כיצד לעצב מחדש את אתר העסק שלך – דוח שקיפות מס ’40

כיצד לעצב מחדש את אתר העסק שלך - דוח שקיפות מס '40


ברוך הבא למהדורה ה -40 (!) של דוח השקיפות החודשי (לחודש מאי 2018). זו סדרה שבה אני עובר את כל מה שקורה בעסק. ואני לא מתאפק! בין אם זה טוב או רע, הכל כאן. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.

מאי היה חודש מהנה עבורי. פחות או יותר, לקחתי את כל החופשה לטיפול טוב יותר בעצמי ו … להתכונן לחתונה (קרא: החתונה שלי … שתיים מהן בעצם, סיפור ארוך).

למרות זאת!

זה לא אומר שאין לי מה לחלוק איתכם כאן.

בעיקר, אני רוצה לדבר על כמה דברים: תכנון מחדש ואסטרטגיה של CodeinWP, מה העסקה עם AMP ונייד, פלוס מקרה של מאבקים יזמיים והשתלמויות (מסתורי ככל שזה יכול להישמע כרגע).

תכנון מחדש של CodeinWP ��

ראשית, אולי שמת לב שהדוח הזה נראה קצת שונה מהקודמים. הבלוג קיבל מהפך שלם וזה הולך רחוק יותר מאשר רק את המראה. עיבדנו מחדש את הקוד שמתחת, ובדקנו גם את האסטרטגיה שלנו ואת המוקד העיקרי לפרסום זה.

אז בואו נחפור עוד קצת מה שינינו ולמה.

כפי שציינתי פעמיים בעבר, הדבר החשוב ביותר שדחף אותי לעבוד על עיצוב מחדש זה היה העובדה שתעבורת הבלוג פוחתת בשנה האחרונה בערך (שום דבר אכזרי, רק במעט).

הנה מה שאנחנו עושים בקשר לזה:

הטק מתחת למכסה המנוע

CodeinWP התחיל כ … drumroll בבקשה … אתר HTML סטטי. בהמשך, הוספנו בלוג והעלנו אותו להתקנת וורדפרס יחד עם נושא מותאם אישית.

שנתיים לאחר מכן, רצינו להמיר את האתר הראשי לוורדפרס, ולכן יצרנו מופע נוסף ונפרד של וורדפרס בשביל זה.

הכל היה בסדר וטרוש עד שההתקנה כולה גרמה לכמה בעיות מכוערות עם חברת האירוח שלנו לפני שנה. אם לומר זאת בפשטות, האתר היה בלגן. היה צריך לשנות את זה.

ניצלנו את ההזדמנות הזו להתחיל מאפס ולבחון את אחד הנושאים המתחרים שלנו (אסטרה), יחד עם Elementor כבונה הדפים שלנו לפי בחירה, ופתרון AMP לנייד.

(ברצוני לנצל הזדמנות זו כדי לטפל במקרה של שימוש במוצרי המתחרים שלך. כך תוכלו ללמוד מה יש בשוק ואיך זה * עובד *).

סיפור קצר ארוך, האתר כעת מהיר וגמיש הרבה יותר, ומאפשר לנו להמשיך עוד יותר כשמשפרים את חווית המשתמש ומשיקים כמה רכיבים / כלים חדשים לצד.

המוקד החדש

אני מניח שרובכם לא התבוננתם בדף הבית בפועל באתר codeinwp.com במשך זמן רב. זה פשוט לא היה המוקד שלנו בשלוש השנים האחרונות בערך. השקענו בעיקר במה שנמצא תחת codeinwp.com/blog.

עם זאת, במקביל השארנו את עמוד הבית הראשי על כנו. כלומר, מה שקודם שם היה א "PSD ל- WordPress" שירות. הבעיה עם זה הייתה שאנחנו בכלל לא מעוניינים בעבודה חדשה בתחום זה. אז כל מוביל שיש לנו, אפילו לא נוכל לעבוד איתו. חכם, נכון?

זה היה מבלבל, בלשון המעטה, וזה לא עשה דבר לחיזוק המותג של האתר בתור "ללכת למקום לתובנות וורדפרס."

לבסוף, החלטנו לשנות את זה ולהפוך את דף הבית לייצוג הולם של כל העניין של האתר. דף הבית הישן רק צמצם את האמון בתוכן שלנו ובעבודה שאנו עושים כאן.

עכשיו – עם העיצוב החדש – אני מקווה שהדברים ברורים יותר ודף הבית אכן מספק את ההקשר שהיה חסר בעבר באתר זה – "רכזת עבור פרילנסרים וורדפרס, בלוגרים & יוצרים."

אנו שואפים להיות בכך שהם מספקים לקוראים שלנו תוכן נהדר (דרך הבלוג כמו גם את הידיעון), קהילה, כלים ואפילו עבודות (בעבודות).

תכנון מחדש של CodeinWP

למרות שאני יכול להבטיח עבור המחקר, התוכן והכלים שלנו, הדבר * פועל-קהילה * הוא דבר חדש לחלוטין עבורנו. עם זאת, יש לנו מושג יפה כיצד להתחיל את היוזמה:

אם ברצונך להצטרף לקהילה החדשה ולהתנסות איתנו (לבלות באמצעות Slack וללמוד יחד), תוכל להגיש מועמדות כאן. ההרשמה היא בחינם עבור 50 החברים הראשונים. לאחר מכן אנו מתכננים לגבות עמלה קטנה בכדי להבטיח שאנשים ישארו מחויבים.

אמנם אני שמח עם ההשקה כולה של העיצוב החדש, אבל כן עמדנו בפני כמה סוגיות פה ושם.

ראשית, לא כל הפוסטים נראו כמו שהם צריכים. בעיות יישור וכו ‘. אלה היו יחסית ללא כאבים לתיקון.

אבל היו גם בעיות חמורות יותר. ראשם, מייד לאחר ההשקה, הבנתי שגוגל הרימה את שלנו "פורסם ב" תאריכים בחיפוש במקום "עודכן ב-."

זה כמובן הביא לירידה אדירה בדירוג והוסיף לרמות הלחץ שלי. למזלנו, ברגע שהצלחנו לתקן את זה וגוגל סרקה את האתר שוב, התנועה חזרה לשגרה.

מובייל ו- AMP ��

אם גדלת כמוני, עם מחשב בשולחן העבודה שלך ולא טלפון בכיס שלך, רוב הסיכויים שהערכתת בגסות את החשיבות ואימוץ הנייד.

"הנייד הוא העתיד!" – זה כנראה משהו ששמעת תריסר פעמים ויותר, אבל זה לא ממש הדהד אותך. אחרי הכל, אתה מסתכל על תנועת האתר שלך – "פחות מ- 5% מהנייד," ואז אתה מסתכל על מה שאתה עושה בטלפון שלך באופן אישי – "לא הרבה, רכישות ועוד דברים רציניים שאתה עדיין עושה על שולחן העבודה," וכך אתם ממשיכים די בהתעלמות מהנייד לחלוטין.

בורות ניידת זו הסיבה שבגללה מצאנו "עיצוב מגיב" במקום הראשון. זה היה רק ​​ניסיון לגרום לאתר האינטרנט הרגיל לשולחן העבודה להתאים איכשהו למסך נייד. זה לא לקח דברים כמו כוונת המשתמש, UX או כל דבר אחר. זה היה רק "קח את האתר הרגיל, הפוך אותו לכושר בנייד."

בעיקרון, לא האמנו כי הנייד יהיה אי פעם דבר רציני, ולכן בחרנו לפתרונות אוטומטיים כמו "מגיב."

עם זאת טעינו.

לשם שינוי, גוגל כבר החלה לפרוס את ה- אינדקס נייד ראשון, והם נעים באופן פעיל לכיוון בו שולחן העבודה הוא רק שני בחשיבותו. אז בואו ננסה להזכיר לעצמנו את זה, לשבור את ההרגלים הישנים שלנו, ובואו לשקול מחדש כיצד אנו מתקדמים בבניית אתרי האינטרנט שלנו (או נושאי וורדפרס).

שום דבר מזה אינו חדש. אנשים מדברים על עיצוב ראשון במובייל כבר שנים. זה התחיל עם תגובה, ואז קיבלנו נושאים ניידים, ועכשיו יישומי אינטרנט פרוגרסיביים (PWA). ועדיין, איש לא התייחס לזה ברצינות עד כה.

כמו כן, במה שאני רואה סוג של גישה נואשת, גוגל שחררה את AMP כדי להפוך את הדברים למהירים יותר לנייד *. ולא רק זה, אלא שאני מניח שהם מנסים להכניס את זה לליבה של וורדפרס, יחד עם הדבר של ה- PWA. אם זה לא מספיק, השלב הבא יהיה ככל הנראה לאפשר למשתמשים להפעיל בקלות אתר AMP או PWA – בחינם (לא בטוח אם Google Sites הולך בכיוון זה או לא).

* אני מתמקד כאן בגוגל למרות שחברות אירוח, בוני כמו Wix וכו ‘עושים זאת גם מכיוון שלגוגל יש תמריץ חזק לתת את זה בחינם כדי להתחרות בדפי הפייסבוק (שזה עדיין המקום הכי טוב ללכת אם כל מה שאתה רוצה זה דף עסקי בחינם שמקנה לך לקוחות).

בסופו של דבר, אנחנו עדיין צריכים ללמוד המון בנוגע לנייד וכיצד לגשת אליו לתרחיש win-win (גם לנו וגם למשתמשים).

זה קשה. תגובה בהחלט אינה הפיתרון. לא בשנת 2018 לפחות.

כל הדברים הנחשבים, נקודת המוצא של CodeinWP היא ברירת המחדל של חוויית המובייל שלנו ל- AMP, ואז לעבוד משם בניסיון ללמוד ולהתנסות עם המגבלות הנוגעות ליצירת חווית משתמש מהנה..

מקרה של מאבקים יזמיים ולמידה ��

הצורך להתמודד עם כמה מאבקים אישיים בזמן האחרון, ואפילו התקפי חרדה, לא רק הפחידו אותי אלא גם גרמו לי לחקור את עצמי ולא לסמוך על שיקול הדעת שלי.

ערך נקוב זה גרוע, אך יש גם פן חיובי למצב. במצבים כאלה אתה מוכן יותר להקשיב ולבקש עזרה.

התחלתי לדבר בצורה גלויה יותר גם עם הצוות וגם עם יזמים אחרים סביבי, לבקש עצות – במיוחד מאנשים שאני סומכת עליהם ומכבדים אותם.

באופן אישי, לא משנה כמה אני קורא באינטרנט על יצירת תהליכים, קבוצות מוח או שיש לי מנטור, הבנתי שמשהו שאני מעריך הרבה יותר מ 100 מאמרים מעולים הוא אינטראקציה אישית ועצות טובות של מישהו שאני סומך עליו..

הכל "המוח" ו "מנטור" דברים מעולם לא פגעו בי באקורד. אבל עכשיו אני מבין שאולי טעיתי …

הנה העניין, בהתחלה, לקחת חלק במוחי מוח או לקבל מנטור לא נשמע כמו משהו שאנשים רבים מתקשים בעצמם. ובעיקר אם אתה מקיף את עצמך עם בני גילם ולא עם יזמים הנמצאים בהמשך הדרך ממך.

עם זאת, אז הבנתי שתרחיש דמוי מוח מתרחש בעיקרון בכל חברה. כשכיר, יש לך את הקולגות שלך בתור "קבוצת המוח" ומנהיג הצוות שלך כ "מנטור." כל מה שאתה צריך כדי להימנע ממתח וצמיחה בדרך כלל כבר קיים. אם אתה הבוס, זה סיפור אחר. זה כאשר אתה צריך לחפש מוחות ומנטורים בעצמך.

אמנם כואב לקבל שאתה לא יכול לעשות הכל לבד, או שאתה פשוט לא כל כך טוב עם משימה ספציפית, או שפשוט נכשלת, אבל זה גם רגע עוצמתי.

ההשלמה שנכשלת משחררת את דעתך ומאפשרת לך לחפש עזרה או פתרונות אחרים. זה בשילוב עם למידתכם מהכישלון עשוי פשוט להספיק בכדי לאפשר לכם להתגבר על הבעיה.

במחשבה על זה החלטתי להצטרף רשת EO. אני מתכנן להגיע ליותר דברים ולבלות עם יזמים אחרים. לא רק מאותו מרחב, וגם לא אליו "לעשות עסקים," אלא לשתף מאבקים, מחשבות ומידה יומיומיים.

כעצה האחרונה שלי כאן; אם אתה מרגיש שאתה יודע מה עליך לעשות, אך אתה מרגיש שאין לך אנרגיה לבצע (או להרגיש מדוכא), הצעד הראשון הוא לקבל את זה. ואז, פנה לאנשים שאתה חושב שעשויים לעזור להם – בגלל שהם כנראה היו במצב דומה בעצמם.

שיהיה לך מנטור וקבוצה של יזמים שמבינים מה אתה עושה, המאבקים שאתה עובר ויכולים ליידע אותך כשאתה עושה משהו לא בסדר יכול לעזור רבות. ואני לא מתכוון רק לשבח אחד את השני, אלא להיות כנים ולקרוא אחד לשני על דברים שלא בסדר ואיך לשנות את זה.

להיות יזם בודד שלוקח את העולם זה חלום נחמד, אבל זה כנראה לא יסתדר בטווח הרחוק. לעבוד יחד עם אחרים זה מצב הרבה יותר טוב להיות בו. ��

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map