כיצד לבצע אופטימיזציה של גוגל אנליטיקס עבור וורדפרס

Google Analytics הוא כלי רב עוצמה להפליא המאפשר למשתמשים שלו לקבל תובנות שלא יסולא בפז לגבי התנהגות המבקרים באתר שלהם. לימוד כיצד לבצע אופטימיזציה של גוגל אנליטיקס עבור וורדפרס יאפשר לך לדעת כיצד משתמשים מקיימים אינטראקציה עם האתר שלך ואילו יעדים אתה לא מצליח לעמוד, ובסופו של דבר יאפשר לך לעצב אסטרטגיה שיווקית ייחודית לכל העסק המקוון שלך..


למרות שלא קיים כלי רשמי אחד שילוב של גוגל אנליטיקס עם וורדפרס, יש המון תוספים לא רשמיים שמבצעים את העבודה בצורה מדהימה.

הפעם נסתכל על כמה מהתוספים האלה, והצצה מורחבת מתחת למכסה המנוע של אחד במיוחד. לאחר מכן נדריך אותך בתהליך קביעת היעדים לאתר שלך. האם אתה מוכן לשחרר את מלוא הפוטנציאל של Google Analytics עבור WordPress? בוא נגלה!

הנה ה- TOC אם אתה ממהר:

 • שלב 1: ביצוע אופטימיזציה של התוסף GA על ידי MonsterInsights
 • שלב 2: התקנת תוספים משלימים
 • שלב 3: קביעת יעדים ב- GA
 • סיכום

שלב 1: מיטוב של גוגל אנליטיקס על ידי תוסף MonsterInsights


תוסף לוח המחוונים של גוגל אנליטיקס עבור וורדפרס מאת MonsterInsights תוסף לוח המחוונים של גוגל אנליטיקס עבור וורדפרס מאת MonsterInsights

מחבר / ים: MonsterInsights

גרסה נוכחית: 7.10.4

עודכן לאחרונה: 1 באפריל, 2020

google-analytics-for-wordpress.7.10.4.zip


90% דירוגים


2,000,000 + התקנות


3.8.0 משלים

ידוע בעבר בתור Google Analytics עבור WordPress, תוסף זה סומן מחדש כ- Google Analytics על ידי MonsterInsights לאחר שנרכש בשנת 2016 על ידי צוות עם קשרים עם OptinMonster.

תוסף זה מאפשר לך לעקוב אחר הנתונים הסטטיסטיים שלך בקלות עם לוח מחוונים של מדדים, להפעיל דמוגרפיה ודוחות עניין, לעקוב אחר דפי תוצאות החיפוש שלך, וכמעט כל מה שאתה צריך לצפות מגוגל אנליטיקס – ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס..

לא נשאב אותך איתך פרטי התקנה או על ידי הדרכתך בתהליך של לסנכרן אותו עם גוגל אנליטיקס במקום זאת, בוא נקפוץ היישר לתהליך האופטימיזציה.

הפעלת דוחות דמוגרפיים וריבית

דוחות דמוגרפיים לספק לך תובנות לגבי מי המשתמשים שלך על ידי פילוח אותם לקטגוריות ספציפיות בהתאם לגילם, מגדרם ומצבם ההוריני..

צילום מסך של דוח דמוגרפי ב- Google Analytics.

דוחות ריבית, מצד שני, מאפשרים לך לסווג את הקהל שלך לפי הזיקה שלהם למוצרים, שירותים ספציפיים, או – במקרה שלנו – מילות מפתח..

צילום מסך של דוח תחומי עניין של גוגל אנליטיקס.

כדי להתחיל באיסוף נתונים אלה, עבור לחשבון Google Analytics שלך, מצא את הכרטיסייה דיווח ואז עבור אל קהל >> דמוגרפיה >> סקירה כללית. שם תראה את המסך הבא:

צילום מסך המציג את האפשרות לאפשר דוחות דמוגרפיים ועניין ב- Google Analytics.

לחצו על כפתור ההפעלה ואנחנו מסודרים בסוף – עכשיו הגיע הזמן להפעיל את התכונה גם בתוך הפלאגין..

פתח את לוח המחוונים של וורדפרס ואתר את הכרטיסייה תובנות ואז עבור למסך ההגדרות שלה. סמן את האפשרות הפעל דוחות דמוגרפיה ותחומי עניין לצורך שיווק מחדש ופרסום כפי שנראה להלן:

צילום מסך המציג את האפשרות לאפשר דוחות על MonsterInsights.

לאחר שעשינו את זה, אנחנו מסודרים! זכור שעשוי לחלוף עד 24 שעות עד שיהיו נתונים זמינים עבורך לעיין בדוחות אלה.

שלב 2: התקנת תוספים משלימים

התוסף של Google Analytics for MonsterInsights הוא לא כל מה שקשור לשם שיפורים של צד שלישי עבור הפלטפורמה – למעשה, כשמדובר ללמוד לייעל את Google Analytics עבור WordPress יש לנו כמה הצעות בשבילך נכון כאן:

הפחת את שיעור הכניסה


הפחת את שיעור הכניסה הפחת את שיעור הכניסה

מחבר / ים: Okoth1

גרסה נוכחית: 4.3.1

עודכן לאחרונה: 22 באוקטובר 2019

להפחית-bounce-rate.4.3.1.zip


96% דירוגים


10,000 התקנות +


WP 2.6 + דורש

התוסף בשם Reduce Bounce Rate מכניס היטב את התצורה הפשוטה שמשנה את השיטה שגוגל אנליטיקס משתמשת בכדי לעקוב אחר קצב הכניסה שלך. כברירת מחדל, Google Analytics יספור מבקרים שלא מצליחים לעסוק באתר שלך כ’קפצו ‘- ומגדירים את זמן הבילוי שלו כאפס – גם אם הם משקיעים חצי שעה בקריאת דף מכירות ואז מחליטים לשלוח לך דוא”ל.

מה שמפחית את שיעורי הכניסה הוא לשלוח ל- Google Analytics קצת נתונים כל כמה שניות המאפשרים לה לספור את אותם אנשים שקוראים איטית כמבקרים אמיתיים..

בדוק מה נמצא בספריית התוספים הרשמית

בספריית התוספים הרשמית תמיד יש פתרונות מעניינים עבור גוגל אנליטיקס. עליך לבדוק מה זמין מדי פעם ולעדכן את תיק התוספים של האתר שלך בהתאם.

תוספי ga

שלב 3: קביעת יעדים ב- Google Analytics

לכל אתר אינטרנט יש מטרה – בין אם זה יהיה למכור מוצרים, לצבור משתמשים או לקדם שירותים אחרים (בין רבים אחרים). Google Analytics מאפשר לך לעקוב אחר היעדים שלך באמצעות הכינוי הטוב ביותר מערכת יעדים, שקובע אם התנאים לכל יעד הושלמו באמצעות פרמטרים שהוגדרו על ידך.

כדי למצוא את מסך היעדים, עליך לעבור לכרטיסיית הניהול שלך ב- Google Analytics ולחץ על פריט היעדים בעמודה תצוגה:

צילום מסך של אפשרות המטרות בעמודה תצוגות.

כשאתה שם, אתה יכול ליצור יעדים חדשים על ידי בחירה מתבנית של יעדים שנקבעו מראש או יצירת יעד מותאם אישית. למרות התבניות הרבות שיש, ישנם רק ארבעה סוגים של יעדים:

 1. הגעה לכתובת אתר ספציפית.
 2. מבלה זמן X לפחות בדף.
 3. מבקר לפחות בדפי X.
 4. השלמת פעולה / אירוע מסוים (למשל צפייה בסרטון).

עבור כל יעד חדש, עליך להגדיר קבוצה מסוימת של דרישות מתוך הארבעה לעיל. זה מאפשר לך ליצור יעדים מאוד ספציפיים באמצעות Google Analytics עבור WordPress, כמו למשל מעקב אחר המרות של WooCommerce באמצעות יעד יעד (כלומר הגעה לכתובת אתר ספציפית).

לשם כך, ראשית, עלינו ללחוץ על + יעד חדש, ואז להגדיר את המטרה כמותאמת, לציין שם אינפורמטיבי ולבחור יעד כסוגו:

צילום מסך המציג את תהליך הגדרת המטרה המותאמת אישית.

כל שנותר לעשות הוא לבחור את היעד עצמו, ודף התודה ש- WooCommerce מציג לאחר הקופה הוא ההגדרה המושלמת עבורנו.

תמונת מסך המציגה את התהליך של הגדרת כתובת אתר מותאמת אישית כמטרה.

הכנס את כתובת האתר שלך לאחר הרכישה, לחץ על שמור וזה המטרה הראשונה שלך! אתה יכול לעשות משהו דומה מאוד לומר על מסך אישור ההרשמה לדוא”ל שלך (לצורך מעקב אחר הרשמות), כדי לעקוב אחר היעילות של קריאות לפעולה ודפי נחיתה וכן הלאה.

בצע אופטימיזציה של Google Analytics עבור WordPress: מסקנה

כפי שניתן לראות, אם ברצונך לבצע אופטימיזציה של Google Analytics עבור WordPress, זו יכולה להיות מטרה קשה להשיג. העמדת גוגל אנליטיקס לפעול במלוא הפוטנציאל שלה לצד וורדפרס דורשת הרבה ציוצים וכלי הצד השלישי מדי פעם, אך המאמצים שווים את התמורה. אם עקבת אחר העצות שלנו, אתה בדרך לפתוח את מלוא הפוטנציאל של השילוב העוצמתי הזה.

לפני שנפריד דרכים, נסקור בקצרה את הצעדים שהוצגנו כאן היום כיצד לבצע אופטימיזציה של Google Analytics עבור WordPress:

מתקשה לשלב את Google Analytics עבור WordPress ולגרום לו לעבוד בדיוק כמו שאתה זקוק לו? אל תהסס להגיש כל שאלה בקטע ההערות שלהלן!

טקסט מקורי מאת טום אוור וקרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map