הדברים לא תמיד מה שאתה חושב שהם – דוח שקיפות מס ’44

הדברים לא תמיד מה שאתה חושב שהם – דוח שקיפות מס ’44

הדברים לא תמיד מה שאתה חושב שהם – דוח שקיפות מס ’44
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

דוח שקיפות מס '44


ברוך הבא למהדורה 44 של דוח השקיפות החודשי (לספטמבר 2018). בסדרה זו אני דן בדברים המעניינים שקורים בעסק, בנוסף להוסיף קומץ שיעורים ומחשבות אישיות לאורך כל הדרך. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.

ספטמבר היה חודש עמוס עבורי – וזו גם הסיבה לכך שהדו”ח הגיע מאוחר – נסעתי קצת, הייתה לנו נסיגה של החברה השנתית שהזכרתי בדו”ח הקודם, והשתתפתי בשני EO אירוע כאן בפורטוגל. אני מחשיב את החודש כולו כבזבז זמן טוב, בסך הכל, וזה נתן לי המון אנרגיה לסיים את השנה החופשית בנימה גבוהה.

אני הולך להתחיל את הדו”ח הזה על ידי דיון בכמה מההתייחסויות האישיות שלי – כך שאם אתה מעדיף להתמקד רק בדברים העסקיים (אני מחזיר את דוח ההכנסות החודש!), אל תהסס ללחוץ כאן.

(בנושא שיתוף תמהיל זה של למודים אישיים ועסקיים, אשמח לקבל משוב נוסף על מה שתמצא שימושי לעומת לא מועיל בדוחות האלה. אני פתוח גם להצעות בנושא. לדעת מה סוג העסק שאנחנו רוצו כאן, מה תרצו ללמוד על?)

הטבע הוא המורה הכי טוב ��

אני נאבקתי עם כמה דברים באופן אישי שהם סוגים לעצור אותי. הזכרתי את בעיות הבריאות שלי כבר כמה פעמים, אך להוסיף לכך, גם אני חוויתי את התחושה המדהימה הזו שאם אני לא אעבוד בצורה קשה במיוחד על בסיס יומי, אני לא מוערך כמו מקצועית מעגלים.

כשאני כותב וקורא אותו מחדש עכשיו, אני יודע שזה לא הגיוני כל כך, אבל זה לא ניכר כשאתה ברגע, מתמודד עם המחשבות האלה.

תחושה כזו נמצאת אצלי כבר הרבה זמן, אבל אני סוף סוף משחררת את זה ומקבלת שלא משנה כמה תשתדל, לעולם לא תוכל להפוך את הדברים למושלמים לכולם.

עם זאת, עבדתי פחות שעות בספטמבר, ונחשו מה (?!), העולם לא פרץ באש.

בלשון המעטה, הגישה הסתדרה טוב גם לבריאותי וגם לביצועי. אני עדיין אשמח לעשות יותר, כמובן, אבל המפתח להצלחה בכל דבר הוא לקבל את השיפורים המצטברים ולא לנסות לעשות את כל הדברים בכל מחיר.

די מצחיק, כל הזמן התבססתי על כך שלא עבדתי מספיק כשהבחנתי את הדברים הבריאותיים שלי, ובמקביל אני מעודד את הצוות / העובדים שלנו תמיד לקבל חופש רפואי כשהם מרגישים שהם זקוקים לזה. אני חושב שזו גישה כללית טובה שיש לא משנה איזה עסק אתה מנהל. על העובדים שלך לא להרגיש שתפקידם נמצא בסיכון אם / כאשר הם מחליטים לקחת פסק זמן כדי לדאוג לבריאות.

עדיין לא סיימתי את השיעורים האישיים! הבא מגיע מנסיגה של החברה שלנו:

בין דובים לדבורים

לכן, כחלק מהנסיגה, עלינו לטיול באזור די מרוחק בהרי רומניה. אין איתות טלפון סלולרי, אין נפש חיה בקרבת מקום – אם אתה לא סופר את הדובים. כן, היו דובים מסביב – כמו שאמר לנו המדריך – ואפילו ראינו כמה מסלולים. אבל אם זה לא הספיק, המדריך גם אמר לנו שעלינו לדאוג יותר מדבורי הבר שיכולות להרוג אותך. כל כך כיף.

ובכן, מכיוון ששמי אינו דוב גרילס, התחלתי להרגיש קצת מפוחדת. הבנתי שאני אדם די תלוי טכנולוגיה, ואין לי איתות סלולרי רחוק מחוץ לאזור הנוחות כמו שאי פעם הייתי בחיי הבוגרים.

רבים מאיתנו חיים את חיינו במחשבה שהכל בשליטתנו, שיש לנו תסריט לכל דבר, וכי ניתן וצריך להשיג הכל תוך כדי חיפוש בגוגל. עם זאת, זה לא אומר הרבה בתרחישים אכזריים של החיים האמיתיים – כמו כשמנסים googling משהו כמו …

שאילתא

כשחשבתי על זה שם במדבר, הבנתי שלא להיות בשליטה זה בעצם מצב אנושי יותר.

כמה דברים יהיה פשוט יקרה לך, ולא יהיה לך תסריט כיצד להתמודד איתם. דברים טובים וגם רעים למעשה קרובים אליך יותר ממה שאתה חושב. הם ממש מחוץ למה שתכננת.

הייתה לי חוויה דומה במהלך האירוע של ה- EO כאשר יצאנו לשייט, וגם כשעשיתי גלישת רוח במשך זמן מה אחורה. אתה פשוט תלוי לחלוטין בטבע שייקח אותך בערך לכיוון שאתה רוצה ללכת (רוח + גלים + כל מה שתוכל לעשות עם המפרש כדי לאלף את השניים).

אתה בעצם מתחיל להתקדם ברגע שאתה מבין שאתה לא יכול לעשות הרבה מעבר למה שהטבע כבר מאפשר לך לעשות. אתה צריך להיות סבלני ולהסתגל במהירות למתרחש – הרוח שמשנה כיוון וכו ‘.

אין הרבה אקראיות כאלה בחיי היומיום שלנו בימינו. אחרי הכל, איזה מין דבר אקראי באמת יכול לקרות כשאתה יושב מול מחשב בעבודה?

להוספות לתצפיות אלה, הנה ציטוט ששקלתי עליו:

האם כולנו הולכים לכיוון התיירות?
ציטוט

על אימון וספורט ��

לא בטוח למה בדיוק, אבל הייתי די מסרב מהרעיון של אימון מסוג כלשהו … חיים, עסקים, אתה שם את זה.

ואולי במיוחד בעסקים, הרושם הכללי שלי היה שרוב המאמנים לא ממש עשו עסקים עצמם מלבד עסקי האימון שלהם – ובכך בעצם גרמו להם להופיע כשרלטנים (אבל אולי זה רק כמה תפוחים רעים?). בלשון המעטה, לא הרגשתי שאני צריך מאמן בחיי.

עם זאת, במהלך החודשים האחרונים ואחרי שיחה עם סיד בלחי התחלתי סוף סוף להגיע לרעיון. התחלתי לראות את הערך (עבור יזם) בכך שיש לי מישהו לפנות אליו וללמוד ממנו – מנטור. ואז, זה היה מיגל סנטו אמארו שלבסוף שינה את דעתי לחלוטין עם דוגמה פשוטה, משהו למנגינה של:

הסתכל בסופרסטארים הגדולים בספורט, לכולם יש מאמנים למרות שהם בראש המשחק שלהם.

זה פשוט לחץ לי. כיזם, יש לך המון המשותף עם איש ספורט מקצועי, שומר על שרירי הבטן. לכולנו מסלול סינוסים עם גבהים גבוהים ונמוכים. אתה יכול לנצח את הכל בשנה / חודש, ואז להגיע אחרון בקבוצה השנה / החודש שאחריו.

מגמה זו מפעילה לחץ רב על בריאותכם הנפשית, הרבה מעבר לקריירה צפויה יותר. אני מתכנן לבדוק יותר כיצד הספורטאים המפורסמים עשו את הקריירה שלהם ולנסות ללמוד מכך.

עם זאת, בחזרה לדבר האימון, אני מניח שבסופו של יום ובכל תחום / עסק / ספורט, אם אתה רוצה להיות בין המצטיינים, אתה צריך מאמן. גם אם אתה מפתח, מנהל מוצר או כל תפקיד אחר שקיבלת על עצמך, אתה צריך מישהו שידחוף אותך קדימה.

העניין הוא שפשוט אין הרבה תוכן נהדר או אמיתי בנושא יזמות ואתגריו לא ברשת או בספריה. זו הסיבה שקשרים בחיים האמיתיים הם כה יקרי ערך.

בהתנדבות ��

החודש שעבר היה גם חווית ההתנדבות הראשונה שלי מחוץ ל- WordCamps. אפילו מחוץ לטכנולוגיה, להיות גלוי. התנדבתי במהלך א איש הברזל אירוע קרוב למקום מגורי. מצאתי את החוויה כולה מעשירה בסך הכל … אבל למה בכלל לקחתי חלק? שתי סיבות:

  1. פשוט רציתי להתרועע ולעשות משהו טוב למען הקהילה.
  2. רציתי לקחת חלק קטן בתחום בו אינני יכול לתבוע שום עמדת מנהיגות והייתי למעשה טירון.

מכיוון שלמדתי על עצמי שאני לא נוח במצבים כאלה, אני יודע שזה משהו שכדאי לעבוד עליו. זה אמור לעזור גם לאגו שלי וגם ליכולתי להסתגל לסיטואציות בהן אין לי חופש לקבל את כל ההחלטות – כמו שעובד לא היה מקבל בתרחיש עבודה סטנדרטי..

בסופו של דבר, כל זה הסתדר לי טוב מאוד, עם כמה שיעורים מעניינים ותקופה נהדרת בכלל.

�� �� ��

יותר מ -2,000 אנשים השתתפו, כשכל אחד שילם 500 € (!) כדי להשתתף. הייתי בדרך האופניים, שאורכה 60 ק”מ והיה ממש אחרי השחייה של 2 ק”מ.

התפקיד שלי היה לעמוד בצומת דרכים ולהראות לאנשים את הדרך כשעברו לידם. בעיקרון, תמרור אנושי.

היה לי קצת טוב שם בסך הכל והופתעתי לטובה כי נתח בולט של האנשים לקח את אותה שניה נוספת לומר "תודה" בזמן שהם רוכבים עליי.

השיעור הוא שלא משנה כמה קטנה העבודה שלך עשויה להיות חלק מתפקיד גדול יותר "דבר," תמיד נחמד לקבל הכרה על מה שאתה עושה.

היה גם דבר אחד יותר מעניין שקרה אחר כך, שגרם לי לחשוב הרבה … כנראה אפילו להעלות על הדעת.

אז דבר שכיח במהלך המירוץ היה שהרוכבים יגיעו בחפיסות. כשזה קרה, כולם בחבילה פשוט עקבו אחר המנהיג בלי לחשוב הרבה על הכיוון שצריך לקחת.

בגלל זה, אי שם באמצע המירוץ, מעט אנשים עברו בדרך הלא נכונה ועשו עיקוף קטן. הרבה אחרים עקבו אחריהם בטעות. עם זאת, בחורה אחת הבינה סוף סוף שמשהו לא בסדר ועשתה את הדרך הנכונה והקצרה יותר. כשעשתה זאת, מישהו צרח "רמאי!" מתוך מחשבה שהיא מנסה להערים על המערכת. נראה קצת כך:

מסלול ארוך

הבעיה הייתה שקבוצת האנשים הזו ראתה רק את חלקם במירוץ, אז באותו הרגע ובעיניהם הילדה הייתה רמייה. עם זאת, על ידי התבוננות במירוץ כולו, אלה הצעקות שהיו לא בסדר.

כפי שמתברר, האמת היא לרוב מחוץ למסגרת …

מחוץ למסגרת

למה אני אומר לך את כל זה? ובכן, זה סוג של איך הדברים עובדים גם בתחומים אחרים בחיים.

במילים אחרות, איך אתה יודע שאתה צודק, אפילו כשכל הסימנים עשויים להצביע על כך? האם פעולותיך עדיין ייחשבו כנכונות בעוד 10, 100 ומעלה?

לדוגמה, מישהו שנחשב לרמאי בימי חיינו עשוי להתברר כנכון במאה אחוז כשמסתכל עליהם מנקודת מבט של 1000 שנה בעתיד. או אולי תרגול שלדעתנו טוב עכשיו יתגלה רע בעשר השנים הבאות.

זה לא כאילו זה לא קרה לפני …

למשל, בחלק הטוב יותר של המאה נאמר לנו ששומן לא טוב לנו. זה היה כמו הבשורה. וגם – נחשו מה – מסתבר שלא היה המקרה. אותו דבר לגבי שלל הנהלים הרפואיים מהעבר. עכשיו אנחנו רק צוחקים עליהם. אבל איך אתה יודע שבני אדם בעתיד לא יצחקו מהתרופות שאנו לוקחים היום.

הלמידה שלי היא לזכור תמיד את זה "אני יכול לטעות." אפילו כשאני מרגיש בטוח שאני מחזיק את האמת, העולם עדיין יכול להוכיח אותי אחרת בסופו של דבר. ברוב המקרים, אנו מחזיקים רק בחלק קטן מהאמת.

בואו נדבר הכנסות ��

כפי שכתבתי בדו”ח האחרון, שיעור הרווח הכולל שלנו אינו גדול כרגע. עם זאת, אין מה לדאוג יותר מדי לשקול את המוצרים החדשים והפיתוחים עליהם עבדנו.

אין לי את המספרים המדויקים שמשווים בין החודשים האחרונים, אבל נראה שהשתפרנו קצת יותר בספטמבר לעומת חודשי הקיץ. עם זאת, כשאנחנו נכנסים למספרים האישיים, אנא זכור כי אלה אינם טובים בהשוואה לסטנדרטים שלנו ולמה שאנחנו רגילים:

ערכות נושא ותוספים

הכנסות מנושאים ותוספים

כפי שאתה יכול לראות, לא הגענו לגבהים מלפני שנתיים, אך אנו משתלמים בצורה ניכרת מהשנה שעברה.

חידושים ממלאים כעת תפקיד הרבה יותר גדול ומספקים את התמריץ לטפל טוב יותר במוצרים הקיימים ובחברים שלנו:

חידוש מנוי

החידושים הסתכמו בכ- $ 25,000 ברוטו בחודש שעבר. אם אתה מסתכל בתרשים הראשון ומחסיר זאת, אתה תראה שאנחנו לא מקבלים כמה משתמשים חדשים כמו פעם בעבר.

מספרים אלה אינם כוללים את Revive Old Post מאחר ויש לה אתר משלה. התוסף משפר לאט את הקצב שלו וצומח יפה. הצלחנו לשחרר כמה שדרוגים השנה, אך למרות זאת, זה עדיין לא עסק המקיים את עצמנו.

להחיות הכנסות אולד פוסט

שיווק שותפים

למחלקת השותפים לעסק שלנו יש עליות ומורדות. בחודשים האחרונים הכנסותיה נותרו סביב 35,000 $ לחודש.

שוב, זכור כי מכיוון שאני לא מקיים רשומות מאוד מובנות כאן, רוב המספרים הללו הם ברוטו וצריך להיחשב יותר מעריכה ולא לנתונים קשים..

עדכוני מוצר ��

מבחינת עדכוני מוצרים, הארד אסראני עשה עבודה נהדרת ודאגה שהתוספים שלנו יהיו בעלי תאימות גוטנברג טובה (הוא אפילו כתב על זה בבלוג … פעמיים).

כל המאמץ הזה הגיע לשיאו עם שחרורם של בלוקים אוטר, שגם אותם הצלחנו לשלב היטב אורביט פוקס.


ספריות בלוקים גוטנברג ותבנית מאת אוטר ספריות בלוקים גוטנברג ותבנית מאת אוטר

מחבר / ים: ThemeIsle

גרסה נוכחית: 1.5.4

עודכן לאחרונה: 26 במאי 2020

otter-blocks.zip


98% דירוגים


60,000 + התקנות


WP 5.2 + דורש

פתק. אם אתה כותב נושא, שקול לבדוק כיצד זה עובד בנושא שלך. אנו תמיד מברכים על המשוב בכל החזיתות. אורביט פוקס נמצא כעת בשימוש באתרי 300,000+ אנשים, ולכן הגיוני שמפתחי הנושאים יוודאו שהוא עובד טוב עם המוצרים שלהם..

אם מדברים על אורביט פוקס, עדיין אין לנו מודל עסקי עובד. אני חושב שפעם אנחנו משיקים לגמרי אופטימול, אנו ניקח את הזמן לבחון את האפשרויות ביתר קלות ונבחר כיוון לנקוט, בצורה חכמה.

לעת עתה, אנו נרגשים מכך שאורביט פוקס הגיע ל -300,000+ משתמשים פעילים, וחשוב מכך, שנראה כי רבים מהם באמת מעריכים זאת.

אנדריי, יחד עם צוות הנושאים, גם הם עשו המון התקדמות בספטמבר עם נושא הוורדפרס הקרוב שלנו, נווה.
נווה

זה אמור להיות נושא מהיר, קל וקל להתאמה אישית, בנוי עם תאימות של גוטנברג כמו גם עם Elementor ו- AMP. (IMO, זה, יחד עם אורביט פוקס זה בעצם כל מה שרוב העסקים צריכים לבנות אתר וורדפרס מהיר.)

לבסוף, אני אסירת תודה על התמיכה שקיבלתי מהצוות ומהאנשים סביבי בחודשים האחרונים. אני שמח שיש לי את הפריבילגיה לעבוד עם אנשים מדהימים ולהיות כאן בעסק הזה. וכמו תמיד, אם יש משהו שאתה רוצה שאכתוב עליו יותר, אנא שתף ​​בתגובות.

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector