דוח שקיפות מספר 21 – הטובים, הרעים וה … לא חוקיים?

דוח שקיפות מספר 21 – הטובים, הרעים וה … לא חוקיים?

דוח שקיפות מספר 21 – הטובים, הרעים וה … לא חוקיים?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ברוך הבא למהדורה ה 21 של החודש שלנו דו”ח שקיפות (לאוקטובר 2016). בסדרה אני דן בהיבטים שונים של ניהול עסק של וורדפרס. אני מנסה לתת לך את הסיפור האחורי שמאחורי האסטרטגיות שלנו, מה קורה עכשיו ומה יש לנו בהמשך. בדוק אם ברצונך לראות מה קורה מאחורי הקלעים ב- CodeinWP, ThemeIsle ו- Revive.Social. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.


קיצוץ בהוצאות

אוקטובר היה חודש ממש עמוס כאן … זה היה החודש המלא הראשון בלי שזריף לייט נהג במכירות שלנו (הסיפור), מה שאומר שזה היה חודש ראשון עם 50% פחות הכנסות מגיע מ- ThemeIsle. לא מגניב.

למרבה המזל, זה הרבה פחות דרמטי מכפי שזה נשמע, בגלל העובדה שההכנסות מהסניפים שלנו גדלו רבות בשלושת החודשים האחרונים. התשלומים רק התחילו להיכנס, כלומר מאמצי הגיוון שלנו החזירו בדיוק בזמן! זה עזר להקל מאוד על כאבי הכנסות ThemeIsle שאבדו.

עם זאת, עדיין התחלתי את החודש על ידי ניתוח נוסף של מצבנו הכלכלי בחיפוש אחר אופטימיזציות. הנה מה שעשיתי:

 • חישבתי את העלויות הקבועות (בעיקר משכורות הן לצוות הבית והן לקבלנים) כדי להבין אם יש סיכוי סביר להמשיך לתמוך בעלויות אלה. המספר הגיע לכ- $ 50,000 לחודש, וזה אמור להיות בר-קיימא.
 • החלטתי שהגיע הזמן שנתחיל לקבל פרסום בבלוגים שלנו (זה ו- ThemeIsle). כרגע מדובר בעיקר ברישומים וביקורות בתשלום. זה בתקווה יגדיל את הכנסותינו בסכום בולט.
 • יצרתי קשר עם צוות סקירת הנושאים כדי למצוא בסיס משותף ולהתחיל לעבוד על החזרתו של זריף לייט בריפו (בהתחשב בעובדה שאנשים מסוימים באמת הבינו את טיב הבעיות הללו והציעו את עזרתם).
 • עברתי על דפי ה- PayPal והבנק שלנו במשך חודשים קודמים וחיפשתי כל חומר שנוכל לבצע אופטימיזציה נוספת.

נקודה אחרונה זו מכריעה במיוחד כאן. מאז שהקמתי את החברה, תמיד חשבתי שהרבה יותר חשוב להתמקד בצמיחה ולא בחיסכון ואופטימיזציות. אני קצת השראה מגישה המוקדמת של ג’ף בזוס עם אמזון. לרוב זה עובד טוב.

עם זאת, פירוש הדבר גם שהבזבזנו לא מעט כסף על כלים שלא היינו צריכים, או שהפסקנו להשתמש בהם מזמן, או אפילו לא בדקנו מלכתחילה לגמרי. גם חשבונות האירוח שלנו בלטו למדי … בעיקר מכיוון שלא הספקנו לייעל את קוד האתר שלנו מעולם. היינו הרבה יותר מרוכזים כיצד להביא אנשים נוספים לאתר ולא שמנו לב מספיק כיצד לבצע אופטימיזציה של האתר כך שיוכל לשרת את האנשים האלה בצורה יעילה יותר.

אם כבר מדברים על הבאת אנשים לאתר, דבר נוסף שצורך הרבה מהתקציב שלנו היה ניסויים שיווקיים שונים וקמפיינים. עשינו הרבה כאלה, ובפלטפורמות שונות. המטרה העיקרית שלנו הייתה פשוט לבנות את המותג שלנו כמקום לצאת לנושאים בחינם, מבלי להתמקד בחזרה מיידית.

ואל תבינו אותי לא נכון, אני לא חושב שגישה כזו היא גרועה. זה נהדר אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך. אבל זה גם מסוכן בתקופות קשות בהן אתה באמת צריך לשים לב איך כל דולר שאתה מוציא על שיווק מתחבר לדולרים חדשים שנכנסים דרך מכירות.

הזמן הזה – להתייעל בשיווק – סוף סוף הגיע, ולכן ביצענו כמה צעדים בכדי לקצץ המון דברים. לדוגמה:

 • צמצמנו את תקציב AdWords פי 3.
 • הורדנו את עלויות האירוח שלנו פי 2. הצלחנו להשיג זאת על ידי הפחתת עומס בסיס הנתונים שלנו. בעבר יצרנו חשבונות לכל המשתמשים שהורידו את העיצובים שלנו (בחינם ומשלמים), ויצרנו גם רישיונות לכל המוצרים שהמשתמש הורשה להוריד. כעת אנו פשוט מנהלים חשבונות למשתמשים מקצוענים ומייצרים רישיונות תוך כדי טיסה עבור המוצרים הספציפיים להם זקוק המשתמש.
 • הפחתנו את עלויות השיווק בדוא”ל על ידי תקשורת יעילה יותר (סיננו את הרשימות שלנו והתמקדנו המשתמשים העוסקים יותר בתוכן שלנו).

עכשיו, למרות שאנחנו מצמצמים את תקציבי השיווק שלנו, זה לא אומר שעשינו ניסויים בשיטות חדשות.

אני מאמין שההחלטה להפסיק להתנסות לחלוטין מהווה סיכון עצום במצבים כמו אלה, גם אם מפתה מאוד.

אחת הטעויות הגדולות שחברות עושות היא שאחרי זמן מה הם מקבלים סלידה לחלוטין. כלומר קל לראות מדוע זה המקרה, אבל זה לא הופך את זה לגישה הנכונה.

כשאתה מתחיל, אין לך מה להפסיד, אבל אחרי 4-5 שנים בשוק, אתה רואה את ההימור עולה … אנשים מתחילים תלוי בכך שאתה מסוגל לקבל החלטות טובות ולשמור על כולם (הצוות המועסק, הלקוחות שלך- שירות וכו ‘). אז אתה מפסיק בהדרגה לקחת סיכונים … יותר ויותר … ואז אתה בסופו של דבר נכשל.

ואני לא מנסה לשכנע אותך שאתה צריך תמיד לקחת סיכונים ושלא משנה מה ההשלכות, עליך להתקדם ולא לדאוג. כל מה שאני רוצה זה פשוט לשתול את הרעיון הזה – הסכנה להיות סלידה לחלוטין – אי שם בחלק האחורי של הראש.

למזלי, נוכחתי לפני זמן מה שעדיין אין לי הרבה מה להפסיד מבחינת הדברים שאני באמת מעריכה – אנשים, חוויות וידע, אז אני די נוח עם סיכון.

מה שמביא אותי לסיכון אחד גדול שלקחנו רק בחודש שעבר:

Dev7studios מצטרף למשפחת CodeinWP

אני ממש נרגש לבשר שרכשנו Dev7studios.com.

סטודיו Dev7

יכול להיות ששמעת על תוסף jQuery / WordPress בשם Nivo Slider. מחוון ניבו הוא יצירה של Dev7studios ובן המוח של גילברט פלגרום.

על פי BuiltWith, ספריית jQuery עם אותו שם משמשת כמיליון מיליון אתרים, כולל כמה מותגים גדולים באמת. התוסף הראשי של וורדפרס מקבל הכנסות חוזרות ונשנות בסביבות 1000 $ לחודש.

אז … אתם בטח שואלים, מדוע זה? אנו בקושי יכולים לכסות את ההוצאות החודשיות שלנו, אך אנו עדיין יוצאים לקניות לעסקים חדשים?!

למרות שזה נראה מוזר בהתחלה, ככל שאתה חושב על זה יותר, זה מתחיל להיות יותר הגיוני:

הצלחנו לחסוך קצת כסף בשמונה החודשים הראשונים של השנה, כך שהניצול הכסף הזה לשימוש טוב אני מאמין שהוא הכיוון הנכון. מה שאנחנו צריכים עכשיו זה לא לשרוף מזומנים, אלא תזרים מזומנים טוב יותר לחלוטין. ואני מאמין שהכנסת מותג כמו Nivo Slider למערכת האקולוגית של הנושאים והתוספים שלנו עשויה להגדיל את ההכנסות החודשיות שלנו. אני גם חושב שזה מוצר שאנחנו יכולים לקדם הרבה בגלל האיכות והשימושיות הכללית שלו. כנראה מחוון התוכן הטוב ביותר בשוק כרגע (לדעתי).

להלן תגובה על הרכישה של גילברט פלגרום – המייסד והבעלים הקודמים של המותג:

ההתמקדות שלי הייתה בפרויקטים אחרים כבר זמן מה ולכן שקלתי למכור את עסק התוספים Word7 של Dev7studios.com WordPress מזה זמן. פשוט לא היה לי זמן או אנרגיה להתחייב למוצרים כמו שמגיע להם.

אז מאוד שמרתי למכור אותם למישהו שיכול לקחת את המוצרים הקיימים ולהזרים בהם חיים חדשים. מציאת הקונה הנכון בתוך קהילת וורדפרס שלא הייתה יכולה רק לטפל כראוי במוצרים ובלקוחות שלנו, אלא להביא את המוצרים לרמות חדשות הייתה חשובה ביותר לדעתי.

למרבה המזל יוסנו וצוות ThemeIsle היו מאוד שמחים לקחת על עצמם Dev7studios.com ואני מאוד בטוח שהם יכולים לקחת את מוצרי Dev7studios.com לשלב הבא. אני שמח שהלקוחות שלנו יהיו בידיים טובות.

כל מה שאני יכול להוסיף זה שאני מתרגש בדיוק כמו גילברט מהרכישה הזו, ושאני, וכל הצוות כאן, אעשה הכל כדי להבטיח שניבו ושאר מותגי Dev7studios יקבלו את הזרקור שמגיע להם.

מה שמפתחים באמת אוהבים, סימנים מסחריים!

לרוע המזל, הדברים הטובים מאוזנים לרוב על ידי הדברים הרעים או לפחות בעייתיים.

לכן…

בואו לדבר סימנים מסחריים בקשר למאגר וורדפרס.

לא מעודד בפועל, אבל אם אתה אוהב אותי אתה לא חושב הרבה על ענייני סימנים מסחריים כשאתה מפתח את הנושא או התוסף הבא שלך..

במובנים מסוימים זה טוב. כלומר, בטח התחלת לעשות את כל העניין הזה של וורדפרס כי רצית לשחרר משהו מועיל (וחינמי) לקהילה. עם זאת, לפעמים זה יכול להתפתח לעסק אמיתי וזה "משהו שימושי" שלך יכול להתחיל לייצר הכנסות.

בואו ניקח את המחוון Nivo כדוגמה. גילברט סימן אותו בבריטניה, וכנראה שנלך בדרכיו וננסה להשיג סימן מסחרי בארה”ב ובשאר האיחוד האירופי. עם זאת, נכון לעכשיו, ישנם תוספים במאגר הוורדפרס הנקראים WP Nivo Slider, Nivo Slider Simplified, ואולי כמה אחרים..

עכשיו החלק הקשה, להבנתי, האנשים האלה שוברים את הסימן המסחרי שלנו. יש גם כמה תוספים של ג’ומלה ודרופל שעושים את אותו הדבר.

כעת, כשאני הבעלים של ניבו, התחלתי להבין מדוע חשוב להגן על סימני המסחר שלך ומדוע אני לא בהכרח רוצה שאנשים אחרים ישתמשו ב "מחוון ניבו" שם. זה יכול להשפיע על מותג התוסף בטווח הרחוק.

תאר לעצמך שמישהו יקבל את אחד מאותם התוספים האחרים עם Nivo בשמותיהם. אם הם נתקלים בבעיות ובסופו של דבר לא יהיו מרוצים, סביר להניח שהם יגיעו לפלאגין נוסף בשם "ניבו משהו."

לאחר הקדמה זו למדתי גם את הדברים הבאים (זכור שאני לא עורך דין, וזו גם לא ייעוץ משפטי. זה רק סיכום של ההתנסויות שלי עם סימני מסחר כבעל עסק; זה נכתב למטרות בידור בלבד ):

אתה יכול להפר את הסימן המסחרי של מישהו גם אם שם המותג שלך אינו כולל את שם המותג של מישהו אחר לחלוטין. לדוגמה, אם אתה משיק נושא שנקרא "פוטושופ" (שימו לב להקלידה), זה עדיין מפר את ה- Adobe "פוטושופ" סימן מסחרי. ההבדל בנוסח קטן, הוא מבוטא כמעט זהה, ושניהם זהים "חלל עיצובי." אתה צריך להיות זהיר עם דברים כאלה.

עכשיו, אולי חדשות רעות יותר. אם אתה מוצא את עצמך בבעיות בסימן מסחרי עם הנושא או התוסף שלך ב- WordPress שנמצאים במאגר, אינך יכול למעשה לשנות את שמו לחלוטין מבלי לאבד את מספרי ההתקנה וסקירותיו..

למשל, גם אם תשנה את השם, הקליע נשאר זהה. תסתכל על שלנו להחיות את הפוסט הישן למשל. הקליע שם הוא עדיין הפוסט הציוץ הישן. מה המשמעות של זה, להמשיך עם "פוטושופ" דוגמה, היא שאם אתה נדרש להפסיק להשתמש בשם, הבחירה היחידה שלך תהיה לשלוח אותו מחדש כנושא חדש לחלוטין, ולאבד את כל הערכים שלך בתהליך.

כשחוזרים לנקודה הראשונה שלי – שלרוב אנחנו לא חושבים הרבה על דברים כמו שמות כשעבדים על דברים חדשים – המסר שאני רוצה להעביר כאן הוא שאתה באמת צריך לעשות את המחקר שלך בשקדנות. אתה ממש לא רוצה להכריח אותך להוריד את הנושא / התוסף שלך מהשוק אך ורק מכיוון שהשם בו הוא משתמש דומה לסימן המסחרי של מישהו.

והדבר הגרוע ביותר בכל העניין הזה הוא שהסימן המסחרי אפילו לא צריך להיות סימן ידוע להפליא. כל הסימנים המסחריים מוגנים באופן שווה (זהו אחד הכללים של סימן מסחרי שאתה מחויב להגן עליו). לא משנה אם התוסף שלך נקרא "תוסף קוקה קולה" או "התוסף של Noname של ג’ו" זה עדיין יכול להיפגע באותה מידה מנקודת מבט של הפרת סימנים מסחריים.

כיבוש ThemeForest

סליחה, לא יכולתי להתנגד לשימוש במילה כיבוש.

בכל אופן, אני שמח להודיע ​​לך שהנושא הראשון שלנו אושר ב- ThemeForest. התנועה זמין כעת.

התנועה

כפי שאתה יכול לראות, זה לא נמכר כמו משוגע ברגע זה, אבל נושא הנושא הראשון שלנו בספרייה זה צעד חשוב עבורנו. כעת, לאחר שהתחלנו את התהליך, נוכל ללמוד כיצד לייעל את הכל עבור כל הנושאים הבאים. ואנחנו גם מתכננים לשחרר את כל הנושאים העתידיים ל- ThemeForest לצד שיהיו זמינים ב- ThemeIsle.

(אגב. לאחר ביצוע מחקר, למדנו גם ש 79 $ הם נקודת המחיר הנכונה עבורנו. מה שלך?)

בשאלה מדוע החלטנו להתמקד יותר ב- ThemeForest, ישנן שתי סיבות:

 • גיוון – המובן מאליו.
 • אנו חסומים בעיקרון על ידי הנושא הנושא של WordPress.org בנושא נושא אחד בתור לכל מחבר, ולכן אנו נאלצים להתמקד במוצרי פרימיום יותר מאשר בחינם..

הדבר השני הוא מצער. יש לנו כמה דברים חינמיים מעניינים בצינור, אך אנו פשוט לא יכולים לשיתוף עם הקהילה דרך WordPress.org בפרק זמן סביר. אז רוב הדברים החופשיים החדשים נמצאים כעת באתר שלנו, והשאר רק מחכים לזמנים טובים יותר.

יש לקוות שנושא הנושא הבא שלנו – Hestia Pro (הדגמה) – באופן מקוון ב- ThemeForest עד סוף נובמבר. בנוסף, אני מקווה שנוכל לשמור על הקצב של נושא חדש 1 בחודש..

תודה גדולה לצוות

כפי שאתה יכול לדמיין, הסרת הנושא שלך מהריפאו יכולה להיות מעט מוטיבציה. רוב האנשים בצוות שלנו הם יצרנים / יוצרים. הם בונים את הדברים שלנו, תומכים בלקוחות שלנו ועושים כמיטב יכולתם בכל יום. אז לראות את העבודה המובילה שלהם שהוסרה מהריפו הייתה מתסכלת (למרות שזה היה הדבר הנכון לעשות על ידי TRT).

עם זאת, אני אסיר תודה על כך שכולם עשו כמיטב יכולתם במהלך החודשיים האחרונים ועבדו קשה מאי פעם כדי להבטיח שנגיע ליעדים שלנו.

תודה!

ולפעמים דברים קרו גם בדרכים מפתיעות ומצחיקות. למשל, אנדריי, שהוא המפתח בערימה המלאה שלנו, החליט להקליט את הקולינג לאחד מסרטוני המוצר שלנו בעצמו, רק כדי לחסוך כסף.

אולי יש שם קריירה עבורו, מה אתה חושב? ��

דרך אגב, #WCUS נמצא ממש מעבר לפינה. רוב הצוות שלנו הולך להיות שם כמתנדבים. בנוסף, אשתתף גם ב- פרסום סטטוס פוסט אירוע. אל תהססו להגיד שלום אם גם אתם שם!

מה עם ההכנסות?

אוקיי, אז עבר זמן רב שחלקתי מספרים גולמיים. בואו נעשה זאת היום, רק כדי שתוכלו לקבל סקירה כללית של המקום בו אנו נמצאים בשורה התחתונה. נתונים לחודש אוקטובר 2016:

ThemeIsle:

להחיות. חברתית:

CodeinWP:

 • הכנסה מסניפים:
  • אירוח: 20,000 $
  • ערכות נושא: 8,500 דולר
 • שותפים נוספים: 4,000 דולר

הנה ההתפלגות הכוללת:

(תרשים לפי תרשימי וורדפרס לייט.)

כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם ב- CodeinWP! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector