האם אירוח זוכה בשוק וורדפרס? – דוח שקיפות מס ’42

האם אירוח זוכה בשוק וורדפרס? – דוח שקיפות מס ’42

האם אירוח זוכה בשוק וורדפרס? – דוח שקיפות מס ’42
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

האם אירוח זוכה בשוק וורדפרס? - דוח שקיפות מס '42


ברוך הבא למהדורה ה -42 של דוח השקיפות החודשי (ליולי 2018). בסדרה זו אני מנתח את המתרחש בעסק ומציג בפניך את הדרך הטובה ביותר שאני יכול, יחד עם למידה ושיעורים שאתה יכול ליישם בעסק שלך. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.

הדוח של החודש הולך להיות חיובי בעיקר … כמו 95% חיובי! וזה שינוי יפה מההשקפה הרגילה שלי על דברים שקורים סביבי. ��

בדוח זה אני מדבר על טקטיקות שיווק שותפים, השקה מיוחדת שאני מאוד מתרגש ממנה, הכנסות יולי ועוד.

מי שזוכה בוורדפרס?

אתה יכול לדעת מהדיווחים הקודמים כי דעתי הכללית היא שחברות אירוח הן המנצחות האמיתיות של וורדפרס. כלומר, הם אלו שמניבים את ההכנסות המשמעותיות ביותר ויש להם את ההשפעה הרבה ביותר (האם ראית את מערך החסות של כל WordCamp, למשל).

עם זאת, מכיוון שאירוח הוא מרחב תחרותי ביותר, רבות מהחברות חולקות גם הן סכום טוב מההכנסות שלה עם חברות כלולות – כולל אותנו.

אז לדעת זאת, יש בעיקרון שתי דרכים פופולריות להרוויח עמלות סניפים:

 • חקר, בדוק, השווה ובדוק את המארחים הטובים ביותר בשוק וסיפר לקוראים שלך הכל עליהם.
 • ללמד הדרכה ולמקם אזכורים של גורמים מקושרים בכל מקום – היכן שהם הגיוניים. לדוגמה, לימדו אנשים כיצד להקים אתר עסקי, והמליצו על מארח לאורך הדרך.

האתרים הפופולריים ביותר באותן נישות שווים יותר ממיליון דולר, וזה יוצר תמריץ מאסיבי עבור בעלי אתרים להפיק מכך תועלת. עם זאת, לעיתים, זה מוביל לפרקטיקות פרסום מחורבנות הכוללות, לא הרבה ערך והתמקדות בפן עשיית כסף / SEO של העבודה, ולא באיכות התוכן עצמה..

בכל מקרה, לפני שאצא מהמסלול כאן …

לפני כשלוש שנים התחלנו להתנסות בטקטיקה הראשונה – השוואות וביקורות אירוח. ויצרנו משאבים רבים מאז. יש לנו השוואות לאירוח זול, אירוח בחינם אפילו, אירוח מנוהל, אירוח עסקי, בנוסף מבט על מיטב חברות האירוח של וורדפרס בסך הכל.

ערכנו סקרים ובדיקות וניסויים משלנו כדי לקבוע את האמינות של המארחים הפופולריים ביותר. אנו עוקבים אחר מעורבות במאמרים שלנו ועושים בדיקות A / B כדי למצוא את הדרכים היעילות ביותר לדבר על אירוח.

צג אירוח

הכסף שנרוויח מכך אנו משתמשים בכדי לממן הן מחקר נוסף והן מחלקם של אלה המארחים פוסטים, כמו גם השקעה ביוזמות תוכן אחרות.

כתוצאה מכך, כשהגענו למקום הראשון בגוגל במונחים קשורים, אנו מאלץ את שאר בעלי האתרים להגדיל את המשחק שלהם ולעלות מעל לרשימות פשוטות של מארחים. והם עשו. לרוע המזל … למרבה הצער עבורנו, כלומר מכיוון שיש עכשיו תחרות איכותית יותר. ��

עם זווית הסקירה / ההשוואה בפיתוח ועידון מתמיד, החלטנו לנסות את הדרך האחרת למונטיזציה של גורמים שותפים – "המדריך המקורי" מסלול, כמו שאני רוצה לקרוא לזה.

הסיבה לכך היא שהתחלתי להיות קצת יותר מתוסכל מדי יום וראיתי מה הוא המדורג מספר 1-3 עבור מונחים הקשורים לבניית והפעלה של בלוג או אתר. במקום לעזור באמת למשתמשים להשיק אתר מצליח, רוב קטעי התוכן התמקדו באופן בוטה בהצמדת המשתמשים לאירוח. אחרת איך היית מסביר להקדיש מחצית מהמדריך להתקנת האירוח?

החלטנו לנקוט בזה ושחררנו משהו משלנו, מדריך למילים של 11,000+ מילים כיצד לפתוח בלוג מאפס יחד עם ספר אלקטרוני בחינם (הורדה ישירה כאן).

מדריך מדריך

אני ממש מחבב את האופן שבו זה יצא, ולמרות שזה עדיין לא מדירוג כל כך מרשים, אני מאמין שהדברים ישתפרו עם הזמן, ושהוא יהפוך לנקודת המוצא של אנשים המחפשים דרכים לבנות בלוג מצליח, או לפחות אחד שמגיע לביקור.

עדיין אין שם קישורים לסניפים, אבל בעוד כשנה נתחיל להשיג משיכה כלשהי ובשלב זה, נוסיף קצת רווחים.

עם זאת, דבר מעניין שראיתי ברגע ששחררנו את המדריך היה שמאמר אחר בבלוג בנושא דומה קפץ 20+ עמדות בדירוג. סוג זה אומר לי שאם אתה רוצה לדירוג למשהו, אתה צריך להיות יותר תוכן בנושא מאשר רק יצירה אחת (יכול להיות שאני טועה).

יש לקוות, זה מסביר מעט כיצד אנו ניגשים לדברים כאן ב- CodeinWP ואיך אנו בונים את סמכות האתר.

השקת מוצר חדשה! ��

עכשיו משהו שאני מאוד מתרגש ממנו! בדיוק השקנו מוצר שלקח לנו כמעט שנה לבנות.

הנה EyePatch.ai.

עדיין מדובר במהדורת בטא, אך פונקציונליות הליבה הכל שם. זהו כלי לבדיקת רגרסיה חזותית, מודל SaaS.

בקיצור, זה עוזר למפתחים – תוספי וורדפרס & ערכות נושא, אך גם טכנולוגיות אחרות – בדקו את גרסאות המוצר שלהן לפני שהן הופכות לציבוריות.
רטייה

היתרון העיקרי כאן הוא שה- AI חוסך לך זמן רב. אנו מעריכים כי העבודה ש- EyePatch מבצעת באופן אוטומטי, תידרש לך כשעה לשחרור. אז אם יש לכם, למשל, שלושה מוצרים, שכל אחד מהם מתעדכן פעמיים בחודש, זה שש שעות של זמן חסוך כאן.

כל הפרויקט קצת מפחיד בשבילי. זה פרויקט ה- SaaS הראשון שלנו, וגם הדוקר הראשון שלנו לסוג מוצר חדש כזה.

אמנם יש כבר (סוג של) פתרונות דומים שם בחוץ, אך הם שונים במקצת במובנים מסוימים ונמצאים בהם תכונות. זו הסיבה שהחלטנו לעבוד על הפיתרון שלנו.

למרות שאני מאמין הרבה במוצר, המטרה שהצבתי עבורו היא להגיע לפחות 1,000 דולר להכנסות חודשיות במהלך שלושת החודשים הקרובים. אם זה לא מצליח לעשות זאת, אנו פשוט נמשיך להשתמש בו לצרכים שלנו, או להאט את הפיתוח עליו לחלוטין.

כל אחד יכול לנסות את זה עכשיו ללא גבולות. עוד לא בנינו מפתחות חשבון / API, אז קחו בחשבון שבעתיד חלק מהתכונות עשויות להפסיק לעבוד על התוכניות הזולות יותר..

אם אתה רוצה לעזור בכל יכולת ולראות את הערך בדמוקרטיזציה של בדיקת רגרסיה חזותית באינטרנט, אל תהסס ליצור קשר.

מעניין שהאתר עצמו בניתי לבד בכמה שעות. במקרה שלא שמתם לב, זו ספינת הדגל שלנו הסטיה נושא שם.

כיצד לנהל את הצוות שלך בצורה טובה יותר

משהו שציינתי בדוחות הקודמים היה מאמצי לשפר את ארגון העבודה הכולל שלנו בצוות.

השינויים העיקריים שרציתי לרדת מהקרקע היו שני דברים:

 • העברת יותר אחריות כלפי הצוות יחד עם יותר חופש
 • מביא יותר בהירות לכל חבר צוות

תוך כדי לימוד מחוויות העבר שלי, הפעם, ניסיתי להימנע מביצוע שינויים גדולים רבים בבת אחת.

אני אסיר תודה על כך שכנראה שלא כל אחד מהצוות מסכים או מתלהב מהניסויים שאנחנו עושים, הם הסתבכו.

אני מקווה שבתהליך התוודעתי והייתי מודע יותר לכמה מהפחדים והמאבקים הפנימיים שלי. בעיקר: הפחד לאבד שליטה, להיכשל, לא לקבל קרדיט או לא להיות חביב על הצעדים שאני עושה. זה בוודאות השפיע על החברה והצוות בשלב מסוים, אך הדברים בדרך הנכונה.

להלן סרטון מועיל באמת שמתמודד עם הנושאים הבאים:

תן לך דוגמה לאופן שבו אחד מאותם פחדים בא לידי ביטוי עבורי. כידוע, אנו מנהלים / מנהלים מספר רב של מוצרים, ודבר המשכתי לעכב היה לנתח עד כמה כל אחד מהם מצליח באמת.

בחודש שעבר הכנתי סוף סוף רשימה וציינתי כל מדד מכריע. מהר מאוד התברר שכמה (הרבה) מהמוצרים שלנו הם יותר כישלון מכל דבר אחר, ויש להרוג אותם.

אבל פשוט לא רציתי להכיר בכך, שבעצם נקיטת פעולות במחשבות האלה. אז המשכתי לעכב כל ניתוח נוסף או להמשיך קדימה ולכבות את המוצרים האלה, פשוט מכיוון שזה אומר שנכשלתי.

בכל מקרה, אני נוקט כמה צעדים כדי להתגבר על זה וכבר קיבלתי כמה החלטות קשות ביחס לשניים מהמוצרים שלנו:

 • מכרתי TeamClerk.com בפליפה במחיר של 3,101 דולר. קנינו את זה בסביבות 6,000 $ והכנסנו לזה עבודה טובה, אבל בגלל חוסר המיקוד זה כנראה כישלון, אבל זה בסדר.
 • מסרתי את התאמה אישית של כניסה תוסף להארדפ אסראני – חבר בצוות שלנו (בדוק את תפקידו על התאמת התוספים שלך לגוטנברג). קנינו את התוסף לפני כמה שנים, גידלנו אותו, ניסינו לייצר רווחים ובסופו של דבר נכשל בו. מכיוון שאנחנו לא באמת יכולים לתמוך בזה, הנחתי שזה יהיה בידיים טובות יותר אם הארדפ ידאג לזה.

אמנם לא בהכרח קל, צעדים כמו אלה יעזרו לנו להתמקד יותר במוצרי הליבה שלנו ובמשתמשים בתשלום הנוכחי. כפי שכתבתי קודם, למרות ששוק הנושאים נמצא בירידה בשנתיים האחרונות, זה עדיין עסק הליבה שלנו, ויש לנו מספר לא מבוטל של משתמשים שאנחנו צריכים לשרת ולהציע את העבודה המובילה שלנו..

Hestia 2.0 ממש מעבר לפינה, ואנחנו גם מתחילים עם החדש שלנו "עבור גוטנברג" נושא.

הכנסות

ראינו ירידה קטנה בהכנסות ביולי, סביב 10%. למזלנו, עצרנו והתאימנו את הגישה שלנו בהתאם, שנראה שהיא משתלמת גם עכשיו. אוגוסט התחיל עם כמה עליות תנועה נחמדות, ובתקווה, נסיים השנה לפחות רווחית כמו השנה שקדמה לה.

אנחנו קצת מחוץ לסימן כאן בהשוואה למה קיוויתי, אבל זה עדיין בסדר. אני משער שאם נצליח לשלם לעצמנו שכר הוגן ונמשיך להשקיע ביוזמות חדשות כמו רטייה או OptiMole, אנחנו טובים.

יתכן ששמת לב – ובהחלט שמתי לב – אני לא סופר טוב או מסודר בכל מה שקשור לכספים. למרות שיש לי מושג גס כיצד אנו מתכוונים ולאן פנינו, זה לא הכל מדויק במיוחד. לכן כנראה שההשכרה הבאה שלנו תעזור לנו בחזית הזו.

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector