים לעזור. צוות הנושאים ביצע בדיקות רבות, תוך כדי שהתמקדתי במתן משוב על המוצר. כאשר הכל מתווסף, יש לנו עכשיו תוסף מדהים לעורך הבלוקים החדש עם המון תכונות חדשות, וכולם מותאמים לעבודה עם רוב הנושאים..

כרגע המטרה עם Other היא לבנות אותה לפלטפורמה ולא רק אוסף בלוקים. עם החסימות שיש לנו עד כה + ספריית התבניות + גישת העמודות המתקדמות + CSS המותאם אישית, אנו מתכננים לבנות מערכת אקולוגית של צד שלישי למשתמשים המעוניינים לתכנן תבניות עם מראה טוב על גבי חוויית גוטנברג משופרת זו. . לדוגמה, הנה כמה תבניות חסימות שמקורן בהסטיה, כעת בספריית Otter:

חסימות ההסטיה

הרבה אנשים מתלוננים על העורך החדש, ומסיבות שונות – קשורות בעיקר ל- UX. עם זאת, איננו צריכים להתמקד בזה יותר מדי, ובמקום זאת להסתכל על הצד הבהיר. העורך החדש מעלה סטנדרטיזציה של כמה מושגים חיוניים ומקלה על המשתמשים באופן מזדמן לבנות דפים נאים. עם פתרונות כמו אוטר, אנחנו יכולים לצבוט את זה או אחר ולהמשיך הלאה על מה שטוב בגוטנברג.

אוקיי, זה כל מה שיש לי עכשיו, אבל יש שתי שאלות שאני רוצה להסתיים איתן:

ראשון: איך אתה רואה את עתידו של העורך החדש?

שנית, וקצת יותר מורכבת: מה המבנה העסקי שלך מבחינה משפטית והיכן אתה מבוסס? האם יש לך חברות אינדיבידואליות עם כל מטרתן, או שהכל תחת מטריה אחת?

הנושא הזה הוא משהו שאני באמת מעוניין בו, והייתי כבר הרבה זמן. אין מידע באינטרנט שמקורו במייסדים, וכל מה שיש שם נראה קצת אפור. אני אשמח שזה יהיה יותר שקוף ופשוט יותר.

אם אתה רוצה לשתף, אתה יכול לעשות את זה בתגובות למטה (בצורה ציבורית) או לשלוח לי דוא”ל לכתובת hi @ ionutn dot com.

זה כל מה שיש לי עבורך החודש! תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector