דוח שקיפות מס ’24 – כיצד להגדיל את דירוג גוגל במהלך הלילה

דוח שקיפות מס ’24 – כיצד להגדיל את דירוג גוגל במהלך הלילה

דוח שקיפות מס ’24 – כיצד להגדיל את דירוג גוגל במהלך הלילה
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ברוך הבא למהדורה ה -24 של דוח השקיפות החודשי שלנו (לינואר 2017). זו סדרה שבה אני דן בכל מה שקורה ב- CodeinWP ו- ThemeIsle מבחינה עסקית. תכניות, אסטרטגיות, הכנסות ועוד. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.


יש לי תחושה שזה עשוי להתארך, אז אתחיל עם סיכום מהיר / TOC:

 • כיצד להגדיל את הדירוג שלך בגוגל בין לילה (#noclickbait)
 • עדכון על הסטטוס שלנו עם מקומות נושא
 • עדכון ב- Zerif Lite (#itsback)
 • ערכים ושליחות
 • דוח הכנסות
 • פוקוס ו- # WCEU

1. כיצד להגדיל את הדירוג שלך בגוגל לילה

לפני זמן מה התחלתי לראות דפוס מעניין:

בעיקרון, בכל פעם שהסתגלתי / השקתי / שיחקתי עם מודעות הפייסבוק שלנו, המשכתי לקבל את הרושם שגם הדירוג האורגני של גוגל עלה. משהו כתוצר לוואי.

זו הייתה פשוט תוקף – לא היו לי נתונים לגיבוי ולא באמת הקדשתי לזה מחשבה גדולה מלבד פשוט לתהות אם זה יכול להיות נכון או אם זה רק רושם כוזב.

בחודש שעבר החלטתי סוף סוף לעשות קצת יותר מחקר כדי לגלות אחת ולתמיד.

הפעלתי את מסוף החיפוש של גוגל + את החלונית מודעות פייסבוק וניסיתי לחפש התאמות אפשריות. ו … התרשמתי ממה שראיתי. (או לומר זאת בצורה יותר קליקתית, "דעתי הייתה מפוצצת !!! 11")

להלן דוגמה לקמפיין מודעות עבור אחד מאוספי העיצוב החינמיים שלנו ב- CodeinWP:

קמפיין 1

כך אנו מדורגים למונח:

דרגה 1

הנה אותו הדבר עבור אחד מהם רק נושאים חופשיים מסעות פרסום:

דרגה 2

בואו נראה עוד, והפעם עלייה נוספת בדירוג עבור CodeinWP:

דרגה 3

תפרש את זה כמו שאתה רוצה, אבל העובדות הן שהקמפיינים הושקו ב -18 בנובמבר וב -24 בינואר, ישירות לפני עליות הדירוג.

מעניין שהצלחנו לשמור על העלאת הדירוג כשבוע לאחר סיום הקמפיינים.

עושה מחקר מקוון, נראה שאני לא האדם היחיד שראה את הדפוס הזה (מייצג א). בקיצור, יתכן מאוד שגוגל מגיבה כמעט מיידית לעליות תנועה גדולות שמגיעות לדפים שלך.

ההנמקה של גוגל עשויה להיות די פשוטה, למעשה: יותר תנועה = לכאורה איכות גבוהה יותר של הדף = צריכה להיות מתוגמלת במיקום טוב יותר של מנוע החיפוש.

מה שמעניין במיוחד כאן הוא שבגלל שגוגל מגיבה בצורה כזו, אתה יכול לקבל תשואה רבה יותר בצורה של תנועה אורגנית חדשה מכפי שאתה עושה בצורה של תנועת מודעות (הדבר ששילמת עליו).

דבר מגניב נוסף הוא שהעלייה בדירוג מתרחשת ברחבי העולם וזה למרות העובדה שמודעות הפייסבוק שלך אולי היו מכוונות רק למדינות בעלות מחיר לקליק..

לאחר שנחפרתי במספרים נוספים, הגעתי למסקנה שהדירוג המוגבר נתן לנו כ -1000 מבקרים חדשים ביום. אם כן, למשך אותם במשך 10 ימים הביאו לכמעט 10,000 ביקורים נוספים.

אם אני מסתכל על ידי שיעורי AdWords במונחים דומים (0.08 דולר לקליק) אני יכול להסיק כי 10,000 מבקרים אלו יעלו לנו בסביבות 800 $ בדרך כלל (שוב, קהל עולמי). אם נאמר זאת בדרך אחרת, השקעה של 800 דולר במודעות פייסבוק העניקה לנו תעבורה נוספת של 800 $ בשווי גוגל.

אני יודע שנפח הנתונים אינו עצום כאן, וקשה לומר שתמיד יקרה דברים כמו שאני מתאר אותם כאן, אבל זה ללא ספק נקודת פתיחה טובה לעשות מחקר נוסף..

בהמשך הרחוק, הגיוני יותר להתנסות ככה עם מילות מפתח חשובות יותר בהן אתה כבר מדורג גבוה – מכיוון שהיתרונות עשויים להיות גדולים יותר. כמובן שהעלאת הדירוג עשויה להיות שונה גם היא על סמך תחרות במילות מפתח.

עם זאת, זה נראה כמו פוטנציאל עסקה גדולה ודרך מגניבה עבור מרבית האתרים להעלות את הדירוג שלהם באופן זמני (נהדר לקידום עונתי או מה לא).

ורק כדי להבהיר, זה לא כל כך נוגע להשפעה של מודעות פייסבוק בדירוג גוגל, אלא בהשפעה של קוצים בתנועה בכלל על דירוג גוגל. הספייק עשוי כנראה להגיע מכל מקור (כל עוד הוא אמיתי, לא תנועת בוטים, אני מניח).

אוקיי, אבל למה אני משתף את זה? אם עקבת אחרי דוחות השקיפות האלה, אולי אתה יודע שדירוגים ומספרים כשלעצמם לא משמעותיים עבורי. זהה לשחק במשחק החתול והעכבר עם גוגל ולנסות להבין כיצד האלגוריתמים שלהם עובדים. אני משתף כי אני נהנה ללמוד דברים ולהתנסות במושגים מגניבים, אז רציתי לראות איפה תוכלו לקחת את זה ואילו חלקים אחרים מהפאזל הזה תוכלו לגלות.

אם אתה רוצה להתנסות ככה בעצמך ולנסות לשחזר את הגישה שלי, מה שעשיתי היה כמה קמפיינים שמגוונים מחדש (אנשים שכבר ביקרו באתר – כל כך תנועה מאוד מוסמכת) בהיקף של יותר מ- 1000 קליקים ליום בסביבות 0.08 $. -0.10 לקליק.

אנא אל תהסס לדבר בתגובות אם יש לך ניסיון עם דחיפת דירוגים כזו.

2. עדכן את הסטטוס שלנו עם מקומות נושא

אני שמח לדווח שהצלחנו להשיג את שני הנושאים האחרונים שלנו ב- ThemeForest וב- MOJO Marketplace. ולמרות שהדברים אטים מלכתחילה, הם לא חשובים, אז הנה כמה תובנות:

 • הגענו לכמעט 100 מכירות ב- ThemeForest בשילוב. זה הוסיף כמעט 900 דולר שהרוויחו בחודש שעבר.
 • מכרנו 15 עותקים של ערכות הנושא שלנו ב- MOJO בחודש הראשון למרות שלא פרסמנו כלל את הרישומים הללו (לשם השוואה, אנו שולחים מעט תנועה לרשימות ThemeForest שלנו).
 • אנו רואים הרבה פחות בקשות תמיכה שמגיעות מהרישומים שלנו ב- MOJO ו- ThemeForest בהשוואה לערוצים אחרים. נראה כי המשתמשים מנוסים יותר באופן כללי וכי הם נוטים יותר להתנסות עם הנושאים לפני שהם שואלים משהו. כמו כן, באופן מסורתי נתח גדול מהבקשות שלנו הגיע מנושאים חינמיים, כך שמכיוון שאף אחד לא נמצא בשוק, המשמעות היא פחות תמיכה יחסית.

ערכות הנושא מתחילות להיות יותר ויותר סחורה, ואנחנו נמצאים בנקודה בה המון מפתחי נושא ממש טובים מתחילים לפתוח 50% תוכניות שותפים ומוכנים למכור את הנושאים שלהם בכל מקום. הכל רק כדי לקבל קצת יותר נתח שוק וכמה הכנסות ותוספות עיניים נוספות. יהיה מעניין לראות לאן כל זה הולך.

אגב, דיברתי על זה עם ג’יימס מאנטואטו לאחרונה, וגם התחלנו ליצור קשר עם ארגון פגישת Envato בבוקרשט השנה. סיפור ארוך קצר, זה קורה! אז אם אתם עומדים לטיול מהיר בבוקרשט ב -19 במאי להלן כל הפרטים. אשמח לדבר שם על מודלים עסקיים חדשים למפתחי נושאים.

3. עדכון ב- Zerif Lite

לבסוף, Zerif Lite הושעה (כמעט) על WordPress.org. בזמן כתיבת זה אני רק מחכה שזה יקבל אור ירוק ויעלה לחיות.

זו הייתה המתנה ארוכה להחזרתה ואיבדנו שם מעט מתיחה בוודאות. עם זאת, סוף סוף הצלחנו למצוא דרך אמצעית, ואני באמת לא יכול לחכות לראות את הנושא בשידור חי שוב.

במשך כל התקופה הזו, דבר שהצליח להימנע ממני היה כמה מההערות של אנשים שתהו אם זה אפילו בטוח להשתמש בנושא שהוסר מלכתחילה מהריפו. כלומר, במוחו של המשתמש, ומובן מכך, כנראה שהיה משהו לא בסדר בנושא מאז שהוא הוסר, נכון?

זה גרם לי לראות דברים אחרת. הרישום במאגר הרשמי לא רק גורם לך הורדות ו / או מכירות, אלא גם אמון ואמינות בעיני המשתמשים הפוטנציאליים שלך. לרוע המזל, מרבית המשתמשים שמתקינים ערכות נושא ישירות דרך לוח המחוונים של ה- WP שלהם אינם מנוסים במיוחד, ואין להם שום סיבה לחקור קצת יותר את האינטרנט כדי לברר מה קרה לנושא ששמעו עליו. במילים אחרות, אם מישהו מקליד "zerif" לשדה החיפוש בלוח המחוונים שלהם והם לא מוצאים כלום, הם פשוט ממשיכים הלאה.

אני גם רוצה לשתף איתך גרף אחד מעניין. אלה מבקרי Zerif Pro שמגיעים מקישורי ההתאמה האישית של Zerif Lite (בעיקר כפתורי השדרוג):

מבקרי Zerif Pro

תוך התעלמות מהדחיפה הגדולה בספטמבר, מה שאתה כמובן יכול לראות שיש ירידה. כך קרה גם עם המכירות. אבל אני מנחש שזה לא מפתיע, וזה משהו שציינתי מספר פעמים בעבר.

ברגע שהנושא יחזור לפעול, פירושנו עבודה רבה בעתיד הקרוב כדי לוודא שכל העדכונים יבוצעו בהצלחה, הן מבחינת העיצוב והן של קידוד, וכי אף אחד מהמשתמשים הנוכחיים של הנושא אינו מושפע..

כדי להימנע מתוצאות שליליות, אנו שוקלים אפילו למתג מחדש את הנושא ולשחרר אותו תחת שם אחר לגמרי. מה אתה חושב? להלן הצצה לדברים שיש לנו עד כה:

אלקסיס

4. ערכים ושליחות

הפיכת המשימה ו / או החזון שלך למילים היא, למרבה ההפתעה, משימה קשה מאוד לעשות – לפחות עבורי.

כבר כמה שנים שאני חושב ומנסה להבין מדוע אני עושה את מה שאני עושה בדיוק ומה זה שומר עלי בלילה באופן ספציפי. למרות שמצאתי פה ושם כמה נאגטס של תשובה, אני עדיין לא בעניין המלא.

אני לא יודע, אולי זו רק אני, אבל לא להיות מאמין (כביכול) מקשה על בסיס יומיומי, מה גם שאני רואה מטרה / משימה ברורה כקטנות מדי.

המשכתי להיתקל בזה פעם אחר פעם, ועיכבתי את זה מספיק פעמים כבר אז החלטתי סוף סוף שצריך לכתוב מחדש את הצהרת המשימה שלנו בכדי לשקף את מצבו הנוכחי של העסק, את המטרות והפרויקטים שלנו..

זה אולי נשמע כמו משהו ממש לא חשוב בהתחלה, אבל היעדר המשימה הנוכחית מקשה על התמודדות עם כמה מהמשימות החשובות לצמיחה. כמו למשל, לשכור אנשים חדשים, למשל. בלי משימה, אינך יודע מה באמת הכי חשוב ואיזה אדם אתה צריך לחפש.

כדי להתחיל את זה בבעיטה, חקרתי הצהרות משימה ורשימות ערכים שונות של המון חברות אחרות במרחב הטכנולוגי, ועל ידי דוגמה של אחרות, מנסה להבין טוב יותר מה באמת חשוב לי..

לאחר ערכתי רשימה של 20 ערכי ליבה שמהדהדים אותי שלחתי אותם לצוות, כדי שנוכל לצמצם את הרשימה למטה לראשונה 5. זה אמור לעזור לנו לתקשר בצורה קוהרנטית יותר, פנימית וחיצונית, מכיוון שאנחנו כולם יידעו מה הם הדברים החשובים ביותר לחברה כולה, ונוכל לקשר כל החלטה בחזרה לאותם ערכי ליבה..

במקרה שאתה מנסה להבין את המשימה שלך ואת ערכי הליבה לעסק שלך, הנה רשימת הקצרים המונה 20 (חלקם אולי נשמעים דומים; זה בגלל שהם קיבלו השראה ממקורות שונים), אולי הם יגיעו לשימוש גם לך:

סקר

5. דוח הכנסות (ינואר 2017)

כפי שציינתי לעיל, ייצרנו מכירות של יותר מ -1,000 דולר דרך שוקי נושא שונים.

המכירות דרך Revive.Social הסתכמו ב -6,600 דולר.

ב- ThemeIsle, הכנסנו 43,000 דולר בסך הכל.

 • בדוח האחרון הזכרתי את הגרסה החדשה של Feedzy. אני שמח לדווח על כך שהיא מכירה 1,700 דולר בחודש שעבר. זה לא הון, אבל זה מספיק כדי להתמקד בו ולוודא שנוכל לתחזק ולפתח הן את הגרסאות החינמיות והן את גרסאות הפרימיום..
 • כל שאר התוספים המקצוענים ב- ThemeIsle הניבו כ- 7,000 $.

שיווק שותפים ובלוגים ממשיכים לעבוד יפה. פרסמנו לאחרונה כמה קטעי תוכן נהדרים וכבר התחלנו בסקר מפלצות חדש (בגישה שונה מזו האחרונה). אנו מנסים להבין את זה NPS של חברות אירוח בשוק. הנה הצצה:

nps

אנו מקווים לקבל כמה אלפי תשובות על מנת לקבל ייצוג / נתונים רלוונטיים לכל מארח גדול. גם השיטה לקבלת התשובות עצמה אינה דומה לסקר הקודם בו פשוט שלחנו דוא”ל לאנשים והזמנו אותם לענות. הפעם, אנו משתמשים בקופצים מקוונים קטנים באתרים שלנו, כך שבדרך זו אנו יכולים בקלות להימנע מאנשים שמנסים לשחק במערכת, וגם נקבל תשובות רבות יותר.

6. פוקוס ו- # WCEU

לא הצלחתי להשיג הצלחה רבה בתחום המיקוד, כביכול.

למרות שהצלחתי להיות יותר מסודרת ועבדתי על דבר אחד בכל פעם אחרי שחזרתי מהחופשה שלי, עדיין הגעתי למום אחרי כמה שבועות (שוב).

זאת אומרת, הבעיה היא שאני לא נמשכת באופן טבעי לעשות הרבה דברים בו זמנית, אלא יותר מכך שאני נועלת את עצמי בעבודה רק על דבר אחד קטן (כמו ניסויי מודעות הפייסבוק האלה) ולא עושה הקדישו מספיק זמן להוביל את הצוות או לעבוד יחד.

אני מנסה להיות יותר מציאותי עם זה עכשיו ולהימנע מאותן תקופות ארוכות בהן אני עובד בעולם שלי. אפשר לומר שאני מנסה להתמקד יותר במנכ”ל.

בכל אופן, בואו נסיים את זה על כל מה שכל אדם בוורדפרס אוהב – WordCamp!

אז קבענו את כל הפרטים הטכניים שלנו WCEU טיול השנה! רובנו הולכים להגיע ב -14 ביוני ולהישאר עד ה -18 ביוני. כמעט כל הצוות הולך להשתתף שוב (ממש כמו בשנה שעברה) ורובנו הולכים להתנדב (שוב, ממש כמו בשנה שעברה). פניתי גם לדבר … בוא נראה איך זה מסתבר. ��

אם אתה מגיע ל WCEU השנה, ראשית, אל תהסס לפנות אלינו ולהגיד שלום (!), שנית, בואו ניצור קשר וארגן מפגש אחרונים. אני הולך להיות בפריס יום לפני שאר הצוות כדי שאוכל לחפש מקום טוב לפגוש אותו.

כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם ב- CodeinWP! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector