דוח שקיפות מס ’35 – שנת 2017 בסקירה (ומה הבא לנו)

ברוך הבא למהדורה ה -35 של דוח השקיפות החודשי (לדצמבר 2017). הסדרה הזו היא המקום בו אני מנסה לשתף את כל מה שקורה בעסק שלנו מאחורי הקלעים (לפחות את הדברים המעניינים ביותר) בתוספת כמה מהמחשבות וההבנות האישיות שלי. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.


למרות היותנו חודש קצר יותר, עדיין קרה לנו לא מעט דברים בדצמבר. להלן סקירה של הכל, בנוסף לסקירה שלי על 2017 והתוכניות להתקדם:

הוצאת פרויקטים צדדיים חדשים מהאדמה

השקנו שני פרויקטים צדדיים קטנים בחודש שעבר, כאשר אחד מהם נוסף לצינור. המטרה העיקרית זהה לתמיד – להתנסות וללמוד. בעיקרון אנו רוצים לבדוק סוגים אחרים של תוכן ולראות כיצד הם יכולים לעבוד במסגרת ההיצע הקיים שלנו.

מתחיל עם:

(1) חבילת האייקונים החינמית שלנו – זמינה כעת להורדה

סמלי ThemeIsle

יש לנו עכשיו משלנו חבילת אייקונים בחינם – זמינה ב ThemeIsle!

אנחנו לוקחים דברים לאט, משחררים רק 100 אייקונים לעת עתה. מכיוון שהחבילה אינה כה ענקית, יכולנו להקדיש זמן רב יותר לוודא שהסמלים איכותיים באמת.

החבילה חופשית לחלוטין. הסמלים מגיעים בפורמטים שונים: AI, Sketch, PNG ו- CSS.

סמלים

זו הייתה השקה רכה, עם רק קידום בסיסי באמצעות ציד מוצר ואתרי סימניות חברתיות שונות למעצבים. חבילת האייקונים זכתה לאהבה ראשונית ולמעלה מ- 5,000 מבקרים.

אני מאמין שפרסום דברים כמו אייקונים ואלמנטים עיצוביים אחרים הדומים באופיים הוא דרך טובה להחזיר לקהילה. תמיד יש מישהו שיכול להרוויח מהדברים האלה כאשר עובדים על הפרויקטים שלהם.

חבילה זו היא בעצם מוצר שאינו מפסיד עבורנו. זאת אומרת, אפילו אם אף אחד לא מוריד זאת, אנחנו עדיין צריכים לנצל את הסמלים בעצמנו על ידי שילובם במוצרים שלנו. כפי שתבחין, הסמלים הם מעט יותר מורכבים ממה שאתה מקבל מדברים כמו Font Awesome, כך שתוכל להשתמש בהם לאותם יישומים מעט יותר נישה..

אל תהסס להוריד (ולשנות) חבילת האייקונים ולהשתמש בו בפרויקטים שלך!

(2) עלון חדש שאוצר בנושא טק

bizzarodevs

BizzaroDevs הוא פרויקט חדש של כריס. זהו עלון אצר על כל מה שמגניב, מעורפל, או אולי אפילו מוזר בחלל הטכנולוגי (כולל גם נושאים הקשורים לוורדפרס).

זה הושק רק לפני שבועיים. כריס די מסור להכנת העבודה האחת הזו!

בדוק את זה ויידע אותנו מה אתה חושב!

רכישות!

אוקיי … רק רכישה אחת, ושום דבר ענק. אבל זה אני מאמין שיהיה מועיל לנו בעתיד!

רכשנו את התוסף אייקוני התפריט הפופולריים ביותר, עם שם מתאים, סמלי תפריט.


סמלי תפריט לפי ThemeIsle סמלי תפריט לפי ThemeIsle

מחבר / ים: ThemeIsle

גרסה נוכחית: 0.12.2

עודכן לאחרונה: 27 באפריל, 2020

menu-icons.zip


98% דירוגים


200,000 + התקנות


WP 4.3 + דורש

יש לו כמעט 100 ביקורות על חמישה כוכבים, יותר מ 100,000 התקנות פעילות, וזה תוסף שהמלצנו למשתמשים שלנו מזה זמן רב.

מה שהתוסף עושה פשוט להסביר – הוא נותן לך אפשרות לכלול סמלים לצד פריטי התפריט שלך. תכונה ממש פשוטה ושימושית להפליא.

הדגמה:

סמלי תפריט

המשך הצמיחה של הצוות

אני מאמין שהצלחנו לבנות צוות אדיר לאורך השנים! ובכל זאת, ישנם תחומים אחרים בהם אנו יכולים להשתפר. מכאן:

(1) קבלת פרילנסרים נוספים על סיפונה

למצוא אנשים שאנו יכולים לעבוד איתם בכל פעם שיש פרויקט בהישג יד מועיל במיוחד לצוותים שאינם פיתוח.

לדוגמה, ברגע זה, כאשר מישהו מצוות השיווק זקוק לתמונה או לתבנית גרפית, די קשה להשיג את זה במועד. מכיוון שאין לנו מספיק עבודה למשרה מלאה, עבודה עם כמה פרילנסרים אמינים תהיה הפיתרון המושלם. זה ייתן לנו גמישות רבה יותר וגם יאפשר לצוותים הבודדים להיות עצמאיים יותר.

החיסרון כאן הוא שבשל אופי אופן פעולתם של פרילנסר (פלוס הגישה שלי לא לשפוט מישהו לפי גודל התעריף השעתי שלהם מחוץ לשער, אלא להסתכל על התוצאה הסופית), זה עלול להיות מתסכל עבור מישהו שרואה פרילנסר. מרוויח משכורת של שבוע בשבריר מהזמן.

תקשורת + שקיפות תעזור בתקווה להבין טוב יותר את הדברים האלה, ותעזור לכולם להבין שלכל דבר יש את היתרונות והחסרונות שלו. למשל, רק חלק קטן מיום העבודה של פרילנסר הם שעות החיוב בפועל.

(2) הכנסת יותר מתמחים

לאחר שעברנו כמה אתגרים ארגוניים וטכניים, אנו נמצאים כעת במצב בו אנו יכולים להתחיל להביא אנשים לא מנוסים על סיפונה, לאמן אותם ולעזור להם להתבסס בשוק..

זה היה בעצם איך שהתחלנו את החברה בהתחלה וזה משהו שהסתדר לנו בצורה מדהימה. בגלל המיקוד שאנחנו שמים על אנשים והנכונות לעזור לכולם לצמוח, זה איך שהצלחנו להגיע למקום שאנחנו נמצאים עכשיו.

קיום (אולי) מבנה אישי מורכב יותר בחברה (עם מתמחים העובדים תחת אנשים מנוסים יותר) יעזור לנו להקים צוותי משנה עצמאיים יותר עם מנהיגים משלהם. אנו עובדים עם זה בחשבון כבר זמן מה, וראיתי כמה אנשים משפרים מאוד את כישורי המנהיגות שלהם. עם זה, אני מקווה שהם ימשיכו לצמוח בשנת 2018 ויהיו נוחים יותר לקבל החלטות חשובות בעצמם.

2017 בסקירה, והולך קדימה

נתחיל במה שמניע את כל העסק הזה:

(1) מוצרים ��

שנת 2017 הייתה קריטית מבחינת עסק הנושאים העיקרי שלנו בנושא וורדפרס. למזלנו, הצלחנו להגיע לכושר מספיק טוב, מה שהופך את העסק בר-קיימא ללא קשר לתנודות קלות שעשויות להגיע.

בצד התוספים, המוקד העיקרי שלנו הוא לשמור כמו גם לשכתב ולשפר את התוספים הקיימים שלנו. לא היה הרבה טעם לנסות להמציא דברים חדשים לפני שרוב הנושאים הידועים נפתרו.

מכיוון שהדבר נעשה כעת לרוב, נוכל לבחון סוף סוף כמה הזדמנויות חדשות וגם להקדיש מספיק תשומת לב אורביטפוקס והכיוון שלה.

(2) תוכן ✍️

שנת 2017 הייתה השנה בה הצגנו גיוון כלשהו והתחלנו להתנסות בסוגים חדשים של תוכן – בעיקר תוכן חזותי ו- וידאו.

זה השתלם במידה מסוימת, אך עדיין יש לעשות הרבה כדי לשפר את הדברים, להגיע לקצב הנכון ולהסתפק בסגנון / מראה שניתן לזהות אותו ובולט..

מלבד האמור לעיל, אם כי הייתי שמח לעשות זאת מוקדם יותר, בשנת 2018, נעבוד על הרחבה במרחב המדיה החברתית (יש לנו את הבלוג Revive.Social), כמו גם להתאים את תהליכי יצירת התוכן שלנו ולקבל עורכים חדשים על הסיפון שיעזרו לנו.

אז בעוד שאנחנו שמחים מאיכות התוכן הכתוב שלנו לעת עתה, 2018 בעיקר תעסוק בווידיאו, ובנוסף לעבוד על שיפור האופן בו מועברים ונצרכים התוכן שלנו.

הבלוג של CodeinWP עצמו לא צמח הרבה בשנת 2017, אך התנועה הכוללת שלנו עדיין גדלה לא מעט בגלל ThemeIsle. ה בלוג ThemeIsle גדל 7x לעומת השנה שעברה!

תעבורת נושא

זה יהיה נהדר לראות את הבלוג כפול בגודלו בשנת 2018 (אני מקווה), אשר הייתי מחשיב כהצלחה אדירה.

עם זאת, המאמצים שלנו לגוון תוכן – עם כל הווידאו שנכנסים פנימה – גונבים לעיתים את הפוקוס מבלוג ThemeIsle. אנו נמצאים בשלב סיעור מוחות מתמיד כדי להבין כיצד אנו יכולים להתגבר על זה.

נתונים סטטיסטיים מהירים – מספר הפוסטים שפרסמנו בשנת 2017:

 • CodeinWP: 86
 • ThemeIsle: 199
 • Revive.Social: 25

(3) שירותים ��‍

אני עדיין קצת לא שייך לעניין הזה, אבל אני מתכוון לעשות קצת יותר מאמץ למצוא דרכים להפעיל מחדש את חלק השירותים בעסק. כפי שכתבתי בעבר, זה משהו שדי רחוק מלהיות המוקד העיקרי, אבל ככל הנראה עדיין משהו שראוי להתנסות בו.

בסך הכל, 2017 הייתה שנה טובה מבחינת צמיחת הצוות שלנו, הידע שלנו וגיוון זרמי ההכנסות שלנו.

מצד שני, הרווח הכולל שלנו עדיין היה קטן משנת 2016. עם זאת, זה לא מדאיג אותי יותר מדי. יש לקוות שנגדל ברווחים של לפחות 50% עד סוף השנה. נשמע מפואר, אבל למעשה, הדבר סביר לצפות בבחינת ההכנסות הנוכחיות שלנו וכיצד הם מתנהגים.

2017 אם דובר אך ורק מנקודת מבט אישית "קשה יותר" מבחינתי בהיבטים מסוימים. עם זאת, זה היה די מכוון. כלומר, החלטתי להפסיק לברוח מרגשות רעים, חרדות ובעיות אחרות למנגינה הזו. במקום זאת, אני מנסה פשוט לתת לכל זה לשקוע ולנסות לשורש של דברים. לא נוח בהתחלה, אבל בטווח הרחוק, דברים מסוג זה עוזרים לך להתגבר על הבעיות שלך בצורה טובה יותר.

החלטתי גם לעבוד פחות השנה, לקרוא יותר ולהיות יותר "חושב במיטה" הזמן שבשנים האחרונות היה קרוב ל 0. הייתי פשוט פשוט מחפש דרכים להפוך "יותר מוצלח" מסביב לשעון. אני מנסה לתת לחלקים מזה עכשיו, ופשוט להרשות לעצמי לבלות. זה גורם לי (קצת) לדאוג מבחינה מקצועית, אבל אני מניח שפשוט אראה איך הדברים מסתדרים.

בעוד אני לא עשיר יותר ולא מצליח יותר, אני מרגיש עכשיו קצת יותר חכם. אני מקווה, בשנת 2018, אלמד להיות יותר שלווה עם רגשות וזיכרונות ישנים, ואשאר אופטימי לגבי העתיד באותו זמן.

אה, ולפני שאשכח, הבטחתי לכם כמה תמונות מיוזמת הסנטה הסודית שלנו. להלן כמה מהמתנות שהוחלפו:

הפתעה מפתיעהsanta1
הפתעה מפתיעהsanta4
הפתעה מפתיעהsanta3
הפתעה מפתיעהsanta2
הפתעת הפתעה (סרטון לא מאגרוף)

אהבה לסנטה הסוד /

הייה, אז חג המולד כבר מזמן עבר. עם זאת, לעורך הבלוגים המבריק יש משהו שיש לו לומר קח אותו אח

פורסם על ידי ThemeIsle ביום שני 8 בינואר 2018

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map