דוח שקיפות מס ’10 – DOCS, ומדוע הם חשובים עבור עסק התוכנה שלך

דוח שקיפות מס ’10 – DOCS, ומדוע הם חשובים עבור עסק התוכנה שלך

דוח שקיפות מס ’10 – DOCS, ומדוע הם חשובים עבור עסק התוכנה שלך
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ברוך הבא למהדורה העשירית של דוח השקיפות! הסדרה הזו עוסקת בניהול העסקים כאן ב- CodeinWP. חודש אחר חודש אני מנסה להתמקד בכל מה שמעניין ובכל מה שלדעתי עשוי להועיל לאלה מכם המנהלים עסקים דומים. (דיווחים קודמים? ראה אותם כאן.) במהדורה זו אני מדבר מה קרה ב- CodeinWP בנובמבר 2015:


מסמכים, ומדוע הם חשובים עבור עסק התוכנה שלך

למרות שאנו נוטים לשכוח זאת לפעמים, תוספי וורדפרס ונושאי וורדפרס הם עסקים קלאסיים מבוססי תוכנה. ברמת קרקע בסיסית כלשהי, המוצר אינו שונה בהרבה מכל יישום אחר שאדם יכול להתקין במחשב שלו.

וזה במיוחד מבחינת המשתמש. כלומר, כשמישהו קונה את מוצר הוורדפרס שלך (יהיה זה נושא או תוסף), הם מתמודדים עם הקשיים המדויקים שמישהו שקונה מערכת הפעלה חדשה. הדבר צריך להתקין, להגדיר ו … ובכן, להפוך לשימוש.

על ידי, יש לך שלוש דרכים להתמודד עם סוגיה זו:

 • או שהמוצר שלך יהיה פשוט מאוד, כך שאנשים יכולים ללחוץ על כפתור וזה פשוט עובד, או
 • יש תמיכה מדהימה, או
 • תן ללקוחות שלך מסמכים טובים.

למעשה, עכשיו כשאני חושב על זה, אני כנראה צריך לציין שתהיה תמיכה מדהימה היא חובה בלי קשר.

כך או כך, השיטה האחרונה – מסמכים – אינה דבר שיישמנו עד לפני כחודש. "איך זה אפשרי?" – אתה שואל.

אני לא יודע, אם להיות כנה. מסיבה כלשהי פשוט לא ראיתי את הערך בזה. אולי זו הטיית היוצרים הטהורה. אני מתכוון, "אני מכיר את המוצר שלי, אני יודע שהוא קל לשימוש, אז אני בטוח שכל השאר ימצאו קל לשימוש באותה מידה, נכון?" ובכן, למרבה הצער הדברים לא עובדים ככה.

אבל אני שמח שבסופו של דבר התברר לי שטעיתי ונתנו המסמכים שלנו אור ירוק.

מסמכים בבית

במשפט, המסמכים הם המקום בו אנו מוסיפים שאלות נפוצות והדרכות בנושא המוצרים שלנו. נכון לעכשיו, המשמעות היא הנושאים של וורדפרס שלנו וכל מה שקשור אליהם. תרגיש חופשי ל לקפוץ לשם כדי לקבל רעיון טוב יותר.

כעת, ברור שלקח קצת זמן ליצור את המסמכים, כך שנשאלת השאלה, "האם זה היה שווה את זה?"

אני חושב שאתה יודע את התשובה, אבל אני אגיד את זה בכל מקרה. כן, זה היה שווה את זה הרבה.

ראשית, יצירת המסמכים היא השקעה חד פעמית, סוג של. כלומר, כן, עליכם להמשיך ליצור ערכים חדשים עם הזמן, וגם לעדכן / לשפר את הקודמים. אבל מצד שני, אתה חוסך זמן רב מכיוון שאתה לא צריך להתמודד עם כרטיסי תמיכה שהיית מקבל אחרת.

בתרחיש זה, המסמכים פשוט הופכים למקום הראשון בו אנשים יכולים למצוא תשובות לפני שהם פונים לתמיכה.

לא רק זה, אלא שהמסמכים הפכו באופן מיידי לפריט התוכן הפופולרי ביותר שלנו.

נכון לעכשיו הם מגיעים לכ -2,400 ביקורים בשבוע וצומחים:

מסמכי תנועה

בהשוואה לנתונים הסטטיסטיים של הבלוג, הפוסט השלישי או הרביעי הפופולרי ביותר שלנו הוא בערך אותו מספר ביקורים בכל שבוע. וקחו בחשבון שהפוסטים הללו בונים את הפופולריות שלהם כבר חודשים. המסמכים… פחות או יותר הצלחה בין לילה.

אבל זה לא הכל.

המסמכים הם גם מקור נהדר לרעיונות לגבי תכונות שאנשים רוצים מהמוצרים שלך וכיצד תוכל לשפר אותם. לדוגמה, הנה העמודים הפופולריים ביותר במסמכים שלנו:

מסמך דפים פופולריים

עצם העובדה היחידה שמדובר בדפים הנצפים ביותר, נותנת לנו רעיונות לגבי הכיוון שאנחנו יכולים לנקוט לעתיד.

אוקיי, אז איך ליצור מסמכים טובים? הנה מה שהייתי מציע:

 • בחר את קבוצת הדברים המינימלית המוחלטת שאתה מחשיב שהם חיוניים כדי שמשתמש חדש יידע על המוצרים שלך ואז הצג את הדברים בצורה הכי ידידותית שאפשר. שוב, אתה צריך רק את סדרת הדברים המינימלית שתתחיל איתה. וזכרו, ההוראות צריכות להיות ברורות ככל האפשר מכיוון שהאנשים המבקרים במסמכים שלכם לא מרגישים בטוחים מדי בניסויים עם תוכנה, ולכן הם זקוקים להדרכה טובה..
 • עקוב אחר כרטיסי התמיכה שלך וחפש בעיות נפוצות. ברגע שאתה שם לב למשהו שצץ יותר מקומץ פעמים, הזן אותו לערך חדש במסמכים. כמו כן, השתמש מחדש בתגובות תמיכה טובות והעתק אותן למסמכים במידת האפשר.
 • הפוך כל כניסה חזותית. השתמש ב- GIF במקום בסרטונים.

מסמכים GIF

 • אל תכנס לנושאים מתקדמים רק בגלל שאתה יכול. מסמכים טובים אינם עוסקים בכמות, אלא באיכות. קבלת 10 ערכים מעולים תהיה טובה יותר מאשר להיות מסמכים כתובים על רובוטים נרחבים על פני 1000 דפים.

יום שישי השחור … פשוט וואו

אוקיי, אז היה האירוע הזה שהוא לא כל כך גדול באירופה, אבל הוא תחושה מוחלטת בארה”ב. כמובן, יום שישי השחור.

כידוע, היה לנו משלנו "פוסט של בלאק פריידי." מטרתנו השנה הייתה לאסוף את הרשימה הגדולה ביותר של עסקאות מעניינות הקשורות בוורדפרס שיכולנו. אנחנו בסופו של דבר בגיל 54, אם כי לא כל הצעה הציגה את הרשימה, ולכן לא הייתה זו "קח את כולם" סוג של מאמץ.

התוצאות? במהלך התקופה של שבועיים שבין ה -16 בנובמבר ל -30 בנובמבר, הפוסט הזה היה הפוסט הפופולרי ביותר ב- 2 בסך הכל:

תוצאות שישי ביום שחור

וזכרו בבקשה, זה עדיין היה צריך להתמודד כנגד כל קטלוג הפוסטים הפופולרי שלנו ועל כל המוניטין שלהם SEO.

אני, לשם שינוי, לא ממש ציפיתי שהפוסט יעשה זאת טוב. וזה לא רק על תנועה, אלא גם על הכנסות שהיא הביאה.

לדוגמה, עמלות השותפים שלנו מ- ElegantThemes נכנסו לכ- $ 1200. המספר הזה יכול היה להיות גבוה יותר, לולא שכחנו להוסיף את קישור השותפים שלנו ביום הראשון. ישנם גם כמה מאות דולרים מ- MyThemeShop, OptinMonster, TeslaThemes ועוד.

הרווחים הם הדבר העיקרי שלא ציפיתי לו. כלומר, ידעתי שהפוסט שימושי, אבל חשבתי שאנשים יהיו במצב רוח גולש יותר מאשר במצב רוח קונה, כביכול.

שיעור לעתיד? פרסום בלאק פריידי מציע מבצעים אאפ! זה פשוט נהדר עבור כל שלושת המסיבות … אתה – בעל האתר, המבקרים והעסקים שמציעים את ההצעות.

אני בטוח שאנחנו עושים זאת שוב בשנה הבאה. אבל אולי בגישה מעט שונה. לדוגמה, אנו עשויים לנסות להדגיש בערך עשר המבצעים הטובים ביותר שאנשים באמת רוצים, ואז להכניס את האחרים תחת "ראה עוד" קישור. אחרת החוויה קצת מכריעה מדי, לדעתי. שיתוק בחירה.

הסוד לתרגם את נושאי הוורדפרס שלך

אני הולך להכניס לך סוד קטן. לפני כ 2-3 חודשים, המדריך ב- WordPress.org איפשר במקצת לעורכים המקומיים לבחור ערכות נושא שתורגמו כמוצגות.

לדוגמה: de.wordpress.org/ ערכות נושא – הדף המקומי עבור גרמניה. רק כדי לתת לך מושג כללי על ההשפעה שיש לזה – נושאים כמו _tk התחלתי לקבל פי 4-5 יותר הורדות מהרגיל, בגלל העובדה שהם רשומים ב- de. עמוד.

ערכות נושא-נושא

זה בוטל מאז (לפני מספר ימים, למעשה). עם זאת, זה מראה כמה חשוב לתרגם באופן מלא את העיצובים שלך בחינם. זה לא רק נותן לך יתרון על פני התחרות ומייצר הורדות נוספות, אלא גם מעניק שירות מעולה למשתמשים שלך.

כבר התחלנו להשקיע בתרגום הנושאים הפופולריים ביותר שלנו לשפות אחרות. אני ממליץ לך לעשות את אותו הדבר אם אתה מנסה לשווק את המוצרים שלך באופן בינלאומי – לא משנה איזה סוג של מוצרים הם עשויים להיות.

פוסטים חזותיים בבלוג מקבלים קליקים יוצאים יותר

קליקים יוצאים הם דבר חשוב מאוד אם חלק מאסטרטגיית המונטיזציה שלך נסובה סביב שיווק שותפים. ולרוב הבלוגרים בימינו, זה כן.

עם זאת, במהלך השנים השיווק של השותפים הפך למעט נציג רע. יש שם יותר מקומץ אמנים שהופכים את העבודה לשארנו להרבה יותר קשה. במיוחד, אפילו לדבר על הגדלת הקליקים השותפים שלך יש לזה אופי שלילי מוזר.

עם זאת, כאשר נעשה נכון, שיווק שותפים הוא רווח מוחלט של כל הצדדים המעורבים. המבקרים שלך מקבלים גישה למוצרים מעולים, אתה יכול לייצר רווחים מהאתר שלך גם אם אין לך מוצר משלך, והסוחרים … ובכן, הזכייה שלהם ברורה.

כמובן שמה שאתה באמת רוצה, כמו שמישהו מקדם שותפים מציע, הוא קליקים משכילים, לא קליקים מקריים או קליקים על טריקים. בסופו של יום, להיות שירות לקהל שלך זה מה שחשוב.

אז אם נזכור זאת, חיפשנו דרך להגדיל את הקליקים היוצאים על דפים / פוסטים הכוללים הצעות שונות (משלנו + סניף), אך יחד עם זאת לא נראה כאילו אנו מנסים להתאמץ.

דבר אחד שעשינו הוא לשנות את הפורמט של חלק מפוסטי הרשימה שלנו. תן לי רק להראות לך:

כך נראית פוסט רשימה רגיל (לחץ):

פריסה ישנה

כך נראים פוסטים ברשימה החדשה שלנו (לחצו):

פריסה חדשה

בואו ניקח כדוגמה את הפוסט האחרון הזה – בוני הגרירה והשחרור הטובים ביותר של בוני ערכות WordPress בשנת 2015.

עד 20 באוגוסט השתמש במערך הישן והקלאסי. במהלך תקופה זו הוא הפיק את שיעור הקליקים הבא:

זקן CTR

עכשיו התוצאות מאז 20 באוגוסט:

CTRL חדש

דחיפה משמעותית למדי. למעשה, מדובר בשיפור של 34%. עבור שאר הפוסטים שעשו גם את המעבר, התוצאות הן כל דבר שבין 30% -50%.

אז מה גורם למראה החדש הזה להתפקד טוב יותר? ובכן, זו רק המסקנה האישית שלי, אבל הייתי אומר:

 • אין סרגל צד – פחות הסחת דעת,
 • פחות הסחת דעת בסך הכל – מטרת הדף ברורה יותר,
 • הקישורים גלויים יותר – מוצגים בתוך תיבות,
 • המידע מובנה טוב יותר – יש לך צילום מסך משמאל והתיאור מצד ימין, וקל יותר להבחין בנושאים אישיים,
 • צילומי המסך מציגים למעשה איך נראה הנושא באתר חי.

בסיפורים אחרים

 • יש חבר חדש למשפחת CodeinWP. לאחרונה רכשנו את flyfreemedia.com יחד עם ספריית העיצוב המלאה שלהם (7 נושאים בסך הכל). הדומיין הראשי כבר מצביע על ThemeIsle.com והתחלנו למתג מחדש כמה מהנושאים. החלטנו להתחיל רק עם שלושת הנושאים המובילים ולראות לאן זה מוביל אותנו (אלכסוני, אמדאוס, FlyMag). מדוע עשינו את הצעד? אני מאמין שרכישה זו תאיץ את הצמיחה שלנו ותביא משתמשים חדשים. למשל, Oblique ו- Amadeus כבר הוסיפו 13,000 משתמשים פעילים ממש מהשער. ככל שהנושאים יגדלו, יותר יבואו דרך הדלת. זה גם מגוון את ספריית הנושאים שלנו, וצריך לעזור במאמצים שלנו לעבור למודל תמחור מועדונים.
 • יש לי קצת זמן פנוי על הידיים, אז אני רוצה לבדוק רעיון. אם יש עסקים של וורדפרס עם הכנסות של יותר מ -10 מיליון דולר המחפשים עזרה (צמיחה עסקית / ייעוץ / אופטימיזציה של מוצרים), אני שמח להציע ייעוץ בתשלום. פשוט פינג אותי בטוויטר.
 • רוצה להיפגש? כאן תוכלו למצוא אותי בחודשיים הקרובים:
 • ואחרון חביב, קריאה מהירה לשתי חברות מעניינות מארצי, PixelGrade ו- Creative Tim. הם בונים מוצרים מדהימים תוך שיתוף חבורה של מידע נהדר באמצעות דוחות שקיפות (של PixelGrade) ואחרת פשוט להיות כנים לגבי המסע שלהם (קריאייטיב טים).

חלוקת הכנסות (1 בנובמבר – 1 בדצמבר)

להלן המספרים לחודש נובמבר, שמגיעים ממערכת מעקב פנים-ביתית שיש לנו:

הכנסות

בהשוואה לחודש שעבר, מדובר בעלייה של 7.9%.

ושוב, רשימת רבי המכר שלנו:

רבי מכר

דבר עיקרי אחד שקורה כאן:

זו הפעם הראשונה שחבילת חזה האוצר מבטלת את זריף פרו. למה? אני אדבר על זה בחודש הבא כשיש לנו נתונים נוספים.

הסיבה היא למעשה מאוד מאוד פשוטה. הקפד לנחש מה זה יכול להיות?

אוקיי, זהו זה לעת עתה. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם ב- CodeinWP! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector