דוח שקיפות מס ’37 – כיצד בנינו, השקנו וקידמנו את הפרויקט האחרון שלנו

דוח שקיפות מס ’37 – כיצד בנינו, השקנו וקידמנו את הפרויקט האחרון שלנו

דוח שקיפות מס ’37 – כיצד בנינו, השקנו וקידמנו את הפרויקט האחרון שלנו
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ברוך הבא למהדורה 37 של דוח השקיפות החודשי (לפברואר 2018). בסדרה זו אני עושה כמיטב יכולתי לשתף את כל מה שקורה ב- CodeinWP ו- ThemeIsle – מבחינה עסקית. הטוב הרע והמכוער. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.


לאחר פרסום דוח השקיפות הקודם, הבנתי שלזוג הדו”חות שחלפו בעבר אין תובנות ספציפיות ומספרי שיווק גולמיים, בעיקר מכיוון שזה לא היה המוקד שלי מזה זמן. עם זאת, החודש יש לי סוף סוף הרבה דברים טובים לחלק במחלקה ההיא!

1. איך בנינו, השקנו וקידמנו את פרויקט הצד האחרון שלנו ��

בחודש שעבר פרסמנו את הפרויקט האחרון שלנו מבטא ובטבע! גלגל תחום הוא מחולל שמות הדומיינים החכם והיעיל שלנו. זה עובד במהירות ויש לו ממשק משתמש חלקלק.

גלגל התחום

זו הסיבה שהחלטנו שיצירת זה היה רעיון טוב, מה הופך את זה למגניב כל כך ולמה כדאי לך לבדוק אותו:

לפני יותר משנה הוצגנו פוסט בבלוג ThemeIsle המציג את מחוללי שם הבלוגים המובילים בשוק. כמה חודשים אחרי זה הוא הפך לפוסט הפופולרי ביותר בבלוג. תוך כדי עיון בכמה נתונים שראיתי, ראיתי שלמילת המפתח העיקרית היה מחיר לקליק מכובד, מה שאומר שהנישה היא בעלת ערך. עם זאת, בהתבוננות בפתרונות שהיו קיימים באותה תקופה, רובם היו רעים למדי – הן מבחינת התוצאות והן מבחינת UX.

אני הייתי אני, ובלי שיהיה לי זמן לחקור מיזמים חדשים לבד, הצעתי את הרעיון להאקתון הבא שלנו. השאר היסטוריה, כמו שאומרים.

אבל מדוע זה נראה כמו רעיון מספיק יקר להמשיך בכל מקרה?

תן לי לספר לך סיפור מהיר:

זמן מה לאחור כתבנו (ואז כתבנו מחדש) פוסט לבלוג ThemeIsle שלנו, המלמד אנשים לבנות את הבלוג שלהם מההתחלה ועד הסוף. פוסט זה הפך במהרה לאחד מהפוסטים הפופולאריים ביותר בבלוג, ולכן אנו מנסים לשמור עליו למעלה מאז.

בחודש האחרון בלבד בילינו כמה אלפי דולרים על מודעות פייסבוק בלבד בכדי להכניס אנשים נוספים לראותם. עם זאת, בדומה לנושאים ולאירוח נישות, הגעה לקהל היעד האידיאלי שלך מתגלה כקשה למדי, וזה אפילו למרות שיש קהל בפייסבוק של 1 מיליון+ ברשימות המיקוד מחדש שלנו..

אם אתה עדיין עוקב אחריי כאן, ייתכן שתתחיל להבין מדוע גלגל הדומיין כל כך חשוב מבחינה אסטרטגית. זו בעצם אותה הסיבה שבגללה חברות כמו גוגל ופייסבוק מתעניינות כל כך "עוזר" מדינות פחות מפותחות נכנסות לרשת. או, בסולם הוורדפרס המקומי שלנו, מדוע WordPress.org הוא נכס כה חשוב עבור Automattic.

עלויות תחרות ורכישת משתמשים ממשיכות לצמוח כל הזמן, ובמיוחד אם אתה כבר גדול מספיק. רכישת משתמשים חדשים זה קרוב לבלתי אפשרי, ובכך לחזור לתחילת המשפך זה הגיוני מאוד. במקרה שלנו, ההתחלה הזו היא להגיע לאנשים שרק רעיון לאתר שלהם, אין תחום, אין אירוח, שום ידע בוורדפרס בהכרח.

 • אתה עדיין יכול לשווק לאנשים האלה ולמכור את המוצרים שלך.
 • יש לך הבנה טובה יותר של מי האנשים האלה, באיזה שלב הם נמצאים ומה הם מנסים לבנות.

אז עם הזמן, אם תעזור לאנשים האלה ממש מתחילת המסע שלהם, ייתכן שתוכל לממן את זה בהמשך הקו..

בהתחלה השקנו גרסה די בסיסית של Domain Wheel כתוצאה מההאקתון. אבל אז, אנדריי ומריוס הכניסו לזה שבוע נוסף של עבודה והובילו להשקה הפתוחה.

הגיע הזמן לקידום!

הגישה שלי הייתה פשוטה:

מכיוון שהכרתי את מרבית האנשים שמדורגים את מילות המפתח הרלוונטיות לנושא, הצעתי להם את הכלי החדש שהושק.

אבל המפתח כאן הוא איך עשיתי את זה.

אני חושב שכתבתי על מושג דומה כשדיברתי עליו להחיות את הרשת לפני כמה זמן. בעיקרון, אני מאמין שעדיף לעזור לעסק אחר בדרך אחרת מאשר רק לתת להם כסף בתמורה למה שאתה רוצה שיעשו בשבילך. במקרה שלנו, דרך העבודה שאנו מבצעים בכל הבלוגים שלנו, אנו שולחים לא מעט תנועה לעסקים אחרים. אנו עושים זאת בחינם ברוב המקרים, מכיוון שאנו מייצרים רווחים מהבלוגים באזורים צרים מאוד.

עכשיו, בגלל כל התעבורה שאנו שולחים לאנשים אחרים, זה הופך את ההישג שלי ליעיל בהרבה כשאני יוצא מדלת לדלת ומבקש טובות הנאה.

מה שבטוח, זה הרבה יותר קל עכשיו מאשר כשהתחלנו לראשונה.

אז השיעור כאן הוא זה: לפני שהם פונים למישהו שמבקש עזרה, או קצת מזמנם, תחשוב מה אתה יכול להחזיר או איך אתה יכול לעזור. אולי אין לך כסף, אבל זה בסדר, יש המון דרכים לעזור. ואני לא מדבר על דברים כמו "אני עוזר לך, אתה עוזר לי." כוונתי היא לעזור לאנשים באמת מבלי לצפות למשהו בתמורה.

לדוגמה, האם אתה מפתח שמנסה להציב לנו את המוצר שלך כך שנבדוק אותו בבלוג שלנו (אני יודע שיש לפחות קומץ מכם בחוץ)? קודם תסתכל פרופיל GitHub שלנו, עבודת הקוד הפתוח שאנו מבצעים ומעלה נושא, בצע סקירה של קוד קטן, תקן משהו, אני לא יודע, עשה משהו לפני שתשלח אלי דוא”ל אל מחוץ לכחול ומבקש עזרה.

שוב, כך ביצענו דברים וזה באמת עובד!

בכל מקרה, חזרה לנושא. לא קידמנו רק את ‘גלגל הדומיינים’ באמצעות הגעה ישירה. אני גם עוקב אחר שונים "חדשות טק" קהילות מקוונות כך שידעתי שפרויקט מסוג זה יהיה מעניין עבור אנשים בבית ProductHunt, DesignerNews, או HackerNews. אז הגשנו את ‘גלגל הדומיינים’ וזה קיבל כמה אלפי מבקרים נוספים ופידבקים מעולים.

לאחר תקופת ההשקה הראשונית, הפרויקט נכנס לשלב למידה די בו אנו מנסים להבין מיהו הקהל בדיוק, לקבל משוב, להבין טוב יותר את פוטנציאל המונטיזציה וכן הלאה. כל זה יעזור לנו לקבל מושג טוב יותר על כמה עבודה אנו יכולים להשקיע באופן ריאליסטי בהמשך. אעדכן אותך. ��

שוב, בתכנית הדברים הגדולה ואפילו בחברה שלנו, יוזמות כאלה אינן הדבר הגדול הבא. זהה למחשבה שלי שמאחורי זה. אני בעיקר מנסה לשים את זה בהקשר בכל הנוגע לרכישת משתמשים וכיצד ניתן להתמודד עם זה בשוק מוצרי וורדפרס..

לפני חודש הזכרתי מוצר לוואי אחר משלנו – Bizarro Devs – עלון הטכנולוגיה שלנו בצד המוזר. כריס מנהל את זה.

עשיתי גם עבודות שיווק על זה בשבועיים האחרונים. למרות הספקות המוקדמים סביב השם עצמו, מבנה, עבודה הדרושה על בסיס קבוע וכן הלאה, כעת אני רואה כמה מדדים מעניינים יחד עם ערוצי רכישה טובים.
bizzarodevs

עם כל העבודה הנהדרת שכריס עשה שם, אנו רואים שיעורים פתוחים בשיעור של 60% ושיעורי קליקים בשיעור של 30%.

זו אולי יוזמה קטנה, אבל זו דרך נהדרת לאפשר לחברי הצוות לחקור את האינטרסים והמיומנויות שלהם, ובמקביל לבנות ערוצי רכישה חדשים לעסק הראשי..

למרות המשימה העיקרית שלי כאן היא לשמור על עסק הליבה, אם אחד מחברי הצוות שלנו ניגש אלי ואומר שהם רוצים לבצע רעיון גאוני שלהם, אני מרגיש שזו האחריות שלי לפחות לעזור להם להשיג את המשתמשים הראשונים שלהם. . אני מניח שאני יודע כמה זה משתלם לראות שהעבודה שלך ממש משמשת אנשים אחרים ולא נזרקת או מתעלמת ממנה.

2. כיצד בדיקות A / B וניתוח תנועה מעמיק מובילות למעורבות

לפני כחודש עשינו כמה שינויים קטנים בעיצוב הבלוגים שלנו. שום דבר דרסטי, שום שינוי עיצובי כללי. רק דברים קטנים כמו + 2 פיקסלים בגודל גופן, גופנים שונים בסך הכל, גובהי קו חדשים וכו ‘. הנחתי שאלו ישפרו את הקריאות ואת המעורבות..

שבוע או שבועיים אחר כך התבוננתי בתוצאות… להפתעתי – לא השתנה כל כך הרבה. לא היה ברור מיד אם זה היה כיוון טוב או רע. אבל בהמשך, חילקתי את הנתונים הסטטיסטיים במכשירים ומיד הבנתי שהמעורבות הסלולרית שלנו ירדה 50-100%. (אחת הדרכים למדידת מעורבות היא להסתכל על אחוז האנשים שעוקבים אחר קישור חיצוני כאשר רק שינויים בעיצוב.)

הגיע הזמן לסבב עדכונים נוסף … הפעם רק לנייד: -2 פיקסלים בגודל גופן, שוליים נמוכים יותר וריפוד פסקאות …

האירוסים עלו ב 100%.

המחשבות שלי על זה? אנחנו דור שגילה את האינטרנט בעיקר על גבי מסכים גדולים, שולחנות עבודה / מחשבים ניידים, והרבה מאתנו מזניחים ניידים מאוד. מעולם לא הייתי מדמיינת ששינוי כה קטן יכול לחולל שינוי כה גדול.

למרות שזה רק תרחיש אחד, בעיות דומות יכולות לצוץ כל הזמן אם לא נזהר.

המימוש העיקרי הוא שתמיד צריך לפצל את תוצאות הניתוח לפי מקור התנועה, המכשיר והדפדפן. לדוגמה, אתה עשוי לגלות שמוצר כביכול שאינו בעל ביצועים טובים לכאורה שלך איננו מתפקד כלל. זה פשוט נפגע כל הזמן עם מקור תנועה לא רלוונטי, שמבלבל את הנתונים.

זה יכול להיות אותו דבר עם מכשיר או דפדפן מסוים. לדוגמה, אם משתמשים בדפדפן מסוים נוטים לא להמיר גם כן, יתכן שיש לך באג שם.

נסה לקחת בחשבון גם דברים אחרים. לדוגמה, כמה מדינות המרות נמוכות יותר עשויות להשתמש בדפדפן או ברזולוציית מסך מסוימים המשפיעים על הנתונים שלך. במילים אחרות, יתכן שלא תהיה שום בעיה עם המדינה עצמה.

3. הבעיות של קידום אתרים מודרני

גוגל היא גם החבר מספר 1 שלך וגם האויב מספר 1. זה החבר היחיד שתמיד יש לך גב עד שהוא גונב את החברה שלך.

באופן ספציפי, מדי שנה גוגל בדרך לספק למשתמשים במנועי חיפוש יותר ויותר תשובות ישירות בדפי התוצאות – כך שלא יצטרכו להקליק דרך בשום מקום.

בדרך כלל אתה לא יכול לעשות הרבה בקשר לזה. ובכן, אתם יכולים כמובן לחסום את גוגל לאסוף נתונים מהאתר שלכם לחלוטין, אך הדבר יתבטל במהירות.

הנה על מה אני מדבר – זה מה שקורה כשמסתכלים על שאלה כמו מה אירוח הוורדפרס הטוב ביותר:

1

הנה מה שקורה כשאתה לוחץ על תוצאה:

2

אם לא שמת לב, זו גוגל שלוקחת חלקים מהדף, ממירה אותם לתשובה ואפילו לא שולחת אותך למקום ממנו הגיע המידע הזה..

ואתה לא באמת יכול להאשים אותם. ברוב המקרים הם עושים את מה שהאינטרס של המשתמש טוב יותר. הם גילו שיש שאלות שלא זקוקות למעקב כלשהו. לפעמים מספיק להציג פשוט רשימה, כך שגוגל מספקת בדיוק את זה על סמך מה שהם יכולים לגרד מאתרים אחרים.

הניחוש שלי הוא שרובכם שקוראים את זה הייתם שמחים להיות אותו אתר שממנו גוגל יוצרת את קטע העשיר, לעומת חסימת גוגל. כך תוכלו לכוון לזה:

 • אם המאמר שלך מציע מדריך שלב אחר שלב או מנתח רשימת פתרונות, כדי להקל על גוגל לאסוף את המידע, השתמש במבנה HTML פשוט בעת בניית הפוסט שלך. באופן אידיאלי, השתמש ב- ol בעת רישום סיכומים או סיכומי מבוא, והשתמש בתגי h עבור כותרות משנה.
 • באותן כותרות משנה, ספר את כל הפתרונות ברשימה. כמו:

  3. כלי שלישי

  סביר להניח שגוגל תיקח את אותן כותרות משנה ותהפוך אותן לרשימה עבור קטע הקוד.

 • כדי לבדוק אם גוגל יכולה ליצור את קטע הקוד בצורה נכונה, אתה יכול לחפש משהו כמו, אתר המפתח שלך: YOURSITE.com. אם יתמזל מזלך, תראה את הקטע שלך שם במלוא הדרו.

4. זמן לשקיפות רבה יותר וסוג תוכן אחר

למרות שאנחנו כבר במהדורה הרביעית, לגמרי שכחתי לציין דוח השקיפות של Revive.Social עצמו!

זה ממוקד כולו סביב המדיה החברתית והניסויים שעשינו כדי להרחיב את המעקב אחר כל המוצרים והאתרים שלנו.

זה נכתב על ידי כריס, שמשתף את כל מה שהוא עושה כדי להכניס אותנו למפת המדיה החברתית, יחד עם כל הקמפיינים, התוצאות והמספרים. לא נערכו אגרופים!

הנה כל הפרקים עד עכשיו כדי להתעדכן:

אני מניח שזה הכל, לא עוד דברים אישיים או כל עדכוני מוצר אחרים הפעם.

אני כותב את הכותרת הזו ל- WordCamp מיאמי, אז אם אתם בסביבה ורוצים לשוחח על כל הנושאים האלה, תודיע לי בטוויטר.

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector