דוח שקיפות מס ’34 – האם יום שישי השחור טוב לסוחרים?

דוח שקיפות מס ’34 – האם יום שישי השחור טוב לסוחרים?

דוח שקיפות מס ’34 – האם יום שישי השחור טוב לסוחרים?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ברוך הבא למהדורה ה -34 של דוח השקיפות החודשי (לנובמבר 2017). זוהי סדרה בה אני משתף ומדבר באירועים, בפרויקטים והלמידה היותר מעניינים מהיום לחברה. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.


ראשית, בלאק פריידי… האם זה משהו שכדאי לכם להשתתף בו? גם מבחינת הלקוח וגם מבחינת הסוחר?

ובכן, הראשון מסתכם בהעדפה האישית שלכם ובאופן בו אתם מבצעים את הקניות שלכם לשנה, אבל האחרון הוא דבר קצת יותר מסובך. מצד אחד, אם יש לך מוצר ואתה מוכן לספק הנחה, סביר להניח שאתה יכול להשיג מכירות טובות.

אבל האם המתמטיקה על אותו צ’ק אכן פועלת? אני מקווה לספק לך כמה פרטים על זה היום.

רק כדי להזכירכם, לקחנו חלק בשישי השחור השנה בשני אופנים ברורים: (1) הייתה לנו מכירה של Black Friday ב ThemeIsle, ו- (2) ריכזנו עבורכם רשימה ממש מפורטת של עסקאות ה- Black Friday הטובות ביותר עבור וורדפרס ו- "דברים ברשת" ממש כאן בבלוג.

סוף סוף יש לי כמה נתונים על איך הכל עבר:

תוצאות מכירת ה- Black Friday שלנו ב- ThemeIsle

השנה הייתה הפעם הראשונה בה למעשה אפשרנו הנחה אוטומטית מלאה באתר כוללת – חלה על כל הרכישות, ללא צורך בשובר קוד. קידמנו את ההצעה הזו לא מעט.

סיפור קצר, המכירות היו בערך כפול ממה שהן בדרך כלל.

עם זאת, לא נהיה אופטימיים מדי בנושא זה. בהתחשב בכסף שהוצאנו על מודעות בתוספת עלות התמיכה, נראה שלא כל הטירוף הזה שווה את המאמץ עבורנו.

זאת אומרת, ככל הנראה נקיים קידום בשנה הבאה, אבל בשלב זה, אנו נעשה זאת יותר מציפיותיהם של אנשים (מכיוון שחלק מהלקוחות המיועדים שלנו עשויים להמתין ליום שישי השחור שבוע לביצוע הרכישה שלהם) ולא מכל סיבה כספית. בהחלט, לא השקענו מאמץ רב כל כך בקידום העסקאות השונות של יום שישי השחור.

בסך הכל אני לא אומר ששחר יום שישי הוא משהו שיש להימנע ממנו, אבל הכל תלוי במוצר שלך. לדוגמה, יש לי חבר שמנהל עסק דומה, והמכירות שלהם בבלאק פריידי הסתכמו פי 10 מהסכום הרגיל.

אם כי, אני סקרן לשמוע ממך על זה. במקרה והייתה לך קידום משלך בלאק פריידי השנה, איך זה הלך?

אוסף השישי השחור ב- CodeinWP – ההבנה שלנו

איסוף הנתונים על הנתונים הזה די קשה. אך לפני שנכנס לפרטים, הרשה לי להודות בדבר אחד:

עוד לפני שהמשכנו לעבוד על הגיבוש השנה, החלטנו שכנראה לא נקיים תפקיד כזה בשנה הבאה. או לפחות לא במתכונתו הנוכחית.

למראה הדברים, יותר מדי בלוגים אחרים קפצו על העגלה השנה ועשו את אותו הדבר בדיוק. זה הופך את הפוסט שלנו לסתם עוד אוסף של עסקאות, וזה לא משהו שאנחנו מכוונים אליו. אני אוהב להאמין שתמיד רודפים אחר פרספקטיבה ייחודית ועושים משהו שונה.

בנימה אחרת, עריכת הפוסט הזה ושמירתו מעודכנת על בסיס יומי (בכל השבוע של יום שישי השחור והסייבר השחור) היה המון – המון! – של עבודה. קיבלנו מאות הודעות דוא”ל, תגובות וכמעט 200 רשומות דרך שלנו "הגש את ההצעה שלך" טופס. במילים אחרות, כולם וכלבם רצו לקדם את הצעתו בלאק פריידי, והצגת כולם דרשה מאמץ רב.

עם זאת, אני לא מתלונן כאן. אנו שמחים שהצלחנו לעזור למספר חברות ומוכרים קטנים יותר – רשמנו את כולם עם הצעה תקפה ומראה יפה. למרות שבסופו של יום, זה פשוט יותר מדי עבודה, כל הדברים הנחשבים.

אנחנו בהחלט נעשה משהו אחר בשנה הבאה. אני חושב על משהו, "מוצרים שקנינו / קונים ומדוע." זה נראה אמיתי יותר, וכנראה גם יקר יותר, מכיוון שאנו לשים מעט אור על המבצעים המעטים שלדעתנו הם הזדמנות של פעם בשנה. לדוגמה, השנה קיבלתי את ה- קורס JavaScript של ES6 עבור הצוות ואני ממליץ עליו בשמחה גם לאנשים אחרים.

למקרה שתהיתם, הנה מספרי התנועה לפוסט הסבב השנה של Black Friday:

סטטיסטיקה של יום שישי השחור

OrbitFox … "מסלול מה?"

יכולתי לציין זאת פעם או פעמיים בדוחות הקודמים. בעיקרון, אורביטפוקס שלנו "אלטרנטיבה של Jetpack" חיבור. חשבתי לקרוא לזה שמקל על הסיכום של מה שהפלאגין עושה, במקום לנסות להמציא כל סוג של מגרש מעליות. אבל היום סוף סוף אוכל לשתף עוד קצת.

אספנו מעט קיטור לאחרונה בתהליך הפיתוח ומצאנו כיוון פוטנציאלי מעניין שנוכל לנקוט עם התוסף. עם זאת, אני עדיין די מבולבל לגבי האופן בו עלינו לשווק את זה.

מתחת למכסה המנוע, OrbitFox – השם הרשמי של התוסף – מגניב "תוסף שיפור וורדפרס" עם כמה מודולים מועילים שאחרים קטנים מדי לתוספים האישיים שלהם. אלה כוללים דברים כמו סמלי שיתוף חברתיים, סמלי תפריט, מאתר תמונות מלאי בחינם ותכונת הדגל שלנו – מודול מדריך התבניות.

מה המודול של מדריך התבניות?

בקיצור, המודול מאפשר לך לייבא ולערוך בקלות אוסף הולך וגדל של דפי נחיתה ותבניות דפים אחרות בהן תוכל להשתמש יחד עם הנושא שלך..

בכדי לעשות זאת, אנו סומכים על Elementor ברקע, אך חווית המשתמש ממש פשוטה ופשוטה. כדי לשפר את מה שמודול זה יכול לעשות, אנו משלבים אותו עם מודול אחר עם כמה תוספות Elementor נוספות.

למה אני כל כך מתרגש מזה?

דמיין אוסף של 100 תבניות בחינם (-ish) שיכולות לעבוד עם כמעט כל נושא ועם כל בוני הדפים הגדולים (יכולים להיות אלמנטור, בונה בונה או גוטנברג).

לדוגמה, אתה יכול להפעיל את האתר שלך על עשרים שבע עשרה (יחד עם OrbitFox) ועדיין תוכל לנצל את כל התבניות המגניבות האלה. גישה אמיתית-נושא אגנוסטי. זה אמור להיות קל יותר להרחבה, עריכה או שימוש חוזר.

חשבו על זה ככה; כנראה שיש לך נושא שאתה אוהב מסיבות שונות (יהיה זה טיפוגרפיה, עיצוב מינימליסטי, SEO, מה שלא יהיה), וכנראה שיש לך גם בונה העמודים האהוב עליך. אז עכשיו, במקום שתצטרכו לסמוך רק על מה שהשניים מאפשרים לכם לעשות, תוכלו להתקין את OrbitFox, לבחור תבנית ולהיות בטוחים שהיא תשתלב בדיוק – הן עם העיצוב והן עם התוסף של הבונה, לא משנה מה שהם עשויים להיות.

מה הלאה?

האתגר מבחינתי כעת הוא לבחור את הכיוון הנכון לנקוט עם OrbitFox. התמקד בתבניות – וודא שהם יהיו טובים ככל שיכולים להיות? או להתמקד בגוטנברג – להפוך את הכל לתואם? או אולי להתמקד במתן כמה שיותר מודולים?

אנחנו עדיין לא בטוחים. עם זאת, הדבר החשוב הוא שהצלחנו לקחת תוסף כמעט חסר תועלת שנאלצנו לבנות כתוצאה מהשעיית הנושא של זריף לייט, ולתת אותו מחדש למשהו שיכול להועיל באמת..

כדי להתחיל בזה, עברנו רכישה נוספת. רכשנו 10+ תבניות Elementor, כולל העיצובים מאת ג’ון של AnalogWP. ג’ון הוא אחד המעצבים המוכשרים ביותר שנתקלתי בהם, ואנחנו הולכים לראות כיצד אנו יכולים להמשיך לעבוד יחד בעתיד.

אז לכו אורביטפוקס ותבדוק את זה! לעת עתה זה עובד בצורה מושלמת הסטיה ו זריף לייט.


אורביט פוקס מאת ThemeIsle אורביט פוקס מאת ThemeIsle

מחבר / ים: נושא נושא

גרסה נוכחית: 2.9.8

עודכן לאחרונה: 28 באפריל, 2020

themeisle-companion.zip


96% דירוגים


400,000 + התקנות


WP 4.7 + דורש

אבל מה עם גוטנברג?!

שוב, גוטנברג הוא כל מה שאנשים מדברים עליו אחרי WCUS. זה בדיוק מה שקרה לפני כחצי שנה בעונת WCEU.

שיתפתי את דעתי בנושא מאז, ושום דבר לא השתנה. אם אתה מפתח, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא:

  1. התנסו ב- Squarespace. היכנס לכמה קבוצות ריבועיות והבין כיצד אנשים משתמשים בלוקים.
  2. השתמש בביבר בונה / אלמנטור והבין כיצד אנשים משתמשים גם בבלוקי תוכן שם.

גוטנברג הוא בשום אופן לא מושג חדש אם מסתכלים קצת יותר רחבה על הכיוון אליו פונה שוק האתר. זה רק ניסיון לבצע סטנדרטיזציה של הרבה מהאלמנטים שנמצאים במקום אחר ולהתאים אותם למערכת האקולוגית הרחבה של וורדפרס – לא רק לנסות להדהד עם אנשי DIY ומפתחי אתרים, אלא גם את הקהל הרחב..

בסך הכל, נושאי וורדפרס בכללותם הולכים ופוחתים בפופולריות במשך חמש השנים האחרונות בערך (חפש את המונח "נושאי וורדפרס" ב- Google Trends), וגוטנברג פשוט יאיץ את זה.

נושאי מגמות

קשה להגיש תביעה נגד אנשים שמעדיפים נושא קל + אוסף של רכיבים או תבניות לשימוש חוזר על פני נושא רב-פונקציונלי מסובך עם המון מסכי אפשרות.

אותו דבר יכול לקרות גם עם תוספים. למפתח צריך להיות די קל לבנות, נניח, חסימת טפסים עבור גוטנברג במקום תוסף טופס עצמאי.

אבל אל תבינו אותי לא נכון, אנחנו לא נידונים בשום דרך. הדברים האלה ישתנו בהדרגה, וכל המעורבים יסתגלו. דבר פוטנציאלי נהדר יכול להיות ששוק ה- WordPress בסך הכל יכול לגדול יותר, למשוך אליו משתמשים מזדמנים אפילו יותר. משמעות הדבר יכולה להיות שוק צומח בעבודה ישירה של לקוחות.

אם תעקוב אחר קו המחשבה שלי, תוכל להבין מדוע אני נוטה לעבר פיתרון אגנוסטי פלטפורמי או SaaS. לדוגמה, חברות אירוח או פתרונות גיבוי או אפילו Jetpack יהנו מאותם שינויים ישירות. אותו דבר לגבי סוכנויות (וזו גם הסיבה שאנחנו מחפשים מישהו שמעוניין להפעיל מחדש את סניף הסוכנות שלנו ב CodeinWP.com) ואתרי תוכן (וזו הסיבה שאנחנו משקיעים בתוכן שלנו שמציע כל כך הרבה זמן כבר עכשיו).

תהליכים פנימיים

לבסוף, רציתי לעקוב אחר תהליכי העבודה שלנו ודברים פנימיים אחרים שקורים בתוך החברה (ציינתי זאת גם בדו”ח הקודם).

לחשוב על הכל דרך הרבה זמן שלי החודש, שוב. התקדמתי בפגישות הצוות, למדתי חבורה והתחלתי לעבוד על כמה שיפורים. כלומר:

��

התחייבנו מאוד לרעיון הלמידה הרציפה. כאמור, קיבלתי את קורס JavaScript של ES6 עבור הצוות, וגם א בית עץ מנוי עסקי.

��‍��

בדיוק סיימנו את החורף שלנו "האקתון," וזה היה די כיף (לפחות מה שהקבוצה אמרה)! אני רואה בכך דרך נהדרת לחלוק ידע בין צוותים ולשפר את התקשורת. אנו מקפידים על מבנה פשוט של פתיחת סוף שבוע. בסך הכל אני רואה שזה משהו שכל חברת טק צריכה לעשות.

��

אולי ציינתי את זה בעבר, אבל ההתקנה של החברה שלנו היא בלתי אפשרית למדי, מחוסר מילה טובה יותר. בעיקרון, יש לנו משרד בבוקרשט, שחלק גדול מהצוות עובד משם. אבל חוץ מזה, יש לנו גם את החצי השני של הצוות עובד מרחוק – חלקם רומנים, אך גם אנשים מכל העולם..

הבעיה היא שהכל נראה ממרכזי יותר מכיוון שיש לכם כל כך הרבה אנשי צוות. זה עשוי להרגיש קשוח בשאר הצוות שעובדים מרחוק – הם תמיד מקבלים לפחות חלקית את הרושם שהם לא במקום בו הפעולה מתרחשת, אם זה הגיוני.

לדוגמה נגדית, אם יש לך חברה שמופצת במלואה, זו לא בעיה. כולם נמצאים בכל מקום ואין מרכז, אין מרכז, ולכן אין תחושה של פספוס של שום דבר.

אנו כל הזמן מבצעים ניסויים ומחפשים פתרונות, אך זו לא משימה קלה. בסך הכל, אני חושב שלחברה מגוונת / מבוזרת יש מידה גבוהה יותר של גמישות, מה שמקל על ההסתגלות לשינויים בשוק. כתבתי על כך עוד כמה בדו”ח הקודם.

��

לבסוף, מכיוון שאני עדיין מתרשמת מכך, הנה מתנת יום ההולדת שקיבלתי מהצוות:

עוגה

… הועבר ממש לפתח ביתי. אני אסיר תודה על התמיכה שהצוות העניק לי במהלך כל הניסויים הרבים שהכנסתי לזרימות העבודה שלנו … ועל העוגה! ��

אגב, בדו”ח הבא, עלינו להצטייד בכמה תמונות מיוזמת הסנטה הסודית שלנו. המשך לעקוב!

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector