דוח שקיפות מס ’12 – אנו משיקים בלוג חדש + מדוע

דוח שקיפות מס ’12 – אנו משיקים בלוג חדש + מדוע

דוח שקיפות מס ’12 – אנו משיקים בלוג חדש + מדוע
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ברוך הבא למהדורה ה -12 של דוח השקיפות! בסדרה זו אני מדבר על כל מה שקורה כאן ב- CodeinWP (מבחינה עסקית). אני מנסה להתמקד בדברים המעניינים ובדברים הממלאים תפקיד חשוב לצמיחה העסקית שלנו. זה אומר הכל החל מההמשך הנוכחי, ניצחונות והפסדים, אסטרטגיות וכו ‘(עיין בכל הדוחות הקודמים כאן.) במהדורה זו אני מדבר על מה קרה ב- CodeinWP בינואר 2016:


כיצד SEO יכול להנחית לך קריירה של וורדפרס

זמן סיפור.

זמן סיפור אישי, ליתר דיוק. אם אתה לא אוהב את אלה, אל תהסס לגלול אל "פרסום העסק שלך באופן מקוון" חלק.

לאלו מכם שלא מכירים, אני יחסית חדש בקהילה של וורדפרס. לפני 4-5 שנים בערך, כל עולמי היה SEO.

הייתי מאוד נלהב מזה. יצרתי מאות אתרי שותפים קטנים, ועשיתי הרבה הופעות ייעוץ. בסופו של דבר הקומבינה של הייעוץ + SEO הובילה אותי ליצירת CodeinWP. המטרה הראשונית שלי הייתה לדרג "PSD ל- WordPress."

(באותה תקופה הרגשתי בטוח שאני יכול להתמודד עם החלק של וורדפרס בעבודה, והצטרפתי לשיתוף פעולה עם Claudiu כדי לטפל ב- HTML / CSS. אז ככה נולד CodeinWP … דרך הקסם של SEO ורעיון מסודר לספק "PSD ל- WordPress" שירות.)

SEO היה מאתגר ומרגש כאחד. אבל אחרי שעשיתי את זה זמן מה ושיחקתי את משחק החתול והעכבר עם גוגל, הבנתי שזה כנראה לא משהו שאני רוצה להיות חלק ממנו לטווח הארוך.

פשוטו כמשמעו בכל שבוע – ואני מתכוון לכך כל שבוע – היה מישהו ששיתף את סיפור הכישלון שלהם עם גוגל כנבל הראשי. עדכונים חדשים לאלגוריתם, פעולות ידניות חדשות, עונשים חדשים … כל אלה גרמו לאנשים לאבד את עסק SEO שלהם ממש בן לילה, ועל ידי אלפים.

הייתי צריך לצאת.

החלטתי שאני מעדיף לבזבז את זמני בבניית מותג, ללמוד כיצד לספק ערך אמיתי לאנשים, וכך לבנות עסק בר-קיימא בטווח הרחוק.

זה בעצם איך התחלתי את מה שעכשיו ThemeIsle.

למעשה, הייתי כל כך עייפה וביצנתי על כל אותם דברים של SEO שאפילו לא טרחתי לעשות SEO עבור ThemeIsle. הספקתי לדאוג כמעט ל- H2 ולמה שנקרא "בניית קישורים איכותית."

סיפור ארוך קצר, דרך קסם הזמן, הרבה אופטימיזציה שיווקית ועבודת מוצר, הנה אנחנו היום. עם הזמן בנינו צוות נהדר של אנשים מסורים, אנו משיגים 1,000+ מכירות בכל חודש, תוכנת הדוא”ל שלי אומרת לי שיש לנו 200,000+ אנשים בכל הרשימות שלנו, והכי חשוב, יש לנו כמה מהוורדפרס הפופולרי ביותר. נושאים בשוק.

אבל.

רוח הרפאים של עבר SEO אורבת בחושך ומנסה ללחוש כמה עצות לאוזני …

לאחר שנתיים של פעולה, סוף סוף שמתי לב כמה ThemeIsle נורא עושה במנועי החיפוש. זאת אומרת, כבר התעלמנו מכל כך הרבה דברים בכל הנוגע ל- SEO שלנו. לדוגמה:

 • לכל האתר היה מבנה קטגוריה נורא ולא היה שום קשר פנימי כלשהו,
 • הדגמות הנושאים נקבעו ל- noindex, שלמעשה הודיעו לגוגל שעליהן להתעלם מ- 1,000 או יותר מתחומי שורש המקשרים לדגמות אלו.,
 • כמה דפי בדיקה (כמו "1 2 3 מבחן שלום עולם") עדיין היו ברשת,
 • היה המון תוכן משוכפל, והרבה בעיות נוספות … רק הרישום כאן כאן גורם לי להתכווץ.

אז, סוף סוף יצרתי קשר עם אחת מסוכנויות SEO המובילות ברומניה, AgileMedia.com (שם אחראי על חבר טוב מאוד), והתחלנו חוזה של 6 חודשים לעבוד על קידום אתרים של האתר.

הדבר הראשון אליו התייחסנו היה מבנה הקטגוריה הלקוי והיעדר קישורים פנימיים.

במקור, מבנה ה- URL לקטגוריות היה משהו כמו: themeisle.com/downloads/category/free. זה לא עשה הרבה מבחינת ליידע את גוגל, או את המבקרים, מה קורה. שינינו זאת למערך תיאורי יותר: themeisle.com/wordpress-themes/business/

עדכנו גם את המבנה שבדף והוספנו כמה תגי H1 ו- H2 לדפי קטגוריה אלה. קירבנו אותם לראש הדף, כדי להבהיר את הדברים עבור כל מי שיגיע לדפים האלה ישירות מגוגל.

h2s

מבנה הקישור הפנימי עודכן גם הוא. כרגע כל דף קטגוריה מקשר לקטגוריות האחרות וכל נושא בודד מקשר לקטגוריה שהוקצתה לו. אנו עוקבים אחר ההשפעה שיש לה על הדירוג / תנועה ומחפשים אופטימיזציות אחרות בעמוד שניתן לעשות.

אנו רואים כבר עלייה של 20% בתנועה האורגנית בגלל התיקונים הפשוטים לכאורה. וזה למרות הפסד של כ -200 ביקורים ביום מהאתר הראשי מאז שהפנינו את התיעוד אליו docs.themeisle.com (שמקבל כעת 1,600 מפגשים ביום). קרא עוד על המסמכים שלנו כאן.

אז השיעור הוא זה (גם בשבילי וגם בשבילך): אל תבזבזו יותר מדי זמן בקידום אתרים, יש דברים חשובים יותר לעשות בבניית עסק… אך גם אל תתעלמו מהמלצות גוגל לחלוטין. יש מגוון של אופטימיזציות קטנות שאתה יכול לעשות בלי טרחה רבה, והן יכולות להשפיע רבות על התוצאות הכוללות שלך.

מפרסם את העסק שלך באופן מקוון? זה מה שאתה צריך לשים לב

אוקיי, נתחיל בנימה גבוהה … באנרים עדיין לא מת.

אני יודע אני יודע, "באנרים קליקים קליקים בהרבה מאשר לפני X שנים" – אתה אומר. אולי כן, אבל מחירי הנפט גם ירדו מאז 2012, ובכל זאת יש עדיין מספיק טייקונים בנפט.

אני מניח שמה שאני מנסה לומר הוא שלמרות שהבאנרים ירדו ביעילות, הם עדיין לא צנחו ל -0. רחוק מזה.

לדוגמה, אנו עדיין מקבלים 2000 קליקים בשבוע ממודעות הבאנר שלנו. והקליקים האלה מביאים לכדי 110 המרות בשבוע.

עם זאת, אנו עדים גם להבדלים עצומים בביצועים של באנרים בודדים. לדוגמה, לא נדיר שיהיה באנר שמשיג פי 10 מההמרות של באנרים אחרים. החלק החשוב להבנה הוא שכל כך גדול של הבדל יכול להיות ההצלחה או הכישלון של כל הקמפיין שלך.

במילים אחרות, רק מכיוון שהבאנרים הנוכחיים שלך לא מציגים ביצועים טובים כרגע, אין פירושו שאתה צריך לנטוש את כל הפרסום באנרים לחלוטין..

תן לי דוגמה.

להלן הבאנר המקורי שעברנו ב- Designrfix.com:

orig-ad

להלן שתי וריאציות חדשות:

var1

var2

עכשיו התוצאות:

 • המקור: 281,047 הופעות, 80 קליקים = ​​0,03% שיעור קליקים.
 • וריאציה 1: 123,349 הופעות, 969 קליקים = ​​0.79% שיעור קליקים.
 • וריאציה 2: 120,941 הופעות, 932 קליקים = ​​0.77% שיעור קליקים.

מעבר עם וריאציה 1 פירושו שיפור הקליקים בשיעור של 2,500% מעל הבאנר המקורי. זה ענק!

אבל זה אפילו לא השינוי הגדול ביותר שראינו במבחנים כאלה.

דוגמא נוספת, הפעם מ- CSSAuthor.com. גרסה 1:

ver1

גרסה 2:

ver2

התוצאות:

 • גרסה 1: 161760 הופעות, 272 קליקים = ​​0.17% שיעור קליקים.
 • גרסה 2: 98007 הופעות, קליקים משנת 1935 = שיעור קליקים של 1.97%.

באנרים הם לא סוף המשחק עבורנו. אנו גם מתנסים ב- AdWords. למעשה, אנו מבצעים ניסויים ב- AdWords כבר חודשים, אך החלטנו לצמצם את המאמצים הללו. שכרתי יועץ שיעזור לנו. אני מקווה, בקרוב יהיו לי כמה נתונים לשתף כאן.

בסופו של דבר, השיעור הוא כזה: לא משנה באיזו שיטת פרסום אתם משתמשים, בדקו דברים ללא רחם. וחשוב מכך, אם המודעה שלך נכשלת, זה לא אומר ששיטת הפרסום כושלת … אתה פשוט לא טוב בזה (עדיין).

בחינת מקומות חדשים למכירת הנושאים שלנו

האם אי פעם היית ב Etsy.com? כנראה שכן, אבל האם ביקרת בו כדי … לקנות נושאי וורדפרס?

כן גם אני לא.

אז די הופתעתי לראות שיש אטטי במכירות של 500+ מכירות.

זה גרם לי לחשוב, והחלטתי לעשות מבחן מהיר.

זו התוצאה, רשימת Etsy שלנו של לה פמה.

etsy-themeisle

עמוד המכירות נראה כמו עמוד ThemeForest, עם תמונה גדולה בחלקו העליון והפרטים בהמשך.

עד כה יש לנו כ 20 צפיות ביום ללא מכירות.

אבל כמו שאמרתי רק כמה פסקאות קודם, "אם המודעה שלך נכשלת, זה לא אומר ששיטת הפרסום כושלת, אתה פשוט לא טוב בזה (עדיין)," אז אני מניח שאין לנו ברירה אחרת מאשר להמשיך ולבחון זאת.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לעבוד על העותק. נכון לעכשיו, הדף מפרט רק את התכונות העיקריות של הנושא ואז משתף כיצד לבצע התקנה מהירה. אין הרבה דיבורים על היתרונות, או מדוע מישהו יבחר בזה על פני נושאים אחרים. בהחלט הרבה מקום לשיפור.

אוקיי, בואו נחתוך את הסיפור הזה כאן.

בסופו של דבר, אני ממליץ לך לחפש מכירות במקומות לא שגרתיים. אחרי הכל, Etsy לא ידוע בשוק הנושא של וורדפרס שלהם, עם זאת, כמה נושאים מצליחים שם ממש טוב.

יש לנו לעצמנו בלוג חדש!

כן, יש לנו בלוג חדש.

אני חושב שדוח השקיפות הוא ההזדמנות המושלמת להשקתו הרכה!

הכירו את בלוג ThemeIsle.

נושא בלוג

אמנם, עדיין לא הרבה קורה שם – רק 3 פוסטים – אבל אנו מתכננים לגדל אותו לצד הבלוג הראשי של CodeinWP.

למרות זאת! זה לא רק עותק של הבלוג הראשי. הנה מה שונה בזה:

 • אנחנו רוצים לעזור ללקוחות והמשתמשים הראשונים שלנו, אז אנחנו הולכים לפרסם משהו כמו "הדרכות בסיסיות בוורדפרס באנגלית רגילה." תחשוב דברים כמו, "כיצד להתקין נושא וורדפרס."
 • באותה רוח, אנו נעסוק בנושאים ספציפיים לגומחות סביב WordPress. דוגמא: "וורדפרס למסעדות – כיצד להקים את האתר שלך." אנו הופכים את הנושאים שלנו למטרות שונות ומגוונות, כך שלדעתי מדריכים כאלה אמורים להקל על חיי הלקוחות שלנו.
 • ביקורות. אנו מנסים להפוך את הנושאים שלנו לתואמים לתוספים וכלים שונים של צד שלישי, אך זה לא תמיד דבר קל לעשות זאת. חלק מהתוספים שבחוץ, למרות הפופולריות שלהם, הם … ובכן … עשויים בצורה לא טובה. אז אנחנו פשוט מרגישים שאנחנו צריכים לחנך משתמשים באילו תוספים / כלים להשתמש, ואיך הם משחקים עם הנושאים של WordPress שלנו..

לסיכום, הבלוג ThemeIsle יהפוך לפרסום מסוג יותר נוח על הסיפון – תוך התמקדות בתכנים הניתנים לפעולה ויכולים להועיל לקורא מייד.

אם אתה מעוניין, שלושת ההודעות הראשונות שלנו:

שיפור הצד המוצר של העסק

כפי שאתה יכול לראות, אנו מנסים לשפר את השיווק הכולל שלנו ולהוסיף / לרכוש אלמנטים חדשים לתיק העבודות שלנו (כמו הבלוג ThemeIsle, או התוסף סוגי תוכן קל בחודש שעבר), אך אנו מבצעים גם שינויים במוצרי הליבה שלנו – הנושאים.

כלומר:

 • אנו שוקלים מחדש את דפי הנחיתה של הנושא. אנו מעוניינים להציג את התכונות בצורה טובה יותר, לנסות מבנה חדש של העמודים וכדומה. אפילו ניסינו להשתמש ב- 99 עיצובים (חלק מהמסע שלנו למצוא כמה מעצבים חדשים נהדרים).
 • שוקל מחדש את ההדגמות של הנושאים (כמו זריף, או Parallax One). אנו יוצרים דפי משנה חדשים עבור ההדגמות ומנסים להציג כל תכונה של ערכות נושא דרך דפי המשנה. הרעיון הוא אכן להראות, ולא רק לספר. אנו יוצרים הדגמות מרובות כדי לראות מה עובד הכי טוב.
 • יצרנו מצגת וידאו חדשה של זריף! אני חושב שזה היה מדהים, אבל אל תהסס להגיד לי מה אתה חושב:
 • אנו פונים לכמה מעצבים מוכשרים במיוחד (כמו אשלי מ הקאריו) ודיון בפרויקטים בנושא חדש שיהיו ייחודיים במצגתם ובמטרתם (לא עשינו הרבה מזה לאחרונה).
 • אנו משחררים דף היסטוריית רכישות חדש ותשלום מודאלי חדש, אשר אמור לפשט את חוויית המשתמש באתר.
 • אנו עובדים על דרך להציג טוב יותר את העוצמה של התוסף האהוב עלי – להחיות את הפוסט הישן. אנו משיקים אתר חדש אשר ישמש כהדגמת התוסף:

להחיות-ישן-פוסט-פרו-אתר

אני חושב שזה זה! בוודאי ביליתי זמן רב בעבודה על העסק מאז שחזרתי מטיול החופשה שלי. אני ממוצעת בערך 80 שעות בשבוע ומשתמשת בזמן הזה כדי למצוא נקודת מבט חדשה על העסק ולזהות את כל מה שצריך להשתפר בחודשים הקרובים (שחלקם פירטתי למעלה).

אה, ובנימה אישית יש לי את חווית הפודקאסטים הראשונה שלי. ��

התראיינתי ב- WP Innovator Podcast, פרק # 11 – ניהול עסק נושא וורדפרס. אל תהסס להאזין לו, ויידע אותי מה אתה חושב. אני מקווה שזה לא יהיה בסופו של דבר הופעת הפודקאסט היחידה שלי, ושאתה תשמע ממני לעתים קרובות יותר.

חלוקת הכנסות (1 בינואר – 1 בפברואר)

להלן המספרים לחודש ינואר (ממערכת המעקב הביתית שלנו):

גרף rev

בהשוואה לחודש שעבר, מדובר בעלייה של 14.9%. הדברים מתחילים להופיע אחרי דצמבר … המכונה גם איטי-סמבר בדוחות המכירות שלנו (כמו שציינתי לפני חודש, 25 בדצמבר היה היום הגרוע ביותר שלנו בחודשים, עם 4 מכירות בסך הכל).

להלן רשימת המוכרים הנוכחית שלנו (מכירות חזה האוצר שלנו גדלו בהרבה בהשוואה לחודש שעבר; עלייה של 77%):

רבי מכר

אוקיי, זהו זה לעת עתה. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם ב- CodeinWP! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector