דוח שקיפות מס ’15 – כיצד להפסיד 3,750 $ בגין קידום בודד

דוח שקיפות מס ’15 – כיצד להפסיד 3,750 $ בגין קידום בודד

דוח שקיפות מס ’15 – כיצד להפסיד 3,750 $ בגין קידום בודד
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ברוך הבא למהדורה ה -15 של דוח השקיפות שלנו (לאפריל 2016). זו סדרה בה אני משתף את כל מה שקורה ב- CodeinWP ו- ThemeIsle מבחינה עסקית. בכל חודש אני מנסה לכסות את העניינים המעניינים ביותר, לתת לך את דעותי על * דברים * ולשתף את התוכניות שלי לחודשים הבאים. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.


הטובים והרעים

אחד הקוראים ציין שאני לא משתף יותר מדי דברים שליליים או פשוט דברים שלא פעלו בדוחות האלה.

חושב על זה כמה ימים … אני חייב להסכים, הוא צודק לחלוטין.

אבל אני די על הגדר עם הרעיון עצמו.

מצד אחד, לדעת איזה סוג של טעויות מישהו עשה יכול לעזור לך לא להפוך אותם בעצמך. אבל מצד שני, לעיתים רחוקות יש משהו כמו "טעות" כשאנחנו מדברים על שיווק מקוון או מנהלים עסק.

כלומר, נניח ששיטה X בכלל לא עבדה בשבילי. האם זה אומר שזה לא יעבוד גם בשבילך? ברור שלא.

כמו כן, אני מאמין שדיבורים על מה שעבד מביאים ערך רב יותר, מכיוון שאתה יכול לנסות לצבוט רעיונות אלה לעסק שלך ולשכפל אותם איכשהו.

ולבסוף, בסדר, יש לי הטיה אישית שמדברת על הדברים הטובים. בעיקר זה רק הטבע האנושי – תמיד מרגיש טוב יותר לדבר על מה שעבד מאשר על מה שלא עשה. במיוחד שאני מתביישת בהרבה מהטעויות שלנו, ואפילו המחשבה עליהן גורמת לי להתכווץ, שלא לדבר על חשיפת עצמי להערות של אחרים.

אבל הנה זה ממילא ממשיך. ��

בואו נעשה זאת כך:

ראשית, אני מתכוון לחלוק כמה מהטעויות הגרועות ביותר שלנו – הדברים שהיו באמר אמיתי. אבל כדי לאזן אותם, אני גם אזכיר כמה מההחלטות הטובות ביותר שלנו עד כה.

עסקאות איומות

נתחיל בגדול:

לפני מספר חודשים ניסינו לקדם את ParallaxOne למיליון + מנויים של כיס (קידום עלוני דוא”ל). תג המחיר לזה היה 3,750 $.

הוצאנו מזה 171 חשבונות משתמש חדשים בחינם. זה 22 דולר למשתמש.

וזה לא שהכיס לא מתאים לקידום. אך ברור, המוצר וההודעה השיווקית שלנו לא הדהדו עם המשתמש הממוצע של Pocket באותה תקופה. יכולות להיות המון סיבות. אולי רק מספר גלגלי שיניים קטנים שלא עלו באש, אולי אחד גדול.

כך או כך, לא שיחק טוב, וברור שעסקה גרועה.

ואז היה הקידום בעלון UXBooth. הפעם קבלנו 88 חשבונות בחינם עבור 950 $ (11 $ למשתמש).

ניסינו גם הרבה מיקומי BuySellAds ובסופו של דבר שילם 10 $ + לחשבון חינם.

AdWords גם לא משחקת טוב כל כך. אנו מוציאים איפשהו כ -2,000 דולר לחודש – מתמקדים בנושאים בחינם – וממוצעים 1.5 דולר בממוצע להורדת נושא חינם.

עכשיו, הבה נבהיר מה המשמעות של כל האמור לעיל עבורי ואיזה סוג של מסר אני מנסה להעביר כאן.

זה לא גורם לי להתכווץ כי נרתעתי מכספי. בכלל לא. היה קל הרבה יותר להתמודד עם זה. זה בגלל שאני יודע שאנחנו האשמים בכל המאמצים שלא מסתדרים. אילו היינו מכינים את המבצעים טוב יותר, ללא ספק היינו משיגים תוצאות טובות יותר. אני מתבייש כי זו אשמתנו.

(הערה. כפי שאתה יכול לראות, מרבית המאמצים שתוארו לעיל מתמקדים בנושאים החינמיים שלנו. המטרה הנוכחית שלי היא להיות אחד המקורות המובילים של נושאי וורדפרס בחינם ולהשתמש בהם כמנוף כדי להביא אנשים לתוכניות בתשלום שלנו. אין קידום כה ישיר לנושאים בתשלום כרגע.)

טעויות איומות

כשהשקנו במקור את ParallaxOne, הכנו את הקליע Parallax-One. זה לא נראה כרגע רעיון רע, אך מסתבר שהוא גורם לבעיות כאשר אנו מחליטים להגיש את הנושא לספריית WordPress.org. כל הנושאים שם מכניסים את שמותיהם למקומות נמוכים יותר ושבלולים שלהם נוצרים באופן אוטומטי על סמך זה. אז נסיים עם שתי גרסאות לאותה נושא (Parallax-One ו- Parallax-One). כתוצאה מכך, שום נושא לילד לעולם לא יעבוד עם שניהם בו זמנית.

במשך משהו כמו 6 חודשים, דיסקוס המשיך להחליף את קישורי השותפים שלנו בבלוג CodeinWP … ביעילות "עוזר" אנחנו מפסידים די הרבה כסף. זהו למעשה נושא ישן למדי עם דיסקוס. הנה פוסט שתוארך לשנת 2014 מתאר את זה.

במשך זמן רב מדי, העיצוב לא היה המוקד העיקרי שלנו בעת פיתוח נושאים חדשים. במבט לאחור אני שוקל את זה טעות ענקית. ועל אחת כמה וכמה כשאני קורא תוצאות הסקר של עיצובי מערך, לפיו, העיצוב הוא ללא ספק הגורם החשוב ביותר שאנשים שוקלים כשקונים נושאי וורדפרס.

באותה פעם, ומסיבה כלשהי (?), החלטתי שזה יהיה רעיון טוב לערוך ישירות קוד ב- Zerif Lite ב- GitHub הראשי של הנושא. … ושכחתי להוסיף אחד ";"

פשוטו כמשמעו, הטעות הבסיסית ביותר שיש בכל התכנות. זה גרם לשגיאה קטלנית עבור אנשים רבים, ומפל תלונות שיבוא בעקבותיו.

כדי למתן סיכונים כאלה בעתיד, אנו מגנים כעת על ענף הייצור של פיתוח הנושא שלנו, ואנו מתכננים לשלב טראוויס סי. שלא לדבר, הפסקתי להעלות עדכונים ל- WordPress.org בעצמי.

יתכן שכבר תראה דפוס כאן …

יש לי נטייה למהר את העניינים (גם בשיווק וגם במוצר), או לשחרר עדכוני מוצרים במהירות לפני שאנתח את כל האפשרויות לעומק. אני עובד על דרכים לשפר את ההיבט הזה של הטבע שלי, אבל המוח שלי עדיין נוטה לנדוד.

ובכן, לפחות אני לא גורם לשגיאות קטלניות חדשות בעת עריכת קבצי נושא ביד. ��

מבחינה חברתית התחלנו לשים לב יותר לתעדוף עדיף לעבודה. כלומר, בשנה שעברה בילינו את רוב זמננו בתיקון בעיות במוצרים הקיימים שלנו או בבניית נושאים חדשים בחופזה מבלי להתמקד בצד העיצובי של הדברים כל כך. בסופו של דבר התחלתי לאבד שינה בגלל זה.

בידיעה שעיצוב הוא הרוטב הסודי, היינו צריכים שינוי. אז, בצעד די רדיקלי, אנחנו החליטו לעשות קצת ניקוי באביב ולפרוש המון נושאים.

זה לא שהנושאים האלה לא היו מספיק איכותיים מנקודת מבט של קוד מקור, אבל העיצוב פשוט לא היה על נקודה, ולא יכולתי לראות את הנושאים האלה כעל הנושאים המובילים בקטגוריה שלהם. פשוט נראה טוב יותר להוציא אותם מסבלם ולבנות חדשים שיהיו נראים הרבה יותר טוב.

רק כדי להעביר מעט את האשמה, אחת הסיבות לכמה מהנושאים עם כיוון עבודת המוצר שלנו היא שנראה כי כללי WordPress.org משתנים לעתים קרובות יותר מכפי שנדרש לנו לשחרר נושאים חדשים..

לדוגמה, היו לנו שני ערכות בנויות על אותו backend. שניהם נבדקו על ידי אותו בודק בהפרש של שלושה שבועות בלבד. אחד היה בסדר. השני קיבל רשימה שלמה של חדש "נושאים" לפתור.

ואז, יש גם את תור ההמתנה ב- WordPress.org שנמשך איפשהו בערך 6 חודשים לנושאים חדשים, שמגביל מאוד את פיתוח המוצר שלנו.

אוקיי, בסדר … אני לא ממש "מסיט את האשמה." אני יודע היטב שזה משהו שנוכל לפתור / להסתדר עם זרימת עבודה טובה יותר ואולי תכנון טוב יותר (לעתיד).

החדשות הטובות הן שאנחנו ממש קרובים לפגוע ב "חנות נושא נקודה מתוקה," כביכול – היכולת לפרסם נושאים באופן בלעדי באתר שלנו. כמובן, זה לא נותן לנו מכירות רבות בטווח הקצר, אך עם הזמן זה מאפשר לנו לבנות מוצרים טובים יותר מכיוון שאיננו צריכים לחכות לשום כוח גבוה יותר שיבדוק את העבודה שלנו במרווחים של 6 חודשים..

החלטות נהדרות

אוקיי, די עם הדברים הרעים. בואו נדבר על כמה מההחלטות הטובות ביותר שקיבלנו עד כה!

הושקע בשותפויות מוקדמות. להיות שותף טוב תמיד משתלם. לדוגמה, קולורליב שלחה לנו 400,000 מבקרים רק בשנה שעברה. כמו כן, אנו ממשיכים לחפש בהצלחה שותפויות עם מגזין הנושאים של נימבוס ואחרים. עם זאת, המפתח כאן הוא למצוא (א) בן זוג טוב, וחשוב מכך (ב) עסקת שותפות שמבטיחה תוצאה של win-win-win (אתה, השותף, הקהל).

השקיע במוצרים מחוברים. כפי שמתברר לנו, בעלי 3 מותגים מחוברים עובד טוב במיוחד, וכנראה טוב יותר (אני מניח) מאשר שיש רק מותג אחד שמקבל את כל תשומת הלב. הנה למה אני מתכוון. CodeinWP ו- JustFree Communities נמצאים בשלושת ההפניות המובילות עבור ThemeIsle, ושילוב הם יצרו 23% מההורדות החינמיות שלנו בחודש שעבר..

עבד על התנועה האורגנית שלנו, שהוא כיום ערוץ הרכישה המוביל שלנו, שמפיק 25% מכל ההורדות.

כל ההורדות

תרגם את הנושאים שלנו ל 10+ שפות. זה משהו שדיברתי עליו באחד הדיווחים הקודמים בדצמבר. עשינו זאת מכמה סיבות. ראשית, זה פותח אותנו לשווקים בינלאומיים בצורה ענקית. ואז, יש גם את הדרך שבה הכרטיסיות המוצגות / הפופולריות עובדות ב- WordPress.org ברגע זה. בעיקרון, לנושאים המתורגמים יש סיכוי טוב בהרבה להופיע שם עבור מבקרים ממדינות שאינן דוברות אנגלית. זה השפיע רבות עד כה. בכמה מהנושאים שלנו, הכפלנו למעשה את מספר ההורדות (זה ו זה). הוצאנו בסך הכל כ -4,000 דולר על זה בסך הכל (עבדנו עם קבלני Upwork לרוב).

נושאים מתורגמים

ביצעו הרבה בדיקות A / B. בדיקת A / B היא תמיד השקעה טובה וזה לא משנה אם תוצאות הבדיקה הן חיוביות או שליליות. בדיקות A / B פשוט מוחקות את עבודת הניחוש מהשגרה שלך ומאפשרות לך לאמת את ההנחות שלך באמצעות נתונים גולמיים. לדוגמה, באחד הבדיקות האחרונות שנערך בדף נחיתה חדש עבור ZERIF PRO + קופה מקוונת. בזמן כתיבת זה הגרסה החדשה (תמונה למטה) מביאה 16% יותר המרות מהקודמת.

zerif-pro

מושקע באנשי מקצוע. כיזם יתכן ותהיה לך מחשבות שניות כשמדובר בהעסקת אנשים שמבקשים מה שנראה כמו שיעור גבוה, ובמיוחד אם שיעור זה הוא יותר ממה שאתה עושה לשעה בעצמך (נדמה לך). אבל אני באמת רוצה להדגיש שזה הדבר הנכון לעשות מכיוון שהערך שנמסר עדיין הופך אותו להשקעה נהדרת. סופרים, בלוגרים, מעצבים, מפתחים … שיעוריהם גבוהים מסיבה מסוימת.

רכישות חדשות!

כפי שציינתי מרובות פעמים בעבר רכישות הן אחת הדרכים הטובות ביותר לצמוח, ללא קשר לנישה או לשוק שלך. הם לא רק מחוללים חדשות בענף, אלא גם חושפים אותך באופן מיידי לקהלים חדשים, ומאפשרים לך לרדוף אחר סניפים אחרים בשוק שלך, שאולי לא החלטת להמשיך אחרי המוצר העיקרי שלך..

אז בחודש שעבר, גידלנו את משפחת CodeinWP הגדולה שלנו על ידי רכישת 2 תוספים נהדרים מברייס Capobianco מ b * אינטרנט. התוספים:

הזנות RSS FEEDZY – דרך נהדרת עבורך להביא עדכוני RSS חיצוניים ולהשתמש בהם באתר שלך.

feedzy-rss-feeds

הודע על Adblock – לא רוצים מכם הקוראים להשתמש בחסימוני מודעות? באמצעות תוסף זה תוכלו לבקש מהם בנימוס לכבות את החוסמים האלו.

הודע על חסימת adblock

עדיין לא עשינו הרבה עם התוספים האלה, אבל יש לנו כמה דברים נהדרים שמתוכננים עבורם!

כמו כן, במסע שלנו ללמוד ולחקור אפשרויות חדשות, רכשנו כלי ניהול פרויקטים מגניב בשם צוות צוות תמורת 7,500 דולר. אני באמת מאמין בזה, ואני חושב שזה יכול לגלוש לעצמו נישה נחמדה בשוק שנראה צפוף באמת וכולל הרבה כלים מעולים.

אין לי הרבה זמן לטפל בהכל בעצמי, ולכן אני מתכוון לשתף פעולה עם מישהו שניהל את הפרויקט הזה. כבר עיצבנו את האתר מחדש, והוא מקבל כעת כעשרה חשבונות חדשים ביום.

תבדוק את זה, תראה איך זה שונה!

עובד צוות

הכיוון קדימה

כחנות נושא, אנו מחפשים לעבור לאט לאט "חברות במועדון" סוג של גישה (בדומה למה שעושים WPMU DEV והנושאים האלגנטיים) ומתחילים לחייב בגין חברות זו מדי שנה (חידוש אוטומטי).

נכון לעכשיו, שיעורי ההתחדשות שלנו ממש נמוכים, וחידוש עצמו הוא חוויה נוראית עבור המשתמש – עליו לעשות הכל ידנית והתהליך לא ברור. אני מקווה שחידוש אוטומטי יפתור את הבעיה הזו ויהפוך את הדברים לניבאים יותר עבורנו מבחינת הכנסה, מה שבתורו יאפשר לנו להתמקד יותר במוצרים ובאסטרטגיות לטווח הארוך.

כמובן, אני מבין שכדי לחייב אנשים מדי שנה אנו צריכים למצוא דרכים נוספות לספק ערך רציף ללקוחות שלנו, וזה – וזה פחות חשוב – ללמוד כיצד לתקשר את הערך הזה טוב יותר.

כמה מהדברים שעל הפרק:

 • יש כבר קטע חדש לווידאו למשתמשים שלנו, שמנחה אותם דרך כל מה שהם יכולים לעשות עם הנושאים שלנו.
 • אני מקווה שבחודש הבא נתחיל לפרסם כתבה אחת ביום בבלוגים שלנו.
 • אנו מתכננים להתחיל לשלוח עלוני אוצרים למשתמשים בנושאים שונים.
 • אנו עובדים על שחרור נושאים חדשים וטובים יותר, והשקעה בפיתוח מוצרים באופן כללי (כמו שציינתי קודם).
 • אנו נפרסם עדכונים נוספים עבור הנושאים הנמכרים ביותר שלנו + כמה נושאים לילדים כדי להפוך אותם למגוונים אפילו יותר.
 • שכרנו כבר 3 חברים חדשים לצוות התמיכה שלנו בכדי לקצר את זמן התגובה שלנו ולעזור ביצירת הדרכות / מסמכים נוספים.

חלוקת הכנסות – אפריל 2016

להלן המספרים לחודש אפריל (ממערכת המעקב הביתית שלנו):

עורכת דין

זוהי עלייה קטנה של 3.9% בחודש האחרון.

(תזכורת) אני מדבר ב- WordCamp!

רק רציתי להזכיר לכל חברינו האירופים שאני מדבר ב- WordCamp פורטו תוך מספר ימים!

המצגת שלי אושרה על ידי המארגנים אז היא מוגדרת! ��

נתראה 14-15 במאי בפורטו!

תודה שקראתם ותמכתם ב- CodeinWP! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector