דוח שקיפות מס ’36 – מדוע ThemeIsle עובר עיצוב מחדש גדול

דוח שקיפות מס ’36 – מדוע ThemeIsle עובר עיצוב מחדש גדול

דוח שקיפות מס ’36 – מדוע ThemeIsle עובר עיצוב מחדש גדול
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ברוך הבא למהדורה ה -36 של דו”ח השקיפות החודשי (לינואר 2018). זו סדרה בה אני עושה כמיטב יכולתי לדבר על המהלכים החשובים בחברה, התוכניות, האתגרים, האסטרטגיות שלנו ואיך אנו מבצעים את הביצוע שלהם. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.


ראשית, אני לא הרבה "תזמן את השנה מראש" סוג של בחור, אז אני חושש שאין לי תוכנית אב לשנת 2018 לחלוק איתך כאן. עם זאת, עדיין קורה הרבה בעסק, עם הרבה התפתחויות חדשות, אז אני רוצה לדבר על חלק מזה איתך היום:

מצב ניהול Ninja הועסק! ⚔

משהו שאני מבין עכשיו יותר מאי פעם הוא שאם אנחנו רוצים שהחברה הזו תמשיך לצמוח, עלינו להתחיל לבנות בסיס ידע טוב יותר, ולעשות זאת בכוונה..

אני די נבוכה להודות, אבל מצאתי את עצמי עושה את אותה טעות (עסקית) לא פעם – פשוט בגלל ששכחתי לרשום שיעורים שנלמדו או שהיו יותר מדי דברים בבת אחת, או שעבר יותר מדי זמן.

הזכרתי לפני זמן מה שאני אתחיל לעבוד על ספר יד של החברה, אך עדיין לא הצלחתי ללחוץ על ההדק לפרויקט. סוף סוף הבנתי שאמשיך לדחות אותו עוד ועוד, כך שכנראה דרך הפעולה הטובה ביותר היא להאציל את הפרויקט למישהו אחר. אז סוף סוף עשיתי בדיוק את זה!

חוץ מהעובדה שעכשיו רודיקה אחראי לכל דבר, החלטנו גם לארגן יום שלם אחד המוקדש לבניית בסיס ידע לאתר הפנימי שלנו. זה יכלול מדריכים אישיים, הנחיות ואולי גם בהמשך כלים. דוגמה טובה לכך בפועל היא ספר לימוד מאת Human Made.

זה לא הניסיון הראשון שלי להכניס יותר בהירות ולתעד טוב יותר את התהליכים שלנו. אם כי, זו ללא ספק היוזמה הגדולה ביותר והמחשבה ביותר על כך, כך שאני מקווה שזה יעזור באמת בעתיד.

Theme תכנון מחדש מחדש מרכזי ��

לפני זמן מה דיברתי על המאבקים שלי בעבודה עם מעצבים ועל הבאת פרילנסרים נוספים לסיפון שיעזרו לנו עם כל הדברים-עיצוב …

טוב, סוף סוף התחלנו לנוע בכיוון הנכון!

לפני כשבועיים התחלנו לעבוד עם ג’ון מאת AnalogWP. המטרה: תכנון מחדש מלא של Theme.

מדוע זה קיצוני? כמה סיבות:

1. עלינו לפתח דברים מחדש מאפס

מה שאנחנו יודעים היום שונה מאוד ממה שידענו לפני ארבע שנים כשהקמנו את החברה. גבה אותם, ThemeIsle "מבוקש" להיות רק מועדון נושא / חנות, וללא תוכנית רצינית לטווח הארוך. היינו הילד החדש שברחוב.

גם לא חשבנו להרחיב את העסק בשום צורה, אין שום תכניות להכניס תוספים, מנויים או משהו כזה. אבל מה שעשינו הוא לבצע הרבה ניסויים באתר. היה לנו למשל פורום bbPress והרבה סקריפטים אחרים שהותקנו בשרת.

מבנה האתר סבל בגלל זה, והגיע הזמן מאוד לתקן את זה. זה רק צריך להיות מחדש מאפס.

2. עלינו לאחד את העיצוב ולרענן אותו

ThemeIsle הוא כרגע ביתנו ויישאר להיות כשמדובר במוצרים שאנו מציעים בשוק וורדפרס. הבלוג הופך לאט יותר פופולרי מאתר המוצרים, השקנו חבילת אייקונים בחינם – –, והתחלנו למכור חבורה של תוספים מדהימים.

אנו רוצים שהעיצוב החדש יביע זאת ויכניס משמעותית לכל האלמנטים העכשוויים של העסק. אנחנו רוצים להעביר שאנחנו עכשיו עסק בוגר יותר מלפני ארבע שנים, וכי יש לנו הרבה יותר מה להציע מנושאי וורדפרס..

3. אנו רוצים שנוכל להתחיל יוזמות חדשות יותר קלות

דוגמה טובה למה שאני מתכוון היא עיצוב מוח מוח טעים. ואילו העיקרית שלהם "מוח טעים" המותג הוא עדיין הבסיס הביתי של המוצרים שלהם, הם מאפשרים מקום לכל מותג מוצר בודד לתבוע קצת יותר מקום ולהביע את עצמו בצורה יעילה יותר.

במקרה שלנו, מוצרים כמו זריף או הסטיה יש להם מותגים משלהם, והם ראויים לקבל את המרחב הייעודי שלהם שהוא יותר מסתם דף משנה תחת ThemeIsle.com. למשל, במקרה של זריף, במשך זמן רב, המותג שלו היה חזק יותר מעצמו מאשר "ThemeIsle".

להלן כמה מוקציות מוקדמות לעיצוב החדש אם אתה סקרן להציץ. קח בחשבון שזה עדיין רחוק מההשפעה הסופית (והסיבה שאני מפרסם כרגע רק את הגרסאות הקטנות האלה).

לעג

אלמנטור, אורביט פוקס וגוטנברג ��

ארגנו לעצמנו סיעור מוחות סוער ומצא כמה יסודות משותפים בכל הקשור להתקדם עם הפרויקטים הקשורים לאלמנטור., אורביט פוקס וגוטנברג.

החלטנו להשתמש מלחין על מנת לשתף מודולים על פני תוספים שונים, וכדי לוודא שנוכל להיות לנו גם אסטרטגיה לטווח הקצר וגם לטווח הארוך.

לדוגמא, לפני זמן מה רכשנו את התוסף Page Templater For Elementor (הזכרתי זאת באחד הדוחות הקודמים). בהמשך החלטנו לבנות תכונה של ספריית תבניות בתוך אורביט פוקס – שנועדה לאפשר למשתמשים למצוא תבניות מוכנות לייבוא ​​לאתרים שלהן ותואמות תוספים לבניית דפים מרובים..


טמפלטר עמוד לאלמנטור טמפלטר עמוד לאלמנטור

מחבר / ים: ThemeIsle

גרסה נוכחית: 1.2.9

עודכן לאחרונה: 10 בדצמבר 2018

elementor-templater.zip


100% דירוגים


20,000 + התקנות


WP 4.4 + דורש

עם זאת, על מנת לפתח תכונה זו בצורה שתעבוד עם מספר נושאים, היינו צריכים ליצור תבניות דף משלנו, החל מ- Elementor. מכאן שמודול תבניות העמודים החדש באורביט פוקס.

באופן דומה, רכשנו גם את האלמנטור אדיונס & תוסף ווידג’טים. רצינו להוסיף לזה כמה יישומונים נוספים, יחד עם ספריית תבניות – מה שהופך אותה ליעילה "כל הדברים אלמנטור" תוסף הרחבות.


תוספות ותבניות לאלמנטור מאת Sizzify Lite Addons & תבניות לאלמנטור מאת Sizzify Lite

מחבר / ים: ThemeIsle

גרסה נוכחית: 1.3.2

עודכן לאחרונה: 26 במרץ, 2020

elementor-addon-widgets.zip


96% דירוגים


70,000 + התקנות


WP 4.4 + דורש

לשם כך יצרנו מודול מלחין נפרד עבור "תבניות עמוד ברוחב מלא" ועוד אחד ל "ספריית תבניות." כעת ניתן לשתף את המודולים הללו על גבי תוספים מרובים.

בדרך זו, אם אנו רוצים לשנות משהו או להוסיף תאימות לנושא מסוים, שינויים אלו יכולים להתפשט על פני מספר מוצרים. למרות שלמוצרים עשויה להיות מטרה אחרת, הם עדיין יכולים לחלוק פונקציונליות חלקית.

נקטנו באותה גישה עם מודול חדש של צורות תוכן שפיתחנו כדי לעבוד עם ביבר בונה, אלמנטור וגוטנברג (ייתכן שנעטוף את זה גם לתוסף נפרד של תוספות גוטנברג).

שחרור תוספים קטנים יותר וגומטיים אלה תוך עבודה על יישום גדול יותר וכללי יותר מועיל מסיבות רבות. ראשם הוא שזה מאפשר לנו לנצל את העבודה שביצענו קודם, להשתמש בה פעמים רבות ולבנות תזרים מזומנים בר-קיימא יותר, תוך לא לסכן את האסטרטגיה שלנו לטווח הארוך.

ערכות נושא לזכייה! ��

אנו משדרים את העניינים ב- ThemeIsle, עם כ- 1-2 גרסאות די גדולות בחודש כבר כמעט שנה … מוודאים שכל מנוי יקבל את התמורה מדמי החברות שלו.

לדוגמה, לאחרונה הצלחנו לפתח ולהשיק נושא ילדים חדש עבור Hestia, שנקרא אורפאו.

אורפו

אסטרטגיית ההשקה עבדה די חלקה, והנושא קיבל 3,000 התקנות פעילות במהלך כשלושה שבועות בלבד.

השותפות שיש לנו איתה קריאייטיב טים עזרו לעסקה גדולה כאן. הם מבצעים עבודות עיצוב מדהימות, ומכיוון שהסטיה נבנתה על גבי ערכת ה- Material Pro שלהם, היה לנו די קל להתאים ערכה נוספת שלהם – Paper 2 – עבור Orfeo.

בחודשים הקרובים נשלב כנראה גם כמה מהעיצובים האחרים שלהם. זה, למשל, נראה בסיס נהדר לנושא חדש לילדים.

מלבד כל זאת, Hestia הוא עדיין הנושא שתופס נתח גדול של זמננו, וזה אפילו למרות העובדה שלא הבאנו בו שינויים גדולים. תחזוקה ובדיקה נכונה של הכל צורכת הרבה זמן בכוחות עצמו.

רק במהירות על המטרות והאתגרים האישיים שלי; אני מתכנן לעשות קצת יותר מרחב ראש ולקחת את הזמן לחשוב מחדש על האסטרטגיה שלנו, התכנון ולעזור עם ההצטרפות לחברי צוות חדשים.

אה, ועוד דבר אחד חשוב, ThemeIsle התקבל כשותף תקשורתי של WordCamp Europe 2018. זו הכרה יפה על העבודה שאנחנו עושים בקהילה של וורדפרס, ולא יכולתי להתלהב יותר מהאירוע הקרוב!

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector